• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky.........tak dnes ráno nás pustili..........měli jsme jít domů včera ale Matyášek má žloutenku,tak ho ještě celou noc svítili a dnes nás pustili teda.....
Jinak musím říct.........ještě ted brečím dojetím,když na něj koukám a nechápu,jak jsem kdy mohla být bez něj.Opravdu jsem nikdy nic tak silného necítila a nic tak "velkého"nedokázala.
Jinak..........jak jsme se po nácviku cesty do porodnice ,kam jsme jeli asi v 6 večer s tím,že mi asi praskla voda vrátili domů,tak pohoda,asi do 22 hodin.A začali bolesti.A hned po 5ti munutách.Tak já do vany...chodila jsem,zase do vany a asi v půl 12 říkám,že zase taková hrdinka nejsem a jedeme..............
Příjem 15 minut po půlnoci s tím,že jen bolesti a já zavřená,žádný nález.Tak Pepu jsme poslali domů.že mu zavolám,ale až ráno,spíš prý dopoledne.............no bolesti popisovat nebudu....pak jsem vlezla do sprchy asi na půl hodiny,vylezla jsem a dr.říká...volejte pána jdeme na to.no a bylo to...........na porodním sále byl malej asi za půl hodiny venku.............................chudáček s 2krát obmotanou šnůrou kolem krku,fialovej jako švestka a tak ho hned odnesli a my si prožili asi 5 minit strachu,než začal řvát.je to prostě broučínek náš.

Holky moc děkuju za gratulace..........
11. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamino, zrovna jsem si rikala,kdy vas pustej :wink: Zvladla jsi to teda paradne,to bude urco tim cvicenim, vid? Ted to ceka mne, uz se ucime to dychani pri tlaceni :sweat_smile: :confused:

Jinak si me taky malem rozbrecela, jak popisujes malyho,hrozne se na ten pocit tesiim :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak si pekne uzivejte, venku je navic tak krasne :wink:
11. dub 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooj Pikus !!! :slight_smile: Vítej doma maminko! Tak ses konečně dočkala - to je nádhera viď mít toho broučka v náručí :dizzy_face: Jsem zvědavá na fotečky, tak až budeš mít chvilku času, tak nám toho svýho synka ukaž :wink:

My máme taťku od včera na tom vandru, tak tu jsme samotinký holky ...
Včera mi psala kamarádka, zda s ní nechci jet dnes do Ikei, tak jsme s Kájou jely :wink: Bohužel to co jsem chtěla, tak neměli :confounded: takže jsem pokoupila jen nějaké drobnosti :wink: No ale Karolínka mě moc překvapila, jak byla celou dobu hodná - většinou jí to pak už nebaví, ale byla úplně v poho :dizzy_face: No a samo jsme si daly ty jejich kuličky :grinning: a Káje opět moooc chutnali, ani hranolky skoro nechtěla, jen masiko :grinning:
Cestou zpět se mi ale chtělo děsně spát a doma mě rozbolela hlava :unamused: ale tabletka a lehnutí na 15 minutek pomohlo :wink:

Jo a ve Čt mi volali, že už maj nachystanou tu postel, tak tam příští týden manžel musí sjet. Mě mile překvapili, protože volali po 11dnech od objednání :slight_smile: a to říkali, že to bude trvat 2 - 8 týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj Pikusko,
tak vítej mezi maminami:slight_smile:
je to nepředstavitelný pocit,když se ti narodí miminko a kort když jsi prožila porod.
Mě moc mrzí,že jsem měla císaře,že jsem si ten porod neprožila,ale zase na druhou stranu, hlavně že je malej zdravý :slight_smile:
takže na sále celkem rychlovka vid? ještě že jste stihli zavolat tatínka :slight_smile:

taky se už těším na fotečky a až příjdeš do unči s Matyáškem,až bude teda po tom šestinedělí :slight_smile:

včera jsme byli v Liberci v Nise, no holkýý tam je krámů,to je síla, druhá praha co?
já si koupila dva svetříky slabé a jedno tríčo a manža boty a ještě jsem mu koupila košili kl novým botám.
no přijeli jsme domů ve 20,30,takže rychle koupáníčko,papáníčko a šup do postýlky.
filípek byl skvělý :slight_smile:
už mu děám čajíček,když je to teplo a dám mu občas cucnout,tím pádme nemusím kojit po 2 hodinách ale někdy po 3 :slight_smile:
čajda mu chutná :slight_smile:

mějte se papa
11. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky............
no malej je hodnej a zlatíčko :slight_smile:
Jo Val,tatínka jsme volali s předstihem,takže to fofr nebyl :slight_smile:
Andarko....tak jsi na řadě :slight_smile: a cvíčo mi opravdu pomohlo...i když oni ti stejně budou vše říkat.Paní Pastorová za mnou byla dvakrát a já jsem jí koupila orchidejky...a Pepa mi je v pátek přivezl,tak jsem jí je nesla na rizikovku,kde pracuje a ona měla už dovolenou :unamused: tak jsem jí je tam nechala.Jsou v květináči,tak vydrží.
12. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko-malej je krasnej :dizzy_face: takova prdelka mala :dizzy_face: a je podobnej tatkovi vid?Teda ja ho videla jen na fotce :wink:

No pani Pastorova hned ve stredu rikala,ze je dalsi miminko :slight_smile: Z kyticek bude mit urco radost.

Jinak to mas fakt krasne popsany v albu,ten porod, ses proste stastna mama s velkym M!To by si mely nektery holky precist a pak by treba nebyly takovy temata typu, ze obrecely pohlavi ditete a nebo redukce dvojcat!! :angry:
12. dub 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,jojo je po tatínkovi,uvidíme,jak se bude vybarvovat,je každý den jiný..........
No však koukám...máš to taky za pár :slight_smile:
Kdybys chtěla něco vědět,ptej se dokud o mám v paměti............... :grinning:
12. dub 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikus - no je nádhernej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Užívej si to, hrozně rychle ti prcci vyrostou :wink: :slight_smile:

andara - taková témata tady fakt jsou jo ??? :astonished: Já nějak nemám přehled, chodím jen sem a na "únorovky". no chápu, že spousta lidí si přeje určité pohlaví, ale netušila jsem, že to pak někdo obrečí, že to je to druhé :confused: A redukce dvojčat je co ???

Tak my už máme konečně taťku na cestě dom, za půl hoďky tu bude :slight_smile: to bude mít Karolínka radoooost :grinning: no a mamka taky :wink:
12. dub 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a obarvily jsme s Kájou vajíčka a ozdobily obrázkama, tak se jí to líbilo :dizzy_face:
12. dub 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus -muzes mi napsat do IP uplne vsechno, klidne me postras :grinning: zatim se nebojim, vim, ze porodit musim a ze to bolet bude :wink: Ale stoji to za to, ze?Nam na tom kurzu PA rikala, ze kdyz boli zuby nebo zlucnik,tak nic z toho a tady za tu bolest dostanes ten nejkrasnejsi darek-miminko :dizzy_face: A to si porad rikam.

Mori-jj jsou, obcas jsem nakoukla a nemela jsem silu to cist, treba je tu holka,co chce holcicku a ceka kluka a pise jak ma alergii na modre veci a jak se vubec netesi na syna kdyz chtela dceru,no hnus :angry: :angry: To nepochopim!
A redukce dvojcat - jedna mamina ceka dvojcatka prirozene a chce si jedno nechat vzit!Jen tak,protoze dve nechce, chapu kdyz to ma nekdo ze zdrav.duvodu treba po umelem, kdyz ma treba i tri,ale toto? :angry:
12. dub 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak dopadly velikonoce? No ještě teď mě bolí zadek. Jinak paráda. Pepča je prostě děsně společensky založenej... takže zvládnul i 12 návštěv :astonished:
13. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak u nás se už kouká na pohádky :sweat_smile: A vyadá to na další nádherný slunečný den, tak to je paráda :slight_smile:

Tak si představte, že taťka jak dorazil, tak Karolínka jak ho slyšela, rozbrečela se, nenechala ho ani zout a musela s breeekem k němu. Až mi teda ukápla slzička s ní :cry: Prdelce se muselo fakt šíleně stýskat po tátovi. Já tedy doufám, že je ponaučen a když bude mít období, že bude od rána do večera stále v práci, že nebude nikam jezdit na vandr, protože to bylo doma fakt na mašli - furt ho sháněla, jen co zavřel dveře při odjezdu :unamused: Věděl to moc dobře, že jsem naštvaná :rolling_eyes:
Jako chápu, že dlouho nebyl a normálně mi to nevadí, ale musí koukat na to dítě, že jo.

Jinak Velikonoce fajn :dizzy_face: Posnídali jsme, zaskočili jsme k babičce ve Stráži na koledu, pak jsme se stavili u prababičky a u strejdy v Provodíně, a všude samo něco Kája dostala :grinning: No a vyrazili jsme na výlet do Děčína do ZOO a pak na zámek, kde byla akcička pro děti v Růžové zahradě "Hledání velikonočního vajíčka" - tam děti tvořily, malovaly křídama na zem (i Kája se zapojila) a hledali po zahradě vejce a pak je dali princezně a něco vždy za to dostali dorého, či říkali koledy :slight_smile: Pro děti hezký :dizzy_face:

Dnes nic v plánu nemáme, asi vyrazíme odpo na písek, protože včera Kája v ZOO v tom oblečení nemohla a chvilku byla naštvaná :wink:

andara - tak to je síla :astonished: :angry: To vypadá, jakoby dotyčná věděla, že až chlapečka porodí, vůbec ho nebude mít ráda ... no nevím, by mě zajímalo, zda to ví tatínek. Nevím jak bych na ní reagovala, dobře že ty ostatní témata radši ani nenavštěvuju. No a ty dvojčátka ... vzala bych jí pro jistotu obě, děvenka nějak neví co chce. Co z nich bude za matky ???
14. dub 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Mori,pekny vylet jste meli :wink: A Kaja je holt tatinkova holcicka vid, to tak byva - hlavne, ze chlapi chtej porad kluka :grinning:

No tak o vikendu bylo nadherne, tak jsem zehlila venku - nejdrive plinky,pak sadu do postylky (postylka v albu) a jeste me cekaj ty pidi vecicky. V nedeli jsme byli v Senove u tchanovcu na svickove a vecer doma grilovali a vcera jsme si dosli na poharek na Rychtu :dizzy_face: (Teda dojeli, ja nez bych tam dosla :grinning: ).

Uzse tesim na sraz na te Rychte s detickama :dizzy_face:
14. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - postýlku máš krásně načančanou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jen mě praštili do očí ty 2 zásuvky u přebalovánku - to je dost nebezpečný! tak nezapomeňte do nich dát záslepky :wink:
14. dub 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-jasny, ten prebalovak tam ani nebude-mam na druhe strane jinej, tahle podlozka pujde asi do obyvaku :wink:
jinak muj tatik delal v celem baraku novou elektriku a ruznejma chranicema :sunglasses: ale zaslepky tam stopro budou.
14. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Pikuso - malej je krásnej. :slight_smile:
Andaro - postýlka je kouzelná, tam se bude spinkat.. :wink:
Mori - no u nás je to podobný, takťka jel v sobotu na golf, naštěstí tu byla moje mamka, tak Andě ani nechyběl, v sobotu jsme byli u tchánů, tak pohoda a v pondělí nám zase odfrčel na golf, tak jsme tu byli sami a to bylo radosti když přijel.. :slight_smile: :grinning:
Mori - a jak se líbila děčínská zoo? :slight_smile:
Jinak mám dnes za sebou kontrolu u dr. a vše ok. :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko-ja mam kontrolu v pondeli, budu mit ten monitor a ty stery,tak jsem zvedava.No mas uz to za par :wink:
14. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andaro - jj, za pár, ale valila jsme dnes oči když dr. mluvila o porodu, pořád mi to nějak nedochází jako že už.. a přitom se už nemůžu dočkat.. :slight_smile: já dnes měla jen monitor a pohovor s dr. Příští týden jdu v úterý a bude i utz, tak jsem taky zvědavá.. :slight_smile:
Těch stěrů se neboj, nic to nebylo. :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusko napsala jsi to opravdu moc krásně, malý je nádherný. Když se narodila Elí a dali mi ji poprvé k prsu, tak se přicucla jak klíště a byl to moc krásný pocit, ten malý brouček, opravdu se to ani slovy nedá vyjádřit. :dizzy_face: :dizzy_face:
andarko a jojinkocl- tak teď už je řada na vás, hrozně rychle to uteklo, držíme palečky ať je vše OK!!!
My byli v pátek v Litoměřicích na tržnici zahrady Čech, přivezla jsem si spoustu kytiček a stromečků, ale některé jsem ještě nemohla, to až bude tráva, takže až na podzim dosázím. O víkendu jsme sázeli živý plot, Elenka pomáhala, až bude čas, stáhnu fotečky, byla to síla, celá od bláta a pak chodila, mami mami! :grinning: :grinning:

To je docela síla s těma maminama, jak si vybírají pohlaví, co by za to jiné dali, aby to bylo alespoň zdravé, vždyť to miminko to musí cítit, že je něchtěné. I když já znám taky takovou jednu, chtěla holčičku a mají chlapečka a chovají se k němu tak docela chladně, ona nemohla otěhotnět, tak by na umělém a stejně si toho neváží. To je hrozný!!!
14. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

tak nejdřív blahopřání pikusce k miminku :slight_smile: ,když sem to četla,měla sem pocit,že to znova zažívám,jak to má člověk zarytý v paměti.Na to nikdy nezapomeneme. :dizzy_face:
Ohledně těch rádoby maminek,asi by měli prožít strach o to nenarozený(chodit na testy,amniocentézy a jiná vyšetření) a pak by měly radost ať je to kluk nebo holka či dvojčata.Co by jiný zato daly :frowning2:

Doufám,že platí ten sraz ve čtvrtek ve dvě,šla sem kolem unionky a zamluvila to :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moniska24 - jasan že to platí :slight_smile: Fajn, že jsi to zamluvila :wink: :slight_smile:

Dnes mi Kájuš slítla z klouzajdy před barákem :frowning2: je tu vysoká. V poho si sama vyleze a už chtěla jet dolů, ale z druhé strany, kde se jezdí lezl kluk a ona začla couvat a bylo to. No kluk je pako, bo jsem mu už chvilku předtím říkala, ať tam neleze, že děti jezděj :rolling_eyes: No pobrečela si a naštěstí dobrý, chtěla i zůstat venku :wink: tak se mi ulevilo. No ale panáčka jsem vzala a šly jsme za maminkou, protože už byl větší a měl by mít rozum ... jsem se ho ptala a prej je mu 7. Jako nehádala jsem se, to ne, ale mamince jsem řekla co a jak, tak se jí to taky nelíbilo, že tam takhle leze, že už mu to říkala někokrát ... no a omluvila se mi za kluka, což jako je mi prd platný, ale říkala jsem, že budu ráda, když to nebude dělat.
Tak, musela jsem to ze sebe vyklopit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a přišly mi dnes tady z MK 2 trička od jedné maminky. Tríča jsou bezva, ale trošku mě paní nakrkla ... chtěla za poštovné 40,- že to pošle doporučeně, a poslala to obyčejně za 18,-. Jako nezchudnu že jo, ale to se nedělá :zipper_mouth:
14. dub 2009 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...........
nějak nestíhám............prostě si užívám malého
Jinak dnes jsme byli poprvé u dr.přibrali jsme 160 gramů......ale v pátek máme přijít ještě jednou na převážení a kvuli žloutence.
Jinak se předvedl náš chlap......klasika,sundala jsem plínku a začal čůrat...ale že to byl oblouk :slight_smile: až sám sebe počůral :grinning:
14. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ach jo, jsme opět nemocný. Sotva jsme se z toho dostaly, tak jsme dostaly, co jsme mohly. Švagrovic děti maroděj, ale musejí smrdět u nás v baráku... :frowning2: Dr. má podežření na streptokoka, máme zase antibiotika. Musí být pouze ve vzpřímené poloze, jinak se může zadusit.... Takže mám toho plný kecky...
15. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verunkaronka - tak ať se z toho hlavně brzo dostane !!! Vy máte nějak společný barák s rodičema nebo jak, že tam máte neteře/synovce ?

Holky, tak kdo zítra dorazí na sraz? Předpokládám, že určo moniska, když to včera zamluvila :wink: a dál?
15. dub 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dejte mi prosím tip, kde juknout na bavlněná napínací prostěradla. Už jsem dostala tip na krámek vlevo nad náměstím a dál teda nevím, kde se podívat. Nechci žádný šmejd od číňanů. Případně jestli se daj sehnat v ČL ty neprmokavé ochrany matrace.

Kdyby měl někdo čas dřív, tak já budu v ČL ve 13.30 h :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

Mori - vše by měli mít v tom krámku jak píšeš, jinde tady v Lípě nevím. Taky jsem teď potřebovala nová prostěradla napínací, tak jsme je nakonec jeli koupit do Makra.. :confounded: Nikde jsme nic nesehnala, ale v tom krámku nad námkem jsem kouknout nebyla, tak nevím co přesně mají. Jsem Ti poradila co? :sweat_smile: :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori: Máme společný dům s rodiči. My máme byt nahoře. Ale prostě děcka lítají po chodbě, nebo jsou před barákem když jdeme ven... Jinak jestli to znáš trošku v Lípě, tak to zkus směrem na Střelnici. Je tam dřevěný domek. Prodávají tam vše co se dětí týče. (kočárky, postýlky, oblečení...)
15. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verunkaronka - vím co myslíš za krámek, ale tam budou mít asi vše jen na malé postýlky. Já potřebuju na rozměr 90 x 200 cm :wink: malá dáma už bude mít velkou postel :sunglasses:
15. dub 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Mori, tééda,tak to jste měli pěkný výlet a kája si to určo mooc užila :slight_smile: kort tohledání vajíček v zahradě :slight_smile: pro děti určo super :slight_smile:

Andar, mooc krásnou postýlku jsi udělala :slight_smile: to se tam bude mimču hajat :slight_smile:
a jinak super foto zahradníku :grinning: :grinning:

Pikus, jéje, to čůrání do výšky až na obličej známe než jsme to vychytali :grinning: :grinning:
Oni hned po odkrytí plenky začnou čůrat, tak vydržet chvilku, nebo nehcávám Filípka trošku vyvětrat a mezi nožky mu dám plínu, kdyby jako..
ale včera jsme nad ním byla skloněná a ani plínka nepomohla, nějak vyklouzla a už mi filípek čůral do výstřihu :grinning: :grinning:

Mori, tak to se teda opravdu nedělá,kdžy jí zaplatíš doporůčo a ona obyč , proto to platš,aby ti to přišlo v pořádku,to bych byla nakrklá taky.
a s těma dětma na hřišti to je někdy fakt hrůza,kort když to jsou třeba už velký habani a malým dětem se pak něco může stát, kort ted po zimě, jsou rozjívený a nekoukaj :confused:
15. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek