• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Jo tak to teda byl on........a byl v poho..........tak mi teda přišel......... :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laada-ahooj, no tak to je teda dobry :confused:
Heave - 6.4 mne ceka utz v nemocnici :wink:
27. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus mě taky přišel v pohodě i jako pohlednej ale pan primář mu asi vyhuboval když sem tam po pěti hodinách přišla, že mi dal na to jen magnézko :astonished:
27. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko..........ahooooooooooj moc ráda tě vidím :slight_smile: :slight_smile: jak je???????????
Ne ne nerodím :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus no a kdy ty se vydáš do porodky? rodíš v Lípě? :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no momentálně mám už týden chřipku jak brno tak se modlím ať to dostanu ale snad z jednoho štouchnutí nic nebude :zipper_mouth:
27. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra vzpomínám, tenkrát mě taky něco zblbnul,ale za boha nemůžu přijít co... :sweat_smile: , vím, že se tomu se sestřičkou smály a říkali, že se to stává maximálně jednou za 10 let :grinning: ,ale co to bylo?tý jo normálně sklérozá,ale myslím, že to bylo něco s odběrama krve...
Andar.tak ještě šance je ,ale ono je to už jedno co? už jste dali do kupy postýlku, už aby jsi to pomalu chystala....vyprat oblečení, nachystat postýlku atd....
Jo jo v Lípě :slight_smile:
No a termín je na 9.4 tak uvidíme :wink:
to má můj muž narozeniny :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš :slight_smile: tak uvidíme,jestli se na něj trefíme :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím že budeš rodit týden po termínu :slight_smile: tak máš ještě čas :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvědavá....jestli ti to vyjde :slight_smile:
A co nového u vás??????jak pokračujete a jak se máte???
27. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nějak nepokračujeme :sweat_smile: já se nějak furt bojim :pensive:
27. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máš všechno připravený ? až tě potkám s kočárkem ve městě tak se k tobě přihlásim a kousek mě necháš vést kočár :grinning:
27. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave-myslim, zes rikala tripl testy?
Jinak uvidime na utz v nemocnici,je tam lepsi,ale uz je mi to jedno,tak bude prekvapko pro vsechny :sunglasses:
Obleceni mam skoro vyprane,jeste pak vyzehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem prala potah na autosedacku, vsechny hracky a povleceni -tak nova pracka dostala zatezovej test :grinning: ,jo a koupelna je hotova,dneska byla prvni koupacka, teda ja sprchovacka :slight_smile:

Ladu- s Pikuskou vime,do ceho jdeme-absolvovaly jsme predporodni kurz s navstevou porodniho salu :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýývado se vám krapítko sevřely půlky co ? :wink:
27. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...ted zírám...33.týden :astonished: teda už??????????????
Ladunko...no moc toho po Lípě asi nenajezdím.........a chodíš pořád k dr.Branž.nebo jsi to změnila??
27. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no posledně byla hrozně milá .. takže to nějak nehrotím, ale na těhu mám předjednaného primáře děčínské nemocnice
27. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu hezky povídejte, my jdeme s Lukáškem spát... :slight_smile:
Dobrou
27. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave to mi ani neříkej, že to bude trvat tak dlouho s tím naším hafikem, dostala na to antibiotika na týden, tak snad zaberou brzy, dezinfikujeme, mažeme, aby jí to nesvědilo, ale asi už to tak nebolí, ale je najednou taková mazlivá, nehne se ode mne na krok. Takže krokmě Elenky v náručí, mám i hafina, dneska jí dr. zvážila a má 37,5 kg, takže doře krmená. :sweat_smile: :wink:

verunkaronka - myslím, že průjmík ma Pepča po těch antibiotikách, jestli máte stejné, na rýmu, ty co jsme měli my, tak je to po nich, Elenka ho měla hodně, až byla z toho opruzená, dobrali jsme anitibiotika a bylo po prujmíku. Taky jsem si myslela, že je to zoubkama, ale pak jsem si četla příbalový letáček a nežádoucí účinky a psali to tam, že to bývá. :astonished: :astonished:

S mladým Volkem měla má kamarádka taky příhody, kdykoli přišla do rizikovky a on tam byl, tak ji kontrolvoal tak šíleně, že měla skorem vždy slzy na krajíčku a malinko krvácela, ale fakt pokaždý, tak si na něj chtěla i stěžovat, že je nešetrnej a hlavně se modlila ať ho nemá u porodu.
27. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladu- no trosku,hlavne nasim drahym polovickam co tam pujdou s nami,vid Piku? :grinning:
Nj jsem 32-33tt uz, to fakt leti jak blazen :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave..........dobrou :slight_smile:
Ladunko,to je dobře :slight_smile: a máš pravdu...půlky se mi tam sevřely..a přítelovi taky :grinning:
27. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir teéda ten volek ...to je mazec :astonished:
27. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že von ty příhody nemá jednou za 10 let ale za 10 dní :zipper_mouth:
27. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo je pravda,že dnes jsem taky po jeho kontrole špinila
27. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď sem ho našla je to Martin Šedivý z Děčína, nové pacientky už nebere ale já se snad k němu protlačím
27. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis Piku, dyt to te jen prohmatal ne?Nebo na tebe bral ty zrcadla? :confused:
27. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....jen prohmatal............
Laduno...tlač se tlač
:wink:
27. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takovej trapnej dotaz .. .holíte se nebo už tam nevidíte :grinning:
27. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jestli nema treba ostry nehty :rolling_eyes: :angry:
Ladu-koukala jsem na jeho reference a je asi fakt dobrej,navic pisou ze je sexy :confused:
27. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek