Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
pikusa
10. bře 2009
Ahoj holky...
jo jo u Mori to bylo fajn a malá Kája je zlatíčko 😃 ............takže Mori uchylárna 😃 😃 😃 místo aby byl rád,že ho máš jako miláčka v telefonu 😃
Jinak zítra jdu na kontrolu....tak jsem zvědavá,kolik prcek přibral 🙂
moriautor
10. bře 2009
Já odpoledne Irence psala, ale neodepsala ...
pikusa
11. bře 2009
Ahoj holky...
tak jsem byla na KO......prcek je hlavičkou dolů,takže to je super,jinak máme asi 2500 gramů....
No a na mnitoru se kluk jeden za celých asi 20 minut ani nehnul...
No ale mám málo plodové vody....prý to zatím je v pořádku,ale musíme to hlídat.....dostala jsem nějaký jako by testr,jestli plodovka neodtéká a nebo mám sebou příště vzít vložku......A když to bude špatný,tak budu chodit do rizikové poradny v nemocnici.
Rak ted nevím,jestli si z toho mám dělat halvu,nebo být v klidu....
Další KO za týden zase ve středu

Jinak jsem pak jela do KIK..teda tam mají věcí a krásných,jen jsem měla málo peněz...ale koupila jsem Anetce na jaro legínky s tričkem a až bude víc peněz,ještě tam vyrazím....hlavně se těším,až si koupím já něco na sebe 🙂
helenkaa
11. bře 2009
Pikus, já bych strach neměla, dr. Tě bude určitě hlídat, neboj. a od 36 tt je vše vyvinuté a není to předčasný porod, kdyby náhodou, takže buď v klídku a nestresuj se 😉
Taky myslím na Andilekir a Elenku,snad jsou obě holky v pořádku.
pikusa
11. bře 2009
Heli...díky,,,budu v klidu teda 🙂
No j,co malá elenka.....dnad se brzy dozvíme 🙂
valentynka
11. bře 2009
ahoj holky,

pikus, já bych se taky nestresovala a jak píše helenka, tak od 36tt je vše vyvinuté, u některých miminek už porod vyvolávají na tomhle týdnu,takže neměj strach.
Plodovka se po určitých hodinách nějak zase doplnuje,takže třeba příště už to bude lepší.
já taky jednou měla méně plodovky a příště už to bylo ok.
miminko v tyhle poslední týdny vypije až 0,5l plodovky a trénuje si tím trávící soustavu.

na national geographic ted pořád dávali dvouhodinový dokument " V lůně " tak jsme stihla až konec,ale v pátke mi to dávají zase,takbudu čučet🙂
tkaže kdo máte kabelkovku nebo upc tak se mrkněte
andara
11. bře 2009
Pikus -to bude dobrý s tou vodu neboj 😉 Jedný holčině odsud řekli někdy ve 20tt že nemá skoro žádnou, tak jí taky hlídají a všechno v poho. 🙂 Kdyžtak se dá doplnit fyziologickým roztokem,ale u tebe už asi ne,jak píšou holky - mimčo už je hotové 😉
Já jdu na KO zítra,tak jsem na prcka zvědavá.
jjj26
11. bře 2009
Ahoj Pikus neboj se oni vědí co a jak kdy mají dělat a jestli máš už malého hlavičkou dolu je třeba i možné že budeš rodit i dříve nežli bys měla ale opravdu je to už ted v pohodě,po 36.týdnu ti mužou klidně vyvolat porod kdyby to muselo být ale jinak tě budou jen hlídat.Mě muj doktor poslal už v 30.týdnu do nemocnice na rizikovku že prý budu rodit,že má malý hlavičku už hodně dole,pak jsem přišla na rizikovku,doktor mě prohlédl a řekl mi,že sice malému hlavičku nasáhne že je níže než by měl být ale že je jinak vše v pořádku a že nemám mít strach,že klidně mužu rodit ještě po termínu a taky jsem rodila týden po,takže klídek pohoda,nestresuj se vše bude a je v pořádku 🙂 🙂 🙂
Jinak těhulky hrozně rychle vám to utíká co takže za chvíli budou další mimča mezi námi a my co už máme dětičky trochu odrostlé budeme moci slintat a kochat se jak ty naše dítka byli roztomilý. 😉 😉
moniska24
11. bře 2009
Pikus-to bude v pohodě 😉 Žádný stresy,to by neprospělo ani tobě ani miminku

Já zase běhala po genetice vyšlo mi z krve že malej bude mít dva ze tří rozšťěpů ale naštěstí je zdravej až moc.Taky mi všichni říkala nenervovat ať je v klidu i to malý.Tak držím palce 🙂 🙂
moriautor
12. bře 2009
Dobré ránko 🙂
Kájuš má od včera rýmu, včera měla hustou zelenou, dnes normoš, zatím né moc, tak snad se to moc nerozjede. Včera se odpo počásko vybralo, tak jsme byly asi 2 hoďky venku ... dnes zatím nic moc, uvidíme jak se to vyvrbí ...

Zkusila jsem teď ještě Irence napsat, tak snad se ozve ...

Jsem včera měla tvořivý večer 😃 http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=179...
jojinkacl
12. bře 2009
AHojky holky,

Pikus - já když byla naposledy na kontrole tak mi dr. řekla to samé, málo plodovky, ale nedala mi žádné testry nic. 🙂 jen že se mám hlídat a kdyby bylo podezření na unikající plodovku mám přijít. Tak si myslim ze vi co dela.. 😉

Mori - krásné.. já jsme teď na to děsně líná, ale snad taky něco zase brzy vytvořím.. 😉 😃
a snad bude Kája ok, ať můžete na srazík.. 😉
andara
12. bře 2009
Holky 😃 musím se smát, páč jsem přijela z kontroly a mám to samé - málo plodovky, ale mimčo bylo napitý (plnej žaludek a močáček), placenta prý v pořádku a velikost vaku (plodového) taky. Takže za týden jen na kontroličku pro jistotu 😉 a taky se mám hlídat.
Jinak prcík se zase neukázal, docela jsme to zkoumaly a nic nevykoumaly, nic nebylo vidět, měl tam kolínka 😃 Tak bude překvápko, mně je to jedno je to prostě moje miminečko milovaný a budu stejně milovat jak kluka tak holčičku 😎 .Jo a je hlavou dolu, poloha podélná hlavičkou,ale ještě se tam může otáčet,takže příště může být všechno jinak 😉
heave
12. bře 2009
Ahoj holky,
s tou Irčou je to nějaký divný, že se neozývá...snad nenastali nějaké kompikace...snad nééé, raději o tom nebudu ani mluvit.Nás pustili druhý den domů,ale stačila by jen zvýšená teplota a zůstali bychom tam...
No snad se brzy ozve.
Jinak teda my jsme dneska měli budiček v 6 hodin, to je poprvé za rok a 3/4, že takhle brzo vstával, jinak se budí mezi 8-9hodinou, takže docela šok,ale jsem ráda, protože jsme měli všechno posunuté, včera šel spát odpoledne ve 2 a spal až do 5 a to sem ho jestě musela vžbudit...tak to je takový na prd, když dopoledne vařim tak nemůžem jít ven a odpoledne, když takhle spí tak taky ne tak snad se to upraví a budem mít zase režim jako byl, po obědě spinkat...To by jsme nemohli ani na srazík...
Mori-výtvor je krásnej, obdivuju tvůj elán do takových věcí...přáníčka jsou taky hezká.
Těhulky vám se to opravdu kráti...
Pikuso-taky bych byla v klidu,to je nejdůležitější být v pohodě...
Andaro-jsem zvědavá jak ti dopadla kontrola-jestli pak se to tvé stydlivé miminko odhalilo? 😃
Jinak u nás ráno sněžilo, ta zima si nedá pokoj!!!chtělo by to už sluníčko 😉
heave
12. bře 2009
Jééé, já o vlku a Andara je tu... 😃
heave
12. bře 2009
Ty bláho, to je stydlivka to mimčo,ale už jen pár týdnů je budeš vědět....ono je to opravdu jedno,hlavně aby bylo zdravé...
andilekir
12. bře 2009
Ahojky holky, teda vy jste toho zase napsali, nestačím a nemám moc času to dočítat, ta až bude čas, jen se na rychlo ozívám, že už jsme doma, dneska ráno nás pustili . Elenka byla statečná, já už míň, když mi ji odváželi v kočárku na chirurgii, měla jsem slzy jak hrachy a Elenka zblblá premedikem se smála. A když mi ji přivezli tak asi hodinu plakala, pak už to začínalo být dobrém vyspala se z toho a bylo to fajn.Sestřička říkala, že jí nemohli najít žílu na kanilu, tak ji měla v nožičce. Jen dneska v noci mi odpůlnoci začla zvrácet až do 4.00 do rána, no málem si nás tam nechali, naštěstí zabral čípek a začala pít čaj po lžičkách, takže dobrý, ale byla jsem na pokraji sil, když zvracela a už neměla co, hrozně jsem se o ni bála, no snad už máme všechno za sebou a už bude jen dobře. Jste moc hodné, že jste si na nás vzpomněli. Díky za podporu!!! x-) x-)
andara
12. bře 2009
Heave - nj, prostě nás napíná 😃 . Včera jsme byli v Šenově, tak mám autosedačku, monitor dechu, houpací lehátko, oblečky, hrazdičku a ještě plno věcí, jen na ten fusak jsem se nezeptala :-N .Jsem tele ja vim, ale do zimy času dost 😃
Pobavil mě Radimek, švagruše mu řekla, že teta má v bříšku miminko a on pak na mě pořád ukazoval a řikal:"mimi" a pak mě šel i pohladit bříško 🙂 Tak jsem jí říkala,že Luky chodí na nočník, tak prej je šikulka, to Ráďa nechce.
andara
12. bře 2009
Andilku - tak vidíš, jak jste to zvládly, jste holky šikovný 😉
heave
12. bře 2009
Jé Andílku, tak jste doma to je dobře...na Lukáška ty premedika nepůsobili,ale byl taky v pohodě veselej...,ale je to v pohodě co? ty děti se regenerují strašně rychle 🙂 .
Andaro-včera jsem ten fusak prodala, takže už máš smůlu 🙂 .On se naučí i Radim naučí na nočník...já bych ho ani nějak nenutila, jsem zastance toho, že děti si na to musí přijít sami, sami se naučí sedět, chodit...a další věci, takže i na nočník si přijde sám 🙂 .
andara
12. bře 2009
Heave - co přidat aktuální fotky do alba? 😉 Už máš takovýho velkýho klučinu.
heave
12. bře 2009
Za chvíli jsou tam andar.
helenkaa
12. bře 2009
Andilekir, jste s elenkou statečné, uvidíš, bude vše v pořádku. 😉
pikusa
12. bře 2009
Ahojík holky....
tak včera na cvíču jedna maminka taky měla málo vody ...........tak nás je asi víc....no už jsem klidná 😃
Mori,ty jsi šikulka....to se mi líbí 😉
Andarko....však je to jedno...co máš v pupíku....hlavně,at je mimi zdravé....a kdy jdeš na KO??ve čtvrtek??
andara
12. bře 2009
Pikusko - jdu v pátek 20 v 8:30 😉 Ty jdeš ve středu viď? Prý to ovlivnit nelze ta voda, tak uvidíme 😃 Jo a mimi odpovídá 29tt a váží cca 1207g takže prcek 😎
pikusa
12. bře 2009
No jojo,zase ve středu......no máš prcka teda 🙂
andara
12. bře 2009
Aspoň se bude dobře rodit 😃 ,no podle MS jsem začátek 29tt teprv, takže termín bych řekla spíš na konci května 🙂
moriautor
12. bře 2009
andilekir - tak my se po vás sháníme a vy už jste s Elenkou doma 🙂 Teď už bude vše v poho 😉 Vidíš, my jsme ti říkaly, že Elenka to zvládne 😉 x-) je to šikulka. Taky nechápu proč mi sms od tebe nepřišla ... netuším,kde je problém =-)

andara - tys v tom pikusu nechtěla nechat samotnou viď 😃 takhle se opičit 😃 Ale je dobře, že si to dr. chce hlídat častějšíma kontrolama 🙂

heave - pěkný fotky, Lukajda je hezkej klučina x-)

Kájuš dnes dlouho spala, tak jsme dnes ještě vytvořila decoupage na květináč, tak zítra blejsknu 😉
moniska24
13. bře 2009
Čauky holky tak jak pak se všechny máte? 🙂
Andara a pikusa tak vám závidím já bych zase hned brala to bříško x-) ,jen manžel ještě nechce.
Už se těším na sraz až vás všechny poznám.Vy si rezervujete tu unionku?Chtěla sem tam několikrát jít a jen jednou sem si měla kam dřepnout :-|

Dneska je zas úžesný počasí 😢

Mori já mám na MMB jinou fotku 😉 tak si asi nevěděla,že sem to já. :-N
valentynka
13. bře 2009
ahoj holky,

mori, ty jsi teda šikulka.
taky bych chtěla takhle tvořit,ale nějak se k tomu nemůžu dokopat, moc se mi tyhle výtvory líbí 🙂

andar, tak třeba se ještě mrňousek nebou mrňousková ukáže 🙂
možná kdyby jsi šla na utz v nemocnici, ten je lepší,tak by se to tam třeba ukázalo.
vyběhla by jsi si pár schodů,aby jsi mimi vzbudila a bude to 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli