• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Tak já bych se i s mrňouskem taky přihlásila do českolipské partičky mamulí :slight_smile:
Sice nevím, jak to tu budu stíhat s příspěvkama, protože malý dá zabrat, ale budu se snažit.
Andaro, zítra nebo ve středu jsem u tebe jak na koni :wink:
20. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

vůbec nestíhám sem chodit.Já nestíhám ani jíst,ale není to furt vidět. :slight_smile: :sweat_smile:
Zase je krásně,tak děláme na zahradě a lítáme kvůli povolení a projektům :frowning2: ,bože já chci už bydlet ve svým :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...........
Andarko.........na 36 týdnu jsme měli taky tak nějak........kolem 2500 gramů :wink: už se ti to blíží co :slight_smile:
21. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vítám gingerlady :wink:
21. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ginger-ahooj, dyt mas malyho takovy zlaticko :grinning: (hlavne kdyz spi, vid?)

Pikusko-jo jo blizi :sweat_smile: uz jsem shanela i tasku,abych se mohla pomalu ale jiste sbalit :grinning:
21. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

jeee Mori, vůbec mi to včera nedošlo.. Takže vše neeeej, alespoň dodatečně.. :wink:
21. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojoo,vcera byly Marcelky,tak taky vsechno neej dodatecne :wink:

Joji-kdy jdes na KO? Ja zase v pondeli 27.4 v 9:10 :wink:
21. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 + jojinkacl + andara - děkuju :slight_smile:

Krom jiného jsem od manži dostala samozřejmě jako vždy kytičku http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1905120

gingerlady - vítám tě mezi námi :slight_smile: Jestli jsem to dobře pochopila, tak tě sem dotáhla andara, že :wink: to je dobře :slight_smile: Tak nám na sebe něco práskni, aspoň odkud jsi :wink: Domča je krásnej chlapeček :dizzy_face:
21. dub 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
jéé tak já taky Marcelce dodatečně všechno nejlepší k svátečku :slight_smile:

vítám zde Gingerlady :slight_smile:

nejsi ze Sosnové ?
21. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori taky dodatečně vše nej,mám chvilku pauzu,malej spí a taťka seká :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andaro - já jdu až ve středu, mám tam být už po sedmé hodině. :slight_smile:
Mori - no kytička krásná :slight_smile:

gingerlady - taky Tě mezi námi vítám.. :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Ginger je z obydlene zatacky zvane Sosnova :grinning: :grinning: :grinning: jinak moje a Heave spoluzacka ze stredni :wink:
21. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...........vše nej nej taky přeju :wink: :wink: :wink: :grinning:
21. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak už jsme konečně jakžtakž zdravý. Jinak Mori taky dodatečně všechno nej. A Ginger zdravíme... :wink:
21. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se tu ráno určo neukážu - jedem po 9 h s Kájou ke kamarádce do Jablonného, půjdem do MC s dětma a odpo tam jdu na gyndu na kontrolu. Tak doufám, že bude i pěkné počásko :wink:
21. dub 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju všem za milé přivítání :slight_smile:
Domča je krásnej...hlavně když spí :grinning: Dává mi rošťák zabrat, ale je to miláček.
Jak správně Andara práskla, jsem ze Sosnové (takže se s Valentynkou od vidění známe a myslim, že se zná i s mojí švagrovou)....jestli vás ještě něco zajímá, ptejte se :wink:
21. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
Mori také přeju dodatečně k svátečku, no manža se činí, ale určo má proč :wink: :wink:

moniska24 - to lítání tky znám, před rokem a něco jsem na tom byli stejně, teď jsem moc ráda, že už to máme za sebou a bydlíme, říkali jsme s manžou, že znovu to lítání kolem povolení bychom už nechtěli absolvovat a to jsme na to měli moc šikovného pána, co nám všechno zařizoval a co věděl co všechno máme mít a tejně to bylo šílené. Tak držím palce a přeju velkou trpělivost ať se to posune k základnímu kopnutí. Kde vůbec máte pozemek?

Ginger - taky tě tu vítám, je fajn, že se takhle rozrůstáme a koukám, že jsme skoro sousedky, já jsem ze Zahrádek. :sweat_smile:

Verunkaronka - je fajn, že už vám je líp, tak hlavně ať se to nevrátí zpátky, teď když přes den je hezky a večer zima jak v ruskym filmu.

Normálně mě Elenka vůbec nechce jíst, když píšu vůbec, tak fakt vůbec, už to trvá druhý den, ráno měla kostičku chleba a 50ml nutrilonu, k obědu nic, na sváču teda snědla celý jogurt s lentilkama a k večeři čtvrtku chlebíku se sýrem a včera jsme na tom byli podobně, normálně mě z toho asi trefí, už jí jsou zase volné tepláčky v pase, budu muset koupit kšandy :confounded: :confounded: . Nevím co s ní, možná hubne do plavek :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :confounded:
21. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - Kája měla taky takové období, že nechtěla jíst. Nenutila jsem jí, to nemá cenu. Uvidíš po pár dnech, určo si něco pak dá :wink: Já zrovna včera vytáhla Káje roll-upky, co nosila loni - loni jí byli přes bříško úplně akorát, letos jsou normálně volnější jak loni. No taky má dny, že baští málo ...
22. dub 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Ginger, no já si mylsím,že jsem tě právě poznala, i když jsi na fotkách ze strany :slight_smile:
ale nemůžu si vzpomenout jak se jmenuješ, myslím verča ? a máš bráchu, toho jsem potkala minulý týden tady na špičáku,pokud teda jsi ta,kterou myslím :slight_smile:
bydleli jste dole v těch řadovkách vid? a chodila jsi myslím s Luckou Růžičkovou do třídy.
no ale prostě za boha si nemůžu vzpomenout jak dál se jemnuješ,kdyžtak mi to písni do IP,at si s tím nelámu hlavu :grinning:
a švagrová ?? nevím ,koho máš za švagrovou :frowning2: :frowning2:
22. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar já taky pocházím se sosnovky víš :sweat_smile:
takže proto jsme to uhádla :slight_smile:

Andilku, já bych taky řekla,že to má Elenka jen nějaké období, určo se zase v papání rozjede, uvidíš :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
hlásím se stále 2v1 :grinning:

Andilku - Aninka teď taky méně jí, myslím že za to může docela i to teplé počasí. Taky mívá občas takové výkyvy. Prostě nemají hlad. Hlavně aby hodně pila. :wink:
22. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se zase po delší době hlásím.Vítám novou maminu a těhulkám přeji aby jim bylo fajn i v těhle teplejších dnech a měli se prima.
Jinak já jsem včera vezla manžela už na tu operaci a bylo nám oboum nějak všelijak když jsem odjížděla domu.Dnes ráno kolem osmé mu to dělali a po druhé hodině volal ještě připitomělý narkozou že už to má za sebou tak jsem to obrečela ,ale už se ho nemužu dočkat až bude doma u nás.Honzík se na něj stále ptá,ale jak mu mám prckovi vysvětlit že je táta v nemocnici že mu operují ruku a že domu přijede možná v pátek nebo sobotu a že to bez něj musí vydržet.
Snad to nějak přežijeme,jsme u mojich rodiču v Lípě,sami nám nabídli aby jsme u nich po tu dobu co bude manžel ve špitále byli tak je to o něco lepší že je tam víc lidí i si mohu udělat čas na sebe a nemyslím na to kdy a co bude.
Doufám,že už je těch smutných zpráv konec a bude jen lépe.
Určitě se zase brzy ozvu aby jsem o vás měla přehled co a jak se tu děje.
22. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, kdyby se vámněkteré něco líbilo od této maminky na MMB http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=46815 tak písněte a domluvíme se, bylo by to bez poštovného. Je to kamarádky sousedka, tak by mi to přivezla do Stráže :wink:
Anebo přímo u té kamarádky: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=157568 no problemo taky bez poštovného s dovozem do Stráže. Pak na srázku bych předala :wink:

My jsme konečně doma. Jsme byly v Jablonném celý den, ráno jsme šly do MC, tam si děti pohrály, pak jsme byly u nich doma, odpo jsem skočila na kontrolu na gyndu no a jsem ráda, že sedim - jsem nějaká zničená :confused:
22. dub 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Vás jdu taky pozdravit po dlouhé době, jak je venku krásně tak pořád jsme na písku nebo někde trajdáme...třeba dneska jsme se byli counout v Boru, stavili jsme se v takové zahrádce kde mají prolejzačky a houpačky pro děti a schází se tam maminky s dětma no a zase jsme narazili na pěknýho hajzlíka, seděl domečku a vyřvával to je můj domeček ty sem nechoď a bouchal do Lukyho dveřma tak jsem mu to klidným hlasem vysvětlila, že to není jenom jeho a on se se mnou hajzlík pomalu začal hádat že jako nééé, že je to jen jeho, to je fakt něco pro mě...pak ještě hodil po Lukáškovi nějakou plastovou kuželku...ale to už od mamy dostal na zadek.Já mít takové dítě tak nevím...ale kamkoliv příjdem tak koukám, ják ty děti zlobí....mám doma opravdu andílka.Tak jsem si vylila srdičko :slight_smile: .
Ginger-taky tě vítám,ale my se známe... :slight_smile:
Marcelko-Tobě dodatečně vše NEJ...k svátku.
Andilekir-i my máme takové období, kdy prostě nejí...a pokud je spokojenej a nebrečí tak je mi to jedno...jak píše Mori nemá cenu nutit...
22. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
No s Elenkou a jídlem, je to tak nějak pořád stejné, ale už malinko jí, abych jí nutila to fakt ne, ale ona když pak večer nejí, tak v noci špatně spí, páč má hlad a nevyspíme se obě. Já teda ještě kojím, už jen v noci, ale právě mlíka není moc a nutrilon ve flajdě, teda fakt v noci nee. Už aby tohle období bylo za námi, stejně tak jak nejí, tak špatně usíná, nevím proč, ale má tyhle ty dvě věci nějak spolu spojené. Pořád blbne a spát ani náhodou a přitom si může rozthnout pusu a umnout oči. No jo je to můj Andílek :grinning: :grinning:

heave - jak říkáš zlobivých dětí je fakt dost, nebo i zlých, já nevím proč,ale skorem pokaždé, když jdem s Elí do Unči v dětském koutku se najde nějaké dítko, které by hned Elenku bouchalo, tahalo za vlásky a tak. Hrozný a nejhorší, že ty maminky nic, popíjejí si kavčo a jsou rádi, že se dítek zbaví.

jjj26 - držíme palečky ať vše manžovi dopadne dobře a uvidíš, že zase bude líp, všechno zlé je pro něco dobré a určo už máte to špatné za sebou a teď už jen samá pozitiva a sociální jistoty :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

mori - koukám děláš i náborářku :grinning: :grinning: na prodej, máš taky nějaká procenta s prodeje :wink: :wink: . Já teď objednávala Elence riflíky a háčkovanou čapku, tak jsem zvědavá co přijde.
23. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - hehe, nic z toho nemám. Nabídla to kamarádka mě, že bych to měla bez poštovného ... ale když se vídám pravidelně i váma, tak proč nenabídnout :wink: Já sama jsem taky ráda, když náhodou nemusím platit poštovné :wink: které je fatk už nehorázné :angry:

My byli včera celý v Ústí nad Labem. Měli jsme nějaké zařizování. Martinovi totiž v neděli zemřela matka, se kterou se nestýkal (vychovávala ho babička) a přesto musí zařídit něco on :confounded: No starosti navíc ... Takhle toho má hodně v práci a ještě teď něco zařizovat. My jsme jet s Kájou nemusely, ale courly jsme se v centru po obchodech :wink:

Jinak manžel má dnes narozky, tak ho chci potěšit krom dárku, dobrou věčeří :wink: Snad přijede brzo.
24. dub 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, prosim vas chodil nekdo plavat z vas z prdouskama? mate naky tel cislo kde by nas vzali z bazenu se nam vůbec neozvali :frowning2: dekuju
24. dub 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - já sice nechodila, ale tady je od kamarádky 774 019 838 - bude chodit kamarádka s prckem
24. dub 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy tak jsem si dneska už přivezla manžela domu a mám tím pádem doma dalšího pána na obletování,sice mu operaci dělali na levé ruce,je pravák,ale musím ho obstarat.
Malý byl rád,že je konečně doma jen je zatím problém že mu nemužeme vysvětlit že má táta bebí a nemuže ho vzít na ruku a sám ani pochovat.
andilekir-děkuji za podporu :slight_smile:
24. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

andilekir-budem stavět na Skalce,pár vesnic od vás,možná kolem vás jezdím do lípy :astonished: .S tím jídlem sme na tom podobně,i když my někdy dva dny skoro nic a pak to dohání :frowning2:

jjj26-dneska sem tě viděla ráno v potravinách v andy,než sem se dostala ke kasy byla si pryč(teda snad si to byla ty)
sme na tom stejně,já mám zase mamku po operaci pravý ruky, je pravačka snaží se dělat určitý věci sama,ale nějaký prostě nejdou.
Do toho ještě manžela chytly záda,tak ho mám na neschopence doma a musím mu píchat injekce,aby sme nemuseli jezdit každý den do lípy. :slight_smile:

heresta-mohlo se stát,že maj plno,to nepíšou,jen kdyby to někdo před tebou odmítl,tak by se ti ozvaly.A je na to opravdu velkej zájem.My byly na dvou kurzech,ještě nabízely třetí do začátku prázdnin,ale už budu spíš na baráku a nechce se mi ráno jezdit na osmou do lípy.Jinak to bylo pěkný,foťěj děti pod vodou,tak se těším na fotky. :slight_smile:

Tak já se zase loučím všem pevné zdraví,těhulkám pohodu a snad budu mít zítra čas sem aspoň kouknout
24. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek