• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Holky v ČL asi obchod OTTO není co? Nemáte s nima zkušensot se zasíláním zboží z katalogu?
6. kvě 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no Andar,tak to se na ty všechyn dobrůtky teda moc těším :slight_smile:

jak jsme ted byla v pondělí v unče,tak neměli šodo a ani mi ho neudělali :cry: ale byl dobrý i tak :slight_smile:

u nás taky Mori prší, jsme myslela,že se půjdem s manžou projít a ono houby :frowning2:
6. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky........
Verunkoronko,ty polštářky jsou super....jen nevím,kam bych je dala,ale jsou krásný....
Adarko,teda už za pár vid...a neboj,já dobalila tašku v ten den,co jsme jeli :wink:
No srazík...ještě nebudeme po šestinedělí.............
Mori,z OTTA dřív objednávala sestra a byla spokojená,ted nevím
6. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa: Matyasek je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Jiříček je krásnej! Snad se Joji brzo ukáže :dizzy_face:
Pikus, Matášek je sladkej :sunglasses: A ty drštičky :grinning: :grinning: Tobě to moc sluší! S kočárkem spokojenost? :wink:

Verunkoronko ty jsi šikovná!!!! My tu máme už přepolštářkováno :confounded: Lupni to na MMB! Tam určitě bude zájemkyň hodně! Chtěla bych přehoz přes postel v ložnici z patchvorkové látky z MMB, tak jak bude, případně se o nějaký přihlásím, ať mi to ladí :wink:

Mori, Prodejny má snad jedině Quelle ze zásilkových obchodů :frowning2: Já jsem s OTTo byla spokojená dříve, dlouho už tam ale neobjednávám...jen kamarádce se tam teď ale stalo to, že jí přišly šaty s flekem na zadku..poslala je zpět ať je vymění a přišli úplně ty samé zase s flekem, tak jim je zase poslala a i s dopisem :angry: ... jestli nemaj jako jiný, tak ať vrátí prachy....prostě je na jedné straně vybalili a další to čapla jako náhradní a poslala je...
Ale může to být třeba jen výjimka...já s neckermanem mám taky jednu blbou zkušenost ale mnoho dalších pozitivních.
Co jsis tam vyhlídla?

Se srazem počítám :sunglasses:
6. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku: Je nádhernej. A ty xichtíky mu jdou pěkně... :wink:
6. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
monisko fotky z plavání jsou super!!!! :dizzy_face: Já bych se tak pěkně pod vodou nezatvářila..potápím se s ucpaným nosem a zavřenýma očima :grinning: :grinning: :grinning:

Iren, co tráva? Leze leze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: V Lípě leje..a leje... :rolling_eyes:
6. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem už na MK nějak fotky nedávám..házím je na náš web a do novinek píšu odkazy co je nového..tak jestli chcete..koukněte :slight_smile: www.jaksezijeunas.cz včera jsem tam zrovna zase pár nahrála.
6. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, ta nejmladší je Anetka viď? Moc hezká holčička. Pěkný cedulky na auta jste jim nechali udělat :wink:
6. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Anetka...Elča se nechce fotit :grinning: a venku s námi nebyla,byla víkend u babičky.
A ted jdu skouknout Péťu :slight_smile:
Jo a kočárek je super :wink:
6. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze jste napsaly presneto, co jsem chtela napsat taky, takze jeste jednou: Pikus fotky krasny, Matyasek je roztomilej a hazi skvely xichtiky :grinning: taky ti to moc slusi, je videt, ze materstvi te zkrasnelo :dizzy_face: a nej fotka je, jak malej spinka s tatinkem (nejak je to povidani zmohlo :grinning: ).

Jinak na cvico jsem nejela, dneska mi nejak porad tvrdne bricho a neni mi dobre, ja vcera vecer snedla babovku (jeste teplou samozrejme) a vypila teply kakao a v noci jsem nemohla spat, jak mi bylo tezko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .To uz budou myslet, ze rodim,pac minule mi taky bricho tvrdlo a Hedvika (vis ktera?) si sahala a prej,no tak to bude brzo :confused: .
6. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko.............krásný fotečky....péta už je velikej kluk :wink:
6. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - líběj se mi tam tankiny :slight_smile: ale už jsem zjistila, že je bohužel nemaj skladem, tak bůhví kdy by přišly :confounded: Nemáš tip, kde se podívat na plavky v ČL ? I ostatní mi poraďte plís :wink:

pikusa - super fotečky :slight_smile: Matyáška někdy asi vyšokujete focením ne :grinning: Spinkací fotky jsou stejně nejlepší, to jsou ty miminečka takový andílci :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus díky :dizzy_face:

mori, momentálně koukám na plavky v tchibu - nádhera!!! Teď jsou v prodeji online a od příštího týdne na stáncích. Jinakjá v ČL téměř ni nekupuju, většinu věcí přes net nebo Lbc, Děčín.

Andar, hezky odpočívej a snaž se naspávat hodiny :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - týýý jo, tak ty bílo tyrkysový nejsou vůbec špatný :slight_smile: Už jsi tam někdy něco objednávala? Za jak dlouho to přijde?
6. kvě 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tyrkys hnědá a jsou super.
Tchibo je fakt kvalita, objednávala jsem online jen tu 3v1 kombinézu a měla jsem ji do dvou dnů PPLkem.
6. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - jako tankiny z Tchiba???
6. kvě 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Pikuso - malej je krásnej.. :slight_smile:

Moc Vám všem děkuji zs přáníčka k narození prcka.. :slight_smile:
Já jen nějak nejsem schopná se teď věnovat pc, tak toho asi moc nenapíšu. :sweat_smile: ale číst budu na 100% :grinning:
Užijte si srazík.. závidím.. :slight_smile: no my za měsíc doufám taky dorazíme.
6. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, to je jasný :slight_smile: než se doma sehrajete :dizzy_face: Aý bude chvilka, písni nám co Anička na Jiříka? :dizzy_face:

Mori néé z tchiba né. Odjinud a přímo tankiny nenám, vypada bych v nich hrozně :sweat_smile: :sweat_smile: Mám vzhledově tankiny ale je to rafinovaně spojený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme zkoukla fotečky :slight_smile:
Pikusko, moc krásné fotečky a Matyášek pěkně roste a moc vám to sluší :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
perad,taky moc krásné fotky:slight_smile:
jsem ani netušila,že se dělají nějaké slavnosti a otevírání mácháče :sweat_smile:
péta je teda šikula, krásný buchty, hned bych si zakousla taky a rovnou ty povidlový :slight_smile:
budu muste asi udělat :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré poledne! My dorazily před chvilkou od zubaře, byli jsme celá rodinka a všichni máme zuby OK, Kája už má všechny a hezky držela. Nadšená nebyla, ale pusinu otevřela :slight_smile: seděla u taťky a pak dostala od sestřičky zvířátko :grinning: Jo teda jen my s manžou zubní kámen, to je prevít - asi koupím Calgon :wink: :grinning:

Pak jsem vlezla jen tak na čumendu do sekáčku a objevila tam pro Káju šatičky jak nový, lehoučký, jednoduchý, ale v poho se hoděj i třeba k nějaké lepší příležitosti :slight_smile: No nemohla jsem je tam nechat :wink:

perada - fotečky jako vždy pěkný :slight_smile: Teda ale žirafy se vám tam předvedly naprosto ukázkově :grinning: Ty jo a OD Ještěd to je mazec - jsem ho viděla ještě když teprv začínali s demolicí :astonished: Jo a s koloběžkou taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holkýýý ,
kdepak jstééé?

Andar nerodíš ?? dnes by ybl hezký datum 9.5.09 :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, nerodiim :grinning: no teda jeste neni konec dne :confused: Ale az na tvrdnuti bricha (ktery mam uz snad mesic) zadne priznaky :wink:
9. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
dala jsem nějakou fotku do alba.. mimísek.. :slight_smile:

No jinak Anďa je z malýho úplně na větvi. :slight_smile: orvní dva dny jsme ji museli hodně krotit, aby mu nechtěně neublížila, ale teď už je v pohodě. Když začne malej brečet, hned k němu běží a hlásí že brečí.. :grinning: :grinning: No je to zlato.

Andaro, já taky šla večer spát jako že nic, a za hodinu mě rpobudily bolesti.. :sweat_smile: myslím na Tebe, ať už máš prcka u sebe.. :slight_smile:
9. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..........
Jojinko,to je bobísek...to my už jsme obříci :slight_smile:
Andarko,at máš prdelku u sebe brzy a hlkavně............informuj,kdyby něco :wink:
9. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji -krasnej klucik :dizzy_face:

Jinak holky nebojte, dam vedet kdyby neco, urco pisnu Pikusce smsku, ze jedu :grinning: :wink: a taky Heave a Ginger (ta dnes myslela, ze rodim kdyz jsem ji nebrala mobil :grinning: , uz si predstavovala kdovico :grinning: )
9. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! My včera měli taťku doma, jel do Mimoně vyměnit konečně zimní gumy, nějak dřív nebyl čas :grinning: tak jsme jely s ním a mezitím nakoupily. Cestou zpět jsme se stavili u Průrvy, občerstvili se :wink: a jukli na vodáky :dizzy_face: Pak u babí, taky jsme konečně jeli vrátit postýlku :grinning: No a domů jsme dorazili až k večeru, takže sobota utekla.
Dnes už máme taťku opět v práci, tak si musíme vystačit samy :wink:

joji - hezký fotečky :dizzy_face: Ty malý holky jsou takový pečovatelky o ty miminka viď :slight_smile: ale je to hezký :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky........
Mori,jsi v Mimoni a neozveš se :angry: :grinning: nevadí............ :wink:
Jinak všem přeji krásný den maminek :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek