• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky...
jo jo u Mori to bylo fajn a malá Kája je zlatíčko :grinning: ............takže Mori uchylárna :grinning: :grinning: :grinning: místo aby byl rád,že ho máš jako miláčka v telefonu :grinning:
Jinak zítra jdu na kontrolu....tak jsem zvědavá,kolik prcek přibral :slight_smile:
10. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já odpoledne Irence psala, ale neodepsala ...
10. bře 2009 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
tak jsem byla na KO......prcek je hlavičkou dolů,takže to je super,jinak máme asi 2500 gramů....
No a na mnitoru se kluk jeden za celých asi 20 minut ani nehnul...
No ale mám málo plodové vody....prý to zatím je v pořádku,ale musíme to hlídat.....dostala jsem nějaký jako by testr,jestli plodovka neodtéká a nebo mám sebou příště vzít vložku......A když to bude špatný,tak budu chodit do rizikové poradny v nemocnici.
Rak ted nevím,jestli si z toho mám dělat halvu,nebo být v klidu....
Další KO za týden zase ve středu

Jinak jsem pak jela do KIK..teda tam mají věcí a krásných,jen jsem měla málo peněz...ale koupila jsem Anetce na jaro legínky s tričkem a až bude víc peněz,ještě tam vyrazím....hlavně se těším,až si koupím já něco na sebe :slight_smile:
11. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, já bych strach neměla, dr. Tě bude určitě hlídat, neboj. a od 36 tt je vše vyvinuté a není to předčasný porod, kdyby náhodou, takže buď v klídku a nestresuj se :wink:
Taky myslím na Andilekir a Elenku,snad jsou obě holky v pořádku.
11. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heli...díky,,,budu v klidu teda :slight_smile:
No j,co malá elenka.....dnad se brzy dozvíme :slight_smile:
11. bře 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

pikus, já bych se taky nestresovala a jak píše helenka, tak od 36tt je vše vyvinuté, u některých miminek už porod vyvolávají na tomhle týdnu,takže neměj strach.
Plodovka se po určitých hodinách nějak zase doplnuje,takže třeba příště už to bude lepší.
já taky jednou měla méně plodovky a příště už to bylo ok.
miminko v tyhle poslední týdny vypije až 0,5l plodovky a trénuje si tím trávící soustavu.

na national geographic ted pořád dávali dvouhodinový dokument " V lůně " tak jsme stihla až konec,ale v pátke mi to dávají zase,takbudu čučet:slight_smile:
tkaže kdo máte kabelkovku nebo upc tak se mrkněte
11. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus -to bude dobrý s tou vodu neboj :wink: Jedný holčině odsud řekli někdy ve 20tt že nemá skoro žádnou, tak jí taky hlídají a všechno v poho. :slight_smile: Kdyžtak se dá doplnit fyziologickým roztokem,ale u tebe už asi ne,jak píšou holky - mimčo už je hotové :wink:
Já jdu na KO zítra,tak jsem na prcka zvědavá.
11. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikus neboj se oni vědí co a jak kdy mají dělat a jestli máš už malého hlavičkou dolu je třeba i možné že budeš rodit i dříve nežli bys měla ale opravdu je to už ted v pohodě,po 36.týdnu ti mužou klidně vyvolat porod kdyby to muselo být ale jinak tě budou jen hlídat.Mě muj doktor poslal už v 30.týdnu do nemocnice na rizikovku že prý budu rodit,že má malý hlavičku už hodně dole,pak jsem přišla na rizikovku,doktor mě prohlédl a řekl mi,že sice malému hlavičku nasáhne že je níže než by měl být ale že je jinak vše v pořádku a že nemám mít strach,že klidně mužu rodit ještě po termínu a taky jsem rodila týden po,takže klídek pohoda,nestresuj se vše bude a je v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak těhulky hrozně rychle vám to utíká co takže za chvíli budou další mimča mezi námi a my co už máme dětičky trochu odrostlé budeme moci slintat a kochat se jak ty naše dítka byli roztomilý. :wink: :wink:
11. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-to bude v pohodě :wink: Žádný stresy,to by neprospělo ani tobě ani miminku

Já zase běhala po genetice vyšlo mi z krve že malej bude mít dva ze tří rozšťěpů ale naštěstí je zdravej až moc.Taky mi všichni říkala nenervovat ať je v klidu i to malý.Tak držím palce :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Kájuš má od včera rýmu, včera měla hustou zelenou, dnes normoš, zatím né moc, tak snad se to moc nerozjede. Včera se odpo počásko vybralo, tak jsme byly asi 2 hoďky venku ... dnes zatím nic moc, uvidíme jak se to vyvrbí ...

Zkusila jsem teď ještě Irence napsat, tak snad se ozve ...

Jsem včera měla tvořivý večer :grinning: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1791336
12. bře 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,

Pikus - já když byla naposledy na kontrole tak mi dr. řekla to samé, málo plodovky, ale nedala mi žádné testry nic. :slight_smile: jen že se mám hlídat a kdyby bylo podezření na unikající plodovku mám přijít. Tak si myslim ze vi co dela.. :wink:

Mori - krásné.. já jsme teď na to děsně líná, ale snad taky něco zase brzy vytvořím.. :wink: :grinning:
a snad bude Kája ok, ať můžete na srazík.. :wink:
12. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :grinning: musím se smát, páč jsem přijela z kontroly a mám to samé - málo plodovky, ale mimčo bylo napitý (plnej žaludek a močáček), placenta prý v pořádku a velikost vaku (plodového) taky. Takže za týden jen na kontroličku pro jistotu :wink: a taky se mám hlídat.
Jinak prcík se zase neukázal, docela jsme to zkoumaly a nic nevykoumaly, nic nebylo vidět, měl tam kolínka :grinning: Tak bude překvápko, mně je to jedno je to prostě moje miminečko milovaný a budu stejně milovat jak kluka tak holčičku :sunglasses: .Jo a je hlavou dolu, poloha podélná hlavičkou,ale ještě se tam může otáčet,takže příště může být všechno jinak :wink:
12. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
s tou Irčou je to nějaký divný, že se neozývá...snad nenastali nějaké kompikace...snad nééé, raději o tom nebudu ani mluvit.Nás pustili druhý den domů,ale stačila by jen zvýšená teplota a zůstali bychom tam...
No snad se brzy ozve.
Jinak teda my jsme dneska měli budiček v 6 hodin, to je poprvé za rok a 3/4, že takhle brzo vstával, jinak se budí mezi 8-9hodinou, takže docela šok,ale jsem ráda, protože jsme měli všechno posunuté, včera šel spát odpoledne ve 2 a spal až do 5 a to sem ho jestě musela vžbudit...tak to je takový na prd, když dopoledne vařim tak nemůžem jít ven a odpoledne, když takhle spí tak taky ne tak snad se to upraví a budem mít zase režim jako byl, po obědě spinkat...To by jsme nemohli ani na srazík...
Mori-výtvor je krásnej, obdivuju tvůj elán do takových věcí...přáníčka jsou taky hezká.
Těhulky vám se to opravdu kráti...
Pikuso-taky bych byla v klidu,to je nejdůležitější být v pohodě...
Andaro-jsem zvědavá jak ti dopadla kontrola-jestli pak se to tvé stydlivé miminko odhalilo? :grinning:
Jinak u nás ráno sněžilo, ta zima si nedá pokoj!!!chtělo by to už sluníčko :wink:
12. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, já o vlku a Andara je tu... :grinning:
12. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho, to je stydlivka to mimčo,ale už jen pár týdnů je budeš vědět....ono je to opravdu jedno,hlavně aby bylo zdravé...
12. bře 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda vy jste toho zase napsali, nestačím a nemám moc času to dočítat, ta až bude čas, jen se na rychlo ozívám, že už jsme doma, dneska ráno nás pustili . Elenka byla statečná, já už míň, když mi ji odváželi v kočárku na chirurgii, měla jsem slzy jak hrachy a Elenka zblblá premedikem se smála. A když mi ji přivezli tak asi hodinu plakala, pak už to začínalo být dobrém vyspala se z toho a bylo to fajn.Sestřička říkala, že jí nemohli najít žílu na kanilu, tak ji měla v nožičce. Jen dneska v noci mi odpůlnoci začla zvrácet až do 4.00 do rána, no málem si nás tam nechali, naštěstí zabral čípek a začala pít čaj po lžičkách, takže dobrý, ale byla jsem na pokraji sil, když zvracela a už neměla co, hrozně jsem se o ni bála, no snad už máme všechno za sebou a už bude jen dobře. Jste moc hodné, že jste si na nás vzpomněli. Díky za podporu!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave - nj, prostě nás napíná :grinning: . Včera jsme byli v Šenově, tak mám autosedačku, monitor dechu, houpací lehátko, oblečky, hrazdičku a ještě plno věcí, jen na ten fusak jsem se nezeptala :sweat_smile: .Jsem tele ja vim, ale do zimy času dost :grinning:
Pobavil mě Radimek, švagruše mu řekla, že teta má v bříšku miminko a on pak na mě pořád ukazoval a řikal:"mimi" a pak mě šel i pohladit bříško :slight_smile: Tak jsem jí říkala,že Luky chodí na nočník, tak prej je šikulka, to Ráďa nechce.
12. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilku - tak vidíš, jak jste to zvládly, jste holky šikovný :wink:
12. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Andílku, tak jste doma to je dobře...na Lukáška ty premedika nepůsobili,ale byl taky v pohodě veselej...,ale je to v pohodě co? ty děti se regenerují strašně rychle :slight_smile: .
Andaro-včera jsem ten fusak prodala, takže už máš smůlu :slight_smile: .On se naučí i Radim naučí na nočník...já bych ho ani nějak nenutila, jsem zastance toho, že děti si na to musí přijít sami, sami se naučí sedět, chodit...a další věci, takže i na nočník si přijde sám :slight_smile: .
12. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave - co přidat aktuální fotky do alba? :wink: Už máš takovýho velkýho klučinu.
12. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvíli jsou tam andar.
12. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir, jste s elenkou statečné, uvidíš, bude vše v pořádku. :wink:
12. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
tak včera na cvíču jedna maminka taky měla málo vody ...........tak nás je asi víc....no už jsem klidná :grinning:
Mori,ty jsi šikulka....to se mi líbí :wink:
Andarko....však je to jedno...co máš v pupíku....hlavně,at je mimi zdravé....a kdy jdeš na KO??ve čtvrtek??
12. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko - jdu v pátek 20 v 8:30 :wink: Ty jdeš ve středu viď? Prý to ovlivnit nelze ta voda, tak uvidíme :grinning: Jo a mimi odpovídá 29tt a váží cca 1207g takže prcek :sunglasses:
12. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jojo,zase ve středu......no máš prcka teda :slight_smile:
12. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspoň se bude dobře rodit :grinning: ,no podle MS jsem začátek 29tt teprv, takže termín bych řekla spíš na konci května :slight_smile:
12. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - tak my se po vás sháníme a vy už jste s Elenkou doma :slight_smile: Teď už bude vše v poho :wink: Vidíš, my jsme ti říkaly, že Elenka to zvládne :wink: :dizzy_face: je to šikulka. Taky nechápu proč mi sms od tebe nepřišla ... netuším,kde je problém :confused:

andara - tys v tom pikusu nechtěla nechat samotnou viď :grinning: takhle se opičit :grinning: Ale je dobře, že si to dr. chce hlídat častějšíma kontrolama :slight_smile:

heave - pěkný fotky, Lukajda je hezkej klučina :dizzy_face:

Kájuš dnes dlouho spala, tak jsme dnes ještě vytvořila decoupage na květináč, tak zítra blejsknu :wink:
12. bře 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky tak jak pak se všechny máte? :slight_smile:
Andara a pikusa tak vám závidím já bych zase hned brala to bříško :dizzy_face: ,jen manžel ještě nechce.
Už se těším na sraz až vás všechny poznám.Vy si rezervujete tu unionku?Chtěla sem tam několikrát jít a jen jednou sem si měla kam dřepnout :unamused:

Dneska je zas úžesný počasí :cry:

Mori já mám na MMB jinou fotku :wink: tak si asi nevěděla,že sem to já. :sweat_smile:
13. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mori, ty jsi teda šikulka.
taky bych chtěla takhle tvořit,ale nějak se k tomu nemůžu dokopat, moc se mi tyhle výtvory líbí :slight_smile:

andar, tak třeba se ještě mrňousek nebou mrňousková ukáže :slight_smile:
možná kdyby jsi šla na utz v nemocnici, ten je lepší,tak by se to tam třeba ukázalo.
vyběhla by jsi si pár schodů,aby jsi mimi vzbudila a bude to :slight_smile:
13. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek