• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Tady se ale taky daj sehnat pěkný věci.Příští týden čekám dva balíky. :slight_smile:
1. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak manža dorazil v noci z toho Holandska a říkal, že tam bylo úplný jaro - teplíčko a sluníčko ... chci takyyyy !!! Tady je celý víkend hnusně :unamused:
1. bře 2009 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.........
tak jsem doma z výletu do prahy a nakonec byla ještě boleslav :grinning:
Andarko a Mori,mám co jste chtěli :wink:
1. bře 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikus - jůůůů, to jsem ráda :slight_smile: Jsi zlatíčko!
1. bře 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko - Jsem fakt zlato, díky díky :wink:
1. bře 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé já napsala jsem,samozřejmě ty seš :grinning: Já jsem tak leda pako :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Vy jste se teda rozjeli. nestačím dočítat, nejak nestíhám. Jé tady se vařilo a nakupovalo, abych se přiznala, taky jsem nikdy neměla v Ikea kuličky, ale hrozně mi tam chutná "kuskus" teď nevím jak se to píše. Taky bych se tam chtěla vypravit a něco pokoupit, ale až po Elíkoví operaci.Na ten veletrh se taky chystáme, chtěla bych Elí koupit golfky a nějakou inspiraci na pokojíček, už se brzy bude zařizovat, tak ať mám nějaké nápady.
Jé a MMB je super, taky jsem tam teď pěkně zahučela, ale Elenka má super garderobu, tak se těším až jí začneme na jaře nosit.
Mně docela mrzí, že sníh je pryč, já si chtěla ještě zalyžovat, už mám asi smůlu, tak asi až zase příští rok.

Dneska jsme byli s Elenkou na krvi, no bylo to breku, ale naštěstí se podařilo, myslela jsem, že to bude horší. Ve čtvrtek jdeme pro výsledky a v pondělí máme nastup do nemocnice. :frowning2: :frowning2:
2. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Andar,tak jsem se ti koukla do albíčka, jestli nepřibyla nějkaá fotečka a jsou tam :slight_smile:
jsi teda šikula, jak jsi si hrála s těma barvama a ta ubrousková technika, to teda čumím :slight_smile:

jinak jsi se změnila v obličeji, byhc tě nepoznala , no joo, už brzy budeš mamina.
a když si vzpomenu,jak jsi byla v unče a teprve jsi byla na začátku,že jsi si dělala testík a ted už máš jen 89 dní do konce, tak to fakt strááášně letí .

andilku, už nástup do nemocnice, chudinka malá, tak hlavně at to zvládnete a eli at nemá bolístku, držím pěsti !!!
2. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir, budeme Elence moc držet pěstičky, aby to dopadlo dobře a vše bylo v pořádku(určitě bude).
Jinak na Veletrh For Kids chci taky jet, takže přemlouvám manžela, ale zatím je neoblomný,moc se mu nechce-tak uvidíme.
Jinak já sem taky fanda spíš KFC :wink:
2. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky holky!

andilekir - to už jdete na tu operaci :astonished: ježiš to uteklo :fearful: U vidíš, že to v poho zvládnete :wink:

andara - no taky mrkám jak tvoříš :slight_smile: moc pěkný, povedlo se ti to! Ubrouskovku jsem už taky dělala, ale na látku teda néé :confused:

Holky já se dnes normoš vrhla na okno u Káji :sunglasses: Jsem měla dnes poránu nějak elánu :grinning: Pak jsem vyluxovala a poprvé v životě uvařila rajskou polívku a povedla se mi :slight_smile: tak mám ze sebe radost, neb moc polívek zatím neumím :sweat_smile: no stále se učím, no :wink:
Kájuš se mi teď vzbudila po 2,5 h (tak dlouho už moc často nespí), tak jí nechám rozkoukat - uvelebila se u telky a pak si dá jídlo, ať můžem jít konečně ven. Musíme na poštu a nakokupit ... jako venku ale stále nic moc počasí, už mě to štve :rolling_eyes:

Jinak my se na veletrh For Kids bohužel nevypravíme, bo mi manža oznámil, že v sobotu má práci v ČL :unamused: A já bych tak jela :cry:
2. bře 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenko,
má nárok na celou dovolenou, pokud tedy nemarodila víc jak 100dnů( tak nějak ten počet je)
pokud na rodičák bude nastupovat až v roce 2010, tak má taky nárok na dovču za rok 2009.

já letos budu taky brát peníze za letošní dovču, ovšem neívm kolik dní.
2. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyy holky, vy teda jedete, dočítat vás to je fuška... :grinning:
Andar-moc hezké obrázky na oblečkách, by jsi mi mohla udělat nějaké obrázky pro Lukajdu(chtěla bych mu vyzdobit pokojík).
Jinak u nás nic moc nového...Mě dneska chytla krční pátěř asi mi nastydla, tak jsem se zabalila do šály a namazala dolgitem, mám to vyzkoušené, že to pomáhá.
Andilekir-vidíš vyšetření máte za sebou a operace bude taky v pohodě, vím o čem mluvím, pak si řekneš, tak hrozné to nebylo, ale chápu tvé obavy a nervy...
JInak venku počasí vážně hnus, ještě tu máme trochu sněhu,ale teď prší tak bude brzo pryč, a pak by to chtělo sluníčko aby vysušilo to blato, dneska Luky spadlo do kaluže tak byl jak vodník, nevím jak ho mám oblékat,asi do igelitu :grinning: , dopoledne jsme byli na prochajdě v boru nakoupit pár věcí a teď budeme sedět doma a koukat na krtka-Luky má mánii, ze spaní řve krtek, když se probudí tak hned si sedne k TV nebo PC a chce ho pustit, fakt už ať je hezky a budeme vyvalený na zahradě na písku bagrovat a dělat bábovky-ta letošní zima je fakt dlooooouhá.
Tak jsem podala hlášení :grinning:
2. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - nj letí to pěkně,taky vzpomínám jak jsem tam s váma seděla a v tašce další testy z lékarny :grinning: To jsem tomu vůbec nevěřila :wink:

Jinak díky holky za pochvalu, nějak mě to chytlo a už mám další výtvory (tak pak nafotím), Mori ta ubrouskovka na textilu asi moc nevydrží, zvlášť na tom pro děti :wink: Ale ty barvy na textil joo, píšou že jsou nevypratelné. :slight_smile:

Heave - klíďo něco vytvořím,stačí říct - třeba Krtka :grinning: Ale ty seš taky šikula ne :wink: Jen si vzpomeň jak jsme v práci tvořily a tvořily - to byly časy, klídeček - teď to tam stojí za prd :angry: :confounded:
2. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě s tou změnou v obličeji - to mi říkala i Heave, ale neřekla jestli je ta změna k lepšímu nebo horšímu :grinning: Asi spíš k horšímu (tak že by ta holka?) :confused: , ikdyž manžel mi říká, že sem hezčí a hezčí :grinning: :grinning: (on chce toho kluka) :dizzy_face:
2. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar- to si vzpominám a dělala bych ale nějak mi nezbývá čas, teď jsem dožehlila, tak jsem ráda za chvili klidu, páč za chvili se vzbudí Luky a začnš to nanovo, zase mu roste zub tak je protivka a začíná chytat hysterický záchvaty...
Hele někdy bych se klidně vrátila do práce, ikdyž teď asi budou chodit zadarmo,co?No tak třeba krtka, nebo jiná zvířátka, líbi se mi i ty mořský potvůrky co jis namalovala, já bych si pak koupila rámečky...a na coo by jsi to namalovala?
2. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla andar, že budeš mít Magdalénku-Honza si bude muset počkat až na druhý....ale né, že by ti to neslušelo, to VUBEC!!!prostě jsi se změnila....já zase byla při Lukášovi stejná...
2. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar, já bych se tím neřídila, mi všichni říkali, když jsem byla těhu, že mi to moc sluší, že to bude kluk a byla to holka. :grinning:
2. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, moc děkuji. :wink:
2. bře 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar-takový obrázky se mi taky moc líbíhttp://www.eurokosik.cz/obrazky-na-stenu-drevene-rucne-malovane-kat-93-2-96-93.html?od=0&trid=5&desc=0&hledat=0&tridit_po=24&hledat_kde=&slovo_k_hledani=&param_1=0
ale budu ráda za cokoliv.
Helenkaa-jakto, že holka když máš v pase napsaný Antonín?
2. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dneska ste se rozjeli,nestíhám číst.Souhlasím s helenkaa to se nedá říct podle vizáže,kamarádka byla tak jiná a byl to kluk jak buk.Já byla taky celé těhotenství stejná.A co srazík ať vás poznám,už plánujete?
2. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já vůbec nestíhám !!!!! Teď mám navíc PC v opravě :frowning2: Koukám že jste se teda rozkecaly. Jé Maruško co ty tady děláš? Přijedeš tento výkend? No jinak už chodíme na plavčo. No super. Pepíno je ve svým živlu. Sice tam jsme nejmladší, ale umíme toho nejvíc. (my už doma potápíme měsíc) Val koukám jak ti ten chlapák roste.... Je to fešák. Teď když koukám na toho mího 9-ti kilovýho macka, tak to není ani možný že byl taky tak malinkej. No my teď jedeme na pár dní na moravu, a doufám že až přijedeme, tak že budu mít PC v pořádku. Jinak už se samozřejmě těšíme na další srazík....
2. bře 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - tak kdybych měla mít nová okna, tak na to taky teď pěkně dlabu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to tu zatím nehrozí, neb byt je stále města ... čekáme na prodej

moniska24 - srazík zatím naplánován není ... já bych to viděla tak kolem půlky března :wink:

My potkaly venku mamku, tak šla Kája k ní :slight_smile: a k večeru mi ji přivede
2. bře 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-ty se ale máš,taky bych chtěla na pár hodin předat toho mýho prcka a dát nohy na horu.Já budu od příštího týdne spíš v lípě,budu chodit na na drcení ultrazvukem(mám na patě ostruhu),tak na sraz budu v lípě,už se těším.
verunkaronka-kam chodíte plavat?My do lípy,už druhej kurz a super pí.Šafrova je dobrá.
2. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
heave, tak dneska jsem taky slídila na www.eurokosik, mě se líbí taky ty z toho dřeva a líbí s emi poličky a hodiny a tak, hlavně teda pan šnek a paní šneková :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
právě bych chtěla Filípkovi už nějak vyzdobit pokojíček,

jiank sraz by tedy mohl být ve středu zase bud 11.3. nebo 18.3.
2. bře 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koš šnečka máme,poličku s myšákama a na zdi lva :grinning:
A mám to tady od nás z nábytku :wink:
jinak srazík holky naplánujte......snad tentokrát dorazím...středa do lípy jezdím,ale večer na cvíčo.
2. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ohledně srazu,přiklonila bych se k 18.3. ale kdyby to nešlo nějak to zařídím.Středy chodíme plavat od desíti tak do půl dvanáctý.V kolik si chodíte sednout?
2. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko!
Já bych to taky viděla na toho 18. 3. :slight_smile: - takže si píšu do diáře :wink:

moniska - sraz je od 14 h, když přijdeš o něco později, tak to vůbec nevadí ...
Nemáš v Lípě žádnou babičku? Moje mamka bydlí 10 min. od nás, tak to je v poho. Karolínka tam je ráda :slight_smile: Už jsem zrovna domluvená na sobotu, že si ji ráno vezme - manžel má v So práci v ČL, tak se svezu s ním - chci se podívat do KIK a tak :wink: A když jdu nakoupit sama, tak je to prostě nejlepší ... nemusím hlídat malou a sledovat manželovi otrávené pohledy :grinning: Nechcete se někdo připojit???
3. bře 2009 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojek holky,
tak srazík super, už mám zapsáno v kalendáři.. :grinning:
Val - přidávám se do klubu, v sobotu jsem byla na pohotovosti s bolavým moudrákem.. :angry:
Mori - hlídací babičku taky závidím, já mám jednu hodinu cesty autem a druhou ještě dál, tak musím s sebou tahat dítko všude. :unamused: :sweat_smile: a vím jaká by to byla pohoda, strávit odpoledne bez dítka.. :slight_smile: jéé, na nákupy bych se klíďo přidala, ale v sobotu máme tu Prahu. Tak třeba jindy, až budeš zase v Lípě. :slight_smile:
3. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, hlídací babičku taky závidím, já mám jednu 400km daleko(ta hlídá, ale je bohužel daleko) a druhá bydlí pěšky cca 15 minut, ale bohužel je nehlídací :frowning2: . Takže mám smůlu.
3. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek