• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Děkuju holky :dizzy_face: mávalo na mě nejdřív jednou ručičkou pak druhou tak sme se s Dr. smály :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
laada taky moc gratulujem... :wink:
13. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A já mám novinkuuu :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori? :confused:
13. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laada, taky moc gratulujeme k mrňouskovi. Držíme pěstičky ať jde vše jak má být...
13. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se přiznejte ženský co vás napadlo ???
13. kvě 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze si cekatelka :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - no jsem si myslela, že vás napadne tohle :grinning: prdlajs :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jela jsem do ČL dnes sama s Kájou auteeem :grinning: Však víte, jsem vám říkala jak jsem furt neřídila :wink:
13. kvě 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
Tak nekdo se te tu ptal na prasky a tys neodpovedela, tak proto me to napadlo :grinning:

To ses teda sikulka a klobouk dolu :wink:
13. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....jsi ve finále :astonished: :wink: tak ted každým dnem vid.........
Mori,šikulka jsi teda :slight_smile:
Ladunko,tak to už se na tebe miminečko moc těší vid...........
13. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý zamluvila jsem Unionku na to pondělí juuu?
řekla jsem,že jeden stůl určitě, tak říkal,že nám to zase spojí tam v rohu, no klasika naše místečko,tak jsem zvědavá jaká bude účast.

příjde:
Mori

Perada
Moniska

a kdo další?? pište pište :slight_smile:

mori, šikulka:slight_smile:
a šlo to vid? strach je pryč néé???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím, že i verunkarovnka psala, že přijde :slight_smile:

val - no jasněěě :sunglasses: baví mě to, tak to snad půjde i dál v poho :wink:

jo a peradu jsem dnes v ČL potkala :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě nevím, jak to stihneme, jestli Elík vstane brzy po o., tak na chvilku dorazíme, abychom pak stihli ty kyčle. Jinak přidala jsem pár foteček, tak když tak jukněte. :wink:
13. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no my dorazíme, a pokud to vyjde Herestě, tak ta také....
14. kvě 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..........
Andilekir,zkoukla jsem fotečky a jak jsi psala o tom šeptání do ouška,tak to mě dojalo........a malá je krásná :wink:
14. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak to zaktualizuji :

Mori
Perada

moniska
verunkaronka

a v záloze :slight_smile: Andilek,Heresta
14. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilku, tééda malá to je parádnice a jak pomáhala sázet keříky :grinning: :grinning: to už snad ani nešlo vyprat coo?
14. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Já účast neslibuji, ale pokusím se nějak vymyslet poobědové spaní a možná bychom dorazily. :wink:
Mori, tak to je super, že jsi se překonala a vyjela sama s autíčkem :wink:

Andar, stále nic?
14. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Andilku -krasny fotky, Elenka je uz velka slecna :wink: a jak pomahala sazet, jsem se musela smat :grinning:

Helenko- porad nic, tvrdne bricho a obcas poslicci, ale pohoda :wink: No muze to byt kazdym dnem. :slight_smile:

Val - Filipek je frajer, taky krasne roste - ted uz by se mu u me na brise nelibilo, byl by pekne prohnutej :grinning: Ja se tudle snazila pochovat Ginger Dominika a jaksi to taky nejak neslo :grinning:

Sraziksi uzijte, ja mam v pondeli kontrolu v nemocnici :wink:
14. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre dopoledne, ja porad nevim jestli to stihnu kdyz to dobre dopadne pojedu to vyridit uz zitra tak by jsme dorazili dam vcas vedet..
14. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
předně gratuluju Laadě!!!! Opatruj se a přeji krásné a pohodové těhotenství! :dizzy_face:
Iren máš krásné fotečky! Elenka už je slečna parádnice! :dizzy_face:
Andar, tak kdyby to vypuklo, přeju ať to má rychlý a pohodový průběh! :dizzy_face:

A já včera potkala mori :grinning: :grinning: S řízením super! :wink:

Dorazily nám fotky od fotografa,nebylo jednoduchý tentokrát Péťu tam udržet. Měl jednou stát u houby a podruhé sedět s beruškou v ruce, tu furt zahazoval a vstával :slight_smile: Takže berušku uvidíte vzhůru nohama u nohy :slight_smile:) Byla to rychlovka, takže na společné se netváříme bůh ví jak úžasně :slight_smile: Snad to příště bude zase lepší :slight_smile: Jukněte - http://jaksezijeunas.cz/album/main.php?cmd=album&var1=012+-+Peta2%2F20+-+fotograf/

Zítra pořádá MC PUMPKIN na náměstí akcičku - http://www.mcpumpkin.cz/d-akce-6 , pujdem se podívat. Mám už v kalendáři napsanou i tu přednášku o očkování, snad to vyjde a dorazím.
14. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, hrozně dlouho jsem tu nebyla - tak se omlouvám :sweat_smile:
V pondělí bych taky dorazila na srázek, alespoň se dozvim nějaké novinky - číst vše zpětně se mi fakt nechce :fearful:
Perada: Fotečky jsou nádherný.. dnes jsem si taky byla vyzvednout foto od fotaka, ale malyho fotil u nějaké krabice.. takhle krásnou muchomůrku fakt neměl!! kde jste se fotili???
Hezký večer všem!! Adéla
14. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se musim ze srazu omluvit ale nestihnu to, musime jet do toho Boru a manža dělá do 15:00 jedine že by mně vyzvedl tam byla bych s váma aspon hodinku
15. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak to zaktualizuji :

Mori
Perada

moniska
verunkaronka
naomi9

a v záloze Andilek,Heresta

heresto, i hodinka dobrá :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky, tak mi pekne kleslo brisko - Dr mi to uz rikala v pondeli a dneska si toho dokonce sam od sebe vsiml tchan, prej: "Ty uz budes brzo rodit vid, mas pekne dole bricho" :sweat_smile: Jinak zadny priznaky, zadna hlenova zatka nic, bricho teda porad tvrdne,ale bolesti nejsou. Tak to tu kontrolu v nemocnici v pondeli jeste stihnu :confused:
15. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Kájuška si dnes dala 3 zdravé hodinky spánku :slight_smile: tak ještě že jsem toho využila a zalomila to taky :grinning: a je mi fajně :wink:

Kdyby chtěl někdo inspiraci, tak jsme dnes vařila toto: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=22575 a dobrý to bylo :dizzy_face:

andara - jenom aby, ještě máš před sebou víkend :wink:
15. kvě 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar, někdy ani zátka ani bolesti a je to šup šup:slight_smile:

noo mě filda zabral na dvě hodinky a dělala jsem zemlobábu, neteř jí má ráda,tak ted jsme si šmákli :slight_smile:

mori, vypadá to dobře, hned si to jdu uložit :slight_smile:
15. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...tak tak,ještě máš před sebou víkend :grinning: myslím na tebe :wink:
a bolesti??nemusí být :wink:
15. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Andar-jsem ti říkal, že jsem měla vnuknutí a vidím to na 17.5....je mi líto, že jsme se včera minuly,ale já docela spěchala...
jinak teda my se srazíku neučastníme, Luky má nebo spíš měl střevní chřipku či co...z neděla na pondělí zvracel, pak měl průjem,ale úplně šílenej jenom vodu kadil...ale byl bez teploty tak jsem si myslela, že to samo odezní,ale prd, tak jsem sním byla u doktorky ta nám dala nějaké kapsle, které okamžitě zabrali...tak jsem ráda, protože to bylo hrozný.No a v pondělí jdeme na kontrolu.
Perado-krásný fotky kam chodíte k fotografovi?
15. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek