Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
27. únor 2009
Jinak ty kuličky si pravidelně dáváme v Ikee, to jako víme vždy předem co si dáme 😃 Jsme tam byli naposledy v prosinci - jsem myslela, jak Kája bude chtít hranolky, ale omyl - dáma chtěla masiko 😃 taky jí šmakovalo x-)
moriautor
27. únor 2009
jojinkacl - koukám, že tam máš víc receptů 🙂 ty musím očíhnout 😉
pikusa
27. únor 2009
Mori,tak na kuůičky se chystám v neděli...jedu do Ikei se sestrou 😃
Jinak tvůj recept znám a je vynikající............
andara
27. únor 2009
Jaký kuličky holky,to neznám =-)
Pikus-tak dobře nakupte,mně se tam líbí prostěradlo do postýlky 2ks za 129kč http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5011... 😉
andara
27. únor 2009
Jinak já se vždycky těším do Mekáče na cheeseburger :-N ,škoda,že je to tak daleko,proč ho neudělaj v Lípě 😃
jojinkacl
27. únor 2009
My se chystáme do Ikei příští víkend. V Praze je dětstký veletrh, tak jedem očíhnout co dnes frčí a pak do Ikei samo na kuličky.. 😃
Mori - dala jsem na ně recept na MMB, tak je někdy zkus, podle mě, jsou naprosto stejné. 😉
jojinkacl
27. únor 2009
Andara - mě posledně kamarádka trvdila, že tu prý mekáč bude, ale co je na tom pravdy to nevím.. :-|
andara
27. únor 2009
Joji - radši neee,to bych potom vypadala 😃 :-N
moriautor
27. únor 2009
piku - kdybych ti ukázala co, koupila bys mi tam něco ? Mohla bych tě poprosit? Nic velkého, neboj 😉 Kurňa taky bch jela 😃
moriautor
27. únor 2009
andara - tak já moc Meka nemusím, já radši KFC 😃
moriautor
27. únor 2009
joji - co je tam za veletrh? Máš odkaz?
jojinkacl
27. únor 2009
moriautor
27. únor 2009
hehe, tak to asi dloubnu do manžela, co jako budem dělat příští víkend 😉 😃
andara
27. únor 2009
Mori-já takhle nakoupila v Ikee přes MMB,jeden moc ochotný pán tam nabízí,že nakoupí 😉 Poštovné je stovka,ale měla jsem víc věcí,takže se to vyplatilo 🙂 Přišlo to hned 🙂
moriautor
27. únor 2009
andara - ale určo chtěl i něco navíc za zboží ne? To tam tak prodávaj ... :-|
andara
27. únor 2009
Mori -právě,že ne,napsal ať si vyberu z katalogu a za tu cenu mi to koupil,platila jsem jen poštovné a myslím,že snad ještě 50 za asistovaný nákup.On to kupoval až v Ostravě 😃 Jsem si všimla,že někdo tam má přirážku třeba 10Kč i víc,ale já to fakt měla za ceny,co jsou na netu www.Ikea.cz 🙂
kikimaruska
27. únor 2009
Ahoiky..teda holky vy mi děláte chutě...ale já si pujdu za chvilku na bramboráčky, babi vaří 🙂. Jinak dnes v Lípě jsme trochu pomokli, ale maliny to jistily 😃 ...a sehnala sem i pár pěkných kousků oblečení pro malýho v bazárcích.
pikusa
27. únor 2009
Mori,klidně koupím,co budeš chtít a Andarce klidně i prostěradla 🙂
moniska24
27. únor 2009
Čauky já taky slyšela,že tu má být mekáč,ale já radši twistra 🙂 .
Ikea je fajn,byla sem minulej víkend a zase dobře pokoupila.Už se těším,až začnu nakupovat do baráčku.Byt v ústí sem měla reklamu na ikeu.
VAL-tak dobře lípu neznám,vůbec nevím kde to je.
kikimaruska
27. únor 2009
andara: já taky občas hřeším v Mekáči...ale nejsem moc na novinky, vždycky to jistí velké MC Country menu s colou bez ledu a vanilkovej šejk 😃 . V Ul jsou hned dva, tak občas když jedem nakoupit pobaštíme (jej, jak to vymluvíme malýmu, až ten smaženej nezdravost bude chtít taky :-N =-) )...taky nevím, proč ho neudělaj i v DC a třeba v Lípě...nejbližší je pro Vás asi Liberec a to Ústí...blíž už nic, že?
moriautor
28. únor 2009
pikus - nemáš ICQ nebo Skype ?
valentynka
28. únor 2009
ahoj holky,
ten mekáč tady v Lípě bude, bude v ulici Bardějovská někde vedle malého sparu,ale kdy začnou to nevím 🙂

monisko a víš kde je Narex ? to je ta ulice co jsme ti popsala,tak na jejím konci. tou ulicí jedeš z města od prioru k nemocnici

jinak holky ty kuličky teda taky neznám, bo jsme v ikee nikdy nejedli, jsme si vždy zašli do mekáče.

mori, hned jsme si recept dala do oblí´bených a určo vyzkouším, bo ted když jsme na mateřský tak to je něco vymýšlet jídla 😃 včera byl bramborák 🙂
moriautor
28. únor 2009
val - no neke, že nejíte v Ikee :-o To jsi první co znám 😃 Každej se na tu kuličky těší 😉 😃 Tak to příště koukejte vyzkoušet x-)
Já jsme teď taky vděčná, za každý nový recept 😉 fakt vymýšlet stále něco k jídlu a nejíst furt to samé je někdy složitý :-p ale na MMB je toho dost 😉 x-)
moniska24
28. únor 2009
Val-zeptám se pak mamky,kde to má být.Dneska je zas hnusně,jdu štípat dřevo,to budu zas mokrá až na p..... 😞
moniska24
28. únor 2009
Co je MMB
moriautor
28. únor 2009
moniska24
28. únor 2009
mori-na tu stránku chodím,ale vždy čučím na hadry.Díky
valentynka
28. únor 2009
😃 Monisko, se tak češu v koupelně a vzpoměla jsem si na tebe, že vlastně nejsi odtud,že jsi se sem přistěhovala 😃 😃 😃 takže sorry 😃
tak se jí poptej 🙂

jojo MMB je mor 🙂 já ted nakupovala na MMA ,zase jsme lehce utrácela po dlouhé době 🙂
moriautor
28. únor 2009
moni - no kdyby se jen koukalo, ono si i objednává 😃 jj je to mor, jak píše val 😃
andara
28. únor 2009
kikimaruska - Mekáč je ještě v Boleslavi, pojedem tam asi nějak za týden,koupit rybičky do nového akva,tak se asi stavíme na žrádýlko 😃
Jinak potvrzuji,že MMB je mor - mám odtamtud snad všechny věci, teď mi příjde přebalovací podložka 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli