• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
pikusa + prada - jéé, děkuju! To je milý :dizzy_face:

Tak nám včera píchli ouška a už máme náušničky :dizzy_face: Karolínka vypadá úplně jinak, moooc jí to sluší. Je taková víc holčičkovatější :grinning: :sunglasses: Ani nevím jak brečela, protože nás ženský vyhnaly pryč, tak jsme šli s manželem za vítah.Choděj 2 ženský - 1 píchá, druhá drží (tu 1 znám od malinka, tak jí říkám teto a jsou to obě manželovi kolegyně. Ty snad píchaj ouška celý Stráži. Taky dělaj Vítání občánků.) Ale prej to šlo, znají prej horší křiklouny. No byla statečná. Jak jsme se vrátili, tak už vůbec neplakala.

Včera jsem byla na gyndě po 6nedělí. Dr. mi vzala nějaký stěry. Hned mi písla antiko. - Cilest, brala jsem to i před těhu. Dostala jsem i vzorek na 1 měsíc, což mě mile převapilo.

stanca - jak je? Ty už to máš za pár :astonished: :sunglasses: Už teď jsem na Adélku moc zvědavá, jak bude vypadat a tak ...
Jinak manžel si prý té Lesní ulice všiml :wink:

slunycko - odkud jsi, smím-li se ptát? A snažíte se o mimi?
29. bře 2007 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....jak si užíváte pěkného počasí?
29. bře 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
MORI: Ahoj, jsem přímo z České Lípy :slight_smile: A o dítěti zatím s přítelem uvažujem, tak pak jistě to snažení přijde :slight_smile: Dáš sem pak fotky, jak Karolínka vypadá s naušničkama? :slight_smile:
29. bře 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, trochu poslední dobou nestíhám moc PC :slight_smile: pořád někde jsme a pak doma padnu a spím. Blíží se nám svatbička :wink:

Mori, jo má X-Lander XA a už delší dobu. Prý ze začátku spokojenost a pak ty kolečka začaly neposlouchat. Nevím, třeba s ním blbě zachází :grinning: Kočárky ještě neřeším, jen že jsme skupina kamarádek, a zrovna jsme všechny měsíc co měsíc otěhotněly a tak se tam probírá všechno a ty pokročilejší těhu už i kočárky. Hlavně že jste vy spokojený... :slight_smile:

Stanco, tak už fakt za "pár" :slight_smile:) Těšíš se, až bude Adélka venku, že? :slight_smile: Já se taky těším až to naše bude venku :slight_smile:))) to si ale ještě počkám!

Pikusko, tak co profil? Dneska by jsi měla mít výsledky, že? Já volala na výsledky včera a všechno v pohodě!!! :slight_smile:) Příští návštěvu jdu na krev na Downa... Teď jsem byla na NT - screening a je tam i vyšetření pro záchyt vývojových vad...to se dělá do 12tt Mori, tak nevím.

Holky, byly jste na 3D utz v Ústí? Jaká je tam čekací doba? Já už jsem dostala od sestry tel na objednání se, ale nevím kdy volat.
29. bře 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky zdravím slunycko!!! Vítej mezi námi :wink: Já jsem taky přímo z CL.
29. bře 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slunycko - no jasně že dám. A taky jak si lebedí v polohovacím lehátku, který nám přišlo před 2 dny.

perada - jéé, to máš super, že jste s kámoškama všechny těhulky :dizzy_face: To se bude kočárkovat :grinning:
Jo a necháte si říct pohlaví?
Tak já teda taky nevím, na únorovkách jsme chodily na vývojové vady v 16 tt.
V Ústí jsme byli. Doporučila mi to dr., že to bylo u mě hůř vidět. Říkala, že tam mám zavolat tak 2 měsíce dopředu, ale jak jsem volala, tak mě neobjednali. Musela jsem zavolat tak 2 týdny před termínem UZV.

prada - dnes to tady zrovna na moc pěkné počásko nevypadá :confounded: Docela tu fouká a sluníčko je schovaný. No ale jak je hezky, tak kočárkujem jak o život :grinning:
29. bře 2007 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo už se to blíží a na tu mojí Adélku se strašně moc těším!!! Tedy všichni se těšíme. Já byla na vývojovkách v 16tt a o tom 3D ultrazvuku byla tam kamarádka ve 25tt a objednali jí po telefonu do 14dnů.
29. bře 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, dlouho jsem tu nebyla tak vás jdu pozdravit a přivítat nové přírustky.
Stanco- upřímně Ti závidím, taky bych to chtěla mít takhle před sebou, strašně se těším na mimíska.

Mě holky včera začalo bolet na pravé straně jako v třísle pak se k tomu přidala i bolest zad, lekla jsem se, že je to slepák, ale včera jsem si naordinovala klídek a dnes je to skoro bez bolesti až teda na ty záda, nějak jsem se podcenila a tahala jsem těžké věci a možná mě ještě ofouklo tak mám ty záda nastydlý-teda alespoň doufám,ale nezvracím, průjem taky nemám, jsem bez teploty a místo kde je slepák citlivé na dotyk nemám, tak jsem ho vyloučila, tak jsem četla, že to může být tím jak se roztahuje pánev a miminko sestupuje dolů no snad to bude OK, dnes je stejně ošklivo tak budu v posteli v teplíčku a třeba to pomůže.
29. bře 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,hormony jsou v pořádku.Takže snaženíčko dál a pak ta Praha,když to nevyjde.
Včera mě začalo bolet v krku,mám to každý rok před velikonocema.Začne být teplo a já chcípám.
Jinak jsou objednaný plastovy okna,bude se bourat ta balkonová zed a vyzdívat znova.A pry tak za 7 neděl.A to jsem dnes koukala do kalendáře a přesně za 7 neděl jedeme do školy v přírodě.Tak jestli tady nebudu,je to na přítelovi.Ale snad to tak nevyjde.
29. bře 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave ahojky, no tak to hodně odpočívej!!!!

Pikusko, tak to je báječný...ono to bude v té psychice, co? :slight_smile: Držím palce!!
Nás taky čekají plastová okna...to bude brajgl. Naštěstí je to 14 dní po svatbě, tak to mi bude jedno. Teď před by toho bylo už na mě moc.
Kam jedete do školy v přírodě? :sunglasses:
29. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky na infa o 3D, tak ještě počkám s objednáním. :zipper_mouth:
29. bře 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem byla v pátek na kontrole u DR.Farkaše a takřka nic mi neřekl jen ho zajímaly moje oteklé nohy prý je mám šílené(mám normální těhu. otok). Musela jsem na 9.patro na ambulanci a tam se paní doktorka smála že už jsem několikátá stím otokem. Odebrali mi krev a výsledky byli v pořádku. Tak zase ve čtvrtek na další kontrolu. Zatím pá
31. bře 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:
Perado,jezdily jsme vždy do Lužických hor-Horní Světlá.Ale letos jedeme do Křečan u Rumburka,tak jsem zvědavá.Kolegyně tam jezdí a moc si to chválí.
Stanco,at ti ty poslední dny rychle utečou a hlavně at je vše v pořádku :slight_smile:
1. dub 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pikuso, kam přesně jedete do těch Křečan do školy v přírodě? já bydlím v Křečanech.
1. dub 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prado,ahojky,jsou to Nové Křečany.Chata jak se jmenuje nevím přesně ale je to na www.avisusti.com
1. dub 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - já měla taky ke konci hrozně oteklé ruce a nohy. A měla jsem k tomu vysoký tlak. Tak proto mi pak vyvolávali porod dřív. Ale dokud byl tlka OK, tak to bylo v poho.
Tý jo, už jen 2 týdny a budeš mít Adélku v náručí :dizzy_face:

Já jsem pěkně nachcípaná. V pátek mě pobolívalo v krku, tak jsem brala Stopangin. Ten zabral, ale přes víkend jsem dostala strašný kašel a děsnu rýmu. No dnes jsem musela k dr., protože včera večer mi bylo fakt hrozně.

A co víkend holčiny? My jsme byli v Provodíně, koupili jsme soudeček (neb tam ještě nezapili naší malou) a taky kus flákoty, tak byla grilovačka - mňam!
2. dub 2007 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mori, my jsme v sobotu taky grilovali, bylo nádherné počasí, tak jsme toho využili-byla to paráda....samé nezdravé věci, ale myslím si, že jednou za čas to nevadí.
2. dub 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny tak zatím jsem ještě celá! Mi jsme také grilovali v sobotu a každý si liboval jaká je to pohoda být celý den venku.
Mori ty se musíš opatrovat ať jsi fit pro Karolínku! :slight_smile:
3. dub 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanco, to musí být zničující, to poslední čekání,ne? Já už se tak těším, ale ještě si nějaký čas budu muset počkat.
3. dub 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejhorší je že mě bolí stydké kosti jak už se to tam připravuje. Kdybych aspoň věděla jak ještě dlouho. Neboj Prado tobě to také rychle uteče!
3. dub 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem byla na kontrole a porod se blíží jsem prý lehce otevřená takže už jen čekám!! A kdepak vás mám?????
5. dub 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu Stáni, moc moc moc držíme palečky ať je všechno v pořádku a jak má být!!! Za nedlouho budete Adélku držet v náručííí :dizzy_face: Holka drž se!!! :slight_smile:))
6. dub 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Zdravím vás po 2 dnech absence.

Ve středu jsme byli v České Lípě. Chtěli jsme se jít vyfotit s malou, ale 1 foťák je zrušený a druhý je jen na objednávku :angry: No děs! Pak jsme jeli nakopit do Intersparu a chtěla jsem tam malou přebalit - bohužel jsem zjistila, že tam na WC přebalovák nevedou :confounded: Sem myslela, že v dnešní době to je už všude. Pak nás dodělali, když chtěli u pokladny za tu obyčejnou igelitku 1,-. Není to tak dlouho, když otevírali, tak dávali tašky zadarmíko a ještě to tam nějaký holčiny dvali zákazníkům do tašky.
Teda Lípa mě nikdy neuchvátila, ale po tomhle, sem měla fakt dost. Zlatá Stráž, to to máme aspoň blíž do Liberce.

A včera jsme byli na výletě ve Frýdlantě a Lázních Libverda. Svítilo hezky sluníčko, tak byla fajn procházka. Karolínka v autě i v kočárku furt spí, tak je to pohodička. Máme tu ohřívačku jídla do auta, tak není problém. Malou bereme i do restaurací, tak se pak můžeme i v klídku najíst.

perada - máte stejnou ušatou osušku :slight_smile: My jsem ji dostali od známých.
6. dub 2007 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chci vám popřát krásné Velikonoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já jsem už zase nastydlá a ne a ne se toho zbavit,jestli to nepoleví,tak jdu k doktorce,pořád něco přecházím a pak to takhle dopadá :frowning2:
8. dub 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko ahoooj, no to fakt nezávidím :frowning2: tentokrát by to chtělo pořádně vyležet!!! Bude to asi viroza nebo chřipka, co? :frowning2: No já si to už snad vybrala!!!

Velikonoce jsme si báječně užili!! Mám je moc ráda. KOledníků bylo dost...přehlídka malých dětiček :slight_smile: Mamina pracuje totiž ve školce. A pak k nám chodí jen příbuzný.
10. dub 2007 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny po několika dnech nepřítomnosti.

Velikonoce byly docela náročné, měli jsme dvě oslavy, takže minimálně dnes a zítra budu jenom odpočívat a nic nedělat.

Pikuso, brzo se uzdrav.
10. dub 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá, že tady nikdo není....
10. dub 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já už jsem téměř zdravá. No ještě mám malinko rýmu. Ale jinak se mě to fest drželo týden.

prada - koukala jsem k Tobě do alba. Tu postýlku jsem měla taky vybranou, není vůbec drahá. Nakonec nám ale půjčili postýlku známí i s matrací, tak jsme ji kupovat nemuseli.
10. dub 2007 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak rýmu mám pořád.Už me z toho snad bolí i zuby.
Koledníku u mě taky bylo dost,hlavně žáčci ze školy.
10. dub 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky stále ještě jsem celá ve čtvrtek jdu na kontrolu! Jinak i u nás byly velikonoce super také jsme měli hodně koledníků!!! :slight_smile:
10. dub 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek