• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Jinak ty kuličky si pravidelně dáváme v Ikee, to jako víme vždy předem co si dáme :grinning: Jsme tam byli naposledy v prosinci - jsem myslela, jak Kája bude chtít hranolky, ale omyl - dáma chtěla masiko :grinning: taky jí šmakovalo :dizzy_face:
27. únor 2009 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkacl - koukám, že tam máš víc receptů :slight_smile: ty musím očíhnout :wink:
27. únor 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,tak na kuůičky se chystám v neděli...jedu do Ikei se sestrou :grinning:
Jinak tvůj recept znám a je vynikající............
27. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaký kuličky holky,to neznám :confused:
Pikus-tak dobře nakupte,mně se tam líbí prostěradlo do postýlky 2ks za 129kč http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50113938 :wink:
27. únor 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já se vždycky těším do Mekáče na cheeseburger :sweat_smile: ,škoda,že je to tak daleko,proč ho neudělaj v Lípě :grinning:
27. únor 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se chystáme do Ikei příští víkend. V Praze je dětstký veletrh, tak jedem očíhnout co dnes frčí a pak do Ikei samo na kuličky.. :grinning:
Mori - dala jsem na ně recept na MMB, tak je někdy zkus, podle mě, jsou naprosto stejné. :wink:
27. únor 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara - mě posledně kamarádka trvdila, že tu prý mekáč bude, ale co je na tom pravdy to nevím.. :unamused:
27. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji - radši neee,to bych potom vypadala :grinning: :sweat_smile:
27. únor 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - kdybych ti ukázala co, koupila bys mi tam něco ? Mohla bych tě poprosit? Nic velkého, neboj :wink: Kurňa taky bch jela :grinning:
27. únor 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - tak já moc Meka nemusím, já radši KFC :grinning:
27. únor 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joji - co je tam za veletrh? Máš odkaz?
27. únor 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe, tak to asi dloubnu do manžela, co jako budem dělat příští víkend :wink: :grinning:
27. únor 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-já takhle nakoupila v Ikee přes MMB,jeden moc ochotný pán tam nabízí,že nakoupí :wink: Poštovné je stovka,ale měla jsem víc věcí,takže se to vyplatilo :slight_smile: Přišlo to hned :slight_smile:
27. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - ale určo chtěl i něco navíc za zboží ne? To tam tak prodávaj ... :unamused:
27. únor 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori -právě,že ne,napsal ať si vyberu z katalogu a za tu cenu mi to koupil,platila jsem jen poštovné a myslím,že snad ještě 50 za asistovaný nákup.On to kupoval až v Ostravě :grinning: Jsem si všimla,že někdo tam má přirážku třeba 10Kč i víc,ale já to fakt měla za ceny,co jsou na netu www.Ikea.cz :slight_smile:
27. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoiky..teda holky vy mi děláte chutě...ale já si pujdu za chvilku na bramboráčky, babi vaří :slight_smile:. Jinak dnes v Lípě jsme trochu pomokli, ale maliny to jistily :grinning: ...a sehnala sem i pár pěkných kousků oblečení pro malýho v bazárcích.
27. únor 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,klidně koupím,co budeš chtít a Andarce klidně i prostěradla :slight_smile:
27. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky já taky slyšela,že tu má být mekáč,ale já radši twistra :slight_smile: .
Ikea je fajn,byla sem minulej víkend a zase dobře pokoupila.Už se těším,až začnu nakupovat do baráčku.Byt v ústí sem měla reklamu na ikeu.
VAL-tak dobře lípu neznám,vůbec nevím kde to je.
27. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara: já taky občas hřeším v Mekáči...ale nejsem moc na novinky, vždycky to jistí velké MC Country menu s colou bez ledu a vanilkovej šejk :grinning: . V Ul jsou hned dva, tak občas když jedem nakoupit pobaštíme (jej, jak to vymluvíme malýmu, až ten smaženej nezdravost bude chtít taky :sweat_smile: :confused: )...taky nevím, proč ho neudělaj i v DC a třeba v Lípě...nejbližší je pro Vás asi Liberec a to Ústí...blíž už nic, že?
27. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikus - nemáš ICQ nebo Skype ?
28. únor 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ten mekáč tady v Lípě bude, bude v ulici Bardějovská někde vedle malého sparu,ale kdy začnou to nevím :slight_smile:

monisko a víš kde je Narex ? to je ta ulice co jsme ti popsala,tak na jejím konci. tou ulicí jedeš z města od prioru k nemocnici

jinak holky ty kuličky teda taky neznám, bo jsme v ikee nikdy nejedli, jsme si vždy zašli do mekáče.

mori, hned jsme si recept dala do oblí´bených a určo vyzkouším, bo ted když jsme na mateřský tak to je něco vymýšlet jídla :grinning: včera byl bramborák :slight_smile:
28. únor 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no neke, že nejíte v Ikee :astonished: To jsi první co znám :grinning: Každej se na tu kuličky těší :wink: :grinning: Tak to příště koukejte vyzkoušet :dizzy_face:
Já jsme teď taky vděčná, za každý nový recept :wink: fakt vymýšlet stále něco k jídlu a nejíst furt to samé je někdy složitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na MMB je toho dost :wink: :dizzy_face:
28. únor 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-zeptám se pak mamky,kde to má být.Dneska je zas hnusně,jdu štípat dřevo,to budu zas mokrá až na p..... :frowning2:
28. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je MMB
28. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-na tu stránku chodím,ale vždy čučím na hadry.Díky
28. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Monisko, se tak češu v koupelně a vzpoměla jsem si na tebe, že vlastně nejsi odtud,že jsi se sem přistěhovala :grinning: :grinning: :grinning: takže sorry :grinning:
tak se jí poptej :slight_smile:

jojo MMB je mor :slight_smile: já ted nakupovala na MMA ,zase jsme lehce utrácela po dlouhé době :slight_smile:
28. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - no kdyby se jen koukalo, ono si i objednává :grinning: jj je to mor, jak píše val :grinning:
28. únor 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikimaruska - Mekáč je ještě v Boleslavi, pojedem tam asi nějak za týden,koupit rybičky do nového akva,tak se asi stavíme na žrádýlko :grinning:
Jinak potvrzuji,že MMB je mor - mám odtamtud snad všechny věci, teď mi příjde přebalovací podložka :slight_smile:
28. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek