• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky........
kdo prská tak at je brzy zdravej :slight_smile:
Já mám zase zítra v nemocnici kolečko...ultrazvuk,monitor a rizikovka...tak snad to nebude tak dlouho,jako minule............ :unamused:
26. bře 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - Klokánek je na Severu :slight_smile: Bylo tam bezva, Káje se tam líbilo - hlavně v těch baloncích, co je na fotce. Ale jak bylo to focení, tak tam bylo hooodně maminek s dětma, tak jsem jí občas musela hledat - byl to mžik a ztratila se mezi dětma :sweat_smile:
Ten nový krámek má i webovky www.backurka.cz Levný botky to nejsou, ale maj samé certifikované :slight_smile: Nožičku i přeměřej :wink:
Kočárek mi přijde podobný jako má perada, jen tedy má 4kolku. Tak ať se dobře jezdí :dizzy_face: My už to dojezdíme z X-landerem :wink:

pikusa - tak jen a jen dobré zprávy zítra :wink:

tak my dnes ještě radši zůstali doma, počasí je opravdu aprílové. Zítra chci už jít ven, jinak tady zešílíme obě :grinning: Dnes jsem toho využila k úklidu :sunglasses:
26. bře 2009 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elenka už má stehy vyndané, bohužel jsme vstřebávací neměli,a le dr. jednou zatáhla a byly venku, jen Elík plakala, ale ona pláče hned jak vidí už jen sestřičku, ještě jsem byli jednou na kontrole, jak se jizvička hojí a už můžeme i koupat.
Koukám, že ty ceny botiček v té bačkurco jsou opravdu lidové, no to je síla. To jsou ceny jak boty pro mně. :confounded:
pikus - taky přejeme zítra samé dobré zprávy a ať je kolečko co nejkratší. :sweat_smile: :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilku,
moooc krásné vozidlo máte :slight_smile:
Elinka bude kočka až v tom pojede :slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilku -tak to je fajn,ze uz je Elenka v poradku :wink: a vozidlo ma paradni :slight_smile:
27. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

andilku,tak to jsi už moc spokojená,že je Eli v pořádku vid? to je dobře

pikus, já chodila na monitor taky vždy v pátek a to byl mazec,jsem tam kolikrát trávila 3 hodiny,pak ještě nahoru a gyndu
27. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera dorazil ten kočárek. Měla jsem objednanou tuto barvu http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=eb122df3dafa48dbb0f36edf67db7268 a poslali mi tuto: http://www.pohadkov.cz/trikolovy-kocarek-pro-baby-born.php - na tu jsem předtím taky koukala, ale všude byla dražší, tak jsem volila ten světlý. Ale tenhle nebude aspoň hned jak prase :grinning: a maminka fialovou miluje :grinning: Kája je z něj nadšená, včera jezdila po celém bytě a hned ráno po probuzení zase. A říkala, že dolu do košíku bude dávat ňam ňam, jako dávám já do velkýho kočáru, když jdem nakoupit :grinning:

andilekir - to je dobře, že je už Elí v pořádku :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori kočárek je úžasnej, se nedivím, že sním Kája jezdila, taky bych jezdila :grinning: :grinning: A nakonec to dopadlo s těma barvičkama dobře, tak to je fajn, že to nebylo jak s tou kombinezou.

Dneska dopoledne jsme byli se Sally (pes) na veterině, chudák dostala akutní zánět do kůže, muselo ji to bolet chuděrku, byla taková smutná, dostala antibiotika a snad to bude dobré. :sweat_smile: :sweat_smile: a bude zase veselá

V neděli jedeme na oslavu mamčiných narozenin a já ještě pro ni nemám hlavní dárek, kytičku a bombošku už jo a ne a ne mně napadnout něco kloudného. Nemáte někdo nějaký super nápad!!! Byla bych vám opravdu zavázána :wink: :wink: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Mori,ten kočárek je kouzelnej :slight_smile:
Dnes jsem vlezla do KIK a těch věciček na holčičky..........nádhera
Jinak já na KO v pořádku,malej roste,přibývá a průtoky krve jsou OK :slight_smile: plodovky sice pořád méně,ale nemám mít strach.
Tak zase v pátek.Ale to už jen monitor..bez UTZ
27. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Andilekir-zánět kůže měl i našich pes(bernský salašnický) měl to na temeni....chudák, pěkně trpěl, pohubl,trvalo to asi 14dnů, oholili mu chlupy a dezinfikovalo se to, to taťka říkal, že vždycky padl bolestí...no je to děsný tyhle trápeníčka...
JInak Luky už je v pohodě....sice ještě odsáváme nudličku,ale čímdál míň...trochu pokašlává,ale to určitě ustoupí,ale včera mě začalo pálit v krku a spustila se mi rýma a dneska je to ještě o něco horší...,ale funguju,dá se to vydržet, pokud nemám teplotu tak jsem v pohodě...
Pikus-dneska byla švagrová v rizikovce-byl tam Volek...tak byla celá rozčarovaná, protože jí do průkazky nenapsal ani čárku, nevím jakej na něj máš názor ty,ale je to pako...Taky chudák už na začátku těhu jí našli těhotenskou cukrovku tak se musí hlídat, a má chutě tak občas něco pozře, pak má výčitky...už aby to taky holka měla zasebou...
Perado-tenhle kočárek se mi mooooc líbi, také jsem ho chtěla,ale pak jsem si to rozmyslela, minulý rok jsem si koupila sporťák do města a na cestování autem a po vesnici jsem měla tako, chtěla jsem je prodat a koupit si ten co máš ty,ale je to zbytečný, Luky už o kočárek nemá zájem a do města tak často nejezdíme... vydržíme to s tím co máme doma :slight_smile:
Tak jsem se vykecala :grinning:
Hezký víkend!!!
27. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimishop.cz/dodo/detail.php?zbozi=127126

http://www.mimishop.cz/dodo/detail.php?zbozi=127153

http://www.mimishop.cz/dodo/detail.php?zbozi=127153

tak jsme včera objednala filípkovi do pokojíčku

holky, on by už chtěl lézt, když leží na bříško,tak už si jakoby stoupá na kolínka a už se taky snaží převrátit z boku na břicho
27. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj heave

a v kolikátým tt je švagrová ?
Volek říznul Filípka při porodu,ale zase na druhou stranu v té rychlosti,kdy musle ven,se nějak nedivím :fearful:
27. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Val,
Ty jo to je rychlík ten Filípek, já už si to tak nějak nepamatuju jak byli ty pokroky Lukáška, ale otáčet už by se mohl...myslím že to Luky dělal tak ve 4 měsíci...
Je v 6 měsíci, přesně nevím, a zjistili jí to už na úplném začátku...
Já mám s Volkem taky zkušenosti...je to takovej slizoun...prostě mi nesedí...
A kam ho říznul?
27. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to by jí ještě měl psát záznamy do průkajdy,když je ještě v 6.m.

mě už u konce nic nepsali,dostala jsem vždy papír z pc

říznul ho do tváře,musel rychle ven,srdíčko mělo slabé ozvy a já se neotvírala :unamused:
27. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec jsem si toho nevšimla, že by měl na tvářičce jizvičku :wink: , já si pamatuju jak tam vždycky laškoval se sestřičkou...
A pamatuju si jak jsem byla poprvé na ultrazvuku a byl tam on, pamatuju se jak mě sprdnul, že už mám průkazku, byla jsem v 6 týdnu a Farkaš jí dává hned, a pak mi řekl, jéééé to je ještě malý...tak já blbá si myslela jako, že se to může stratit nebo něco :grinning: tak mě tak vyjukal...
27. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš já píšu jak maďar...samý pamatuju si pamatuju si :slight_smile: potřebuju mezi lidi :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja byla u Volka na pohotovosti a byl naprosto v poho a i me uklidnil :wink: Ale to s tou prukazkou si pamatuju jaks rikala Heave,ja ji dostala v 10tt.
27. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jako doktor asi není špatnej,ale to jeho chování...
27. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave-mne delal toho "pindoura" ikdyz tobe vlastne taky vid v 6tt :grinning:
27. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo měla jsem ho u prvního ultrazvuku... :slight_smile: pinďour :grinning: už snad nikdy víc...
27. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no já mám s Volkem jen dobrý zkušenosti. Vždycky když se potkáme tak se na mě culí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aby ne, když jsem u něj na pohotovosti byla obden. No jinak Pepča dostal antibiotika. Už je mu rozhodně lépe. No ale dneska se mi třikrát tak podělal že mu to vylítlo i z plínky. No musel pod sprchu. :confounded: Tak doufám že to nemá po těch antibiotikách, ale že to už jsou konečně ty ZUBY!!! Lezou mu už od 3 měsíce, tak že by??
27. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja-3x pohotovost=3xpindour :grinning: a to nepocitam pak u Dr na prohlidce :grinning:
27. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a já ani nevím kdo tam byl.....takový mladý černovlasý..tak to je Volek???A já myslela,že ten je plešatý................
A co to znamená ten pindour??????????
Val............taky máme ale zase jiné :wink: to se bude Filípkovi líbit :wink:
27. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, pindour je ten vnitrni ultrazvuk,jak na nej jeste natahnou ten kondom :grinning: Mne tim porad Heave strasila,at se tesiim a nakonec¨jsem si ho uzila vic nez dost :sunglasses:
Volek je mladej a vlasy uz nevim jestli ma primo cerny,ale asi joo-toho plesatyho myslis asi primare Havlase :wink:
27. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volek má delší tmavý vlasy a určitě to byl on protože švagrová tam byla také dneska.
Pinďour je ta tyčka, kterou tě vyšetřují úplně na začátku těhu, já to pojmenovala pinďour :cry: .
Verunko-může mít tu srajdu od toho nachlazení-můžou tím odcházet i hleny atd... Luky taky měl dneska řidší stoličku.
S Volkem nemám negativní zkušenost, to néééé,ale nelíbilo se mi jeho chování.
Za tím pinďourem měl být uměváček :slight_smile:
Andar-jsme stereo co? :grinning:
27. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave :grinning:
27. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata koukám jestli pikus nerodí :dizzy_face: mladý Volek nepoznal že rodím ...to je pěkná riziková poradna :pensive:
27. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar kdy jdeš na kontrolu?budeš mít ještě nějakej ultrazvuk?
27. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek