• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
mori, já jsem na nemocenské skoro od začátku.na začátku února jsem chytla tu chřipajznu, která řádila. a potom mě doktorka už nechala doma, protože pracuju v laboratoři s chemikáliema.
16. bře 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - to jo, to by bylo asi blbý to dýchat. Asi by to mohlo být pro mimčo nebezpečný. A jak se jinak cítíš, máš nevolnosti, nebo něco?
16. bře 2007 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel ano, myslela jem se, že už to přejde, ale pořád nic. jsou dny,kdy mi relativně fajn a pak dny, kdy jsem ráda že jsem ráda.
16. bře 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vítám novou těhulku! Jinak včera jsem zřejmě měla první poslíčky! Teď se cítím báječně. Miminko mi stále leze pod žebro tak to je trošku nepříjemné! Mori to určitě zná!
16. bře 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčinky :slight_smile:
Přeji krásný víkend,i když se má ochladit :frowning2: a já už mám doma muškáty a jiné kytí na balkon,tak se nemužu dočkat až to tam dám.
Jinak očekávám MS a doufám,že to nedostanu :confused: když jste tady těhule a maminy a skoro maminy-vid Stanco.
Opět mám příznaky těhu-prsa,břicho,unava-ale to už bylo mockrát,takže to beru s rezervou.Jen malilinkatý červíček hlodá-co kdyby?
16. bře 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikusko moc se na to neupínej ale držíme ti všech 8palců co s miminkem máme! Já byla také nedočkavá na MS ale pak se nedostavila! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak zase tak dlouho jsem nečekala,dnes ráno už jsem to dostala,takže zase nic :frowning2: Tak jdeme dál.Bolí mě břicho,tak jdu s knížkou na gauč,stejně je ošklivo.Ale i přes to krásný den všem :slight_smile:
17. bře 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, a máme zase konec víkendu. vždy se na něj těším, protože nejsem sama doma, ale s manželem. jsem doma teprve dva měsíce, jak to vydržím dozáří, to nevím....
18. bře 2007 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko tak budeme držet pěstičky zase příští měsíc! Jednou to vyjít musí. Jinak Prado já jsem doma od začátku března a už mám kompletně uklizený domek a vše pro mimi přichystáno tak teď už chodíme jen na procházky! Přes týden jsem také sama doma!
18. bře 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco, já mám byteček taky uklizený komplet celý. Jinak věcičky pro mimnko ješt nemám, myslím že je ještě brzo.
19. bře 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prado já jsem začala nakupovat také až po 20tt bála jsem se dřív.
19. bře 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco,jasně,jednou to musí přijít.
Ve středu jedu ráno na kontrolní hormonální profil,tak jsem zvědavá,jestli se mi zase neplaší hormony.
Jinak přítel má dnes svátek,objednala jsem dárky přes net a před chvíl to přivezli,tak jsem ráda.Já myslela,že to nestihnou.
19. bře 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco, a jaký máte vybraný kočárek? já kočárky studuju jen na internetu a už teď mám z toho hrůzu, ketrý potom vybrat.
19. bře 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - co jsi pěkného objednala, jestli to není tajné?

prada - a nějaký kočárek se Ti už líbí?
19. bře 2007 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
líbí se mi Cortina X3 Tris Evolution kombinovaný kočárek Cam. ale rozhodnuta pro něj nejsem.
19. bře 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objednala jsem tričko a na to mu nechala napsat chceš se se mnou líbat?je to blbost,ale takhle nějak zněla jeho první věta,když jsme se potkali.A pak hrníček,je cely černy a na něm naše fotka.A když se do něj naleje teply nápoj,tak hniček postupně zbělá a ta fotka vyleze.A hned jsem si do toho udělala kafe,abych to vyzkoušela.Jak to kafe piju,zak zase postupně černá a fotka mizí.
19. bře 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky Pikusko to jsou báječné dárky jsou vtipné to mám ráda! Jinak Prado když se mi podíváš do fotek tak kočárek uvidíš!
Mori a co Karolínka je tak slaďoučká!!!
19. bře 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - ten jsem moc neznala, tak jsem na něj hned jukla. To je celkem pěknej kočárek. Líbí se, že to je klasická hluboká korba. Ale nelíbí se mi tam to madlo nad střechou, že to je trojkolka a ty kolečka (asi nejsou nafukovací). Ale neber to zle, to já jen co se mi líbí a co ne. :wink: Každý má jiný vkus, no ne? Ale zaujala mě ta moskytiéra, že není přes celou korbu, to je fajn. Jinak autosedačka je stejná jak ta naše - má otočné ucho, to je super. Ale my třeba nemáme ten nánožník na autosedačku, což je škoda. Mám ten náš v albu.

pikusa - to je super ten hrneček! To neznám. Kde jsi to objednávala? Jinak to tríčo je origoš a věřim, že mu udělá radost - taky si tu větu pamatuje?

stanca - Karolínka je hodňoučká, pobrečí si jen občas. Většinou si chce pak povídat a je klid. No ale zakřičet si taky umí. Ve středu jdeme do poradny, tak jsem zvědavá kolik přibrala. Baští hezky, tak myslím, že nás pan dr. pochválí. Uvidíme ...
19. bře 2007 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji pěkný den!

Stanco, prosím tě, je to kočárek firmy Patron Bohemia?
20. bře 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny tak se nám zase pěkně ochlazuje. Já už bych brala teplíčko.
Prado ano je to Patron Bohemia Apollon Alux
20. bře 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nemluv, zase jsem vytáhla zimní bundu.
tak na stejný kočárek jsem se taky dívala a mám ho mezi favority.
20. bře 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci ho vychvalovat protože už ho mám doma ale kamarádka má stejný jen šedivý a je sním moc spokojená. Malou tam dá i s fusakem a ještě tam má místo. Těším se až poprvé vyrazíme!!!! :slight_smile:
20. bře 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď si nevybavuju, zda na tento typ kočárku jde připevnit autosedačka(pokud ano, tak jakákoli a nebo je přímo od stejného výrobce k tomu danému kočárku).a musí se k tomu dokoupit nějaký držák?
20. bře 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme před chvílí přišli z venku. Teda tam je ale kosa, taky jsem vytáhla zas zimní bundu. Malá byla ale pořádně oblečená a zabalená, tak nebyla ani studená.
20. bře 2007 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dárky se líbily,tu větu si pamatuje moc dobře :slight_smile: A z hrníčku byl nadšenej,že si ho vezme do práce.Jen jsem ho dnes musela vzít do práce já,holky ho chtěly vidět.
Mori,najdu tu adresu a hodím ti jí sem :slight_smile:
20. bře 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-objednala jsem to na www.mcprint.cz
přivezli mi to až před barák.
20. bře 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! "Parádně" jsem si pomarodila :frowning2:. Snad bude zítra všechno Ok. Teploty jsem zklepala docela brzo.
Pikusko jestli myslíš středu zítra ráno tak se tam uvidíme :wink:
Dárky jsou tedy fakt originální!! Skvělé :slight_smile: Tu stránku si taky prohlédnu :wink:
Zdravím novou maminu a mojí skorojmenovkyni...to bude bordel v příspěvcích :grinning:
20. bře 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad kočárky: Prado, Cortina mi padla do oka jako první, ale odradila mě ta cena a hlavně ta trojkolka, není to můj styl a hlavně jsem slyšela, že jsou celkem nestabilní, tak nevím.
stanco: Patrony se mi taky moc líbí a kamarádka jej má taky a je moc spokojená! Já musím myslet hlavně na zimu....
mori: Xlander jsem měla v merku taky, ale nelíbí se mi ty kolečka :frowning2: další moje kamrádka s tím prý jezdila a časem byl neovladatelný, že si dělali co chtěli a bylo to namáhavý...
Před Patronem je můj favorit Peg Perégo... :slight_smile: čekám na nové barvy, na výběr máme ještě hafo času. :slight_smile:
20. bře 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,ano,jdu zítra ráno,mám tam být už v 7 hodin.
20. bře 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak konečně se potkáme :slight_smile: Nejspíše budu mít doprovod :dizzy_face: budou mi dělat odběry na I. screening :zipper_mouth: a asi to bude hodně ampulí. No a pak budu čekat na dr. na normální prohlídku :slight_smile: A asi dostanu vynadáno, že jsem chytla virózu :confounded:
20. bře 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek