Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
valentynka
10. kvě 2009
ahoj holky,

Mori, tak jak jsi se rozhodla ???Co prášky?
moriautor
10. kvě 2009
pikusa - to víš že jsem si na tebe vzpoměla 😉 Ale byla to jen rychlovka v Penny a hned nás taťka vyzvednul. Spíš jsem si říkala, že bych někdy dorazila jen tak na odpoledne a mohli bysme dát prochajdu v parku 🙂 Co říkáš?
pikusa
10. kvě 2009
Mori,jasan,klidně přijed,projdeme se,v Besedě na terásce dáme kafíčko............ 🙂
andilekir
10. kvě 2009
Ahojky holky!
Po delší době se hlásím, koukám, že jste naplánovali srazík, tak to jsem ráda, snad nám do toho nic nevleze a určo se hlásíme taky, že dorzíme, jen ale asi malinko déle, Elenka po obědě spinká dvě hoďky nejmíň.
Pikusko -fotky malého úžasné, je nádherné zlatíčko.
Perad - koukám jste samý výlet, taky jsem nevěděla, že Mácháč se slavnostně otevrá. V Liberci jsme se byli kouknout, jak starý ještěd už tam není a už tam je May, kde jsou opět samé krámečky nejvíc s oblečením a některé docela drahé.
My byli taky u zubaře i s Elenkou, trošku plakala, ale zvládla to, už jí vylezly všechny 4 stoličky, tak jsem ráda, že už konečně začla zase pořádně jíst. Včera jsme byli v Praze a sháněli sedačku do obýváku, skoukli jsme asi 4 prodejny a nakonec zvítězila Kika. Měla jsem strach, jak Elenka zvládne to cestování a přesouvání, ale byla zlatá, nejvíc ji pak bavili kuličky v bazénu v dětském koutku v Kika a byla spokojená.

Andar - držím palečky ať je vše v pořádku a tak jak si přeješ x-) x-) Opravdu to hrozně rychle uteklo.
moriautor
11. kvě 2009
Dobré dopolko mamči 🙂 Taky je u vás hnusně? Tady prší, je černo a v takovém počasí se mi nic nechce :-S

Jen tak pro zajímavost ... se snažím vést si v tabulce v PC co jsme koupili Káje do pokojíku - protože pak když přemýšlíme kolik nás to stálo, tak samozřejmě nevíme, neboť se vše kupuje postupně 😉 No docela jsem čuměla, když jsem se dostala na částku cca 24 000,- :-o A to tam nemá žádný zázrak ... počítala jsem fakt všechno (koberec, nábytek, boxy, borduru, záclonu, garnýž, světla, .... ) samozřejmě bez hraček, jen prostě vybavení pokoje. Tak to jen abyste měli představu 😉
helenkaa
11. kvě 2009
ahojky!
jenom zdravím, PC stále nestíhám 😢
Andar, myslím na Tebe 😉 blíží se Vám to......
Holky, super fotečky.
Jinak u nás taky od rána prší ]-(

Jo a všimla jsem si, že Laada je těhulka, má v pase napsané 10tt, tak snad bude vše v pořádku a taky se brzy miminka dočká. Ale sem už asi nechodí,že?
moriautor
11. kvě 2009
val - hezký nový fotečky 🙂 Koukám, jak už se Filípek zvedá a drží si hezky lahvičku 🙂

helenkaa - jé, to musím na Laadu juknout 🙂 No občas se tu ukáže namátkově, tak snad se příjde pochlubit 😉
Co srazík? Dorazíte, nebo zatím ještě ne?
helenkaa
11. kvě 2009
já bych dorazila strašně ráda, ale zatím nevím...chodíme spát cca kolem půl 1 a většinou spíme 2-3 hodiny.
kdy že je srazík? 18.5.?od 14 hodin v Unionce?
andara
11. kvě 2009
Kontrola 🙂
Jsem tu, tak vse OK, monitor zase pry krasny, ze je videt, ze se prckovi dari dobre,kleslo mi pekne bricho, vysetreni bylo neprijemny, pac mam pry dost bolestivou sponu stydkou a ona me moc nechtela trapit, tak pry ani nedosahla moc na cipek, tak nevi jestli uz neni treba pootevrenej,ale je zkracenej na 1cm a zmeklej.Rikala jsem ji o bolestech co mam a pry poslicci (hl.dneska v noci, zada a bricho),no a prej kdybych mela mit u porodu krizovy bolesti a do toho ta bolest ty spony, tak ze doporucuje epidural. Priste kontrola zase v pondeli,ale uz v porodnici a mel by byt i utz a odhad vahy. )Jo a pry mame zkusit sex - nevite nekdo co to je? 😃

Jinak dekuju jak na me myslite holky 😉

A o Laade vim, potkaly jsme se pred 14dny u Dr, sla prede mnou a hrozne se bala - a dopadlo to dobre,ma tam prcka i se srdickem x-) Ted jde myslim zase zitra? No mohla by se tu objevit 😉
moriautor
11. kvě 2009
helenkaa - jj přesně tak 🙂 No uvidíš, jak ti to vyjde, ale bylo by to fajn 😉 mega dlouho jste nebyli 😉 Býváme tam tak to 16.30 h.
heresta
11. kvě 2009
Ahoj holky, tak teda nevime jestli dorazime pac ja potrebuju jet v pondeli do Boru :-S Ale zkusim mamcu aby mi pohlidala dabla a dojedu tam dopoledne snad to vyjde 🙂
pikusa
11. kvě 2009
Ahoj holky..........
Andarko,no zase kontrola OK 🙂 a v nemocnici???A jsi objednaná??jestli ne tak tam bud teda co nejdřív 😉
A ano Ladunka je těhu a zítra nebo ve středu jde na KO..................
tak se pochlubí asi až bude vše v poho a ona se uklidní 🙂
andara
11. kvě 2009
Pikus-jo jo uz pujdu do nemocnice a objednana nejsem, mam jit rano na monitor, pak UTZ a pak s vysledkama do 9.patra na ambulanci - tam si taky chodila vid? To abych si sebou vzala obed co? :-|
jojinkacl
11. kvě 2009
AHojky
Andaro - já šla od dr. naposledy přesně s tím samým, kontrola za týden v porodnici.. 😃 Já měla z tý kontroly docela vítr, co jako se bude dít. No nervíky asi zapracovali a kontrola se už nekonala.. 😃 tak ať to máš stejné..
moniska24
11. kvě 2009
Ahojky holky nestíhám,předěláváme našim barák.

Jinak všechny zdravím,miminka krásně rostou,jak jsou ještě hoďnoučký co???? 😃 Jak je takhle úžasný počasí,tak je to otrava a Táda je tak trochu na pěst. 🙂 😞

Andaro hodně odpočívej a spi, pak už se jen tak nevyspíš 🙂 :-N

Jinak na sraz bych mohla dorazit jen upřesnění 18.5.od 14.00h.Budu muset dorazit dřív,páč po obědě spí tak do tří a než by sme se vypravily a dojely tak by bylo po srazu.Tak jestli by někdo nešel taky dřív,jen tak se cournout (teda podle počasí) 🙂
andara
11. kvě 2009
Moni-to je moje napln dne-spani a valeni 😃 No sem tam teda dam treba vyprat pradlo a tak. 😃
andilekir
11. kvě 2009
ahojky holky!
já jsem asi blázen, ale mám hroznou radost, že konečně prší!!!! x-) x-) x-) Ani nevíte jakou, konečně nám poroste travička, jsem už z toho na palici a chodím pozorovat, jak už je velká a kde všude je. :-N :-N

Mori - nás čeká zařizování pokojíčku příští rok, to ce máme teda na co těšit, už něco začínám pokupovat teď, aby to nebyla příští rok darda. Je to peněz a peněz.

andarko - ty poslední dny jsou nejhorší, nevíš, jak si lehnout, sednou a když tě něco píchne, nebo pobolí, tak se hned lekáš, že je to ono. 😉 😉 Držíme palečky a je dobře, že vzorně odpočíváš.
pikusa
12. kvě 2009
Ahojky....Andarko,jojo tak jsem tam chodila,jen já nechodila do 9.patra,ale zůstávala jsem v 8--tam je rizikovka.
Bud tam ráno aspon v 8,sice na UTZ jsou dýl,ale je to lepší.Monitor už je pak rychlejší.Ale třeba ta KO už nebude.A jestli ano,na UTZ je moc příjemná dr.---------- 🙂
Jo a srazík...já nedorazím,mám stále rozbité auto a přítel je zrobna ten týden v práci,takže mě tam ani nehodí.
A busem si teda netroufám.........
moriautor
12. kvě 2009
pikusa - proč né busem ???
andilekir
12. kvě 2009
Ahojky holky!
Tak my asi na srazík taky nedorazíme, páč jsme objednaný na kyčle. Tak nevím jak to stihnu, jsou tam od 15.00 do 16.30, tak uvidím, buď dorazím a nebo ne. 😞
pikusa
12. kvě 2009
Mori,ještě nemáme ani po šestinedělí,tak víš...nechci ho tahat ještě mezi davy a hlavně......busem jsem sama nejela asi 10 let :-o a asi to neumím 😃
moriautor
12. kvě 2009
Zdareček paleček 🙂 My byly odpolko venku, před chvilkou jsme přišly. Jdu upéct bábovku a pak chci a hlavně musím žehlit :-N už to odkládám kolik dní 😃

pikus - no jo vlastně šestinedělí ještě nemáte, tak to beru 😉
moriautor
13. kvě 2009
Čauky dámy ! 🙂 Dnes jedu do ČL cournout trošku po krámech a máme v plánu s kamarádkou zajít do Unči, tak doufám, že tam nezapomenu rezervovat stůl 🙂
helenkaa
13. kvě 2009
Laddo, moc gratuluji a přeji Vám hodně štěstíčka a zdravíčka (Tobě i miminku). Dávej na sebe pozor. 😉
moriautor
13. kvě 2009
laada - my už to tu víme 🙂 Moc moc moc gratuluju a ať je vše tak jak má být až do samého konce, kdy tě pak čeká sladká odměna v podobě miminka v náručí x-) x-) x-)
andara
13. kvě 2009
ladunko-moc gratuluju, miminko je krasny x-)
pikusa
13. kvě 2009
Lasunko,super 😉
valentynka
13. kvě 2009
ahoj holky,

Ladu, mooc gratuluju a přeju hoodně zdravíčka tobě a miminečku!!!
andilekir
13. kvě 2009
Ahojky holky!
Ladunko velikánská gratulace, opatrujte se!!!! x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli