• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
aho heave, tak to je dobře,že ty kapse zabrali a už je líp.

u nás naopak.
filípek měl dnes poprvé teplotku 39st., tak jsme s ním jela na pohotovost.
koupila jsem nurofen sirup a paralen čípky.
nurofen pomohl lehce a odpo jsme dala čípek, ted měl už tepltu 37,7.
ráno jen tak ležel a koukal úplně bez zájmu a měl strašně horkou hlavičku a přitom ručičky takový lehce studený.
ale ted si chvilku už hrál a už zase spinká, jde vidět,že ho to zmohlo,chudinka malej.
16. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si myslela, že máme vyhráno,ale prdlajs...Luky dneska kadil teda třikrát,ale pořád to má řídký...ale alespoň to není ta voda...uvařila jsem mu rýžový odvar,ale když jsem mu to nesla tak spustil řev a říkal, že je to bleee, já nemám srdce mu to rvát do pusy, ikdyž by mu to asi pomohlo...to je trápení s těma prťátkama...
val-co co by mělo být Filípkovi? viróza?ať je brzo v pohodě...
16. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my taky nemáme vyhráno.
večer v půl osmé měl sice 37,5, no ale ted ráno v 9 měl 39,4 st. :frowning2: :frowning2:
dala jsme mu nurofen a šel spinkat, zase je z toho celý zmožený,jen leží a kouká,ani se neusměje :frowning2: :frowning2:

snad to bude lepší,acho joo.

takže nevím jak to bude zítra se srazíkem a zrovna mi tam měla Perada vzít riflovou bundičku,co jsem si u ní vyhlídla na MMB.
kdyžtak pro ní pošlu manžu
17. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem porad tu a 2v1 :grinning:
Jinak chudaci deticky nemocny, at jsou brzo fit :unamused:
17. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Koukám, Andarka pořád 2 v 1, držíme palečky ať je vše v pořádku. :dizzy_face: :dizzy_face:

heave - střevní chřipky máme za sebou s Elí už celkem tři, bylo to vždy hrůza a když k tomu zvracela, hrozný, pomohlo nám na to, že jsem jí davala do pití Kulíšek, jsou to takové pytlíky na rozpůštění, hlavně musí hodně pít a ty jsem koupila od HiPP v lékarně rýžovo mrkvovou šťávu na průjmy a ta taky zabrala. Tak hlavně ať se malý z toho brzy dostane.

Val - je to hrůza když takhle malý ptátka stůňou, nevíš pořádně co jim je, tak ať to Filípek taky brzy zvládne a je zase kluk jako buk. :sweat_smile: :sweat_smile:

Elence se udělal nějaký okzém u očička, tak doufám, že to nebude nějaká alergie, asi budeme taky muset k dr. :confounded: :confounded:

Mori - ten obídek vypdala moc dobře, taky jsem si ho uložila, že to někdy vyzkouším, jen Míša nemá rád houby, tak už vidím, jak to zase dloube :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar-jako říkáš, že dneska to nebude??? :grinning: a co taťka už položil tu dlažbu v kuchyni?
Luky je od rána mrzutej, ubulenej, pořád by se jen choval,ale jen odemne, když na něj sáhne tatínek tak to je řevu jako by ho na nože brali...zatím dneska nekadil, tak se modlím aby to bylo v pořádku....
Andílku-zítra jdeme na kontrolu tak uvidíme jak bude léčba pokračovat, kdyžtak bych toho kulíška koupila,problém s pitím nemá...Luky pije dost,akorát mu dávám do pití tu kapsli a smrdí jako droždí,asi to i cítí a říká opět to jeho bleee. :grinning:
val.držím palečky ať je Filípeček brzy v poho.
17. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim,ze dneska to nebude-jeste si uziju zitrejsi vysetreni v porodnici -bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tatka poklada, akorat to musi delat navickrat,abysme se dostali do koupelny a do obyvaku kde spime :wink:Ale zitra uz by to melo byt komplet, nebo nejpozdejc v utery - Honza ted venku motuje skrinky do kuchynske linky :slight_smile:

Dneska je tak krasne :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Andarko - jj, dneska je hezky, dneska by to šlo.. :wink:
17. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, marodům brzé udravení! Tyhle virózy s enám naštěstí vyhýbají (ťuk ťuk, ale jak to někdo má tak se to šíří rychle ani nevíte odkud to přišlo :frowning2:
Snad už zítra budete mít pokoj.

Iren, já teď pozoruju na Péťovi taky nějaký ekzém - suchý flíčky, tak jse zvědavá co z toho bude.... :pensive:

Andaro, mimí asi čeká až bude hotová koupelna :grinning: ať si taťka pospíší :grinning: Ale stejně..uteklo to těhotenství, viď??

Val s bundičkou si vůbec nelam hlavu! Máš jí tu u mě schovanou. Bydlíš přeci poblíž tak jak budešmoc, stačí říct kdy a zajedu ke vchodu a prohlédneš si jí. Případně až bude Filípek fit, dáme někde venku sraz. :wink:

naomi, heave, fotograf je to brněnský www.photodienst.cz , jezdí k mamče do školky, takže se tam vždy zajedeme taky vyfotit :wink: bohužel nevím o šikovném fotografovi tady v ČL :frowning2:
17. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ähoj holky..........
malým marůdkům brzké uzdravení.........
Andarko,tak nic???????tak zítra na KO držím palečky.........no třeba nebude....ještě máš časík :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, jsem tadyy :grinning: a nic mi neni, akorat jsem dneska mela pekne otekle nohy,coz se mi doposud vyhejbalo a taky jsem objevila prvni strie na brisku, jinak pohoda :slight_smile:
Zitra se mnou jede manzilek,tak mi to snad utece. :wink:

Perad -jj muj tatka rekl, ze az rekne ze je HOTOVO, tak muze prcek ven :wink: :sunglasses:
17. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,zítra jen dobré zprávy a jsem zvědavá,jak je miminko veliký :slight_smile:
Jooooooo a dr.se tě bude ptát,jestli víte pohlaví :wink: mě se tam taky poprvé ptala a potvrdila mi ho :grinning:
17. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-taky jsem zvedava :grinning: no a pohlavi snad uz ani vedet nechci :sunglasses: Jo a jak to tam chodi s tim monitorem?To zazvonim na porodni sal a reknu,ze jdu na natacky? :confused:

Akorat se bojim prohlidky,mne to posledne docela bolelo, az toho Dr nechala kdyz me videla jak se tvarim a rikala, ze ani nezjistila jak je na tom cipek,myslim jestli je uz otevrenej nebo tak, mne strasne boli ta stydka kost :unamused:
17. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,tam jsou 2 zvonky...příjem a tam zvonit nebudeš :grinning: a hned vedle monitory a tam cinkni.... :wink:
a oni mají někdy i dveře otevřené....
17. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=P_tCzVrdt0w
a tady můj první pokus o krátké video :wink:
17. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andaro KO ke konci jsou nepříjemné a já i trochu špinila, ale to už vydržíš :wink: Já jsem tak zvědavá co budete mít! :dizzy_face:
Zítřejší KO zvládněte dobře!

Pikus, jak jsem psala do mailu....nádherný! :dizzy_face:

Manžel už je na cestě domů, tak jdu čekat do postele :grinning:
Dobrou!
17. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak jak to vypadá s marůdkama? Kdo dnes dorazí ?
18. kvě 2009 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.........
Andarko,at KO dopadne dobře :wink:
Peradko,díky :wink:
A užijte si srazíček
18. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Tak co malý marodi,doufám,že už je jim líp :wink:

Tak kolik nás tam dneska bude???? :grinning: Já určitě dorazím :grinning: Mori přijedeš zase v půl druhý,že bych na tebe zase čekala před bankem? :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak Filípek má stále teplotku, už " jen" 38,7 ,dala jsme mu teda nurofen a za chivlku jedem k doktorce.
Na 90% dneska nedorazíme, spíš jenom já pro tu bundičku, manža mi včera říkal,že at si zajedu,že pohlídá:slight_smile:
tak byhc si dala s vámi kávičku a pak byhc zase frčela.

jdu se mrknout na to videjko :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusa móóóc pěkný Matýsek je kus chlapa :slight_smile: :grinning:
18. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, krááásnéé :slight_smile:
Matyášek je jako andílek :slight_smile:

v čem jsi prosím tě dělala tu prezentaci?
já furt tak nějak hledám prográmky, něco málo jsem měla, vyzkoušela ale kolirát to není ončo
18. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - když dorazíš aspoň na chvilku na kávičku, tak budu určo nejen já moc ráda - bys mi tam chybělaaa :wink:

pikusa - heeezký videjko :dizzy_face:

Jinka my byli v sobotu sami - Karolínka šla už dopo k babičce, spala tam v noci na neděli. Tak jsme zašli v sobotu s manželem na večeři :slight_smile: Včera odpo jsme za ní šli a šlo se na kolotoče co sem přijeli a pak na chvíli posedět na jednu zahrádku :wink: :grinning:

Holky co to je dnes za počasí, mě se nic nechceee :unamused:
18. kvě 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori :slight_smile: děkuju :slight_smile: se snad stydím :slight_smile: :grinning: :grinning:

kdyby se tu náhodou ukázala Raduš, tak jsme jí psala vzkazík na MMb ale snad si to přečte i tu,že dorzaím a bundikču mi může vzít, se na ní těším :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám Mopri prosím tě na Raduš telefon ?
18. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já píšu :angry:

nemáš Mori prosím tě na Raduš telefon?
18. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, děkujuu :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY, taj já dnes určitě dorazím!! už se na vás těším :slight_smile:

pikusa - to je krásný video!!! fakt supr :wink: malej je roztomilej :sweat_smile:

Tak zatim paaa
18. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bohuželnedorazím :cry: , od včerejška mi není dobře. a to jsem už měla v plánu, že to nějak zkusíme a přijedeme....

Andar, držím pěstičky, aby KO dopadla dobře. Já bych už teď pohlaví taky vědět nechtěla, když jste to vydrželi tak dlouho nevědět.....
18. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek