• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Jo tak ráno se uvidíme :slight_smile: Asi to stejně budeš číst až zítra,vid.No kdyby náhodou tak se těším :slight_smile:
20. bře 2007 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,jsem ráda,že jsme se potkaly :slight_smile: i když jen na chvíli,musíme fakt někdy na to kafe.Napiš jak ti dopadlo vyšetření a jestli jsi dostala vynadáno.
Jinak muj Pepa má stejný porost na hlavě,jako tvuj Péta :dizzy_face:
21. bře 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Pikuso, byla jsem taky ráda, i když to fakt byla hodně velká rychlovka :slight_smile:
Jinak muj Pepa má stejný porost na hlavě,jako tvuj Péta :grinning: :grinning: :grinning: to mě hodně rozesmálo... :grinning: :grinning: :grinning: tak to máme hodně společného !! hihi
Vynadáno jsem dostala letmo,ale za Paraleny :slight_smile: ale to se spíše zlobila na pohotovost, jak mě tam poučila dr. Jenže i nanetu jsem četla hodně informací o virozách v těhu a koukám, co dr. jiný názor a pak si vyber. :frowning2: No, takže jsem odcházela takový trochu rozházená :slight_smile: Jinak vyšetření OK. Kontrola za dloooouhý měsíc :zipper_mouth:. Brala mi sestra 5 ampulí, tak jsem zvědavá na výsledky..vývojové vady, RH faktor, pohlavní nemoci a tak :slight_smile:

Dneska jsem zase den proležela, trápí mě furt ta hnusný rýma :frowning2:
21. bře 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dnes byly na kontrole v poradně v 6 týdnech. Od porodní váhy přibrala 930 g. Prý přibýrá dobře, tak to jsem ráda. A vyrostla už 5 cm. Na další kontrolu máme jít za 4 týdny.

perada - jak se Ti nelíbí ta kaločka - jako že jsou nafukovací nebo otočná u typu XA? Jaký typ toho kočárku má ta známá, XA? My jsme s ním zatím nadmíru spokojeni, ta otočná kola jsou (aspoň pro nás) fakt super! A když si ho někdo vyzkoušel, tak nám každý řekl, že to je fakt bezva, že to jezdí úplně samo. Taky jsem se ptala holek tady na koníkovi, které ho mají - a taky spokojenost. Takže uvidíme časem ...
Tobě už brali krev na vývojové vady? Co vím já, tak se to bere až v 16 tt.
21. bře 2007 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny tak jsem byla včera na natáčkách a na UZ je tam jasně holčička a podle UZ váží 3000g . Přítel hned říkal další baba do baráku ale moc se těší!
22. bře 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,a kdy budeš mít výsledky z té krve?Určitě to bude v pořádku :slight_smile:
Já mám volat ve čtvrtek,jak to dopadlo s hormonama.

Stanco,princezna?Tak to je krásný.Já vždycky chtěla kluka,ale ted mi to je jedno.Hlavně at je něco a co nejdřív :wink:
22. bře 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych chtěla asi chlapečka, ale je to jedno co to bude, hlavně ať je to zdravé....
22. bře 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, nevíte jak se jmenuje ta fotoprovozovna v té hlavní ulici (asi Jindřicha z Lipé) v ČL? Nevíte, zda nemají webovky? Ve vyhledávači jsem to nenašla. Perada - jak jsme se tam fotily na tablo.
22. bře 2007 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se máte?? Mori s tou provozovnou nevím a přitom jsem tam chodila často okolo. Dnes je moc krásně Mori určitě drandí s Karolínkou!!
Každý mi teď říká jak mám bříško dole tak jsem zvědavá. V pátek jsem byla na kontrole a nic nenasvědčuje bližšímu porodu. Te´d v pátek jdu zase ale k Farkašovi můj doktor má dovču! Všechny vás zdravím!!!!!!!!!!!!
25. bře 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanco, ty jinak chodíš k MUDr. Minaříkovi?
26. bře 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - kamarádka mi poradila Mimru v Sokolský ulici. Fotil nás každý rok na střední ty společný fota. Tak sjedem asi nějaký den tam.

Včera jsme nekočárkovali. Byli jsme u strejdy v Doksech. Teta malou strašně dlouho chovala a houpala s ní, až mě omejvalo ... prckové si na tohle hrozně rychle zvykaj. No ale usnula večer v pohodě, sem se bála, že bude chtít před usínám chovat. Přijela tam i sestřenka s rodinkou, tak to bylo fajn odpoledne.

Dneska odpoledne se jdu k mamce obarvit, ty odrosty jsou děs každý měsíc :unamused: Tak tatínek bude kočárkovat, aby to malá nemusela čuchat. Musím být krásná :wink: :grinning: , chceme jít k tomu foťákovi s malou (v těch šatičkách z alba :dizzy_face: ). Asi se pojedem vyfotit do České Lípy, protože tady by asi nic zázračnýho ten odborník nevykouzlil. Fotí hlavně na doklady.

Tak se nám už 4 noci podařilo, že jsme krmili v 19h, pak v 1h a pak až v 5h ráno. No super, snad si to už Karolínka udrží.
26. bře 2007 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slunycko - jejda, nová Českolipanda :grinning: A koukám úplný nováček na koníkovi, že jo - podle 1 příspěvku :wink: Nebo se pletu? Tak nám na sebe něco práskni ...
Já jsem ze Stráže pod Ralskem.
26. bře 2007 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori: jj jsem nováček :slight_smile: Ale dnes už to nestíhám, tak na sebe něco prásknu zítra ju? Zatím ahoj :slight_smile:
26. bře 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak Vás zase zdravím. O víkendu jsem se sem vůbec nedostala.
Mori, v sobotu jsme byli s manželem v Liberci a koukali jsme se na kočárky. Náš favorit Cam- Cortina X3 Tris už favoritem není, v reálu nás moc nezaujal. Ale zatím jsme rozhodnutí pro X-lander(stejný jsko máte vy).
Jak s ním jsi spokojená?
26. bře 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady ještě někdo? nebo jste všechny vyrazily ven na čerstvý vzduch?
26. bře 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé zdravím novou českolipandu! Mori tak to jsi se měla stavit u mě když si byla v Doksech ráda bych viděla Karolínku naživo!!!
26. bře 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,zdravím :slight_smile: i novou českolipandu.
Co Peradka?jak je a snad už jsi zahnala virozu a je ti dobře.
26. bře 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak slunycko chodím k Minaříkovi!
26. bře 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - Zrovna jsem koukala do Tvého alba, tak jsem si toho všimla. My jsme s ním spokojeni moc (mrkni kousek výš, psala jsem to už peradě). V jaké prodejně jste byli?

stanca - a kde že to bydlíš? Že by přímo v Doksech? Určo si to už psala, ale jak je nás tu víc, tak mi to splívá ...

Zítra nám asi přijdou píchat ouška na naušničky. Těším se, že už je bude nosit. Ale máme z toho zítřka s manželem hrůzu :frowning2: :astonished: :unamused: Snad jí to nebude moc bolet ...
27. bře 2007 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny přeji krásný slunečný den!!!!!! Mori bydlím přímo v Doksech v Lesní ulici u fitka.
27. bře 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - jé, tak to mi fakt nějak vypadlo. Tak to až tam pojedem na výlet, tak se určo domluvíme a zakočárkujem společně :dizzy_face: Směrem k Máchači je tím lesíkem super prochajda :wink:
Ta ulice teda netuším kde je ... Ale strejda s tetou bydlí v ul. Havlíčkova (jeho švagr tam má "Servis jízdních kol"). Taky tam mám 2 kámošky ze střední - 1 bydlí v Sochorový a druhá ve Valdštejnský.
27. bře 2007 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Havlíčkova ulice je kousek o té mé! Tak to se budu moc těšit. Kočárek máme v pohotovosti ještě to miminko a můžeme vyrazit. Jinak jak si zmínila tu cestu k Mácháči tu máme velmi oblíbenou!
27. bře 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - jé, nebo víš co mě napadlo? Manžel teď furt jezdí o víkendech do Provodína dělat elektriku a né pokaždé jedu s ním. Ale jak pojede, pojedu s ním a hodí mě do Doks a můžem jít kočárkovat. Akorát teda nevím jak se teď ještě cítíš? Nebo mám počkat až porodíš?
27. bře 2007 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanca: Zrovna jsem se k němu chtěla vydat, nevěděla jsem, že má dovču :slight_smile:
27. bře 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori opravdu se těším na kočárkování ale teď před porodem se moc na to necítím. Nezlob se ale radši to necháme po porodu. Ale už teď se moooooooc těším!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Slunycko bude tam příští týden!
27. bře 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanca: on mě ale asi už nevezme, dlouho jsem totiž u něj nebyla :sweat_smile:
27. bře 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, byli jsme v obchodě Petta na ulici pražské v Liberci. Moc ochotná paní prodavačka se nám věnovala asi hodinu....
27. bře 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,ted jsem si prohlížela tvoje album a malá je dokonalá a nádherná :slight_smile:

Holky,já chci taaakkkkyyyyyy :frowning2:
27. bře 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori, taky jsem koukala do Tvého alba. Moc Ti to s kočárkem sluší....
27. bře 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny tak kdepak jste??? Já si užívám posledních pár dnů!! Už tady dlouho nebyla perada. Přeji všem krásný den! :slight_smile:
29. bře 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek