• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
mori- ten je na masaryčce pod kinem hraničář.Na vítání občánků sme dostali šek na 5000.- :grinning: a celej sem ho tam nechala a kdyby to bylo na víc tak nevim nevim.Jó v šenkovně dobře vařej.V tescu,tak to ste šli možná okolo mé práce. :slight_smile:
23. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak mám úspěšnou kontrolu u dr. za sebou. Jsme se tam normálně až bála jít. :grinning: Jinak posledně plodovky málo, a dnes jsme jí klíďo mohly rozdávat.. :grinning: takže vše ok. :slight_smile: ve čtvrtek jedeme pro kočárek, tak už se těšíme.

Pikuso - a jak to že chodíš na rizikovku do nemocnice? Mi to asi nějak uniklo. No hlavně že jste s mimísem v pohodě. :wink:
23. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! U nás se furt kašle a rýmuje :unamused: Ale počasí stojí stejně za prd, tak co ...
Už mám objednaný kočárek pro Káju http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=eb122df3dafa48dbb0f36edf67db7268&dep=45 :slight_smile: Se těším až dorzí - Kájuška bude mít radooost :dizzy_face:

jojinkacl - pikusa měla málo plodovky, tak jí poslala dr. do rizikovky
24. bře 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, s vašema KO super! :dizzy_face: :dizzy_face:

Mori, kočárek vypadá pěkně, ale v tomhle se jaksi neorientuju :grinning:

Val, teda to je něco s tou mrtvičkou!!! Fakt nechápu! Jak to postihlo babičku, tak to měla mírný - bylo jí špatně, motala se, mluvila z těžka...a taky nevolali..ale my jí odvezli do nemocnice ať jí prohlídnou a taky to zanedbal děda...dala se do kupy a zasáhlo to už tak špatný zrak..takže téměř nevidí...no a pak to zasáhlo jeho ..bylo mu taky špatně, ale k tomu ten spadlej koutek...a hned babi volala a v nemocnici už byl napojený, nevnímal...hrůza. Dr. říkal, že se to do 4 dnů může ještě zhoršit a to už by byl asi konec... :pensive: tak jsme čekali a on chlap jeden se dává dohromady!!! :dizzy_face: Půla těla byla "mrtvá" ale nohy rozhýbal, takže super...už je z jip na normálním pokoji a reahbilituje..jen ruka pravá je KO už na vždy..no ale hlavně že nohy jsou dobrý a řeč se vrací.

Snad u vás budou taky pozitivní výsledky!! Manželka teda s prominutím děs běs..ještě se vlečou do divadla :frowning2:
24. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji jaký teda budete brát? Casual S3? My bysme se dneska měli jet podívat do Boru na golfky, psala jsem tam a ty co potřebuju omrknout tam mají...ještě tam dojet..nabídla jsem se, že tam přijedeme s Péťou busem ať nejedí Petr sem tam...ale v tomhle počasí asi fakt ne :angry: To je hnus :confounded: :confounded:
24. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem asi konečně objevila postel pro Káju http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1824341 Co na ní říkáte? Paní mi už poslala odkaz a prodejna je i v Liberci, tak tam v sobotu sjedem juknout. Dělají ji i v javoru, což potřebujem :slight_smile:
24. bře 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Perad, noo snad to taky bude dobrý.
tak to jste teda měli taky v rodině dost špatný vid? tak at to s dědou jde stále k lepšímu :slight_smile:

včera tam manža byl a holil ho, ještě musí ležet a možná zítra by mohl jít už na nromál pokoj.

mori, kráááásnej kočárek :slight_smile:

monisko, včera jsem už nenapsala,ale příjde mi dneska tchýně ve 3 hodiny, no doufám,že mi tady nebude naříkat a sedět do večera,chci zase uklízet, bo manža mi dneska odešel v poledne do práce a příjde až zítra odpoledne ve 2. má dlouhou šichtu a spí v boleslavy

mori, mě se taky tyhle postele líbí,,že je pod nimi ještě úložný prostor a kort když člověk bydlí v paneláku a prostor je málo.
taky do takové nějaké půjdeme :slight_smile:
24. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori pěkný! tento typ se mi taky moc líbí, jak píše Val, úožného prostoru není nikdy dost :sweat_smile: :sweat_smile: Jen mám strach že bude o dost vyšší než klasická, nebo se pletu?

Val, díky :slight_smile: Snad jo...hlavně řešíme co s nima doma :unamused: babička se už o něj moc nepostará...
24. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky........
Mori..postel je super :wink:
Jojinko...tak tak..málo polodové vody....ale je to OK :slight_smile: jen v rizikovce už zůstávám.
Jinak polkízím,převlíkám postele a jde to nějak pomalu :grinning:
24. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus to známe všichni člověk je hned zadejchanej co..... :slight_smile:

val tak snad někdy příště,abych věděla kam se tady dá chodit :wink:
24. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravím.
Včera jsem byla s Lukáškem u doktorky, je nemocný, v pátek začal mít chrapot a pak se to rozběhlo, když se k tomu přidal suchý štěkavý kašel, bylo mi jasné, že má laringitidu(už jsme jí jednou měli), celý víkend jsme dělali pryznicovi zábaly a dostával mukosolval, včera jsem došla k doktorce aby si ho poslechla, tak říkala, že to není až tam vážné, že sice je to langitidního původu,ale jako že dobrý, teď se mu spustila rýma a má taký ten dávivý kašel, takže je to "dobrý",že se mu to spouští.No je to opruz, ještě, že máme pohádky na CD...jinak nevím :slight_smile:
Mori-postýlka pěkná, ale já bych chtěla něco takového jak má pikusa, jen bych chtěla něco širšího,aby se mohl luky rozvalovat...,ale určitě masiv, chtěla bych i komody z masivu,ale až časem...sice pokojíček svůj má,ale spíš tam jen přespáváme-spím totiž s ním, kvůli kojení,ale jen co přestanu tak se stěhuju za tatínkem do ložnice :grinning: .
Andilekir-co Elenka? už je na tom líp a co ty stehy? a vůbec kontrola po operaci?
24. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monisku,to teda.....pak tady vždy odpočívám :grinning:
Heave...taky by se mi líbila širší....bohužel bojujeme s místem,máme tam vestavěnou skřín a je to vlastně naše bejvalá ložnice,tak jsme vzali toto :slight_smile:
24. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě v banku viděla, postell z masivu, širší-jedenapůl lůžka, tak jsme si říkali, že ta by se nám pro Lukáška líbila,ale zase bych brala kdyby se dala zvednout a Luky aby tam měl nějakej svůj kouteček(zašívárnu) :grinning:
Pikus-to bříško ke konci překáží,si to pamatuju jak dneska :slight_smile: hrůza!
Tradičně koukáme na krteka, Luky polehává.
Teda to počasí si děla srandu, já už chci jaro a ne tohle....
ráno bílo, před chvíli svítilo sluníčko a teď se zatáhlo a padá déšť se sněhem, pak nemá být člověk nemocný... :unamused:
24. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky

Mori - kočárek je parádní. :slight_smile: Postel je taky super, líbí se mi ten úložný prostor..

Perado - jj ten casual, jen má označení S4 :grinning: ale je to v podstatě trojkolka. :sweat_smile:
A jaký golfky máte vyhlídnutý? Jj, dnes je náhodou super počasí na cestování :sweat_smile: proto dnes ven ani nejdeme.. :grinning:
24. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak tchýně přišla už ve 14,30 a ted odešla :slight_smile:

Monisko,určo jo, dneska by to stejnak nevyšlo s tím šíleným počasím.
co se tam venku děje,to je něco.

heave, jejda, tak at se rychle uzdravíte.
na tohle se opravdu netěším, na ty nemoce.
u dětí je to takové horší, nejraději by to človkě vzalna sebe,jen aby bylo dítko zdravý
24. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dámy, tady je už vrstvička sněhu :astonished:
24. bře 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj. Val přesně tak jak říkáš, nejradši by to člověk vzal na sebe,ale Luky je celkem v pohodě, jen děla scény, když mu dávám sirup to ječí, jinak je veselej, lítá, blbne ze psem...jako by nic, tak jsem v klidu, kdyby chudinka polehával tak by to bylo horší...
24. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

heave, přeju Lukymu brzké uzdravení!!! Péťa sirupy miluje... :grinning: vůbec mu nevadí...
Joji, ten Casual se mi taky moc líbí, snad budete spokojený. :wink:
My máme ty CHicco Multiway ale půjdou do světa, včera jsme přivezli Babypoint Mark 4 ... rozhodovala jsem se ještě mezi Espirem Magic 3 a Mark 3...ale kvůli stabilitě jsme vzali čtyři kolečka :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
perado - jj, snad budeme spokojeni. Posledni dobou jsem jich po Lipe videla cim dal tim vic, tak snad to bude dobry kocik. :slight_smile: A na ty golfky jsem koukla a jsou dost pekny.. a u tech golfek bych rekla ze ty ctyri kolecka jsou lepsi, a porad ten kocarek vypada lip nez klasicky golky.. :grinning:
Heave - tak at je malej co nejdrive ok. Anda sirupy taky muze.. pry je to "doblutka" :grinning:
25. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, dneska už je to "lepší" kašle jen když se rozčiluje, ale má teda děsnou rýmu, ráno se probudil se zalepeným nosánkem, no myslím, že to bude každým dnem lepší, dneska jsme byli chvíli venku, bylo tak hezky a doktorka říkala pokud nebude mít horečku tak máme jít ven, tak doufám, že jsem mu tím nějak neuškodila :unamused: .
U nás teda veškeré léky jen násilím, ikdyž to tam dřív nebylo, nějak se to v něm zlomilo, myslím, že je to tou operaci...nevím jestli to není blbost,ale myslím si, že si to pamatuje, v pondělí jak viděl doktorku tak spustil hysterák-chudák si pamatuje jak mu brala krev na předoperační vyšetření. :frowning2:
25. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no my jsme taky nemocný. Pepí má zánět průdušek.. a strašlivou rýmu.. Podle doktorky je to tím počasím, tak doufám že se už konečně umoudří.. :unamused:
25. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky, tak ať se vaše dětičky brzo uzdraví, je to děs,co? :unamused:
Dneska nám přišla postýlka, mám z ní radost -je fakt krásná.Tak až jí složíme a připravíme, takjí určo vyfotím.Nejdrříve ale musíme dodělat ložnici. :wink:
25. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!
My byly včera s Kájou celý den v ČL. Byli jsme ráno se známou v MC Klokánek - byl tam Mimra a fotil děti - měli by z toho být nějaké velikonoční fotečky, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat. Ta naše opice se ale nechtěla jít vyfotit - nechtěla jít od hraček :grinning: Ale asi na pátý pokus jsem jí přemluvila a slíbila lízo - ještě že se ty děti daj uplatit :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme byli u té známé doma, Kája si v poho šla i lehnout a chrupala tam, pak obídek a tak - no fajn den s hokama. To je od toho manžovýho kolegy, co maj stejně starou holčičku http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=18783

Kája už je bez rýmy, ale ještě kašle. Sice né moc, ale jo. No snad bude brzo OK a i to počásko se zlepší - se ani nedivím, že jsme byly obě nachcípané :unamused:

perada - ten kočár vypadá dobře :dizzy_face:
Kája teď bere Hedelix a taky jí chutná opičce - sama si připomene, že ho chce :grinning:

andara - to se těším na foto, až to budeš mít vše nachystnané pro mimíska :dizzy_face:

Dnes to vypadá, že budem sedět doma. Asi jen skočíme do obchodu, protože venku je hnusně. Jo a přivezou kočárek :grinning:
26. bře 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado, kočárek je pěkný, my jsme měli podobný-Moon 4 buggy...
na chicco multiway jsem taky koukala, ale přišel mi moc mohutný a takový moc velký, na to že to jsou golfky.
Teď jsem si vyhlídla tento, viděla jsem ho naživo a vypadá super. Tak snad prodám Janéčko a koupím si ho :wink: to už bude 5 kočárek co budu mít.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Vás zdravíme z Ostravy, jsme u babi a u dědy na návštěvě. :wink: počasí taky stojí za dvě věci-bu´d poprchává nebo posněžuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
26. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj olky,
Mori,tka to jste si udělaly fajn den :slight_smile:

Jsem si vzpoměla,jak v Unionce Péta ukradl Káje to lízátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a šup s ním do pusy, to bylo roztomilý a Kája ani neprotestovala :slight_smile:

už to dlouho nebyla Irča,tak snad je malá v pohodě:slight_smile:

já jdu dneska oběhat finančák a sociálku s manžovým a mamčiným přiznáním
26. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Já nějak nestíhám a na víc občas brouzdám na MMB a lovím a pak mi nezbude čas na vá, ale musím to napravit, na víc už mámt akových věcí na Elí, že to budu asi nosit i já :wink: :wink:
tady je náše nové vozidlo
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=100861

koukám, že bacily řádí, tak ať vás to všechny brzo přejde, no jo počasí je jako na apríla, tady ráno pršelo, pak sněžilo a teď svítí sluníčko.

Mori a jak bylo v klokánku? ten je na Severu? Nebo to je to nové otevřené, nějak přestávám mít přehled.

helenko - ty už si zase užíváš klídečku u babičky, ty se máš, tak alespoň si odpočineš a přijdeš na jiné myšlenky :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky nebyla jse některé v tom novémkrámečku s botičkama pro děti nad Nebem? Já šla kolem,ale neměla jsem čas, tak by mě zajímalo jak to tam je s cenama.
26. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojky. Tak zase nakouknu k Vám. V sobotu zas zrazáme do Lípy...
andilekir: v tom krámečku jsem byla minule...nevím jak ostatní botičky ale ty nejmenší první chodící bačkurky tam jsou až o 60 kč dražší oproti internetu...ale to je asi jasné, když je to kamenný obchod. Paní tam ale byla ochotná, vysvětlí i objedná v případě zájmu... :wink:
26. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi se tam budu muset jít juknout, Elenka bude potřebovat botky na jaro. :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir, jojo, odpočíváme u babičky.
A co Elenka, co stehy-už je má venku? kočárek moc pěkný. :wink:
26. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek