• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
andar, mi povídej o sexu v těhu,jsem ho zažila asi 3x, taky jsem si říkala,že už ani nevím jak se to dělá :grinning: :grinning: :grinning:

joji, já tam taky ještě nikdy nebyla a to jsem na špičáku už 12 let :sweat_smile:
28. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - no vidíš, tak až se ten prcek konečně rozhoupe, tak můžeme někdy vyrazit na výlet s kočárkama.. :grinning:
Jinak teda sex v těhu mi taky nic neřiká.. :sweat_smile:
28. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
tak jsem z kontroly doma. Vše ok. Dr. mi udělala Hamiltona, tak uvidíme co z toho bude. :slight_smile: jinak za týden mám jít na kontrolu už rovnou do porodnice a asi začně nějaký "vyhánění" :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jakej byl ten Hamilton Joji?Bylo to neprijemny?
29. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, jejda, tak snad bude prcek chtít na svět dřív, než uměle vyvolání. Myslím na Tebe.
Andar, Tobě se to taky krátí, držím pěstičky.
Já PC taky moc nestíhám, většinu dne jsme teď venku.
29. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
joji, tak snad hamiltoňák zabere:slight_smile:
mě ho dělali 3x a nic :frowning2:

andar, není to žádná lahůdka,ale vydržet se to dá :slight_smile: kort když si říkáš, že díky tomu prcek třeba co nejdřív vyleze :slight_smile:
29. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík,
no snad to k něčemu bude a zabere to. :slight_smile: U Aničky to pomohlo. :slight_smile:
Andar - no příjemný to není, ale stojí to za to, vyvolávání se bojím. :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...koukám.,co Jojinka,,,,,,,,,,,děje se něco???
29. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj. Vůbec nic.. :confounded: Žádná změna. :rolling_eyes:
29. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už tady dlouho nebyla Perada,co? snad jsou s malým v pořádku....
30. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, :grinning:
já taky nakukuju co joji :slight_smile:
Asi tě zoufalé činy neminou :grinning: :grinning: a proběhne sexík :grinning: :grinning:

helenko, jojo, už tu dlouho nebyla, naposledy jak proběhl srazík v půlce března.

a kde máme Mori??? se mi dneska o ní zdálo,že vařila nějaké omáčky s květů bylinek :grinning: :grinning: :grinning: ale bylo to dobré, neívm jak to dokázala :grinning:
30. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - tadýýýýý :grinning: Já měla včera dopo nějaké běhání a odpo jsem se vrhla n úklid :slight_smile:
No jsem hotová bylinkářka koukám :sunglasses: :grinning: právě před chvílí jsem zasadila pažitku z Ikei - prodávaj takový slisovaný kolečka, jen se to zaleje vodou, ono to nabobtná a nasypeš semínka (ta jsou přiložená v sáčku). Tak jsem zvědavá, co z toho vznikne :confused: vzhledem k tomu, že jsem nikdy nic nepěstovala a všechny kytky mi vždy chcípnou :sweat_smile: jsem lajdák na zalívání :sweat_smile:

peradu asi zaměstnává synek počítám, ten její hodnej andílek :grinning:

Taky dnes holky někam vyrážíte na čáry ? Nám přijede dnes tatík dřív, aby se mohl jít podívat s náma :slight_smile: Sraz tu je teda ale až v 19 h, což mi přijde pro malé děti docela pozdě - no ale dělaj to tak každý rok :confounded:
30. dub 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. dub 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
já stále nic.. je mi fajn.. :grinning: Val - dej pokoj s tím sexíkem.. :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Mori, konečně :slight_smile:
se někde touláš :grinning: :grinning: :grinning:

no vždyt se mi o tom zdálo,že jsi zahradnice hadr, tak to by bylo,aby nebylo coo?

bude tvarůžek s pažitkou :wink: :wink:

Jojinko,
sex je náš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky............
neupálili vás???
Přeji krásný prvomájový den :slight_smile:
Jééé dnes by měla Jojinka rodit...prvomájové mimi...to by bylo hezké :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jojo prvomájový den.
můj tatínek by měl dneska 59.narozeniny :cry: :cry: :cry:
byla jsme koupit kytici a byli jsme se s Filípkem za ním podívat.

holky, kdepak je Andara, nerodí uuuuž???
1. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val- :pensive:
Neee nerodim,nebojte dala bych vedet :wink: My grilovali a ted koukam na Hrisnak :dizzy_face:
No a co ta Jojinka? :confused:
1. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jj prvomájový mimi by bylo fajn.. ale asi už to dnes nestihne.
Já měla včera celý večer tvrdnutí břicha, tak jsem šla s pát s tím že se to třeba rozjede a ono nic. Celou noc i dnešní den pohoda, jen teď večer to opět začalo, tak uvidíme jestli z tohoněco bude třeba dnes v noci. Zítra mám termín.. :sweat_smile:
A ta Val - s tím nedá pokoj.. :grinning: :grinning: :grinning: No uvidíme, no.. :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji-taky mi tvrdne vecer bricho,v PO mam zas kontrolu,tak uvidime :confused:
1. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló, haló. Oznamuje se všem, že dnes ve 4:21 se narodilo malé Jojiňátko jménem Jiřík. Má 51cm a váží 3,52kg. Maminka i malý je v pořádku. Porod proběhl skvěle - od prvních bolestí to trvalo jen 2 hodiny a 36 minut :slight_smile:

Jojiňák
2. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu nakouknout a co to nevidím...další mimíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťa mi to odeslal :angry:

Jojiňáku, Jojinku moc pozdravuj a Jiříka a Aničkou samozřejmě taky!!! GRATULUJEME MOC, ať jste stále spokojená rodina plného zdravíčka.!! Porod teda časově naprosto úžasný! :dizzy_face: :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, blahopřejemeeeeee !!!!!!!!! Krásný míry, no je to chlapák :dizzy_face: A přímo v tetmínu se zadařilo :grinning: Myslím, že joji psala, že u Aničky taky furt nic a pak byla raz dva venku :wink: Ale teď to fakt byla rychlovka - no jo druhý :wink: :grinning:
2. kvě 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já píšu příspěvěk jako kráááva a ten náš úžasnílek mi restartuje PC... :pensive: :pensive:
2. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ve zkratce :frowning2:

Předně Jani gratuluju manželovi k určitě úspěšné operaci, má to za sebou a ty taky! Přeju brzké zotavení ať vás může oba zase brzo na rukou nosit. :dizzy_face:

andaro, to to uteklo! :slight_smile: Přeju pohodové posledný týdny!

Helenko, jsme v pořádku :wink: Jen jsem prostě neměla čas nebo chuť netit...Je krásně a nemůžu se toho furt nabažit :grinning: jsme téměř 2x denně venku a odpolední spánky občas taky prospím, a večer jsem stejně KO. Péťa je fakt drak....
Máš IP.

Mori, postel krásná! A mě pažitka uhnula..jsem moc zlívala nebo co, no ale to byla kupovaná, jinak mi roste ve velkým truhlíku na balkoně ze semínek, tak snad bude alespoň na pár chlebů... :sweat_smile:

Pikus, co Matyášek? Jak s emi líbí na světě? :dizzy_face: a co rodiče, holky, manžel? Určitě si ho moc užíváte :dizzy_face: :dizzy_face:

Val :pensive: Filípek nedovolí dlouho ale smutnit viď. Má krásnou houpačku!!

Tak já jdu zase něco dělat, musíme skočit nakoupit a odpoledne jedeme do Doks na Mácháč, otvírá se jezero :slight_smile:
Pěkný víkend holky! :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo ahoj holky,
co to čtu za krásné zprávičky po ránu :slight_smile:

jojinkooo, mooc gratuluju k Jiříčkovi a přeju mu hodně zdravíčka do života :slight_smile:

ale žo to měla joji tucha coo?
že to ale byla rychlovka cooo?
tak se to na prvního máje nestihlo jen o 4 hodinky :grinning:

tak konečně zaskočila Perada víme,že je v pořádku :slight_smile:

my dnes jedem zase k mamče, manža tam dorzaí rovnou z práce
2. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee Jojinka už má Jiříčka, strasně moc gratuluju a závidím, že to měla tak rychlé :sweat_smile: :slight_smile: A teda kluk je pěknej kousek :wink:

No tak teď už jsem na řadě jááá :confused: :sweat_smile: :grinning:
2. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééé miminko :slight_smile: :slight_smile:
tak Jojinákům moc moc gratuluju :wink: :wink: no to byl fofr :slight_smile:
Andarko...jojo ted ty :slight_smile: a moc ode mne pozdravuj na cvíču,jestli pojedeš :slight_smile:
Peradko..já si to užívám moc moc,Pepa taky a holky v pohodě :slight_smile: Anetka mu zpívá a Elinka je hlídačka :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - jasne, ze budu pozdravovat :wink: Ted jsme se bavily o nastrihu a jedna mamca rikala, ze prvorodickam ho delaji automaticky a ja rikam, ze ne ne ze tobe neee :grinning: a pani Pastorova pry, to je pravda zes byla bez nastrihu :wink: (masirovala jsi hraz, ja na to prdim, akorat piju malinik no) :sweat_smile:

Tak uvidime, ale to je to nejmensi ceho se bojim.
2. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek