• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
moni: :slight_smile: také chodíme k paní Šafrové. My to máme od 8:00 Jinak toho 18.3 by to šlo...
3. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, moje mamka taky zas tak často nehlídá. Ale když potřebujem a má čas tak jo. Taky chodí do práce a když má volno, tak taky vždy čas nemá či si chce užít svého volna ...

helenkaa - to je škoda že místní babička nehlídá :frowning2: Určo by ti to někdy bodlo, viď :frowning2: by si trošku zarelaxovala. Nebo je dobrý když je potřeba něco zařídit, tak jít bez dětí ...
3. bře 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
No jo hlídací babičku, taky závidím, moje mamka je až v Liberci a tam má stejně tři bráchovi děti, takže na nás už nezbývá čas a druhá babička, není babička, ale motorkářka v minisukni, velkým výstřihem a nehtama, že by mohla konkurovat střihorukému Edvardovi, takže to nic. :frowning2:
Srazík si také znamenám, ale nevím jak bude Elenka po té operaci, takže uvidíme.

Taky jsme chodili do bazénku k Šafrum, už jsme měli jít na třetí pokračování, jenže kvůli operaci, teď nechodíme, takže zase až v květnu. Chodili jsme v úterý od 8.10 a bylo to moc fajn, už jsme měli s maminkama takovou fajn partu. :sweat_smile: :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já už mám napsáno taky v kalendáři a už se těším.

dnes jsme se vypravili s manžou do města kočárem, zašli jsme do Nebe na svíčkovou a pak do Unionky na kafíčko nahoru, tak jsme si dala vynikající štrůůůdlíček :grinning:

zítra tam jdu zase, mám sraz s kámoškou,tak to si zase moje chuťový buňky smlsnou :slight_smile:

pikusko v jakém krámku jsi to kupovala u vás ?
děláš v pkojíčku zoo malýmu vid ?
já se rozmýšlím nad těma poličkama, asi bude stačit jedna ta 60cm, to je prý bez těch ozdob ,ale neívm jakou jestli tu s těma motýlama nebo s panem šnekem a paní šnekovou :slight_smile:
a taky tu lampičku na zed co jako vytváří efekt 3D a to jsem myslela ana šneka:slight_smile:

taky jsou moc hezký maková panenka amotýl emanuel.
noo nejhorší je,když si může člověk vybrat, že ??
3. bře 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Na kdy jste vymysleli ten srazík? Já bych strašně ráda dorazila, jen nevím jak to udělám s tím Lukáškovým spaním, dneska šel v 1h. a ještě pořád spí(to se zase nedostanem ven :unamused: )takže kdyby to bylo takhle tak bych zase musela sedět doma...A od kolika se scházíte?

Jinak výzdoba Matyáška(pikusi) je krásná, přesně to se mi líbí...já jsem zase ujetá na kočky,ale u nás stejně frčí krtek, takže mě se může líbit co chce :grinning: .

JInak teda dneska jsem úplně bez nálady, energie...nevím co to na mě leze...přítel je taky na zabití(má jít na vyšetření...a je z toho nervozní)já se teda nedivím, asi bych byla taky,ale já se mu snažím pomoct a on na mě vždycky vyjede...tak možná z toho jsem smutná :frowning2:
3. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - jejda, takovou babičku si nedovedu představit :confused:

val - o svíčkový v Nebi mi tu nepiš :angry: :grinning: tu tam zbožňuju :dizzy_face: když tam jdem, tak si ji dávám pravidelně, je vynikající :sunglasses:
Pikuska to má z tohodle krámu http://www.nabytekvalmo.cz/index.php?cont=katalog1&kategorie=8&menu=8

heave - sraz bude 18. 3. a scházíme se od 14 h - jak to komu vyjde, pokaždý dorazí někdo později, tak se neboj, že tam nikdo nebude :wink: S malýma dětma to moc na čas nejde ... Já minule taky dorazila později, přestože jsem byla už v ČL dřív - ale moc často tam nejezdím, tak toho musím vždy využít, co si potřebuju koupit a tak :wink:

My jsme tu měly nečekaně návštěvu - kamarádka s ročním klukem měli cestu do Stráže, tak se na chvíli stavili :slight_smile: tak mě to potěšilo :slight_smile:
3. bře 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jojo svíčkovou tam mají výbornou a vždy dávají hoodně omáčky a dělají jí z hovězího:slight_smile:
my si jí s manžou taky dáváme, bo já jsme jí zkoušela jen jednou a nic moc, budu jí muset vypilovat a naučit se jí.
moje mamča dělá naprosto vynikající,to je vždy žrádlo, ani nemusím maso, jen knedlíky a hodně omajdy :slight_smile:

heave,já tam minule byla první a to bylo 14,30 a myslela jsme si,že se sraz nekonná, tak jsme žhavila telefon mori a naštěstí už byla poblíž.
tak zkus malého dát dřív a pak kdyžtak vzbudit :frowning2:
já minule filípka taky vzbudila,ale ten je ještě malej,tomu to nevadí, záleží jak Lukáškovi.
3. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilku, tak to já si taky nedovedu takovou babču představit, ale někdy ženksý chtěj druhej dech a jede to :sweat_smile: :sweat_smile:
3. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori děkuju z aodkaz, jdu to skouknout :slight_smile:
3. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky,já svíčkovou taky miluju a přesně jak Val-bez masa,ale s brusinkama :wink: Musím na ní někdy teda do Nebe skočit, naposled jsem jí měla na Rychtě a byla taky výborná.
3. bře 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....
jojo Val...to je Valmo nábytek a je u nás v Mimoni.....ale na netu je nabídka mnohem mnohem větší :slight_smile: já vzala co zrovna měli :wink:
Jinak Val...těším se až uvidím malého :slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé svíčkovou bych si taky dala, moje mamka dělá ze srnčího s brusinkama, to je potom papáníčko. Já jí taky neumím, taky musím pilovat. :grinning: :grinning:
No jo copak moje tchýně, je 4x rozvedená a jednou byla vdaná poouze 4 hodiny, když jsme u ní byli naposledy na návštěvě, tak jsem slyšela, jak řádila seš svým novým manžou na mysliveckém bále, kolik toho vypila, kolik chlapů ji balilo, no děs. Ta chytla asi 58 dech, to jinak není možný. :sunglasses: :sunglasses: . No na doporučení manži jí beru s velkou rezervou a jezdím tam fakt nerada. :confounded: :confounded: Jen doufám, že se manža nepomamil, to by mě miglo.
3. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-bohužel bydlíme u mamky,na jaře začínáme stavět.Neříkám,že nepohlídá,ale já u toho sem.Dala bych si kávu a nohy na horu,ale už u sebe doma.Takhle je to jiný.
Taky si píšu sraz 18.3. ve 14 h určitě dorazím.
3. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo svíčkovou mám taky ráda,ale vždycky v hospodě(i když manžel je kuchař,tak od něj mi nechutná)
3. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - sice jsem tvýho manžu viděla jen 1x a chviličku, ale myslím, že se nemusíš bát, že by se pomamil :wink: :grinning: Teda tchýňka vostrá, to ti povím :confused: :grinning: Jako o 4 hodinovým sňatku slyším fakt prvně :astonished: to snad nenabylo ani právní moci ne (či jak se tomu říká) ??? :confused: No což, každej jsme ňákej, že :wink:

val - už to o tý svíčkový nerozváděj, bo už mám na ní fakt chuť :grinning: No nevím, asi dáme srazík někdy v Nebi na oběd :grinning:

Holky já se včera pustila poprvé do langošů ... manžel furt otravoval, ale já se nějak obávala, že se to nepovade. No povedly se :sunglasses: oblizoval se :grinning: Kdyby někdo chtěl, tak tady je receptík: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8
4. bře 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Andilku :grinning: :grinning: tak ti držím pěsti,at se ,manža nepomamí !!

a 4 hodiny být vdaná joo, tak to si to rychle rozmysleli.
taky jsem o tom nikdy neslyšela , je to hustý :slight_smile:

mori, taky langoše dělám a už jsme minule o nich mluvila,že bych je udělala,ale neměla jsme doma sýr, tka z toho sešlo,ale připoměla jsi mi to a musím je udělat.
ale dělám je bez té smetany,ale díky ní asi vydrží takdlouho v lednici.
no vyzkouším :slight_smile:

mám ráda ty langoše u prioru, jsou úplně jiný než dělám doma. tam je prý dělají z bílého jogurtu.
4. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy teda v tom psaní jedete.Já se sem ted nějak nedostáváma pak je pěkná práce všechno dočítat.My zažili včera pěkný šok.Manžel začal chodit do práce a dělá jen noční,no a malý dostal večer kolem desáté hodiny horečku ale pěkně hnusnou.Zvracel a ještě mi do toho jakoby omdléval že byl jak gumová panenka.První co mě napadlo byli studené zábaly na tělíčko.Ikdyž se mu to nejdříve moc nelíbilo nakonec zjistil že mu to dělá dobře a přináší ulevu.Jeli jsme samozdřejmě na pohotovost nebot jsem mu ani těmi zábaly moc horečku nesrazila,teplotu měl 39,5.No a od doktorky na pohotovosti jsem se dozvěděla že to nic není a že je v pohodě,když se na něj podívala.On měl oči skoro v sloup jak mu bylo zle,ale podle ní vše ok.Neřekla nám ani co nebo od čeho to má a že mu mám dávat jen čípek a sirup na sražení teploty a koncem týdne se stavit u svého obvodáka aby se na něj podíval.No mám zase ze zdravotnictví dost.Ráno jsem nelenila a volala jsem o celé situaci Honzíkovému doktororvi a s ním jsem domluvená na návštěvě zítra nebot je prý možné že ta horečka ještě něco přiveze k sobě tak snad ne,už takhle je uplně ko jak jsou nějaké ty bacili utočné.Tak hlavně hodně pijeme a čekám co bude dál.Jinak na srazík snad také dorazíme už mám napsáno v kalendáři.
4. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky sem už měla tu čest v lípě na pohotovosti,takovej přístup snad není ani ve chlévě.Doktorka docela v poho,ale ta sestra(stará megera)ta nám řekla proč je otravujem(nemohli sme malýmu ve třech měsících vyndat klíště)pěkně sme se pohádali.Naštěstí ho doktorka vyndala a ještě se snažila sestru omlouvat,že je přetažená.Takovýhle lidi by neměli mezi dětma co dělat.

Jo langoše tak ty někdy zkusím, podívám se na ten recept.Langoše u prioru móóóc dobrý.

Tak dneska bylo suprový plavání, sem ráda,že v lípě je.Doporučuju
4. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - my byli v ČL na pohotovosti s Kájou asi před měsícem ... doktorka byla mladá, příjemná, v pohodě :slight_smile: Ale ta sestra byla napřezdržku :angry: mohlo jí být necelých 40 asi, ale evidentně byla otrávená, že tam jako večer jedem ... no nepříjemná, děs

Tady zas dnes mrholí :confounded:
4. bře 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26- chudinka malej Honzík a ty jsi taky asi měla nahnáno vid? ještě ke všemu na to všechno sama a manža pryč, no nevím co bych dělala, al etaky určo na pohotovost, ale jejich přístup teda hroznej !!

si myslejí,že tam celou tu službu prochrápou a štve je,že někdo vůůbec příjde, už jsme to taky několikrát zažili.
4. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pabebože, já čskolipskou dětskou nemocnici teda nepoznávám-já tam byla spokojena :astonished:
4. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ, snad bude Honzík v pořádku a teploty brzy poleví. Myslíme na Vás.
4. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda psala o dospěláckýpohotovosti

mori,neměla ta sestra brýle ?
my tam měly problém s jednou sestrou,když mi doneslifilípka s toukanylou v hlavičce,tak jsem jí požádala,jestli by mi ho nrpomohla vykoupat,že se bojím,že jsemho koupala jen jednou a to bez kanyly.
a ona na mě,že se to musím naučit,že doma taky budu muset.
to joo,jenže nee s ofáčovanou hlavičkou a kanylkou,jsem se bála,abych mu nějak neublížila.
pak tam došlo k tomu,že si otevírala pusu na mojí ségru jak kdyby jí bylo 10,tak si ségra šla stěžovat.

pak mi ta sestra říká,že jsem jí to měla říct,že se bojím a že jsem po císaři a že měla mylný informace o našem nadstandartu-začala nás tam kvůli tomu peskovat,že tam jsme jen proto,že není volno a tak.

no museli byste jí slyšet, já nemohla říct ani slovo jak jsem nechápala
4. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - brýle neměla
No tak to je síla ... dobře že si šla ségra stěžovat, to si nemůžou ty sestry dovolovat :zipper_mouth:
4. bře 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, no to je teda síla :astonished: , takový přístup. to já bych si stěžovala taky.
4. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak to je teda fakt síla s tou pohotovostí, já byla s Elí na pohotovosti v listopadu, kvůli té kýle, byla jsem vyvalená, nevěděla co to je, Elí mi brečela, já skorem taky, ale byli na mě všichni hrozně hodní, opravdu si nemůžu stěžovat, jak doktorka, tak sestřička. Byla jsem tam taky sama bez manži, v nemocnici se moc nevyznám a všichni mi přišli nezvykle ochotný. Asi jsem vypadala bídně a Elí taky. :confounded: :confounded:
4. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-Měla jí dát ségra přes hubu.Asi záleží kdo zrovna slouží.Holt nedělaj tam samý ochotný a někdo je holt musí chytit.
jjj26-hodně pít, my něco podobnýho měli tak před měsícem a za dva dny to zmizelo jen spal a hodně pil .Držíme pěsti.
4. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
jjj26 - my taky takhle jednou jeli s Anďou na pohotovost, byli sice milí, ale nic jsme se nedozvěděli. A v podstatě pak ani od obvodního. Někde jsem se pak dočetla, že se jednalo zřejmě o šestou nemoc. Projde tím snad každé dítko. Pár dní vysoké hořečky z ničeho nic, pak ustoupily a malá se osypala, do 24h měla po vyrážce a byla ok. :slight_smile:
4. bře 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my se asi 2 hoďky vyvětraly ... byly jsme nakoupit a pak s kamarádkou venku, co má rok a něco klučíka. Teda domů jsem přišla pěkně zmrzlá, fouká tu hnusnej studenej vítr. No ale byly jsme poprvé letos na houpačkách na hřišti :slight_smile: samo brek když jsme odcházely :sweat_smile:

Holky já včera koupila Káje časopis Méďa Pusík a je tam sleva 40% na vstupenku na ten veletrh For Kids :slight_smile: jsem to včera předhodila manžovi, bo jsem zjistila, že to je až do neděle ... to vypadá, že by i možná jel ... teda ptal se, jestli tam nechci jet s kamáškou co včera u nás byla, ale říkám oni maj taťku taky furt pryč a o víkendu chtěj být spolu. Tak teda nevím ... ale asi do něj hučet nebudu, bo bych tam akorát utrácela :grinning: Pojedem totiž asi příští týden do Prahy k dr. (musím na kontrolu) a to se budu chtít podívat po hadrech, bo asi pojedem bez Káji
4. bře 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-taky bych ráda jela,ale bohužel povinná víkendová návštěva u tchýně.U nás chvilku sněžilo a já se tak těšila na jaro.Snad to byl poslední záchvěv zimy. :grinning:
4. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek