• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
andara-já jsem ze Zákup ale jestli by jsi chtěla domu tě klidně odvezu :slight_smile:
Srazík je naplánován na 18.3.09? :wink:
Takže se rozmysli a dej vědět :slight_smile:
14. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - první vrstvu ubrousku myslíš předpokládám tu vrchní s obrázkem že? Ono to k tomu lepidlu nějak přilne tím teplem z žehličky? - lakovat můžu tedy asi tím sprejem ne? Ale vůbec tam nevidím použití toho lepidla na decoupage - místo toho je ten Herkules ???
Já si nakonec včera koupila v drogerce "bezbarvý akrylový lak ve spreji" - je snad ne všechno včetně dřeva, tak by to mělo být v poho. No o víkendu to zkusím :wink:
Na čoklíky z fuseklí jsme koukala, ale moc se mi to nelíbí :grinning: i když dětem asi pak joo :wink:
Jéé, nevěsta s ženichem :grinning: ty byli super :slight_smile: se mi fakt moc líbily :dizzy_face: To už asi neděláš viď, to asi jen jak jsi chodila do práce, že?

Kájuška už nesmrká vůbec, za to mě se to slušně rozjelo :confounded: Rýma jako trám a bolí mě v krku - včera jsem si začla stříkat Stopangin a dnes ráno jsem si naordinovala antibiotika - mám tu toiž jedny nepoužitý z loňska, bo mě zádně krk tehdy přešel, tak jsem to nechtěla zbytečně do sebe cpát. Platěj do června, tak se léčím sama :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Se musím pochlubit, co jsem včera dostala od manži http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1797179 - fakt nádherná, mi udělal radost :slight_smile:

A díky holky za komentíky u fotek na MMB :dizzy_face: Včera tu byla mamka a ukazovala jsem jí ten obrázek - si myslela, že jsem si ho někde koupila, tak mrkala, když říkala, že to je moje dílko :grinning: :sunglasses:

Manžel jel dnes opět pracovat, Karolínka si šla právě lehnout, tak já se půjdu zas kurýrovat pod deku, ať jako ve středu nechybím náhodu, že jo :wink:
14. bře 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mori...narozeninky????Tak vše nej nej... :grinning: a kytka je nádherná :wink:
14. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem ráno byla ve městě, aktivně běžela do unionky že dám tu rezervaci a oni měli zavřeno.. :unamused: Tak pokud se dostanu do města v pondělí, zajdu tam. Nabo už to někdo objednal? :slight_smile:

Mori - narozky? Tak to vše neeejjjj.. :wink: kytka je krásná, manža se vytáhnul co?? :wink:
14. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ - ok, takže Pikuska mě vyzvedne a ty mě odvezeš :grinning: Já se mám, takhle se vozit :sunglasses:

Mori - všechno nej :wink: (jsme stejně starý :grinning: )
Jo a první vrstvu myslím tu s obrázkem, prostě jen jednu :wink: do toho lepidla se to jako zapeče a pak to jen přelákneš -tím sprejem to přestříkáš (ale řikám, já ho nezkoušela) a je to krásně rovný :wink: ..No právě to lepidlo na decoupage je drahýý, takže herkules to jistí. :dizzy_face:
14. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,no vidíš,aspon ti vezmu prostěradla :slight_smile: takže s tím počítám a předběžně teda asi u rychty ne???máš to kousek z domova???
14. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahjoj holky omlouvam se ale opet jsme lezeli v nemocnici uz mi z toho jebe :cry:
14. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus -Rychta je v Jestřebí, já jsem z Provodína,ale tím budeš projíždět pokud pojedeš přes Božíkov a Srní :wink: ,takže tam počkám u závor třeba.Ještě se domluvíme. :wink:

Heresto - jak to? :unamused:
14. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mori vše nej k narozeninám, jak píše Andara jsme stejně staré, ty teda o pár dnů starší já mám narozky v úterý :grinning: .
JInak já bych na sraz moc ráda,snad to výjde se spaním, Lukymu se vrátil starý režim, chodí okolo jedné spát tak by se konečně mohlo zadařit, akorát vůbec nevím jak se tam leze?nikdy jsem tam nebyla.
14. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave, vchod je vedle zlatnictví u Kukačky a je tam hned výtah a vedle schody :wink: A kdyžtak napíšeš a já pro vás dojdu :slight_smile: No ale přijít byste mohli :wink:
14. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,ajooooo,no jsem pako :grinning: já jen aby sis ty prostěradla mohla ještě hodit domů víš
14. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je ponesu v tašce :slight_smile: to neva.
14. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo se pro mě můžeš stavit u nás, od těch závor už je to jen kousek :grinning: Jak se ti bude chtít.
14. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ještě domluvíme.... :wink: pak přes ICQ.... :wink:
14. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Teda koukám, vy jste šikulíni, Andarko takové krásné keramické věcičky, ty já moc ráda, už mám nějaké podobné tady z Oslovic na stěně, jsem na to ujetá.

Mori ty se taky činíš a také dodatečně přeji vše nej nej nej!!!!

Já ještě nevím jestli dorazím, Elenka si přinesla z nemocnice nějakou bolístku, nejdřív zvracela, teď má průjem a je pořád taková ospinkaná a skoro vůbec mi nejí, prdelinka moje malá. Na víc v úterý jdem na vyndání stehů, tak nevím jak na tom bude a musí se šetřit a nerada bych, aby jí třeba někdo do toho bouchnul, tak asi teď bohužel vynecháme.
Jinak s Lbc nemocnici, dětským oddělením jsem úplně moc spokojená, všichni tam byli tak šíleně hodní a milí, i když jsme měli poslední skoro celou noc problém se zvracením, sestřička i paní doktorka byla úplně milionová, ale už bych tam nechtěla :wink: :wink: Jsem ráda, že to máme za sebou.
14. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Mori přeju vše nejlepší k těm 27.narozkám a hodně zdravíčka a štěstíčka.

Jinak taky tu 27. závidím :grinning: :grinning: :grinning: mě už bude v létě 30 fuj !! :grinning: :grinning:

Andilku,tak uvidíš jak vám bude, ale asi bude lepší,když vymecháte vzhledem k těm stehům,když se bojíš,ale uvidíš :slight_smile:
15. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilku - já keramiku moc ráda, dělaly jsme jí s Heave v práci (ona pak odešla jako těhule), máme v práci výstavu velikonoční a vánoční - je tam keramika, svíčky, košíky atd. :wink: Měly by to dělat devčata,ale samozřejmě to dělají hlavně zaměstnanci.Máme i formy na keramiku, takže odléváme i konvičky a hrníčky a vázy, no krása.Teď mi to moc chybí :unamused: Ikdyž není problém tam zajít a něco si upatlat :grinning: , jenže to se hned na mě vrhnou holky :slight_smile: .
Taky tam teď kolegyňky začaly plést košíky a vázy z papíru a je to super.
Mám někde v počítači fotky z výstav, tak je pak někam hodím, abyste viděly :wink:
15. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a včera jsme holky byli na vítání občánků,tak pak hodím nějkaé fotky.
dostali jsme primulku a knížku Mých prvních pět let a medaili města.
Filípkovi ta kolíbka byla už docela malá :slight_smile:
byli jsme tam nejstarší:slight_smile:jiank samý mimčo
15. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy jste se teda s tím psaním rozjeli :slight_smile:
Mori-dodatečně vše nej,nej hlavně zdravíčko :slight_smile: :slight_smile:
andilekir-držte se holky,jste velké bojovnice a malá je určitě po tobě takže se jen tak nevzdá a ještě když má takovou prima mámu která ji nedá tak se má :wink: :slight_smile: :wink:
Na srazík se moc těším a doufám že bude čas pokecat a přijde váís hodně :slight_smile: :wink:
15. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tak ,že by jsme udělaly seznámek kdo jde ??

tak zatím jde :

Mori
Pikuska
Andara
:grinning:
jjj26
moniska
heave
jojinkacl

tak nás je zatím 8 :slight_smile: tak to budou dva stoly určo , nééé-li tři :slight_smile:
15. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky hoky, vy jste se teda rozjely! :astonished: :dizzy_face:

Musím zakočit častěji :wink:
OSlavenců přejeme taky všechno nejlepší! :dizzy_face:

Zírám jak jste šikovný! Kde na to berete čas! Já lepila věnec a kouli z kuliček a kávovník a stačilo mi to zatím :grinning: Decoupage je fakt ůžasná, ale tý práce stím..natřít, nalepit, nalakovat...jak to není hrc frc tak to pro mě néééjni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak jste dávaly odkazy na ty techniky a obchody, tak mě zaujalo tohle! Potřebuju něco většího do kuchyně...nemáte některá chuť mi to udělat na zakázku? :slight_smile: http://www.svetcz.com/index.php?strana=technikadecoupage&idnapady=11 nemusí to být plátno ale klidně větší destička :wink:

Irenko, posíláme Elence pusinku že byla statečná a přejeme brzké uzdravení a zotavení! :dizzy_face: Věřím, že to pro tebe bylo těžký jak ji vezli na sál...no ale máte to sa sebou a snad už to nebudeš muset zažít!

Holky na srazík taky dorazíme, snad Peťulína do té doby nic nezkolí.
15. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, Filípek je fakt už kus chlapa! Krásný fotky :dizzy_face:
15. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani do Honzík? Spí už ve veliké posteli? :slight_smile:
15. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,těším se na Filípka :grinning: je to fešák :wink:
A Peradko.....přijdte...at zase vidím,jak jste vyrostli :slight_smile:
a vlastně všechny prťátka :wink:
15. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vás zdraví,

jsem naštvaná, zase je celý režim v tahu....dneska vstával Luky v 10h. a šel spát ve 3 hodiny, musíme to do středy vypilovat. Dneska má kritický den, jezdil na motorce(odrážedlu) a nalítl na futra, takže obrovská boule a modřina, tak vyměnil motorku za odrážecí auto a přelítl řidítka a prokousl si spodní ret, okamžitě mu to nateklo...doufám, že další karambol už dneska nebude,je mi ho vždycky líto...

Andilekir-Elenky mi je moc líto,ale snad se z toho brzy dostane...myslíš, že chytla bacil, to zvracení asi měla k té narkoze?! my jsme tohle vůbec neměli, fakt pohoda,a stehy mu taky nevyndavali, dali nám vstřebávací...
15. bře 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy ste se teda rozepsaly.
Mori dodatečně vše nej k narozeninám.
Na sraz určo dorazíme,snad nebude po plavání moc vyspávat. :grinning:
15. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nejlepší Elence k dnešnímu svátku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Heave, Luky spal od večera do 10 hodin? :astonished: O tom se mi leda tak může zdát :grinning: :grinning:
Úrazy teda nic moc :confounded: já tohle taky těžce nesu....
16. bře 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé, holky všem děkuju :dizzy_face:

andilekir - vše nej Elence k svátku :slight_smile: teda předpokládám, že to dnes slavíte, protože myslím, že je to správně Elen, že :slight_smile:

Já myslím, že psala i verunkaronka, že dorazí s Pepčou :wink: Teda nás bude požehnaně, jestli to všem vyjde :grinning:
16. bře 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elence vše nejlepší k dnešnímu svátku!!!
Mori, dodatečně vše nej k narozeninám :wink:
Val, pěkné fotečky :wink:
16. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,

Elence přejeme vše nejlepší k dnešnímu svátku a už žádné bolístky. :slight_smile:

Jinak já se dnes do města do té unionky nedostanu, není mi dnes nějak nejlépe. :frowning2:
16. bře 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek