• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Také přeji Elence všechno nejlepší k svátku, hlavně hodně zdraví!!!!
Perado- jo spinkal od 22hod do 10hod, pak to zalomil ve 3 hod. spinkal do 6hod večer a usnul až ve 23:30h. ale rano se vzbudil v 8:30h, tak doufám, že se nám to zase spraví.
Četli jste, že místo jara nás zasype sníh, ty jo ať už si to nechaj...u nás ještě kopečky sem tam po zahradě jsou a teď ještě nová nadílka, chtěla jsem uklidit body,ale ještě je zřejmě užijeme :unamused:
16. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, také přejeme Elence všechno nej nej. A na srázek s námi můžete počítat. :grinning:
16. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky přejeme Elence k dnešnímu svátku vše nej a hlavně zdravíčko,které je moc duležité :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojholky,
no bude nás tentokrát požehnaně, číšník bude mít ohromnou radoooost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mori
Pikuska
Andara

jjj26
moniska
heave
jojinkacl
perada
verunkaronka
16. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiankholky děkuju za pochvaly, se budu stydět :slight_smile:

Elence všechno nejlepší k svátečku a hoodně hoodně zdravíčka :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidím jak Péťa vstane, mám v plánu sejít dolů do města, tak bych tam skočila zamluvit místa pro deset :astonished: :astonished: :dizzy_face: mamin.
Kdybych se tam nedostala, tak dám odpoledne vědět, někdo tu ale měl tel. číslo do unionky nebo ne? :confused:
16. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave, Lukášek je teda spáč... :wink: Péťa má ale taky takové dny....ale dávám ho spát večer nejpozději ve 20:30 :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych úplně zapoměla ... jí někdo z vašich děti příkrmi Hami? Mám tu 2 sklenky od 10. měsíce (250 g) "Provensálská zelenina s hovězím" a "Rizoto s treskou a zeleninou". Kája to už nechce a nechci to vyhazovat, tak bych vám to přivezla. Je to samozřejmě origoš zabalené, jedno je do listopadu 2009 a druhé dokonce do května 2010. Tak pokud někdo chce, tak písněte, ať mi to tu neleží :wink:
16. bře 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Moc děkujeme všem za přání k svátku, chudák Elík ho promarodí.

Heave - právě že Elík chytla z oslabebení organizmu po operaci virozu, po operaci byla v poho, operovali ji v úterý v 9.00 a pustili nás až ve čt a vůbec nevím, proč nám taky nedali vstřebávací stehy a proč si nás tam nechali tak dlouho, no každopádně Elenka to chytla ze středy na čtvrtek. A teď to má skoro celá naše rodina, manža, Míša ten zvracel dnes v noci a ani do školy dnes nešel , jen já se ještě pořád držím. A prý na Liberecku to řádí, tak jsme si to přivezli dom :frowning2:
Jé vás se teda na srazíku sejde, tak si to užijte a my teda snad příště a hlavně foťte, ať to je zdokumentované. :wink: :wink:
16. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko no vás to teda takhle zkolilo :frowning2: ...snad ty to ustojíš.

Holky stůl zamluvený, číšník valil oči :grinning: prý to nějak vymyslí. :sunglasses:
16. bře 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perad, jsi šikulka :slight_smile:

to se nedivím,že valil oči :slight_smile:
ale až nás uvidí, tak to teprve vyvalí :grinning:
16. bře 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave - všechno nejlepší k narozeninám,konečně si mě dohnala :grinning:
17. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Andaro, ty jo to je let, včera myslím že ve zprávách říkali, že mozek začíná stárnout už ve 27letech-tak je to taky :grinning:
Jinak teda doufám, že se na ten sraz dostaneme, dokolika tam tak býcháte? my se dřív jak ve tři neukážem tak aby to mělo cenu.
17. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, heave taky se připojuju k blahopřání!!! Všechno nejlepší!
Včera jsem to taky slšela o těch 27 letech :sweat_smile: :sweat_smile: za pár týdnu se mě to bude týkat :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky, ve čtvrtek se tu otvírá obuv Deichmann!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tam hned naběhnu a udělám si radost :dizzy_face:
17. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

taky všechno nejlepší heave k narozeninám :slight_smile:

býváme v unče minimálně do 4hodin,někdo i do 5 jako Mori :slight_smile:

noo hoky, tak mě už teda mozek stárne :unamused: :unamused: :angry: :angry:
17. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

taky se připojuji ke gratulaci. :slight_smile: Vše nej..

jj, 27let, krásný to věk.. bývávalo... :angry: :grinning: teď už jen odumírá ten mozek, jo? :sweat_smile:

Perado, a kde se otvírá? :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji...
Tak to dorazíme, kdyžtak bych Lukáška vzbudila...aby jsme tam do těch 3hod byli.
17. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
jojinko,je to místo Lidovky u Kaufláče..........
teda já si ted vyvrkla kotník..já jsem teda tele...tak chladím a leduju.....
At do zítra nenateče a neztuhne.........
17. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso - dík, tak to tam taky někdy zajdu. Loni jsme kupovali Andě u Deichmanna suprový botky Nike. :slight_smile:
a co jsi dělala, že si tak ubližuješ?
17. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko,já taky ráda tuto obuv :wink:
A co jsem dělala????Nevím,byla to vteřina a už jsem málem letěla............
17. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky je to blbís, ale já se zítřejším srazem nevím :frowning2: dnes dopo mi bylo dost blbě - od samého rána mě děsně bolela hlava, tak jsem skoro celé dopo prospala - Karolínka na hoďku vytuhla se mnou, pak chtěla mlíčko a spala 1,5 h , tak jsme toho ještě využila a taky spala. Pak jsem tedy nějak nebyla schopna uvařit oběd, ale Kájuš se naštěstí jídla nedožadovala, tak jsme baštily až ve 14 h. No a teď už mi je fajn ... zatím. Možná jsem se potřebovala dospat.
Včera odpo si vzala Káju máma a taky jsem spala. No myslela jsem, že po víkendu mi bude OK a ono jako nic :confounded: jako spánek mám ráda, ale tohle není normální abych přes den tak vyspávala ...

heave - tak to jsem taky včera zaslechla, jak začíná mozek stárnou po 27 letech :unamused: :grinning: Opravdu povzbudivé co :zipper_mouth: :grinning: Tím ti blahopřeju k narozkám a že už jsi k tomu taky dospěla :grinning: krásný další rok, hodně zdravíčka a spokojenosti :slight_smile:
Pokud dorazím na sraz, tak s Irenkou odcházíme tak po 16.30 h, takže neboj že tam dorazíš na půl hoďky a půjde se domů. Ona tam sice nebude, ale není problém zůstat tam s tebou :wink: nebo pak někde cournout :wink: Ale určo se někdo zdrží, že jo holky :dizzy_face:

pikus - ty nesimuluj jako já :grinning: a koukej dorazit, v dubnu to určo už nestihneš :wink:
17. bře 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori....já ale dorazím....stejně musím ráno k dr......
a at je ti dobře jo????Zkus to dorazit :wink:
17. bře 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, co ty příkrmy Hami - nikdo to nebaští už?
17. bře 2009 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my s Kájou dorazíme, ale určo o něco později, protože se chci juknout do toho obchodu nad náměstím, na ty rámečky, ubrousky a tak :wink:
18. bře 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvědavá, co koupíš Mori :wink:
18. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky vůbec nestíhám sem chodit,ale dneska určo dorazíme.
Dodatečně všem všechno nej. :slight_smile:
18. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dorazime taky na 100%, lukašek před chvíli usnul...tak ho ve 14:30h vzbudim aby jsme tak po třetí byli v Lípě.
18. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
tak my asi nedorazíme. :( Mě není už třetí den vůbec dobře. Budu ráda když zadju odpo nakoupit a víc toho asi nezvládnu. :( Uvidím. Tak si srazík užijte, mě to mrzí, zrovna když bude taková účast.
18. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooj

tak jsme tu první ze srazíku :slight_smile:
ale že nás holky bylo že ????
konečně pořádná účast a babinec.

Kája tam byla jako růže mezi trním, jediná holčička, jinak samej kluk :slight_smile:
tak snad andarka to rozsekne holčičkou :slight_smile:

jiank se srazík mylsím podařil, já jsme si opět dala to svoje latté a štrůůdlíček, byla to mňamka :slight_smile:

fotečky zmenším a hodím do albíčka

zatím papa
18. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotky jsou v albíčku :slight_smile:

mori, jsme vkládaly fotky společně coo?
18. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek