• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Andarko,nemasírovala jsem a maliník jsem pila asi týden...pak už jsem jela rodit :grinning:
A neboj se ničeho...vše zvládneš...opravdu :wink:
2. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, miminko:
Jojinko, moc gratuluji miminko a Tobě i Jiříčkovi přeji moc zdravíčka a štěstíčka do života.
2. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko moc velká gratulace k malému Jiříkovi a hlavně všem jen zdravíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko, také moc gratulujeme :slight_smile:
3. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojince veeeeeliká gratulace a přejeme hooodně zdravíčka :wink:
Holky, nechtěla byste některá Hipp 1? Nakoupili jsme do zásoby, protože to vypadalo, že Domíska zasytí víc, než Nutrilon, ale měl z něj pěkné problémy, tak jsme zpátky na zasycovacím Nutrilonu. Mám tu asi 500g, jen je přesypaný v krabici od Nutrilonu. Kdyby jste některá chtěla, dejte vědět do pošty. Je šoda ho vyhodit, když ho některé dítko užije :wink:
3. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni

především veliká gratulace k novému človíčku jojinko :slight_smile: ať vám dělá jenom semou radost :dizzy_face:

Přidala jsem fotky z plavání,tak se můžete juknout jak to vypadá.
4. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojholky,

Moni, super fotečky z plaváníčka :slight_smile:
taky se pro něj rozhoduji, jsou moc hezký ty fotky pod vodou :slight_smile:
jak to Tadeášek zvládá?
budeš mi to muset na srazíku nějak osvětlit to plaváníčko :slight_smile:

dnes jdu do Unči na kafčo se teřma holčinama ze střední, ty dvě už mají velké dětičky a ta jedna už má 11letou a ted čeká mimčo, má rodit 24.5.,ale počásko teda nic moc, se mi nechce vytahovta paty z baráku.
4. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
val určitě do toho běž a co nejdřív se jít zapsat,je na to velký zájem.Teď sme byly o víkendu i se ségrama a s taťkou a mám pocit,že malej byl víc pod vodou než nad ní. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojinko ten se vám povedl,pišnej taťka se synem :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jojinko velikánské gratulace, máš úplně vzorné miminko, tak krásně do termínu, to se moc nevidí, určo bude dělat Jiříček mamince samou radost vzorňásek!!!!
Tak teď je na řadě Andarka, už to má taky za pár. :sweat_smile: :sweat_smile:
Utíká to utíká....
moniska24 - fotečky pod vodou jsou super, taky takové máme, jen já jsem ty oči pod vodou neotevřela :grinning: koukám, že vy chodíte plavat výřivky? My chodíme a chodili jsme do malého bazénu.
Včera bylo venku úplně úžasně, skoro léto. S Elenkou jsme skoro pořád venku. Jen dnes se to už pokazilo, i když musím se přiznat, že jsme na déšť čekali jak na kouzlo, jelikož máme zasetou trávu a nic, tak snad teď už konečně poleze. :sunglasses: :sunglasses:
4. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, plavání je úplně plné. Berou přihlášky až od září. My už chodíme, ale chtěla jsem přihlásit Yvonku. A jakpak to vidíte se srazíkem? Docela ráda bych se zajela podívat na Rychtu.... :wink:
4. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc gratuluju jojince k narození malého Jiříčka...
jinak u nás pořád to samé hned jak otevřeme očka tak jdeme na písek a tak pořád dokola...až dnes se trochu zkazilo počasí, snad bude brzy zas teplíčko...
Andilekir-také jsme sázeli trávu ... tak snad teď povyroste...
monisko24-fotky jsou krásný,ale já furt nevím jestli bych to dokázala potopit prcka pod vodu... :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
heavy- vždyť si to devět měsíců dělala,proto je dobrý začít co nejdřív,Táda si to užívá :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Jiřík je úžasnej, já už se taky těším na prcka :slight_smile:
Plaváníčko je super Moni, myslím Pikuska chce taky chodit a já bych možná taky chodila, no uvidíme-času dost. :grinning:

Jinak jsem byla na KO, tak vše v pořádku, monitor prý krásný, pak prohlídka čípku - porodní cesty měknou,ale čípek je zavřenej, prcek hlavičkou nenaléhá a CS mám 3. UTZ nebyl, takže váhu nevím, ale prý mi kleslo trošku bříško říkala Dr. :confused: A jak mi ho tak ošahávala tak jí prcek kopnul do ruky :grinning: :grinning: .Takže zase v pondělí na další kontrolu.

Jo a co se mi povedlo - v kabince jsem si pak navlíkla kalhotky obráceně :grinning: , zjistila jsem to doma - nej bylo, že jsem měla slipovku a samozřejmě taky obráceně, no magor no :grinning: :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky......
Malej Jiříček je krásnej kluk :wink:
A fotky z plavání jsou teda super :grinning:
Andarko....teda ty jsi šikulka :slight_smile: a pořád teda nevíte,co máte v bříšku,tak překvápko u porodu....a budeš mít nadstandart???
5. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko-nevime, uz se ani neptam :wink: no ani nevim jestli budu mit jeste nejaky utz. A nadstandart chci urcite :wink: kdyz je pani Pastorova tak hezky pripravila :dizzy_face:
Koukala jsem na Matyaska, ten roste jak z vody :wink:
5. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko!

jojinka - Jiřík je úžasnej, povedl se vám :dizzy_face:

Já bych teda asi nechala sraz na Rychtě až na prázdniny, aby tam dorazila i andara s prckem :wink: třeba v červenci :wink: :slight_smile: Takže asi zatím v Unče, co říkáte holky? Jinak co říkáte třeba na pondělí 18. 5. Jestli se to někomu nehodí, tak si klidně navrhěte jiný datum :wink: Já tedy nemůžu 19. 5. to jdu s Kájou na kožní.

Já od soboty děsně rýmuju, furt mám ucpaný nos, hrůůůůza :rolling_eyes: 2 dny mě pobolívalo v krku, ale to jsem zahnala Stopanginem. Ale rýma mě úplně ničí. Letošní jaro se nás ty nemoci nějak drží, máme to s Káou na střídačku :unamused:

pikusa - Matyáškovi bude za 2 dny měsíc co :slight_smile: utíká to viď :grinning: Všechno v poho? Papá, přibírá, mlíčko máš a tak ?

Nahodila jsem dubnové fotky: http://maarsel.rajce.idnes.cz/DUBEN_-_2009/
5. kvě 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...já neměla ten nový nadstandart,ale i tak to bylo super :slight_smile: hlavně klid a jen ty a miminko :wink:
Mori,jojo měsíc :astonished: letí to......a vše v poho,mlíka je dost a chci jít na převážení právě ve čtrvrtek...když máme ten měsíc,prý můžeme přijít kdykoliv.
A fotky jsou krásný :wink:
5. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, Mori, Joji - super fotečky.

Andar, už se Vám to blíží, užívejte posledních pár "volných dní" :wink: mě to překvapilo o 9 dní dřív a byla jsem docela v šoku, kolik jsem toho ještě chtěla stihnout :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loučím se s vámi - Jojinka už dorazila i s přírůstkem domů, tak se vám bude věnovat sama :slight_smile:

Jojiňák
5. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dala jsem do alba mé výtvory. Pokud by se vám někomu líbily, stačí říct... 18.5 by bylo fajn...
5. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, 18 sraz??

Verunkaronka: je plno jo,?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jooo, tak zacnem chodit sami spolu a je to :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Péťo... No jo, je velký zájem. Ale bez problémů tam můžeš s malou kdykoliv. Mohly by jsme spolu. A co jinak ? Už máš bydleníčko zabydlený??? :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verunko :grinning: Jeste ne pocitam do konce týdnee, pak uz konecne zajedem na to kafco :grinning: tesim se na vas
5. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky... :grinning:
5. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Mori, super fotky :slight_smile: Kája má moc hezké povlečeníčko :slight_smile:

Jojinko,Jiříček se vám moc povedl, těším se na další fotečky :slight_smile:

jinak jsem pro sraz klidně toho 18.5.
19.5. také nemůžu, jdem k notářce kvůli dědictví po třičtvrtě roce a toto ještě urychlila prý
5. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Helenko - jejda, driv?No ja jeste nemam dobalenou ani tasku do porodky (jsem jak Pikuska) :grinning:

Srazik si uzijte, bude den pred mym prvnim terminem :wink: a pak spachame tu Rychtu :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - Rychtu vidím až na červenec, protože v červnu určo ještě nebueš mít po 6-tinedělí :wink:

Tak mě už je líp, myslela jsem jak se dnes trochu cournem, ale prší :confounded: No snad aspoň odpo se trochu zlepší počásko :confused:
6. kvě 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-jasny, v cervenci -teplicko, horke maliny, strudlicek, kaficko :grinning: :dizzy_face: Ten strudl jak si dava Val v Unionce tam maji a ja ho tudle chtela a zrovna ho nemeli! :unamused:
6. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek