• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
holky to jen tahle sestra byla vostrá,prostě začala ségru cepovat,že si nechala boty před pokojem a že si je má dát dovnitř. tak jí ségra řekla,že nechce tahat tu špínu z venku ke mě napokoj,kort když Filípek má tu infekci.
tak prý at si je dá do koupelny, no chápete to ?
tam se 2x denně ytíralo,aby bylo čisto, to bylo super a ona si bude dávat boty do koupelny. a pak že teda ty návštěvy aby jsme omezily, že jen po dvou lidech a pak můžou přijít zase další dva lidi.
takjí ségra řekla, že proto máme nadstandart,aby za mnou mohli chodit návštěvy kdykoliv a kdokoliv a ona,že to máme jen rpoto,že není místo a máme to zadarmo.
no já valila voči,bo jsme podepisovala smlouvu na 500,- za den.
hulákala tam celá nepříčetná,že jí ségra oponovala.
tak si prostě šla stěžovat a zeptat se jak to s tím standartem je, mimo to řekla vrchní,že mi ani nechtěla pomoci s malým 2x i když jsem jí o to žádala.
sestra směnu před ní mi sama nabídla, jestli s ním chci pomoci, ale to ještě neměl tu kanylu a musel se koupat v takové žluté vodě, tak mi s ním krásně pomohla.

jinak si nemůžu fakt stěžovat, všechny byli ochotný i na porodnici na rizikovém, tam se ale taky našla sestra generál ,která druhý den dopoledne po císaři nás hnala z postele,ale takovým stylem, že to byla hrůza.
vůbec nečekala, pořád rychle pojdte, já nemohla vstát jak to bolelo. začala se mi motat hlava když jse mvstala z postele a bylo mi špatně ,že omdlím a ona at nekoukám na zem ale nahoru a jdu rychle, no já myslela, že to semnou fakt sekne.
ve sprše na mě pustila studenou vodu na obličej a na krk a záda.
pak samou rychlostí nemohla rozdělat pastu, tak at si ty zuby vyčistím jen tak vodou, rychle mi nalila trochu mýdla a umýt, oblíknout a rychle zpět.
no zážitek hrůůůza.
ještě že nesloužila v ten den,kdy se nám vyndaval dren z břicha, to byhc asi zešílela. přišla sestra,která byla taková citlivá a chápavá

noo tak jsme se vykecala ze zážitků z nemocnie :slight_smile:

až na tyhle dvě všechno naprosto supééééér :slight_smile:
4. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase v ústí přišla na šestinedělí tři týdny po porodu,že není něco v pořádku,že mám pocit,jako když mám špatně zavedenej tampón a hlavně sem tak trochu víc nevoněla(dělala sem si výplachy pochvy v domění,že se mi zanítil stech).Paní doktorka mě nejdřív seřvala,že si dávám tampón(říkala sem jí ''JAKO''), dala propouštěcí zprávu,kde bylo napsáno,že při propouštění my vyndaly jeden tampón(kluk byl tak trošku větší,byla sem hodně potrhaná a sešívaná,hodně to krvácelo a použili hodně tampónů a nevyndaly vše)Nejdřív na mě koukala jak na blázna,pak ať vylezu na kozu a po chvilce řekla a jéjé dva na mě koukaj.Pak ještě dodala,že je dobře,že je děloha začala vytlačovat,jinak ve mě mohli hnít.Já byla tak ráda,že už nebudu nevonět,že sem poděkovala a šla.Až doma my došlo,že sem tady už nemusela bejt,kdyby..........A do týdne sem měla zánět a přišla o mlíko.Ani ústí není svatý,tak kam má pak člověk chodit................................. :frowning2:
4. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak o ústí mi ani nemluvte, je to tam samej cizinec(myslím doktory) nikdo nic neví....když jsem tam jezdila do rizikovky, tak někdy ve 32.týdnu, me paní doktorka vyšetřovala, a najednou z ní vypadlo fuj....a jakoby odmne odskočila, dodneška nevím co to bylo, něco ze mě vyteklo, byla to děsná úleva, nabrala mi stěry a musela jsem tam zůstat, protože Lukášek byl belikej už ve 32.týdnu měl 3,500kg(bylo to mojí cukrovkou) když jsem se ptala co to bylo a jak mi dopadly ty stěry tak mi nic neřekly....měla jsem termín 9.7. a v tu dobu malovali, tak jsem se ptala co se mnou bude kde budu rodit, tak zase nikdo nic nevěděl, říkali že možná mě odvezou do Mostu(což jsem nechtěla protože to bylo 130 km od baráku a navíc teda moc dobrá pověst porodnice teda není, ještě, že pracuje teta v boleslavské porodnici, kde mi domluvila schůzku u pana primaře, parádní domluva, perfektní přístup na boleslav nedám dopustit, možná, že to bylo tím, že jsem byla tak trochu protekční,ale fakt super!!!!a do ústí už nikdy...Lukyho tam měli operovat s kýlou,ale aštěstí opět přes známého nám vyšla Motolská nemocnice, kde ho operoval skvělej člověk....Tak jsem se taky vykecala a jdu do sprchy :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všem moc děkuji za podporu :wink: Také doufám,že to brzy ustoupí,dneska jsem byla jak náhradní postel,Honzík byl jen na mě jak přísavka,nechtěl nic jíst tak jsem do něj stále lila tekutiny,tak doufám že to bude ráno už lepší.Hold ted nebudu moc vyspalá ale za to to stojí.Dávám mu čípky po 4 hodkách tak mu snad už zaberou a bude s ním zase srandy kopec aby jsme se na vás mohli podívat :slight_smile: Val koukám že nejsme jediný který mají problémy,my měli ve špitále taky problémy s dětskou doktorkou,nešlo mi kojení a malý byl docela pohodář takže netahal a ona mě tam nechala o den déle s tím že to už bude dobré a nedovedla udělat vzorky mléka jestli mám vubec co nabídnout a když jsme tam přišli po týdnu tvrdé práce doma s kojeníma malý zhubl ještě více,teprve udělali rozbor mléka a zjistili že mám dá se říci jen vodu ,tak až po tomhle všem my doporučila umělou stravu pro malého :wink: Jakmile jsem udělala první flašku to jste neviděli ten zátah a přibývání na váze :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, takový zážitky :angry: zvlášť když jde o děti, tak by mohli být milejší - nechápu proč teda dělaj takovou práci když je to otravuje :rolling_eyes:
Já teda byla na pohotovosti 3x, ale na gynekologický a nemůžu si stěžovat - sestry i doktoři moc milí :dizzy_face:

Heave - sestřenka o Bolce mluvila jinak, nechali jí přes 16 hodin od prasknutí vody samotnou na pokoji a ani jednou tam nepřišli, žádnej monitor a nic - prý pořád že k porodu to neni, nedali jí ani klystýr a když už měla takový bolesti, že málem porodila na pokoji, tak její spolubydlící z pokoje volala sestru (páč ona nemohla se ani zvednout) a ta jí řekla ať teda příjde :angry: No tak jí řekla,že asi teda nemůže! Nakonec to byl fofr a malej byl venku za 10 min. Je dobrá, jak to zvládla, na to že tam byla úplně sama :unamused: No jo tak bylo 26.prosince, tak na to trošku prděli.
5. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky kecalky, teda tady se to rozjelo :slight_smile:
Já poslední dobou nemám nějak povídavou, měli jsme špatnou babičku, ta se z toho dostala a před pár dny zasáhla "dědu" mrtvice a už je to špatný.... jsou to pořád nervy :pensive:

Jani, teda nemoc šílená. Péťa měl teď naposledy taky 40tky horečky (pár dní po srazu) a fakt hůrza. Byl taky jen u mě, nemohl ani chodit, motal se, padal... :pensive: naštěstí se z toho brzo dostal. A´t je brzo líp Honzíkovi, ty brzo načerpáš sílu a manželovi ať se daří v nové práci!!!!!

Pikus, Andarko ty tt vám ale naskakujou tááák rychle :dizzy_face: Sestřenka tu v ČL rodila o víkendu, v so ji uvidím tak jsem zvědavá na malou :dizzy_face: :dizzy_face: a taky co řekne na porodnici...

Holky já si teda vůbec nemůžu ztěžovat. Já tam byla přes týdne...3 dny před porodem a týden s Péťou a všichni byli tak hodný, chápavý že jsem vyslala manželovi pro děkovný bonboniéry! Porod ač byl šílenej tak dr. i primářka úžasný PA asistentky taky a sestry na šestinedělí tak z ženského oddělení taky super. Měla jsem fakt na tohle štěstí. Dokonce když jsem někoho potkala ve městě tak hned se vybavoval, nakoukl na Péťu a tak... :slight_smile:

Jani s rozborem mlíka koukám, já teda ani nevím, že se něco takového dělá :sweat_smile:. Taky jse měla problémy..trvalo mi než se mi udělá mléko a ke všemu jak měl péťa silnou žloutenku tak pořád spal a nechěl sát..fakt hůrza. Jedna sestra tam měla fakt trpělivost a pomáhala mi,
5. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heva teda to s tím "fuj" od dr. je šílený! Já bych asi fakt trvala co to jako mělo být! Kór já vyplašenka celý těhu :grinning:

Val. malje krásně roste :dizzy_face: :dizzy_face: máte moc pěkný fotky.

Holky, byla jste už některá v tom obchůdku Bačkůrka jak je nad nebem? Jak to tam mají cenově?
5. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak si představte, že se mě manžel ráno ptal, zda to s tou nedlí myslím vážně :confused: Tak jsem řekla, že ne, že bych tam akorát utrácela, že radši sjedem k té kamarádce do Šenova vyfasovat ty věci na Káju :wink: Jsem poslušná co :sunglasses: :grinning: Hlavně se oba taky obáváme, že bysme odtamtud Káju emohli dostat :confused: uvidí tam hračky a tak a bude tam chtít u všeho zůstat ... znáte to :fearful:

val - já byla po císaři na JIPu, ale já byla v Liberci. Na JIPce všechny sestry teda naprosto úžasný, do sprchy a se vším v klídku pomohly. Na porodním během porodu první směna úžasná, druhá (ke konci porodu) horší :confounded: Abych to upřesnila - rodila jsem 12 h přirozeně, pak jsem šla nakonec na císaře. Po JIPu jsem ležela na gyndě (Kája byla na dětském JIPu) a tam byli takový normální, hlavně že nebyli protivný :wink:

Celkově ze svý zkušenosti vím, že vždy se na odd. najde nějaká protivná sestra ... a že jsem už něco po nemocnicích za život byla

moniska - tak to je síla s těma tamponama, že to tam zapoměli :astonished: Ještě žes to řešila včas.

heave - na Motol jsem už několikrát slyšela stížnosti, na různé věci ... Já byla v Motole v dětství hodněkrát, hodně mi tam pomohli a nikdy jsme si nemohli stěžovat. Už je to teda leta, ale vše bylo opravdu OK

andara - na pohotovosti v ČL v těhu jsem taky jednou byla, protože jsem z ničeho nic krvácela, ale zas to za chvilku přestalo (1 špinavé kalhotky). ALe přesto jsme tam raději jeli ... dr. fakt v poho, sestra taky :slight_smile: Tak by to mělo být :wink:
Teda 16 h od prasknutí plodovky je myslím dooost :astonished:

perada - která babička? :frowning2: Hlavně že se z toho dostala ... snad i děda (z Jablonného že?) bude vpořádku
Bačkůrka je něco nového ne? Neznám, ale určo podívám až budu v ČL :wink:

Holky mě teď volala teta (známá od dětství), že její dcera v pondělí porodila dvojčata :grinning: Matyáška a Alexandru, přirozeně a 1 steh :sunglasses: Teba borka je to, všechna čest :dizzy_face: Bylo to o něco dříve, myslím, že byla asi tak v 36 tt, mám pocit. Všichni jsou OK :slight_smile:

Holky já zjistila, že asi měsíc dělám šílený překlepy při psaní - přehazuju písmena :confused: :grinning: stane se to každýmu, to je jasný, ale mě teda teď furt :sweat_smile: No hrůza, si to furt musím po sobě číst, bo bych se musela stydět :grinning:

ooo tady leze slunko
5. bře 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky v tom obchůdku sem byla,ale bohužel na ceny sem se nekoukla bo sem musela na záchod předčasně sem to dostala :confounded: ,šly sme zrovna okolo k účetní a pospíchali sme,ale taky mám v plánu se tam co nejdřív podívat,za chvíli nám budou botky malý :frowning2: .Ale co sem tak zběžně koukla, tak maj moc pěknej výběr. :dizzy_face:

perada-to je mi moc líto s babi a dědou, ať se z toho dostanou

mori-teda to je ale frajerka to jí můžem jen závidět

Tady taky chvilku svítilo,ale teď se začíná zvedat pěknej vítr,budu se muset podívat do kotelny,aby sme tady nezmrzly
5. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

zrovna včera jsme mysklela na peradu,že už tu dlouh nebyla a dnes se tu ukázala.
to je mi líto s babičkou a dědou, snad to bude lepší.

mori, já taky přehazuju písmenka, je to hrůza, asi rychleji mylsím než píšu noo,ale neopravuju, vy si to holky domyslíte že ? :slight_smile:

monisko, dost blbej teda zážitek. vždyt si musej tampony spočítat kolikjcih mají připravených a koli kjich zavedli akolik jich zbylo.
právě že se to dříve hodně stávlao,že je tam zapoměli, to samé s nástroji,ale tady v čechách se to asi ještě moc nepraktikuje.

perad, trak to sestřenka vystihla s porodem akorát, ted byla nemocnice zavřená kvůli tý infekci co tam měli a my jsme to chytli :frowning2: se jim to tam pěkně rozjelo a ani senedivím.
uklízečky na pooperačním se zrovna nečinily v úklidu :frowning2:
5. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda vy máte zážitky a ještě mě strašíte s nemocnicema, když v pondělí nastupujeme. Doufám, že tam na nás budou všichni hodní, neboť už vidím, jak bulím jak želva až mi budou Elí odnášet. :frowning2: :frowning2:
Já si tedy na porodnici ve Frýdlantě ale vůbec nemůžu stěžovat, moc se mi tam líbilo, klidně bych tam zůstala i dýl. I maminky tam byli hrozně super a sestřičky i doktoři se chodili pořád ptát jestli něco nepotřebujeme, jestli máme všechno a jak miminka jestli dobrý, taky dostali bombošku, když jsem odcházela. Opravdu super, jen škoda, že ji zavřeli.
monisko - to je fakt síla s těma tamponama, kdyby se něco stalo, tak co by pak dělali? No ještě, že jsi to tak super zvládla.
jjj26 - Honzík je bojovník, tak to určo zvládne v poho, hold ty baciláci jsou někdy zvláštní a dětičky potrápí.
Dokonce jsem v Betynce četla jak o šeté tak i o sedmé nemoci, my jsme se jim naštěstí vyhli. A od té doby co přidávám Elence do pití šalvějový lektvárek s přídavkem spousta bylinek, máme od všech bacilů pokoj, tak jsem hrozně ráda.
Mori ty jsi teda hodná manželka, místo na výletík do Prahy jedete ke kamarádce, to měl z tebe určo manžel radost viď?
Taky se rozmejšlíme jestli pojedeme, přeci jen musíme šetřit na auto, už se vidím,jak bych se neudržela a utrácela. No každopádně slevy na vstupenky už mám vytištěné.
Val - teda to jsou šílené zážitky z porodnice a to píšeš, že jinak dobrý.. :confounded: :confounded:
5. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
zážitky docela síla. :(
Já rodila v Liberci a nemám jedinou výtku, uvidíme jaké to bude teď v Lípě. :confounded:
Andilekir - neboj, bude to ok. Elí to zvládne dobře a Ty taky, ikdyž to bude pro Tebe asi těžké.
Perada - v obchůdku jsem taky nebyla, jen jsem posledně šla kolem a zjistila že tam něco je, ale měli již zavřeno. :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - oni jsou ty slevy i na Netu někde jo ? :astonished: K tý kamarádce mu to nevadí jet - moc tam nejezdíme, vždy jen vracet věci a po dlooouhý době nafasovat nové. Půjčovala mi je, když jsem byla těhu a postupně vracíme, ať mi to tu nepřekáží :wink:

Tak tady bylo odpo takový prapodivný počasí, chvílema to vypadalo na déšť, tak přišla kamarádka se 4 měsíčním klučíkem k nám - Kájuška zas hotová z miminka :slight_smile: a samo si ho musela pochovat http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1772018

Jo a mám pro vás zas tip na receptík - včera večer jsem dělala toto: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=32092 a takhle to dopadlo: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1771202 - jako zamotat to moc neumím, ale výborně to chutná !!!
5. bře 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-Kája by asi chtěla sourozence.Tip dobrej,ale jedla bych to akorát sama.
My o víkendu navštívíme Tádovu nevěstu,tak mám sebou foťák a budu cvakat,vždycky se před ní stydí a nakonec jí pošlape ručičky.Snad už bude chodit,aby jí nezmrzačil. :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a s těma tampona se to stalo i tady v lípě.Mamka dělá sestru u dětský doktorky a jedna maminka jí to taky říkala,že se jí to stalo,je to tak půl roku.

Tak já se sváma loučím,připojím se zas v pondělí,tak moc nepište ať nemusím moc číst.
Všem dobrou noc :slight_smile:
5. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
5. bře 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko, je mi líto to s babi a dědou, ale snad bude brzy líp.
6. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tady je dnes návštěvnost :confused:
Já zítra jedu do té ČL do KIK, tak Kája je u babí dnes už na noc a zítra tam zůstane.
6. bře 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....pokud vaše město navštíví cirkus Orion z Liberce...tak nechodte,je to strašný......
Všeho všudy 3 lidi a nic k vidění....by mi bylo trapně toto předvádět..................
7. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku -ja osobne jakykoliv cirkus nemusim,takze bych stejne nesla :slight_smile: Ale lidise zivi ruzne,u nas v praci jednou melo byt predstaveni - pantomima a taky des!Jeden chlap a jste pekne trapnej :rolling_eyes:
7. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme dnes dorazily domů. Holky já musím Pepču pochválit. Už týden, se po koupání nabaští, jde do postýlky.... hraje si... a za 10 minutek chrní. A to od 19:30 do 06:00. Je přesný jako hodinky. Mori, ještě jste nepřemýšlely o tom, že by jste pořídily Kajče sourozence???
8. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak mi byli v sobotu v Praze na tom veletrhu For Kids a For Habitat a musím říct, že teda nic moc-ten For Kids vůbec nic :frowning2:
Mori, jak jsi pořídila v KIKu?
Pikus, já cirkusy nemusím odmalička a nebudu chodit ani s dítkem. :wink:
Jé, Pikus 36tt-to je fofr :astonished:
9. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda vespolek :slight_smile:
Holky my dnes měli v sobotu budíčka ve 4.30 h a to Kája nebyla doma (spala u babí). Nějakýmu blbcovi začalo houkat auto a houkalo asi 3/4 h - no mazec. Totálka jsme se probrali a už neusnuli :unamused:

V sobotu jsem si trošku zautrácela :grinning: V KIK jsem Káje koupila bundičku, legínky a tríčo na doma. Sobě v Jitexu tričko a pak jsem konečně sehnala velkou bílou kabelku (od www.snezka-na.cz ) - tak jí mám od manži k narozkám :dizzy_face: A Káje ještě tuhle hračku http://www.utricertiku.cz/detail.php?zbozi=532577 v Pompu zlevněnou z 449,- na 199,- , tak jsem to tam nemohla nechat :wink:

Kája u babičky byla jako vždy spokojená, jen nějak v noci prej měla vyspáno, tak šly s babičkou asi ve 3.30 h jíst :astonished: prej chtěla tap tap (=pít) a ňam ňam :sweat_smile: - no prej snědla 2 kusy bábovky :astonished: :grinning: a pak šly zas spát

Včera jsme přijeli až večer, totálka všichni znavený :zipper_mouth: Nejdřív jsme byli v Kamenickém Šenově pro oblečení pro Káju a něco i vrátit (zas jsme od kámošky nafásly takový menší pytel ) :grinning: , pak jsme cestou sjeli na oběd do Polevska (dali jsme si tataráka a Karolínka měla své 1. jídlo v restauraci ř :grinning: řízeček a brambory - vždy jedla s náma, ale tataráka jako nééé ) :zipper_mouth: poté jsme byli na manžově floorballu. A nakonec jsme museli nakoupit, což mě jako nebavilo, ale zmákly jsme to celkem rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale mazec v tom Kauflandu - byli jsme tam poprvé co to je přestavěný, tak jak je vše jinde, tak nemám samo vše, co jsem potřebovala ...
A jako dámy, řídila jsem já :sunglasses:

perada - jsme byli s Martinem na tom floorballu a bylo to v tělocvičně co jsme chodily na tělák na SŠ v hotelu Lípa :grinning:

verunkaronka - zatím další mimčo ne, já chci až později ... ale je pravda, že Kája by byla asi velká pečovatelka o mimi :dizzy_face:
9. bře 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky tak sem už zase zpět,ani se mi nechtělo,vůbec sem nestihla navštívit všechny :frowning2:

mori-já byla taky v KIK v ústí a koupila malýmu bundu na jaro móóóc pěknou a dneska sem jela za jednou paní do boru a přivezla sem si plnou tašku věcí.Taky mám ráda velký tašky,tak trochu na nich ulítávám.
9. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Helenko,jojo 36 :astonished: :grinning:
Do KIK se chsi podívat ve středu,jedu k dr.tak to omrknu :slight_smile:
A dnes jedu k mori :slight_smile: na kafínko.....se těším :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
u nás v diskusi na koníka, taky holky říkali,že ta výstava for kids nebyla nic moc, že se tam nedalo ani nikde přebalovat a málo sortimentu.

Mori, tak to teda přímo na*ere coo? takovej budíček.
to nám jeden čas dělala budíček soused ze shora,když si začal vyhrávat v 7 ráno o víkendu.

To měla babička radost o půl čtvrté jít s Kájou papat :slight_smile: n :grinning: oo aspon,že pak usnula a nechtěla si hrát :slight_smile:
9. bře 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

Bylli jsme v sobotu na For Kids a Makru a Ikei, a Míla na sebe konečně sehnal boty v OC Letňany, takže úspěšný den. ANičku hlídala doma babi, tak byl klídek a pohoda. :slight_smile: veletrh se mi docela líbil, ale bylo tam šíleně lidu. Jen v Ikei jsem nesehnala co jsem chtěla. :unamused: nemáte tam některá cestu? :wink:

Jinak mimi mě pěkně zlobí, kope jak čert. :lol: už aby bylo venku.. :lol: :lol:

Mori - to musela mít babí radost.. :grinning:
10. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko!
Jak už víte, tak jsme tu včera měly na návštěvě Pikusku :slight_smile: fajn odpolko to bylo, Péťa už má pěkný bříško :dizzy_face: No těším se na dalšího mimíska :wink:

Kája dnes v noci zas budíček, zrovna když jsme šli spát my s manžou ... no do postýlky zpět nechtěla, tak skončila u nás ... já usnula a manžel říkal, že Kája si tam přeříkávala snad všechny slova co zná :grinning: To už psaly i holky z "únorovek", že to jejich děti dělají před spaním :slight_smile: No ale pak sebou furt šila, tak jsem jí přenesla a v poho spala u sebe :dizzy_face:

No jak čtu, tak jsme ráda, že jsme na to For Kids nejeli ...

pikus - tak jsem řekla manžovi ať mě prozvoní, když byl doma ... no prej "co to je za úchylárnu" :grinning: Ale je to zas něco jiného, než jen to co mám v telefonu, tak se mi to líbí :wink: Jinak košíčky už mám zabydlené, až na ten největší - ale já jistě bro do něj něco vymyslím :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. bře 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jojo, já jsem taky byla zklamaná.
10. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Andar-teda to je pupenec :grinning: , už se těším až tě zase uvidím a sáhnu si, už si to ani nepamatuju jaký to bylo :slight_smile:
Myslím na ANDILEKIR- už mají snad po operaci s Elenkou, doufám, že to obě dvě zmákly, nevíte něco o nich? nepsala Irča sms...?
JInak u nás nic výzmaného, dneska je Luky protiva, leze mu stolička, už aby byly ty zuby venku...už jen dva :slight_smile:
10. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme dnes byli na prvním očkování a Filípek to zvládnul :slight_smile:
jen breknul,jak ho píchla a hned byl klid :slight_smile:
jsem se toho bála :sweat_smile:

Pikus, pěknej domeček má Matyášek :slight_smile:
10. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek