• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
ahoj holky,

Mori, tak jak jsi se rozhodla ???Co prášky?
10. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - to víš že jsem si na tebe vzpoměla :wink: Ale byla to jen rychlovka v Penny a hned nás taťka vyzvednul. Spíš jsem si říkala, že bych někdy dorazila jen tak na odpoledne a mohli bysme dát prochajdu v parku :slight_smile: Co říkáš?
10. kvě 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,jasan,klidně přijed,projdeme se,v Besedě na terásce dáme kafíčko............ :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Po delší době se hlásím, koukám, že jste naplánovali srazík, tak to jsem ráda, snad nám do toho nic nevleze a určo se hlásíme taky, že dorzíme, jen ale asi malinko déle, Elenka po obědě spinká dvě hoďky nejmíň.
Pikusko -fotky malého úžasné, je nádherné zlatíčko.
Perad - koukám jste samý výlet, taky jsem nevěděla, že Mácháč se slavnostně otevrá. V Liberci jsme se byli kouknout, jak starý ještěd už tam není a už tam je May, kde jsou opět samé krámečky nejvíc s oblečením a některé docela drahé.
My byli taky u zubaře i s Elenkou, trošku plakala, ale zvládla to, už jí vylezly všechny 4 stoličky, tak jsem ráda, že už konečně začla zase pořádně jíst. Včera jsme byli v Praze a sháněli sedačku do obýváku, skoukli jsme asi 4 prodejny a nakonec zvítězila Kika. Měla jsem strach, jak Elenka zvládne to cestování a přesouvání, ale byla zlatá, nejvíc ji pak bavili kuličky v bazénu v dětském koutku v Kika a byla spokojená.

Andar - držím palečky ať je vše v pořádku a tak jak si přeješ :dizzy_face: :dizzy_face: Opravdu to hrozně rychle uteklo.
10. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopolko mamči :slight_smile: Taky je u vás hnusně? Tady prší, je černo a v takovém počasí se mi nic nechce :confounded:

Jen tak pro zajímavost ... se snažím vést si v tabulce v PC co jsme koupili Káje do pokojíku - protože pak když přemýšlíme kolik nás to stálo, tak samozřejmě nevíme, neboť se vše kupuje postupně :wink: No docela jsem čuměla, když jsem se dostala na částku cca 24 000,- :astonished: A to tam nemá žádný zázrak ... počítala jsem fakt všechno (koberec, nábytek, boxy, borduru, záclonu, garnýž, světla, .... ) samozřejmě bez hraček, jen prostě vybavení pokoje. Tak to jen abyste měli představu :wink:
11. kvě 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
jenom zdravím, PC stále nestíhám :cry:
Andar, myslím na Tebe :wink: blíží se Vám to......
Holky, super fotečky.
Jinak u nás taky od rána prší :angry:

Jo a všimla jsem si, že Laada je těhulka, má v pase napsané 10tt, tak snad bude vše v pořádku a taky se brzy miminka dočká. Ale sem už asi nechodí,že?
11. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - hezký nový fotečky :slight_smile: Koukám, jak už se Filípek zvedá a drží si hezky lahvičku :slight_smile:

helenkaa - jé, to musím na Laadu juknout :slight_smile: No občas se tu ukáže namátkově, tak snad se příjde pochlubit :wink:
Co srazík? Dorazíte, nebo zatím ještě ne?
11. kvě 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych dorazila strašně ráda, ale zatím nevím...chodíme spát cca kolem půl 1 a většinou spíme 2-3 hodiny.
kdy že je srazík? 18.5.?od 14 hodin v Unionce?
11. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontrola :slight_smile:
Jsem tu, tak vse OK, monitor zase pry krasny, ze je videt, ze se prckovi dari dobre,kleslo mi pekne bricho, vysetreni bylo neprijemny, pac mam pry dost bolestivou sponu stydkou a ona me moc nechtela trapit, tak pry ani nedosahla moc na cipek, tak nevi jestli uz neni treba pootevrenej,ale je zkracenej na 1cm a zmeklej.Rikala jsem ji o bolestech co mam a pry poslicci (hl.dneska v noci, zada a bricho),no a prej kdybych mela mit u porodu krizovy bolesti a do toho ta bolest ty spony, tak ze doporucuje epidural. Priste kontrola zase v pondeli,ale uz v porodnici a mel by byt i utz a odhad vahy. )Jo a pry mame zkusit sex - nevite nekdo co to je? :grinning:

Jinak dekuju jak na me myslite holky :wink:

A o Laade vim, potkaly jsme se pred 14dny u Dr, sla prede mnou a hrozne se bala - a dopadlo to dobre,ma tam prcka i se srdickem :dizzy_face: Ted jde myslim zase zitra? No mohla by se tu objevit :wink:
11. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - jj přesně tak :slight_smile: No uvidíš, jak ti to vyjde, ale bylo by to fajn :wink: mega dlouho jste nebyli :wink: Býváme tam tak to 16.30 h.
11. kvě 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak teda nevime jestli dorazime pac ja potrebuju jet v pondeli do Boru :confounded: Ale zkusim mamcu aby mi pohlidala dabla a dojedu tam dopoledne snad to vyjde :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..........
Andarko,no zase kontrola OK :slight_smile: a v nemocnici???A jsi objednaná??jestli ne tak tam bud teda co nejdřív :wink:
A ano Ladunka je těhu a zítra nebo ve středu jde na KO..................
tak se pochlubí asi až bude vše v poho a ona se uklidní :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-jo jo uz pujdu do nemocnice a objednana nejsem, mam jit rano na monitor, pak UTZ a pak s vysledkama do 9.patra na ambulanci - tam si taky chodila vid? To abych si sebou vzala obed co? :unamused:
11. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky
Andaro - já šla od dr. naposledy přesně s tím samým, kontrola za týden v porodnici.. :grinning: Já měla z tý kontroly docela vítr, co jako se bude dít. No nervíky asi zapracovali a kontrola se už nekonala.. :grinning: tak ať to máš stejné..
11. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nestíhám,předěláváme našim barák.

Jinak všechny zdravím,miminka krásně rostou,jak jsou ještě hoďnoučký co???? :grinning: Jak je takhle úžasný počasí,tak je to otrava a Táda je tak trochu na pěst. :slight_smile: :frowning2:

Andaro hodně odpočívej a spi, pak už se jen tak nevyspíš :slight_smile: :sweat_smile:

Jinak na sraz bych mohla dorazit jen upřesnění 18.5.od 14.00h.Budu muset dorazit dřív,páč po obědě spí tak do tří a než by sme se vypravily a dojely tak by bylo po srazu.Tak jestli by někdo nešel taky dřív,jen tak se cournout (teda podle počasí) :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni-to je moje napln dne-spani a valeni :grinning: No sem tam teda dam treba vyprat pradlo a tak. :grinning:
11. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
já jsem asi blázen, ale mám hroznou radost, že konečně prší!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ani nevíte jakou, konečně nám poroste travička, jsem už z toho na palici a chodím pozorovat, jak už je velká a kde všude je. :sweat_smile: :sweat_smile:

Mori - nás čeká zařizování pokojíčku příští rok, to ce máme teda na co těšit, už něco začínám pokupovat teď, aby to nebyla příští rok darda. Je to peněz a peněz.

andarko - ty poslední dny jsou nejhorší, nevíš, jak si lehnout, sednou a když tě něco píchne, nebo pobolí, tak se hned lekáš, že je to ono. :wink: :wink: Držíme palečky a je dobře, že vzorně odpočíváš.
11. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....Andarko,jojo tak jsem tam chodila,jen já nechodila do 9.patra,ale zůstávala jsem v 8--tam je rizikovka.
Bud tam ráno aspon v 8,sice na UTZ jsou dýl,ale je to lepší.Monitor už je pak rychlejší.Ale třeba ta KO už nebude.A jestli ano,na UTZ je moc příjemná dr.---------- :slight_smile:
Jo a srazík...já nedorazím,mám stále rozbité auto a přítel je zrobna ten týden v práci,takže mě tam ani nehodí.
A busem si teda netroufám.........
12. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - proč né busem ???
12. kvě 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak my asi na srazík taky nedorazíme, páč jsme objednaný na kyčle. Tak nevím jak to stihnu, jsou tam od 15.00 do 16.30, tak uvidím, buď dorazím a nebo ne. :frowning2:
12. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,ještě nemáme ani po šestinedělí,tak víš...nechci ho tahat ještě mezi davy a hlavně......busem jsem sama nejela asi 10 let :astonished: a asi to neumím :grinning:
12. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdareček paleček :slight_smile: My byly odpolko venku, před chvilkou jsme přišly. Jdu upéct bábovku a pak chci a hlavně musím žehlit :sweat_smile: už to odkládám kolik dní :grinning:

pikus - no jo vlastně šestinedělí ještě nemáte, tak to beru :wink:
12. kvě 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky dámy ! :slight_smile: Dnes jedu do ČL cournout trošku po krámech a máme v plánu s kamarádkou zajít do Unči, tak doufám, že tam nezapomenu rezervovat stůl :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laddo, moc gratuluji a přeji Vám hodně štěstíčka a zdravíčka (Tobě i miminku). Dávej na sebe pozor. :wink:
13. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laada - my už to tu víme :slight_smile: Moc moc moc gratuluju a ať je vše tak jak má být až do samého konce, kdy tě pak čeká sladká odměna v podobě miminka v náručí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladunko-moc gratuluju, miminko je krasny :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lasunko,super :wink:
13. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Ladu, mooc gratuluju a přeju hoodně zdravíčka tobě a miminečku!!!
13. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Ladunko velikánská gratulace, opatrujte se!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek