• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
moni - no seš tam inkognito :sunglasses: :grinning: Nepůjdeš náhodou okolo Unionky? Nebo někdo jiný? Pro jistotu by to chtělo zas rezervačku s heslem "modrý kůň" :grinning:

Ještě mi prozraďte zda některá nevíte, kde v ČL koupím ty rámečky na ubrouskovku, případně i barvičky a tak ... Díky :dizzy_face:
13. bře 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilku,
chudinka Eli,když tak zvracela, ale zvládla to,je to šikulka :slight_smile:
tak se hezky uzdravte,aby jste mohli přijít na srazík -)
13. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Andilku - to je fajn že jste to takhle zvládly. :wink:

Mori - nad náměstím (ulicí vpravo) je krámek s výtvarnýma potřebama, vím že tam mají ubrousky a snad i další věci, ale chce to se tam zajít podívat. :wink: Jinak já objednávala na netu, když jsem toho chtěla víc nebo i v ikee.. :grinning:
13. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak sraz ve středu????
Je to pro mne docela blbej den...středy jezdím k dr.takže jsem v lípě ráno a pak tam jezdím ještě večer na cvíčo....tak nevím,jak to zkloubím,zase být tam celý den nevydržím,nějak to zkusím vymyslet
13. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - jj ve středu.

Mori - nebo i ostatní co nakupujete v DM. Mám tu asi sedm fialových bodíků které už nevyužiju, nechcete je některá? Vzala bych je s sebou na srazík. :wink: :slight_smile:
13. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-já přijedu do lípy až v úterý večer,tak rezervačku nemůžu dát.Tobě se neukázalo že píšu já?tomu fakt nerozumím holt antitalent :grinning:
13. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkacl - 2 DM bodíky beru, chybí mi do 10% slevy, tak bych si ve středu hne dnakoupila, dokud paltí :wink:
jj, už vím co myslíš za krámek :slight_smile: tak to tam ve středu před srazíkem skáknu - tzn. přijdu na srazík určo trochu později jak minule :grinning: Myslíš, že tam maj i jednotlivě ubrousky? Asi jo v takovém obchůdku že?

moniska24 - ukázalo, ale netušila jsem, že to jsi ty ... máš tam jinou přezdívku, jinou fotku :wink:

pikus - jé, tos měla napsat, co se ti nehodí za den :wink: Zkus dorazit, ať tě ještě všichni vidíme s pupíkem :wink: :grinning: V kolik máš cvíčo? Že bys šla rovnou ze srazíku :wink: Já tam klidně s tebou zůstanu malinko dýl :dizzy_face:

Kdo se ujme tý rezervačky? nejlépe někdo z ČL :wink:

Kája je skoro bez rýmy, za to teď jí mám já ... ale taky né moc, tak budu doufat, že se to nerozjede a budem obě OK
13. bře 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,k dr.jedu na půl 8..........a cvičení je až od půl 6.....
tak po dr.pojedu domů a pak dorazím a vždyt mám klíče od sestřina bytu,tak půjdu k ní.....a počkám tam do cvíča.
13. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - ubrousky na ubrouskovou techniku? :wink: Já je objednávám tady po jednom kuse,maj tam krásný:
http://www.svetcz.com/ nebo http://www.svetcz.com/ :slight_smile: Maj tam i rámečky a barvičky a všechno.
Jo a rámečky teda objednáváme tady, maj to snad nejlevnější - trošku trvá dodání,páč maj hodně zakázek,ale stojí to za to :wink:
http://www.zubor.cz/ubrouskova-technika.html
13. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš dala jsem 2x stejnou adresu: ta druhá je www.decoupageshop.cz :grinning:
13. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě pokud bys chtěla Mori nějakou radu ohledně té techniky, stačí říct - v práci to kolegyně dělá a má to krásný a ví plno vychytávek, že Heave (víš koho myslím, naší drahou kolegyňku z naší původní sestavy) :slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - to víš že chci radu :slight_smile: Čím mám ty obrázky přelakovat - nějaký tip na lak ve spreji by byl? Nebo to je jedno? Tady v dragerii mi prodavač říkal, že taky něco má, tak nevím zda koupit tady nebo taky někde z netu radši ...
Tyodkázky si projdu, děkuju :dizzy_face:
13. bře 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....na sraz bych tě vyzvedla,ale pak nepojedu zpátky.....tak si to rozmysli jo???
13. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - teď koukám, že je už i lepidlo ve spreji na decoupage :astonished: Zkoušela jsi to? Já teda matlám štětcem
13. bře 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - jj, dva body jsou Tvoje.. :grinning:
ty ubrousky maji určitě po jednom kusu, paní tam má katalogy a v nich si vyberes. teda doufám že to tam ještě pořád má, dlouho jsme tam nebyla.. :sweat_smile:
Taky jsem objednávala na svetcz.com, mají obrovský výběr. :slight_smile:
13. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé já bych to taky chtěla umět......ale bohužel :unamused:
13. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včerejší květináč http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1794997

andara - ještě mi řekni - když budu lakovat květináč, tak radší i zevnitř viď. Barvou uvnitř ho mám nateřený jen asi 4 cm od vrchu, pak mi to přišlo zbytečný
13. bře 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-na MMB sem už delší dobu,ale teprve nedávno sem tam dala fotku a bohužel jinou, svých moc nemám neb se nerada fotím.Jak to bude s tou rezervací............kdyžtak bych řekla manželovi,jede v pondělí do lípy :grinning:tak dejte vědět

Holky já před váma smekám :astonished: já sem ráda že umím zapnout a vypnout počítat :rolling_eyes: a vy takhle krásný věci děláte. :confused: :wink:
13. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jsi šikulka, možná to někdy taky zkusím, ale jsem na tyhle věci strašně nešikovná :grinning: ,tak uvidíme jaký bude výsledek....
13. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - ubrousková technika je jednoduchá, klidně tě to naučíme :wink: No jsem přemýšlela nad tou středou, bych se musela domluvit třeba s taťkou,aby pro mě pak dojel odpoledne.No uvidíme.

Mori - já používám lak a matlám štětcem, myslím, že je to lepší (ikdyž sprej jsem nezkoušela) a mám nějakej univerzální bezbarvý lak ze stránky www.ternocolour.cz. Jinak prodávaj přímo laky na ubrouskovou techniku,ale ty jsou dražší.
Tak k tomu květináči - pokud je to keramickej, tak lakovat i zevnitř, páč jak saje vodu, tak se ubrousek může odloupnout :wink: Já ubrousek dělala i na obyč.plastovej a vypadá to taky dobře.
No a ještě jsem koukala na obrázek, co jsi dělala a jedna rada: Ty to na tu destičku přiložíš a pak lakuješ viď?Že je trošku jako shrnutej.
Dělám to tak, že tu destičku natřu lepidlem (Herkules), nechám úplně zaschnout, pak přiložím první vrstvu ubrousku, dám přes to pečící papír a přejedu žehličkou (krásně se to vyhladí) a pak teprve přeláknu :wink: pokud se i po přeláknutí stane, že se to někde nahrne, tak počkat až to uschne a přejet znova přes papír :wink:
13. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě něco pro tvořilky: znáte www.brydova.cz ? Když si dáte nápady, tak je tam plno hezkejch věcí - teď mě zaujali ponožkoví psi :grinning:
13. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je taky postup: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=28943 takže díraté ponožky nevyhazovat, hezky šít dětem pejsky :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko - šikula :wink: To zrcadlo mám doma, dostala jsem ho od kámošky na dotvoření, je z Ikeii že?
13. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara - jj, z ikei, velice dobře se s ním dělá, má velkou plochu a dá se dost vymýšlet co s tím. Mám jich doma několik, jen není nikdo kdo by na ně teď něco lepil.. :sweat_smile: :unamused:
13. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé zase takový krásný věci...jste šikulky :slight_smile:
13. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky.
tak to je teda nářez :slight_smile:
jste šikulky šikovný a ouplně se stydím.
už několkrát jsem na tyhle výrobky koukala,že se taky jako dotoho pustím.
noo asi vážně joo :slight_smile:
13. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jste teda hrozně šikovný :slight_smile: Závidím hrozně se mi to líbí ale ještě jsem se k ničemu neodhodlala :wink:
Andara-odkud jsi,pojedu na sraz taky tak bych tě eventuelně mohla odvést.Tak se ozvy
13. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26 - z Provodína :grinning:
14. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek