• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Pikus - snad Matyasek vydrzi jeste ve stredu cvico :wink:

Mori - nemas zac za radu, pak nafot jak se ti to povedlo :slight_smile:
3. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Máme botky!!! Obešla jsem snad celou Českou Lípu u na Bačkůrku došlo, ale 899,- za botičky se mi fakt dávat nechtělo, takže tam jsme pořídili jen bačkůrky. Nakonec jsme pořídili v lékarně u Andy, měli tam jedny takové hezké do oranova trošku šmrnclé červěne na suchý zip, super se zapínají, jsou žirafkové a cena 560,- tak je máme doma a u Deichmanna jsme také byli, tam měli botičky taky pěkné, myslím, že tam mají se sloníkem, tam jsme pro změnu koupili takové kecinky za 145,- což mi přišlo super cena a jsou takové hezky roztomiloučké, takže jsme pořídili super!
Pikus - koukám, že Matýsek už se za chvilku požene ven, tak držíme palečky a myslíme na vás. :sweat_smile: :sweat_smile:

Verunkaronka my taky s Elí zápasili s rýmou a to skorem pořád, na radu Perady jsme koupili Olynth do zásuvky na lepší dýchání, ale jinak nám pomohli a od té dob co to Elí užívá opravdu žádná rýma, přípravky od dědka kořenáře, tady je odkaz, tak když tak mrkni, opravdu na to nedám dopustit.

http://nakupujeme.cz/dedekkorenar/index.php?switch=dk/poradna&idktg=poradna&idp=205967
3. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuus- 40tt :confused:

Tak ja tu mela vcera navstevu, kamaradky z Liberce,tak jsme sedely u bazenku a pily kaficko a povidaly atd. Krasnej den a navecer byla opejkacka, prvni burtiky -no vyborny :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím při neděli :slight_smile:
Tak v Praze jsem si koupila v H&M super tříčtvrťáky krásné tyrkysové barvy a v KIKA jsem sehnala pěknej oválnej talíř na chlebíčky apod. :slight_smile: Jinak v KIKA nic moc, byla jsem tam podruhé a už tam teda nemusím ... Chlapi byli na veletrhu normálně od 10 do 16h, tak už jsem pak byla fakt otrávená - zas tak dlouho mě nakupovat neba :confused:

Včera bylo báječný počásko co? Taťku jsme měly v práci, tak jsme šly odpo s Kájou ven, samo s novým kočárkem a nánou, prošly jsme se, stavily se u babičky na kávě a buchtě :grinning: a pak jsme ještě couraly a domů jsme přišli až v 19.15 h :dizzy_face:
A večer jsme letos prvně poseděli s manželem na balkoně u vínka :wink: :slight_smile:

Dnes jsem měla tvořivou náladu http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1862491 :slight_smile:
5. dub 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...........
tak včera jsme taky užívali sluníčko,byli jsme na chajdě...i naši a ségra a pohoda :slight_smile:
Mě je pořád fajn...jen teda ty oteklý nohy..........a noci jsou dlouhé................................ :unamused:
5. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska jsem mela kontrolu, tak na utz vse v poradku,srdicko OK,ledviny OK,prutoky pupecnikem OK,placenta OK,plodove vody primerene,odpovidame 32+4 (presne podle MS) ikdyz podle utz ve 12tt jsem 33+6,mimco ma dve kilca a zase neukazalo co je je to proste moje stydliva prdelka a budeme mit prekvapko ),brali mi krev na druhy screening a priste buzde monitor a stery (na ty se netesiim, zase ty zrcadla mi tam bude strkat,coz po tom nekolikamesicnim pustu bude neco :1:slight_smile:,zitra nastupuju na materskou pribrala jsem celkem asi 10kg (kdyz pocitam, ze jsem nejdriv 5kg zhubla, tak vlastne 5kg)a trapi me teda zacpa jak prase, tak mi Dr napsala YAL gel, zeaz bude fakt nejhur, mam si udelat doma klystyrek ).No tot asi vse. :grinning: :grinning:

Jo a potkaly jsme se s Jojinkou :wink:

Piku-ta streda plati porad?To te uvidim asi naposledy 2v1 :grinning:
6. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Mori teda ty jsi šikulka, kam na ty nápady chodíš? Moc hezké!!!!

Pikus - na ty noci si poamtuju, prochozené na záchod a hledání správné polohy, ale když jsem si koupila kojící polštář a spala jsem na něm bylo to moc fajn. :sweat_smile: :wink:

Andar - je super, že je vše v pořádku, no asi tvé miminko má být velké překvapení. Mamku a taťku napíná už teď, co? Přibraných 10kg je super, to půjde hnedky dolů, já příbrala 15kg. A o zácpě mi ani nemluv,m to bylo šílené, taky jsem na to trpěla, já se těšila na den, kdy budu moct v poho jít normálně na záchod. Oni na to snad něco prodávají, ale co už si nevzpomínám a má se jíst hodně vlákniny, prý to pomáhá. Yal gel jsem taky od dr. vyfásla, ale nakonec jsem ho vůbec nepotřebovala, v porodnici mi nic nedali, to jsem byla moc ráda. I když to doma nestihneš, tak si ho vem sebou do porodky a oni ti ho tam šoupnou, prý je to šetrnější než klystýr.

O víkendu jsme byli v Harrachově, tam je ještě zima, je tam tak o 4 st. míň než tady a spousta sněhu, brrrr, ještě že tady už je jaro. S manžovou rodinou, jak jsem předpokládala o ničem, no ale mám ro zase na chvilku za sebou. Spali jsme u manži svědka a super. Dopol jsme jeli dom.
V sobotu jsme se ještě stavili na velikonočních trhách na Sychrově, docela dost lidí, ale bylo to moc hezké. Koupila jsem si spoustu blbinek pro radost, jak říká má mamka, prachomilky a nějaké dobrůtky. Bylo krásně, takže super. Taky už konečně máme sehnané a vybrané auto, tak manža do práce nebude jezdit autobusem. Nakonec vyhrála Xara piccaso, jen je bílá, což jsme původně nechtěli. Ale barva nejezdí. :sunglasses: :sunglasses:
6. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
já dnes taky po kontrole. Mimi ale nějak nespolupracovalo, nejdřív spal při monitoru a nechtěl se probrat. Pak když ho dr. potřebovala změřit tak mi tvrdlo břicho a prcek prostě neukázal celou nožku. Tak podle toho co změřila malej má "asi" 2300g, tak je trochu menší, no uvidím za týden, jdu na kontrolní utz :slight_smile: jinak má nějakou prazvláštní polohu, asi má ještě hodně místa, tak je v břiše nějak našikmo, snad si to ještě rozmyslí.

Andaro - já se těch stěrů dnes taky bála, ale bylo to ok, vlastně jsem nic necítila. :sweat_smile: :grinning: jo a mám 14kg nahoře, tak je to snad ok. :wink:

Jj, potkaly jsme se s Andarou u dr., ale kdyby se ke mně nehlásila, ani by mi nedošlo že je to ona.. :sweat_smile: :wink: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska jsem byla u doktorky, protože jsem to 14 dní nedostala... No a na UTZ dvě dutinky. Tak jsme byly obě docela překvapené. Za týden jdu na kontrolu tak uvidíme víc. Prý by to mohly bát i nějaké cévy. No ale po porodu mi UZV dělaly a nic takového tam nebylo. No uvidíme. S manžou se o druhé snažíme, ale že by takhle rychle? Na Pepína jsme čekaly 2 roky - a nakonec IUI. Holky těhulky taky vzpomínám na ty poslední měsíce. 4x za noc na záchod, nevyspalá, oteklý nohy, ruce...
6. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunkaronka -juuu, tak ze by rovnou dvojcatka? :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted mi prisla krasna zprava :dizzy_face: :

Ahoj, tak dnes rano ve 4:43 se nam narodil Matyasek, meri 52cm a vazi 3440 gramu,on i maminka jsou v poradku a tata byl u toho s nami.

Takze Pikusku uz ve stredu 2v1 neuvidim :grinning:

Gratulujeme moc moc :dizzy_face:
7. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůůůůůůůůůů super zrovna sem Pikus chtěa psát IP :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

GRATULUJU :dizzy_face:
7. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar nevím jak má ordinaci Branžovská? se jí nemůžu už druhej den dovolat :angry:
7. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů Matyášek už je mezi námi :dizzy_face: No hned jsem teď písla sms s gratulkou :slight_smile:

andara - perfektni zpravičky, jen tak dal, už to máš zaky za pár :wink: Až tedy na tu zácpu, to musí být hrozný :unamused:

andilekir - na nápady chodím na MMB :wink: a docela mě to baví něco tvořit :slight_smile: je to příjemnej relax :wink:
Hlavně že budete oba s manžou pojízdní - člověk když si na to zvykne, tak je to auto pak nutnost ...

verunkaronka - tak to jsem zvědavá na příští týden, co z toho vyleze :confused: To by bylo fajn, kdyby se vám to teď podařilo přirozeně :wink:

Dámy jak to vydíte se srazem? Co příští týden?
7. dub 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

teeeda, tak Pikusko, moc moc Tobě a hrdému taťkovi gratulujeme k mimískovi.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to také moc gratulujeme k Matyáškovi. Srázek by byl fajn. Co ve čtvrtek??
7. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

laada-u dr zvedaj telefony tak až odpoledne tak svatou trpělivost

pikusa-velikánská gratulace,až jí budete psát připojte i moje jméno díky!

mori- nové foto,taky na tom pracuju.A kdy uděláš blešák pro nás z tvých výtvorů. Sraz super,středa nebo čtvrtek by byl fajn.

verunkaronka- tak pak dej vědět,taky by sme chtěli,ale až budem ve svým.

Dneska zas bude krásně,tak pujdu chytat bronz.
7. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych taky byla třeba pro čtvrtek. Středu určo ne, to se chystám na gyndu.

moniska - však jsem psala, že vám můžu klidně nafotit ubrousky a dle přání něco vytvořit :wink: když bude zájem, není probém :wink:

Dítko si vyžádalo mlíčko, tak bude chrnět.
Co děláte dnes k obědu. Už mě to neba furt vymýšlet ... my dnes budem mít pangase, mám na něj chuť
7. dub 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jééé to jsou krásné zrpávy :slight_smile:
tak Matyáškovi hodně zdravíčka a štěstíčka do života a Pikusce hodně mlíčka :slight_smile:

o minutu dýl ho vytáhnout tak se narodil ve 4,44 hod. :grinning:

Laadu, byla jsme minulý týden u Popelky a koukám,že čekárna u Branžovské prázdná,tak si říkám co se děje a ona přesídlila do budovy hygieny prý hned má ordinaci vedle dr.vyhnálkový, ted nevím jaké to bylo patro ,bud 1. a nebo 2., takže má asi i jiný teleofon :frowning2:

Mori, jsi šikulka, ten kávový stromeček je moc hezký :slight_smile:

my za chvilku razíme k dětské na další injekci očkovací.

Verunko, tak to by teda bylo něco a že by hned dvojčátka ??
Nám se nakonec taky povedlo přirozeně,asi jsme byli nabuzený těma hormonama :grinning:
7. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nakoukla jsem dopoledne a taky jsem hned Pétě psala :dizzy_face: :dizzy_face: Snad to zvládla dobře a půjdou brzo domů!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru, páni, dvě dutinky :sweat_smile: přeju dobré zprávy!!! A přirozeně, to je super! :dizzy_face:

Dr. Branžovská je jinde, a má jiný tel. č. - v IP :wink:
Má stanovené hodiny pro telefonická objednání apod, pokud to nezměnila tak je to
Pondělí - 15-16 hod
Středa 12-13 hod
čtvrtek 15-16 hod
Pátek 12-13 hod

Mori, kávový stromeček pěkný...já ho mám asi dva měsíce stále nedodělaný....ostuda :sweat_smile:
7. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
No to je super Pikuska už má Matyáška u sebe, taky se přidáváme ke gratulacím, hlavně hodně zdravíčka!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Verunkaronka - také držíme palečky na samé dobré zprávy :wink: :sweat_smile:

Mori já měla dnes k obídku plněné bramborové knedlíky, pangacia jsme měli včera dušeného na zelenince, mňamky. :wink: :wink:

Srazík by byl super! Už jsme vás dlouho neviděli a nikde nebyli.
7. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme dnes byli s manžou na procházce, no úplný léto :slight_smile:
zašli jsme do unči na kafíčko.
čekala jsem,že bude na námku více sezení u kaváren venku a ono prdlačka, jen jedna měla židle venku a to ta cukrárna, jinak se jinde venku nedalo sedět,takže jsem byla dost zklamaná.
tkaže nakonec vyhrála unionka,tam jsme malého nakojila hezky v klidu.
potkala jsme se tam s moniskou, ta už tu taky dlouho nebyla.

jinak jsme pro sraz ve čtvrtek, už se na vás těším :slight_smile:

mějte se papa
7. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak tu máme miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To je super,hlavně aby byli aby dva v pořádku a vše šlo jak má a mohli být brzy doma :wink: :slight_smile:
Na srazík bych taky šla takže počkám na kdy to domluvíte a podle toho se zařídím,už se na vás všechny opět těším :wink:
Jinak my jsme také stále venku když je takové krásné počasí :wink: :slight_smile: Honzík dělá lumpárny takže to není venku takové vzrušo jako v paneláku,to by měli sousedi od nás halo :slight_smile: :wink:
Jinak je stále více ukecanější takže je s ním i sranda jak se předvádí co umí a někdy řekne takové hlouposti že se neudržíme a musíme se mu smát a tím pádem začne blbnout ještě víc :wink:
7. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vás zdravím,
i já se připojuji ke gratulaci ať Matýášek roste a je hodně zdravý...a mamince a tatínkovi dělá radost.
Venku je opravdu moc krásně, je to paráda, ráno rychle udělám obídek a už mažeme na pískoviště, Lukášek si hraje a já popíjim kávičku a nebo se vrtám v zahrádce, no bájo...
7. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak my jako ostatní trávily odpolko včera venku :slight_smile: bylo nááádherně :dizzy_face: Včera jsem si říkala, že 2x byla Kája venku bez pleny a bez nehody, tak jsem byla ráda ... včera se mi venku pro změnu 2x pochcala a to tak, že 1 v sukýnce, tak jsme šly převléknout a pak v tepláčkách na motorce znova. No omejvalo mě :zipper_mouth:

Nějak nevím co budem dělat o víkendu s Kájou, bo tatík nám odjede v pátek na vandr. Minulý víkend měl pracovní a teď jsme chtěli někam vyrazit. Dlouho s tou partou nebyl, tak chce jet ... a my tu zas budem samy :rolling_eyes:

Takže si píšu do kalendáře 16. 4. sraz ve 14 h :slight_smile: Jestli půjde někdo okolo, tak plís zamluvte místo :wink:
8. dub 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tka já ted byla hrabat trávu a jehličí u nás před barákem( panelákem), no to jsem si dala, už je hrozný vedro,takže pokračování příště.
Dcera od máminýho přítele si vzala v 10 hodin Filípka ven , každou chvilku by se měli vracet a odpo ve 3 jedem se ségrou za tátovým bratrem ukázat mu Filípka.
manža je opět v práci celý den a příjde až večer ve 22

holky mějte se papa
8. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my už jsme doma ... jak jsme vyšli ven, tak se mi zas pochcandila, tak jsme šly převléknout a stejně zabalit balík. Pak jsme šly na poštu a to už jsem jí teda dala plínu, aby mi to zas nezadělala :confused: Hned za poštou je jezero, tak jsme šly nakrmit labutě http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=28385
8. dub 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Počásko je opravdu nádherné, my jsme také celé dny venku, na zahradě, musíme rozvozit hlínu, páč příští týden nám přijdou kultivovat zahradu a pak bude ta vytoužená travička. V Litoměřicích je teď tržnice zahrady Čech, tak se tam asi zajedu podívat a koupím nějaký keřík a kytičky na zahrádku, aby mi konečně rozkvetla a vypadala k světu.

Mori - neboj to se bez plínek podá, když se Kája zapomene, tak si nevzpomene.

jjj26 - když jsou ty dětičky užvaněný, tak je to sranda, no alespoň vítě, že Honzíka máte.

My na srazík asi nedorazíme 16.4. jdeme na očkování a nevím jakou Elík bude mít reakci, mrzí mě to, tak snad zase příště.
8. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, teď jsem nakoukla a zjistila jsem, že se narodil MATYÁŠEK :dizzy_face:
Takže, Pikusko, veliká gratulace a přeji Vám oběma hodně zdravíčka.

Veru,jejda, takhle brzy se Vám zadařilo? tak pak po kontrole dej vědět :wink: držím pěstičky, aby bylo vše v pořádku.
9. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme v patek byli na vysetreni v ty Praze, byl to mazec...Ale Yvca byla vazne statecna jak v aute tak u doktora (zas ji brali krev ale z hlavy :unamused:)
No jak bych to jen strucne popsala... alergii nema a ma jak se to veme Jeji imunita spatne pracuje misto toho aby BKM (bilkovina kr. mleka) nechala se vstrebat tak proti ni bojuje aniz by mela a proto ty průjmy.. zustavame proto na neocate a do 3 let by to melo vymizet snad... Mame i omezenej jidelnicek... muze jen tel. a kralici maso mrkev brambory, jablko hrusky.. a mame zkusit kvetak a brokolici, cuketu, teoreticky by to mohl byt i alergie n alepek coz zatim se zkouset nebude aby se zjistilo zda-li jsou na spravne ceste..Jsme registrovany na bulovce byli strasne skvely sedeli jsme tam skoro 3 hodiny vsechno nam vysvetlili...,byla jsem fakt strasne spokojena
9. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek