• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Tak holky, dneska to bylo moc fajn,ráda jsem vás všechny viděla :wink: Dětičky super jako vždy a hlavně malý laškovník Filípek a usměvavý Josífek.
Holkám ještě jednou moc děkuju, že mě svezly.

Koukám na fotečky a musím se smát, jak jsme s Pikuskou prouhatý :grinning: Jako když jsme se domluvily a to jsme obě měly ještě bílou kabelku a bílej svetr :grinning:

Mori - teď mám chuť na ty horkýý borůvky :grinning:
18. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky jsou hýýýr :grinning:
18. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted jsem dorazila domů----------srazík byl opět moc fajn :wink:
Jdu jukat na fotky :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nám se srazík také moc líbil. Příště, slibuji vydržíme dýl. Ale dnes jsme fakt cestovaly celý den, tak jsem toho měla dost. Fotky jsou parádní. Ale co ten probouzející se Pepča :rolling_eyes: V kolik jste to rozpustily?
18. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Srazík v hojném počtu se myslím vydařil jako vždy, tak snad i nadále budem kafíčkovat takhle pospolu :grinning: a příště i ostatními, co dnes nemohli :wink:

valentynka - taky jsem si všimla :grinning:

andara - já ještě nikdy nic to "horký" neměla :confused: musím někdy vyzkoušet :wink: Tak příště ju :wink: :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verunkaronka - po 16.30 h jsme to spakovaly všichni :slight_smile: Uteklo to teda šíleně to odpolko :wink:
18. bře 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verunkaronka - jo a probouzející se Pepča je náhodou nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky souhlasím,srazík byl moc prima a už se těším na další :slight_smile: Je pravda že ten čas dneska utekl až moc rychle :frowning2: Jinak mi uraz v pohodě tak jen budu kontrolovat aby spal v pohodě bez špatných snu ale už v autě vypravěl jak velký vypravěč a doma byl samá lumpárna takže v pohode :wink: :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
I mě se srazík mooooc líbil, jste super baby... :wink: když to bude možné dorazíme určitě i na další. Jsem nějaká unavenášla bych spát, doufám, že to Luky zalomí dnes dřív...
18. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ještě jsem vás zapoměla informovat o mém manželovi.Nakonec mu ještě volali z té práce co dostal dvouměsíční výpověd že jestli by jako když to pujde šel zpátky tak řekl,že ano,ale s tím že ho čeká ta operace s rukou tak řekli že se ozvou.No byl nadšený ale já jsem ted docela opatrná že jsem mu říkala at s tím zatím nepočítá že to kdyžtak bude překvápko no ale dali mu minulý týden vědět tak byl ještě v pátek v práci na ranní.Dělá sice jinou práci mezi jinými lidmi ale zatím je spokojený,on si práci nikdy nevybíral.Jinak si taky nechal ještě to večerní uklízení takže když to pujde chce chodit ještě tam a máme zažádáno o práci v jednom podniku v Lípě tak se má zeptat v květnu,červnu tak to snad vyjde a bude klid nebot nevěřím že automobilový prumysl má dlouhou životnost kor s tím přístupem od českého vedení.Snad už jsem ted na nic nezapoměla s informacemi a když si na něco vzpoměnu dám určo ještě vědt.Přeji dobrou noc,jsem taky nějaká ko tak jdu hodit relax ke křížovkám :wink: :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky díky za sraz,sem ráda,že sem vás poznala :slight_smile: fotky pěkný.
jjj26 to je dobře že se Honzík tak rychle oklepal,příště aby sme vždy jedna stály na stráži,ať se to neopakuje.
18. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda...copak se stalo???Uraz??snad nic vážného........
18. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus-normálně si Honzík hrál a najednou brek a tekla mu ze rtu krev a když jsem si ho dala abych se podívala tak měl pusu plnou krve,tak jsem ho zbalila k umyvadlu a tam mu to nechtělo přestat,tak jsem se lekla co budu dělat nebot mu nechtěl ukázat ani jazyk.Nakonec jak jsem mu to chladila studenou vodou a přikládala mokrý toaleták tak přestal i brečet a už mu to moc neteklo.Stále mu to teklo ještě i když jsme jeli domu ale už v Unionce se najedl takže mu to studený asi pomohlo a asi si tedy zubami probíchnul nad rtem.No to by jsme nebyli ani my,ale většinou to odnese čelo tak nevím proč ted musela pusa ale snad si to vybral na dlouho a budeme mít klid :wink:
18. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík je šikula, vždyť ani dlouho nebrečel a že v autě vyprávěl můžu potvrdit :grinning: Mně pak napadlo, že jsi si měla číšníkovi říct o led a dát mu to na to, možná by se ta krev hned zastavila.Ale to mě napadlo samozřejmě až doma :wink:
19. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,
ještě jednou se omlouvám, že jsem brzo zmizla .. ke všemu dýl dorazila..ale byla jsem ráda alespoň za tu chvilku. Jen si to furt tak nějak s tím naším zvířetem neužívám..furt abych koukala kde je... jestli se nevrhá na dorty v lednici nebo nezdhá ven.....

Jani co Honzík? Noc dobrá? Hlavně že se to zastavilo...tohle už máme taky za sebou...z tý pusy to děsně teče... :pensive:
19. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
super fotečky, určitě jste si to užili :wink:
JJJ, takový úraz jsme měli už 3x-zoubkama si prorazil ret-krve jak z vola :grinning: , dítko v pohodě a já na vybulení :grinning:
19. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady dnes ráno byla nasněžíno :astonished: ale odpo se udělalo hezky, tak jsme se pěkně prošly. Ale ještě teda v zimních bundách - dost tu fouká :unamused:

Zítra si manžel udělá volno, tak mám vymyslet kam vyrazíme ... myslela jsem, že juknem někde na postel pro Káju. Nemáte tip kde? Chci světlý lamino, aby to ladilo k té její skříni. Poraďte kam zajet :slight_smile:
19. bře 2009 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peradko -Honzík v pohodě až jsem se divila,spal mi celou noc až do pul pátý a pak jsme byli vzhuru.Budu muset koupit nějaké tmavé závěsy nebot žaluzky propouští světlo a Honzík už myslí že se má jít z postele :slight_smile:
Mě to taky bolelo u srdíčka ale když jsem viděla že je pak už v pohodě tak to ze mě trochu spadlo,ale nejlepší byla reakce manžela když ho viděl ráno.Přišla jsem si jako kdyby mi to i vyčítal a přitom ví jaký je poplašnák ikdyž tohle bylo když byl v klidu :wink:
19. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
teda no hlavně že je Honzík v pořádku :wink:
Ráno ten sníh mne taky dostal :unamused: ale odpo už paráda.............a byla jsem u holiče a opět spokojenost :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
jjj26 - Honzík je prostě správný kluk, tak to k tomu patří, asi bude ještě spousta boulí a šrámu, hlavně, že to vždy rozchodí :wink: :wink: .
Pikus - ty chceš na toho tvého mimíska být krásná,co? Taky bych potřebovala k holiči, ale nemám hlídání, tak musím ještě počkat.
Mori - já vůbec nevím, kde se dá sehnat postel, já bych chtěla pro Elenku, až budem zařizovat pokojíček, dřevěnou z Domestavu. Mají i se zábranama, tak nějakou tam zkombinovat.

My jsme už pořídili golfky, vůbec jsem si nedokázala vybrat, jaké, no nakonec byly favoritem od Chicca, nebo Buggster. Potom jsem našla na aukru v aukci buggstera od paní z Boru a hurá mám je už doma, jsem nadšená a Elík taky, pořád by se vozila a když ji dám do sporťáku, tak tam nechce být. Tak jsem ráda, že jsem dobře vybrala. A naštěstí se ozvala už i maminka, která si ode mne koupí X-landera, tak jsem úplně spokojená.
Dnes tu krásně svítilo sluničko, tak jsem si už zasázela ven macešky, snad nezmrznou. :astonished:
21. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky................
Andilekir....no jo,aby se mě malej nelek :astonished:
My jsme nedávno koupili postel v Bancu...jednolžko,zatím na něm budu spát já u prcka a pak zstane v pokojíčku pro prcka až vyroste.Je teda z těch dražších,máme zábranu..zatím ve skříni.No a jde z ní pak udělat i vyvýšené lžko,kde pak pod postelí je místo na hračky...nebo na cokoliv..........

Jinak jsem byla v pátek v rizikové poradně a malej je v pořádku....ale už to tam dochodím.
22. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Pikusko,tak to je super,že malej je v pořádku, aspon se nebudeš nějak nervovat.
Dělali ti i utz a tu plodovku ?

my měli takový nějaký divný víkend, no spíše sobotu.

manžel jel na nádraží pro svýho bráchu a manželku,že se u nás budou slavit 80.narozeniny tchýně-jejich mámy.
tak jsme si v pátek udělala maso-činu,že bude s rýží,je to rychlovka.
ráno mi manža nasrouhal jabka a já se pustila do štrůdlů a manža odjel na ten vlak.
pak mi volá,že odvezl bráchu do nemocnice,že kulhá, má spadlý koutek u pusy a je bledej a dezorientovanej.

noo holky,prodělala mozk.mrtvičku, takže ted tady leží v nemocnici.
odpo ještě jel s jeho manžekou do ústí pro léky a oblečení.

noo ale tu mrtvivi neměl po cestě holky,ale představte si,že ž se mu to stalo ve středu, že mu bylo špatně a šel si lehnout.
ve čtvrtek prý přestal mluvit a chodil tak nějak po paměti.
v pátek mělijet do Prahy do divadla a prý ta manželka řekla,že nepojedou,ale on že jo. no chtěl jí udělat radost.
takže se trmáceli autobusem do prahy, jenže z divadla nic neměli,protože seděli u mekáče,protože on prostě nedošel,jak byl vyřízenej.
a to prosím v sobotu jeli teda vlakem do Lípy na tu oslavu.
a to ještě v pátek dělal roládu vepřovou, tlačenku a dort za studena.
on doma vaří a zavařuje a tak,prostě jako ženská.
ona je učitelka a učí nějak 4 hodiny denně.
prý mu chtěla zavolat sanitu,ale prý on nechtěl.

no holyk mě by trefil šlak z tohohle chování.
ona vidí,že nekomunikuje, má spaldý koutek,že je vyřízenej.
a ani po té Praze,kdy vidí,že nedojde,tak mu tu sanitu stejně nezavolá,.
proč se ho vůbec ptala?

holky,kdyby nejeli sem do lípy, tak by se mu ta mrtvice vrtáila ještě jednou a v horší podobě.
rpý se do týdne tak nějak mrtvice vrací, no co by jste jí řekli ?

a pak ještě manžovi řekla,že přijede teda v neděli na návštěvu,ale pak je to na mým manžovi ty návštěvy,že by jí to ve škole neproplatili.
no nechápu, radši at mi to neproplatí,ale at za ním přijedu.
vždyt by mohla onemocnět a taky by do školy nešla.

noo takže takhle u nás.

a v neděli jsme byli tak nějak po návštěvách:slight_smile:
23. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - já byla taky chvíli před porodem u holiče :grinning: Za prvé aby mi to dobře drželo a měla ryclou úpravu a za druhé jsem počítala, že v nejbližší době po porodu nebude na holiče čas :wink: Dobře že si to v rizikovce hlídaj :wink:
Ukaž mi prosím tu postel ... taky mi je celkem jedno akolik bude, hlavně ať nám tam sedne :wink: není to přeci na chvíli :wink:

valentynka - stejně jako ty tu manželku nechápu :astonished: že vůbec dovolila někam jet a na sanitku se taky vypdrla ... měla prostě zavolat a hotovo. Chlapi jsou na tohle hrozný, nejdou k dr. dokud nepadnou na hubu, tak by měla mít rozum aspň ta ženská !

My víkend fajn :slight_smile:
V pátek jsme se svezli s taťkou do ČL (já řídila mimochodem :sunglasses: ), měl nějaké papírování s kolegou a kupodivu sám od sebe si vzal Káju sebou (maj stejně starou holku) a já musela na Kooperativu, a pak jsem si sama courla městem a koupila Káje knížku. No sobě nic, že jo :grinning: znáte to :wink: Pak jsme šli na obídek do Nebe (jako svíčková už nebyla :rolling_eyes: ), pak kafíčko s kamarádkou v Unionce a nakonec jsme zajeli k manžový babče do Provodína.

V sobotu jsme jeli do Ústí nad Labem, pocourat do města a pak jsme se stavili u známých. A konečně jsme koupili DVDčko, protože jsem měli sice v PC natažené do TV, ale když jsme dělali zároveň něco na PC, tak se to dost sekalo a tak, tak už může Kája koukat v klidu na Krtka apod. - no kupovali jsme to hlavně kvůli ní :grinning:

A včera byla Kája tady v kině na představení - přijel František z Kouzelné školky s Majdou. A doprovázel jí nakonec taťka a já si doma udělala v klídku nějakou práci :wink: Teda mile mě překvapil, že mu to nevadilo jít :dizzy_face:

Jo a sháním teď na netu kočárek pro panenky ... no má jich málo že jo :grinning: Má 2, ale ten proutěný už za chvíli bude malinký, tak asi pofrčí do světa časem. Teď sháním nějaký sporťáček trojkolku, se jí v Ústí 1 líbila. Jinak miluje golfky, ale z toho by brzo vyrostla, tak trojkolka je dost podobná :wink: a hlavně vyšší

A povídejte co vy :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Val..to je síla teda...........
Jinak jojo dělali UTZ i plodovku...v pořádku to je,tak jsem klidná.
Mori....najdu jí snad někde,vydrž :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nabytekvalmo.cz/nabytek_katalog/D905-zvys-jednoluzko_detail.jpg
Mori...je to něco podobného,jen my to máme zatím jen jako postel normálně u země...ten spodek,aby se to dalo vyvýšit se dokoupí časem.
Našla jsem to tady v tom našem nábytku v Mimoni...my máme z Lípy....
Jinak jsem si do toho koupila polohovací rošt a kvalitní matraci..................
23. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky my makaly na zahradě,jakmile se udělá trochu hezky,tak vylezem.

val-přesně my to připomělo tchýni s tchánem.Taky se jednou ráno vzbudil,pusu na stranu a na jednu stranu tak trochu padal.K doktorovi nechtěl a tchýněnic až když mě dorazily my po třech dnech tak se začalo něco dít.Hlavně že tchýně běhá k doktorovi kvůli každýmu píchnutí. :astonished: Co budeš dělat zítra,sem do st v lípě nešla by si se projít jen tak cournout s kočárama. :wink:

mori-koukli ste se v ul do krámku U Stelinky tam maj velkej výběr všeho možnýho pro dětičky. :slight_smile:

Dneska je teda krásně,musím něco vyřídit ve městě a stále čekám,že přestane pršet :frowning2:
23. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus-přesně něco takovýho bych chtěla až bude větší.Mám to vyhlídlí v Domestavu,už aby stál. :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monisku....jo je to fajn já to mám teda z toho Banca......a ten spodek koupíme až časem teda....hlavně pod postelí pak bude opět uložný prostor,nebo cokoliv,co prcek využije.
23. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - ta je z masivu co? To se nám bohužel už nehodí, protože skříň je lamino :unamused:

moniska - ten krámek neznám, kde to je? My byli jen v Severu, Labi a na obědě v Šenkovně - teda výýýborně tam vařej a je tam pěkný prostředí :slight_smile: a nakonec v Tescu a Elektro Wordu
23. bře 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori..jo jo z masivu.....
nám se zase barevně moc nehodí ke skříni,ale co.....ještě toto řešit tak nemám nic :unamused:
23. bře 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek