• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky,

andilekir - příbuzný no, co jiného dodat viď? :confounded:

Pikus - no já čekala že už tu bude pomalu zprávička z porodnice a ono nic.. :wink: :grinning:

Mori - tak to pak dej vědět jak jste na kontrole dopadly. :slight_smile: a pochlub se svými výtvory, já se teď na nic nějak nezmůžu, tak alespoň ať vidím jak to jde jiným.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a jak jsi vůbec posledně pochodila v tom krámku v Lípě nad náměstím? Měli tam něco?

Holky, potřebuju zajít do porodnice sepsat porodopis, nevíte na jak dlouho to tam je? Nevím zda vzít malou s sebou nebo jí raději dát taťkovi do práce, aby se tam nenudila a nedělala blbinky.. :grinning:
31. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andaro - no s tou plovoučkou to je super nápad, to mě nenapadlo, myslím že tu taky nějaký zbytky máme, tak po tom kouknu a až bude síla a vůle tak to taky vyzkouším. :sweat_smile: :grinning:
31. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
jojinkacl- chtěla sjem se zeptat byli jste v Praze na té výstavě pro děti? A jaké to tam bylo? My se tam nakonec nedostali, tak by mě zajímalo o co jsem přišla.

já taky tvořila, ale jen tak něco malého před baráček jarňo-velikonočního
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1848109

a dnes mi přišli od paní z MMB něco na kočár, vypadá teď úplně jinak
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=100861
31. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko -sepsani porodopisu trva asi 10min :wink: podle toho jak to sestricka rychle natuka na stroji :wink:
31. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilerik - co pejsek jak je na tom?
Holky já tvořila tak yna velikonoce a dneska si toho všimla má drahá polovička a řekl-co to je v okně? kdo to dělal? to vypadá jak, kdyby to dělali děti ve školce...Zasela jsem do truhlíku oves a když vyklíčil tak jsem do něj napíchala, keramické a dřevěné přízdobičky na špejli, myslela jsem, že to bude vypadat jako jarní louka...a on mi to takhle pohanil, prej kdyby tam byly normální kytky tak je to stokrát hezčí!!!no chlap :angry: :grinning:
31. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir - jj byli, no mě se to docela líbilo, měli tak hodně kočárků, a prostě vše co je potřeba na dítka. Ale myslím že tu někdo psal, že výstava byla nic moc, no nevím, věc názoru, mě osobně se tam líbilo. :slight_smile:
Jinak jorňo-velikonoční dekorace je super, jsi moc šikovná. Já jsem ráda když udělám něco malého na stůl.. :sweat_smile: :grinning:
A kočárek je super, úplně ho to změnilo, to jsi vymyslela sama tu kombinaci barev? Je to moc pěkné.. :wink:

Andaro - tak to je super, to než se Anďa rozkouká, tak budeme doma.. :grinning: :grinning: dík moc. :wink:
31. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave, to jsou celí chlapi :grinning: :grinning: :grinning:
ten můj si naštěstí takových věcí vůbec nevšímá :wink: :grinning:
31. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helenko-tak to je vůbec nejlepší :grinning:
31. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilku - mas moc peknou vyzdobu :wink:
Heave - co dodat? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mne dnes prisel kocarek, juchuuu a na vyzdobu prdim, stejne je to tu porad rozkopany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kontrola u dr. dobrá, průdušky už má prý čisté. Ještě máme dobrat 5 dní Augmentin. Ptala jsem se, zda můžem ven a prej jo, když už je hezky :slight_smile: tak jsem ráda, že nemusíme sedět doma :slight_smile:

andilekir - to je mazec s těma příbuznýma ... bohužel jak už píšou holky, ty si nevybíráme. Ale je to smutný, že jsou často v něčem lepší kamarádi než příbuzenstvo :unamused:
Kočár i výzdoba super :dizzy_face:

andara - jaký kočárek? Ten co máš v albu, že se ti líbí?
Asi večer začnu natírat, hrozně se mi do toho chce :wink: No musím povymýšlet barvu rámečků k ubrouskům :wink: :slight_smile:

My máme taky něco málo jarní dekorace http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=18783 :slight_smile:
31. bře 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Mori ten,ve skutecnosti je hezci :dizzy_face:
31. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no vy jste se teda rozjeli s tím psaním nějak nestíhám nebot se udělalo venku hezky tak jsme stále s Honzíkem venku. :slight_smile: Jinak všem těhulinkám jen zdravíčko a dávejte na sebe pozor :wink: Já nevím jak vám,ale mě ten konec utekl až podezřele rychle než celé těhotenství :wink: Jinak Mori závidím jak jsi šikovná,možná by jsi to mohla dělat jako vedlejšák,myslím si,že by se našlo plno lidí kterým se takováhle tvorba líbí,neboj byla bych mezi nimi taky.
Andarka-kočárek je opravdu pěkný a určitě se s náím bude i dobře jezdit a bude pohodlný pro mimčo :slight_smile: :wink:
Jinak jak se tu psalo o příbuzných jsem ráda,že nejsem sama.Manželovi rodiče nechtěli aby se mnou manžel vubec chodil natož aby jsme se vzali,tak se nestýkáme a nemají zájem ani vidět malého.Na jednu stranu mi to vadí,ale zase je manžel v klidu a nemá žádné zbytečné nervy. :frowning2: :unamused:
Heave-nenech si nikým kazit tvuj výtvor,každý má nějaký styl a nějak se mu to povede,nejsi přeci žádný umělec.Já když něco vytvořím tak říkám hned že je to muj výtvor,jak jen to nejlépe šlo a komu se to nelíbí tak at na to nekouká a je klid :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Komu se to nelibi at si pr..l polibi :grinning: No nic,takova kulturni vlozka :sweat_smile:
Mne to ted taky nejak utika a uz zacinam zmatkovat,ze nemam jeste vsechno :confused:
1. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Heave - Sally už docela dobrý, udělal se jí na tom strup, jen jí musím hlídat, aby si to nedrbala a mažu jí to měsíčkovým olejem, ale už jí to ani nebolí, nechá si na to v poho šáhnout, tak snad nebudeme muset ani pro další antibiotika, tak jsem ráda.
mori - tak léky už Káje zabraly, to je dobře, venku je krásně, to by byla hrůza být doma. Jinak jsi šikulínek, koukala jsem na fotečky, super. To já na tohle moc nejsem, nebo spíš na to není čas.
Teď když je venku krásně, tak jsme na zahradě a konečně se srovnává půda a bude se sázet tráva, ani nevíte jak se na to těším, už žádné bláto a bahno, jen travička zelená.... :grinning: :grinning: :grinning:
jjj26 - koukám, že s těma příbuznýma nejsem sama, tak si z toho nedělej hlavu a nebuď smutná, je lepší, když se nestýkátze, než aby ti vandrovali do manži, koho že si to vzal. Mlčení je někdy lepší než hádky a nenávist. Ale už jsis určo na to zvykla. Třeba někdy dostanou rozum. :wink: :wink:
andar klíííííd, ještě máš chivlku času, tak to určo poho zvládneš všechno připravit, ale já asi taky zmatkovala, že toho bude málo, co jsem měla. :sweat_smile: :wink:
1. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já než jsem šla do porodnice tak jsem měla plnou skřín a říkala si že to nemuže malý unosit a jak se začal poblinkávat,počurávat a kakat tak to bylo samé převlíkání že jsem ještě musela dokupovat ale to je jen ten začátek a neboj pračka ti pojede stále,ale mě přijde že se mi ještě ani nestihla zastavit a nabrat dech,nebot nemám ráda když by měl být Honzík ve špinavém,když se to dá sundat a dát čisté. :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Jinak já už se také těším na zahrádku,chtěli by jsme jí trochu upravit ale záleží na penízkách a potom na manželovi co bude po té operaci,ale mám naštěstí pomoc od bráchy který je takový kutil na všechny strany takže pomuže on. :wink: Už jsme tam byli v neděli zasadit tři šeříky,dva bílé a jeden fialový a ještě prořezat větve od stromu od sousedu a tak ted zatím prohrábnout trávník aby tam nebylo tolik mechu a skalku a pak už jen vymýšlet a nechat to dělat bráchu,nejsem totiž ten typ,že když tomu nerozumím tak jdu do toho po hlavě at to dopadne jak chce :slight_smile: :slight_smile:
Honzík se mi za chvíli probudí tak pujdeme ven,snad se to nepokazí a užijeme si nějakou srandu :slight_smile: :wink:
1. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara - hehe, já mám jen oblečení pro mimíse a polovinu věcí do porodky a jsem nějak až moc v klidu :grinning: už vidím jak budu balit tašku do porodnice v bolestech.. :sweat_smile: ale je pravda že než se narodila naše prvorozená, tak jsem to měla vše připravené a nakoupené hoooodně dopředu.. :wink:
1. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...........
Andarko :slight_smile: já ještě nemám dobalenou tašku do porodky :grinning:
1. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! tady zas od rána slunko, tak to je fajn :slight_smile: hned mám lepší náladu, když není furt po mrakem :dizzy_face:

A já jedu zítra na výlet do Práglu :slight_smile: manža s kolegou jedou do Letňan, na nějakou výstavu elektro, tak se svezu s nima :wink: a vyrazím někam po obchůdkách :wink: :grinning: Karolínka zůstane u babičky, půjde tam už dnes spát :wink:

pikusa - no tak to už bys radši měla dobalit :wink: :astonished:
2. dub 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojholky,

jst etda holky šikulky na tu výzdobu :slight_smile: smekám :slight_smile:

Pikus, cožééé???????
tak to jsi teda hoodně v klídku vid ?
tak raději už dobal :slight_smile:

Mori,tak at si něco hezkého koupíš :slight_smile:

já si dnesk akoupila váhu,at se můžu každé ráno vážit.
dostala jsme na ní penízky od amči, bo nevěděla co by mi koupila za bolset při porodu,tak mě pak napadla váha, tak byla ráda.

hadry ty na sebe ještě kupovat nechci, třeba ještě víc zhubnu,i když ted mám váhu co jsem měla před otěhotněním,ale kdybych se tak necpala sladkým,tak by šla určo dolů, jenže já neodolám a ty chutě jsou děsný.
2. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aholky holky

vy ste se teda rozkecali,nestíhám číst,natož psát.Ráno vstanu vypadnu ven a večer padnu do peřin. :slight_smile:

Vyběháváme hypotéku a vše okolo stavení,že sme nezůstaly v paneláku :grinning:

Bude sraz ať se nějak odreáguju :sunglasses:

Mori připojuji se k jjj26-prodávat,jsem na to střevo a něco takového se mi moc líbí a mám pocit,že jedna paní na bazaru to prodává a nebo to byl MMB,už nevím. :wink:

Tak těhulky hodně sil před koncem,žádný stresy,jenom radost,nohy na horu a nechat se obskakovat. :grinning: :slight_smile:

Dneska opět azuro,tak všichni ven a chytat sluníčko. :sunglasses:
2. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko....jo jo já jsem pořád v klidu :slight_smile:
Ale důleřité věci v ní mám.....pak jen dodat zbytek před odjezdem....už jen drobnosti :wink:
Mori...prodávat aspon nám tady :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - tak jsem teď udělala 1 ubrousek dle tvých rad - Herkules, uschnout, ubrousek přežehlit přes pečící papír ... a bomba !!!!!!!!!!!!!!!!! fakt to nemá chybu !!! :slight_smile: Takže moc díky! Ubrousek je naprosto haldký a vypadá to fatk úžasně, jak skutečně namalované :wink:

Teda holky, tolik chváli joo :astonished: :slight_smile: díky, to potěší :dizzy_face:
Pokud byste některá chtěla, tak ráda pro vás něco vytvořím nebo třeba dětem do pokojíčku :wink: - fakt mě to baví :slight_smile: Můžu vám třeba i nafotit co mám za ubrousky a vyberete si, co by se vám líbilo :wink: tak pokud by někdo chtěl tak písejte :wink: Časem se určo vrhnu i na něco jiného než jen obrázky a květináče. Na netu je toho spoustu k dekorování
2. dub 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Dneska je opravdu nádherně, už jsem hodila prádlo uschnout ven a vyvětrat peřiny na balkon, ostříhala jsem živý plot a pokecala se sousedku :wink: :wink: . A taky jsem přišla na to, že nemám pro Elenku botky na jaro, má jen kozačky, takže zítra musím sfrnknout do města, ještě jsem vydedukovala, že musím koupit dvoje, jedny do města, jedny na zahradu a na víc se jí ještě klube paleček z bačkůrek, takže ještě ty. Vůbec nevím kam pro botičky, nevíte? Hlavně ne do toho drahého krámku, nechala bych tam majlant. I když asi se tam číhnu, ale potřebovala bych něco normálního.
2. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, dneska je venku fakt nádherně a my trčíme doma :frowning2: Včera jsme byli na 4. hexe a večer byl Peťulín trochu osypaný a v pět ráno mě vzbudil s 39°C :confounded: před chvilkou jsem už musela ochlazovat žínkou, protože se to blížilo ke 40°C ...hrůza...srazila jsem to a už zase spinká :pensive: Nikdy takovou reakci na očkování neměl..no alespoň že teĎ bude od očkování půl roku klid!

Iren, já botičky kupuju buď v Andy nebo zdrav. potřebách. Sice jedny stojí přes šest stovek, ale na tom se nedá šetřit :pensive: včera mi to dr. potvrdila a kór Peťulík..občas vtáčí špičky dovnitř, potřebuje pevný boty :confounded:. V tom obchodu Bačkůrka jsem ještě nebyla...

Mori, bezva že kája už je fit. Kočárek je moc pěkný!

Pikus, Matyášek má teda krásný byteček! Bříško :dizzy_face: :dizzy_face:

Joji, kočárek a autosedačka je doma, koukám! Tak ať slouží! Andarky mimi už má taky vozítko.. :dizzy_face: :dizzy_face:
Těhulky se blíží pomalu do finiše..tak jsem zvědavá kdo se tu zase objeví s tt v pase :grinning:

Val když kojíš tak dietu nech na pak...:wink: A´t má Filípek co baštit, chutě si taky pamatuju...to bylo šílený po porodu...trochu mi to zůstalo doteď :grinning:

Jani, tchýně neví o co přichází!!! Fakt hrůza...hlavně že se manžel za tebe takhle postavil! Pěkný :dizzy_face: Oříbuzný si fakt člověk nevybírá...u nás je to naštěstí v pořádku.

Velikonoční výzdoby máte krásný! Já se ještě do ničeho nepustila :zipper_mouth: a inspirací je tolik....
2. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
heave chlapi neví co je pěkný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

minísku vyběhávání po úradech je šílený, přeju ať to jde hladce!
2. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo tu není, všechny užíváte sluníčka co? :dizzy_face:
My ještě budem dneska doma, navečer a v noci už u nás prublěhly poprvé zábaly :pensive: ale Péťa byl tak statečnej! Zabrečel jen jednou chvilku, ale pak mu to dělalo dobře tak vydržel půl hodinky pěkně ležet. Dneska už to snad bude dobrý...

Iren, naúadlo mě zkus ještě zajít do Dechmanna! Tam mají krásné botičky a jsou prý taky zdravotní. Dobře pořiďte!
3. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky........
tak poradna za mnou....je to pořád stejný,prcek naléhá hlkavičkou,otevřeno na jeden prst.Pokud neporodím,tak zase příští pátek...UTZ,monitor a doktor.
Ale já doufám,že už tam nepojedu :D
3. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko....no už chci aby vykoukl :grinning:
3. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Piku, tak šup šup. Na jeden prst - aspoň něco. Já takhle byla otevřená od 35tt. No apoň se chlapák narodí do teploučka.... Tak držíme pěsti!!! Koho jsi měla v poradně? No jinak Pepča už je ok, akorát nás pořád trápí strašná rýma. A pěkně zelená... Neporadíte někdo něco?? Používám Phisiomer- ale nevidím žádný účinek. Jakmile je na bříšku, tak mu to teče, asi 20x denně odsávám... :frowning2: Teďka chrní venku v kočárku...
3. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek