• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
holkýý já na srazík určo dorazím, už se těším:slight_smile:
opět si dám štrůdlíček :slight_smile:

Takže na srazík jdem :
Mori
Moniska
:slight_smile:

tak to je zatím hoodně málo, kdo jde ještě holkýý?

Mori, ten krámek nad námek bude asi nejlepší a neob přes internet, ta paní v tom krámku to má z jednoho internetového obchodu,ale ted si nevzpomenu z jakého,ale má tam toho hodně, určo si vybereš.
mají tam i plno polštářků i povlečení pro děti.
jinak se mi nevybavuje jiný textil tady v Lípě :unamused:
15. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
moc mě to mrzí, ale zítra na srazík nedorazíme jdeme na to očkování, ale nechám dát Elence tu šetrnější injekci za 600,-, tak si jdem jen pro recept, ale zítra přijede kultivator na zahradu, tak musím být doma a dávat pokyny. Smůla a těšila jsem se, že vás zase uvidím a pro valentynku mám ty podložky, snad nevyrostete, než vám je donesu.
Mori - ještě mívaj hezká prostěradla a kvalitní v Prioru jak mají látky, nebo pak v Mikulášské ulici nad náměstím, tam někdy mívají i akce. Ale teď myslím na prostěradla nemají.

pikus - musela jsem se smát, jak si psala o tom čůrání :grinning: :grinning: :grinning: Je zajímavé, že se vždycky dobře trefí co?

verunkaronka - jeje co to malý chytnul, no to musí být záhul a ten strach o něj, aby se nezadusil, tak se co nejdříve uzdravte a brzy s těma bacilákama zatočte. Ono asi není moc dobré brát jedny antibiotika za druhými a vůbec u takových prďousků, já kupuju po antibiotikách Probian pro mimi, nebo nějaká probiotika, aby se jim to v bříšku a ve střevech srovnalo, je to určo dobré. :wink: :wink:
15. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
valentynka - já bych si právě nejradši na ten materiál sáhla a viděla to - někdy jsou ta prostěradla děsně tenká, tak je lepší to vidět :wink:

iren - díky, tak juknu i do Andy do látek. A pak teprv půjdu do Mikulášské, ať se tam případně nemusím vracet :wink:

Holky tak já dorazím na sraz určo o něco později, musím oběhnout nejdřív ty prostěradla, ať má na čem Kája spát - v pátek totiž manžel jede pro tu postel a o víkendu ji sestavíme :dizzy_face:
15. dub 2009 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééé vy máte srazík :slight_smile:
Mori nepromokavou podložku zkus v Bancu jak mají postele.........myslím,že tam je mají........

Val...taky už vykrejvám plínkou :slight_smile:
15. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikus - jéé, super, juknu tam :slight_smile: Akorát teda bych potřebovala, aby šel někdo se mnou - kvůli kočáru :unamused:
15. dub 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ženy já budu už v lípě dopol. tak jestli chceš mori tak se můžem sejít.
15. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ja zitra nemuzu - manzel ma volno a budeme dodelavat loznici, je tu vsude takovy prace, do toho nam tatka dela kuchyn, uz aby to vsechno bylo a zmizel bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Val-jj zahradnik, to si muj tatik koupil takovou hracicku na sekani zahrady :slight_smile: a mama musi sazet stromky a kere a vsechno podle planku,aby tam pry mezitim tim trakturkem projel :grinning:

Pikus-dekuji za popis do IP,urco jeste napisu co me zajima,tak se priprav na kontrolni otazky :grinning: Jo a jinak koukam, ze s chlapeckama je sranda s tim curanim :grinning:
15. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
tak my dnes taky nedorazíme. Nějak se na to necítím. Jsem ráda když dojdu nakoupit, a i to je na mě moc, pak sednu a půl dne se z toho vzpamatovávám. Takže příště až se uvidíme, tak už ve větším počtu.. :grinning:
16. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooo halooo máte tam 2 fotky :grinning:
16. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moc mě mrzí že jsme nedorazili ale máme v rodině umrtí.Ani nemám náladu moc o tom nějak psát jen jsem se chtěla omluvit a snad na tom budu za chvíli lépe.
16. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jaký byl srazík, byl docela komorní, ale určo jste si to užili a dali nějakou mňamku.

jjj26 - umrtí je vždy smutná událost, to mě mrzí, tak ať je zase líp, ju? A co manžel s tou operací, jak to vypadá, neměl jít teď už v dubnu?

Holky konečně máme trávu, teda jen semínka zasetá, ale hurá, už je to, ani nevíte jakou mám radost, ale mákli jsme se celé odpoledne. Elenka nakonec na očkování nebyla a jdeme až zítra, nechala jsem ji napsat recept na šetrnější vakcínu na spalničky, neštovice a zarděnky, což není hrazené státem a musíme si ji koupit sami a tak nám ji píchnou až zítra. Snad bude statečná. :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak srazík včera sice malý, ale moc fajn - pěkně v klídečku jsme poklábosily, že jo holky :wink: :grinning:

valentynka - ta houpajda je supeeer :grinning: :grinning: :grinning: fakt bezvadná !!! Ta Filípkovi nějaký ten pátek vydrží - teď na ní hajá a pak v ní posedí jako velký chlapák :wink:

andilekir - tak už aby začla růst viď :wink: hned to bude zase okolo baráčku veselejší a hezčí :dizzy_face: Tak dnes očkování zvládněte, ale určo to bude pak v poho, když máte tu šetrnější :wink: Iren kde vy to máte ten baráček - někde za tou výkupnou palet, jak tam je více nových domků?
A co Elí, už vydrží bez mamky? Nebo zatím nebyla příležitost nechat jí jen s taťkou :wink:

jjj26 - to je mi líto, to je smutný :pensive: Ale časem to přebolí a bude zas líp :wink: Však on tě Honzík moc smutnit nenechá :wink: :slight_smile:

A kdo včera neviděl na srazíku, tak tady je foto, jak jsme byli s Kájou v tom MC na focení http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1892396

Jinak včera jsem prostěradla ani ochranu matrace nesehnala, vše budou mít příští týden, tak se tam budu muset asi vypravit znova ... ale koupila jsem takovouto deku, jako přehoz na Káji postel http://www.rovitex.cz/index.php?pid=211&task=view&id=334&name=Deky%20Drava%20-%20jednobarevné&offset=0 - odstín vpravo dole (taková jahodová) - v Mikulášské ul., maj zrovna na ně akci :wink: :grinning:
17. dub 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Andilku,srazík sice komorní,ale opět byl moc fajn.
představte si,že jsme tam byli asi hodinu jen my tři , ted už moc lidí na kávičku v tom vedru nechodí,asi jsou všude možně venku .

opět jsme daly mňamku, já nezklamala číšníka se štrůdlíkem a holky se salátkem :slight_smile:

jjj26-tak to je mi moc líto co se u vás stalo :frowning2: ale s Honzíkem to určitě překonáš dříve
17. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem po kontrole, a těhu nejsem. Ani sama dr. neví co tam mám. Prý to můžou být i nějaké zbytky po kyretáži... Jinak máme zkoušet, a v létě náš nejspíš opět pošle do Frýdlantu. No Pepí je na tom pořád stejně. Teď ještě dostal zánět do očka, tak máme zákaz ven... Ach jooooooooooooo
17. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Veru,
vy už chcete další miminko takhle brzy ?

rychle se uzdravte, ted má být stejnak chladno,tak se dáte do kupy :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, už se rýsuje postel :grinning: je to kráva velká :grinning: jsem si to furt nedokázala předdstavit, kolik zabere místa :grinning: to bude válendo grando :sunglasses:

Zítra jsme pozvaný ke kamarádce na 2. narozeniny jejího kluka do Jablonného, tak odpo vyrazíme. Taťka jde stejně do práce, tak aspoň nebudem sedět doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem samo nevěděla co zítra ráno na rychlo koupit, bo jsme se dohodly před hoďkou ... ale mám tu navíc 1 hru pro děti origo zabalenou, co dostala Kája od mojí mamky k narozkám a my jí měli připravenou k svátku, tak dostane to :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: stejně jsem říkala, že se to někomu pak hodí dát jako dárek, když už jí Kája má :wink:
17. dub 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, my jsme ted byli nak mimo po vsech tech vysetrenich atd... ale na dalsi srazek rozhodne dorazime :wink:
17. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.........
tak přes den se sem nějak nedostanu :unamused: ale malej je pořád zlatíčko,tak uvidíme,jak dlouho mu to vydrží :slight_smile: doufám,že do 18ti :grinning: :grinning:
Mori,tak postel pak vyfot jo??????????,
18. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

heresto, budem rády,když dorazíte na příští srázek :slight_smile:

Pikus, určitě mu to vydrží :slight_smile:
Filípek je taky pořád zlatíčko, ted chrupe na balkoně :slight_smile:
manža mi odjel do práce a příjde až po půlnoci :frowning2:

jinak hezkou neděli :slight_smile:

joo Mori vyfoť :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu este niekto kto sa chysta rodit? :wink:
19. dub 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
reilyy - jj chystají se holky, andara a jojinkacl

valentynka - o tom koutku vím od známých, co tam dělá kamarádky tatínek jakéhosi šéfa Liďáků či co :wink: Určo se tam chci podívat. Právě jsem domluvená s kamarádkou, co má kluka rok a něco, že někam vyrazíme na výlet - tak jsme myslela, že bysme daly Botanickou a pak šly s dětma tam. To by šlo ne?

Postel určo vyfotím, ještě není komplet - furt chybí ty šuplíky, celý víkend manžel pracoval do večera, tak na to neměl čas a dnes je opět v práci. Takže jako nevím kdy to dokončí :confused: Hlavně že tam Kája už může spát :wink:
20. dub 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
tak zdravím zase už z domova. :dizzy_face:
Okna máme vyměněné, vymalováno, uklizeno, tak jsem moc spokojená :wink:
Koníka teď moc nestíhám, venku je krásně, tak doma moc nejsme a večer bývám utahaná jako kotě.
20. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky............
taky ted nějak nestíhám.....
Helenko,nová okna?????To je super...........já jsem byla na městě kvuli oknům,máme jejich byt a taky jsem vydyndala nová okna,my máme zatím jen zepředu a ted mi udělají zezadu jedno zadarmo a druhé si půlku zaplatíme.Takže super.
20. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, jojo, nové, v létě ještě zateplíme barák a uděláme novou fasádu a bude snad na dlouho hotovo. :grinning:
Závidím, takové nestíhání bych taky chtěla :dizzy_face: a super, že budeš mít taky nové okna.
20. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
reilyy a holky ahooj.

Pikus- koukala jsem na fotky, jak vam to slusi s kocarkem :slight_smile: uz se tesim az se s prckama a holkama sejdeme na te Rychte :dizzy_face:

JInak jsem byla na kontrole - monitor: prcek se vrtel a jinak kontrakce zadny, take OK cipek je zavrenej, takze taky OK, druhe krevni testy OK, ted mi brala stery na streptokoka, dasli KO za tyden a prcek pribral za 14dni 630g,ma 2575g :dizzy_face:

Jojinko-ten ster byl fakt v poho,ale ja se bala,pac holky z jineho tematu psaly,jak to bylo neprijemny a jak pak spinily atd. Ale Dr byla nezna :grinning: a mila, jen co jsem vesla, tak prej:Jak se mate pupici? :grinning:
20. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko ke komu chodíš? K Petruželový??
20. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru- ne ne k Branzovsky, ona ma monitor v ordinaci, takze do nemocnice nemusim :wink:
20. dub 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

Andaro - no vidíš, jsem řikala že to nic není.. :slight_smile: jj taky se musím někdy těm hláškám smát.. dr. je fajn. :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeji ti Mori vše nej k tvému svátku a moc zdravíčka :wink: :wink: :wink: :wink:
20. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek