• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Holky poraďte mi, kde v ČL se mám podívat na pláštěnku pro Káju ???
18. kvě 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenkoo tak snad už příště vám to vyjde :frowning2:

Mori, v pátek jsem je okukovala v Andy - v prvním patře je obchůdek před papírenstvím a mívali je i nahoře v hračkářství.

My měli dneska naprosto šílenou noc...spala jsem asi 4 hodiny, takže jsem zvědavá jak dlouho bude Peťulín spát po obědě :confounded:
18. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevlastníte někdo knížku - Respektovat a být respektován od Pavla Kopřivy? Ráda bych si ji půjčila nebo odkoupila. Stojí přes 300,- a nechci ji hned kupovat...ale jak to tak vypadá, budu muset, na netu jí spíše všichní shání než prodávají :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,jestli Andarka už nepodala hlášení....a nic..........
Mori,video i foto super :slight_smile:
a já to dělala v programu na foto...Picsasa....a jde to i v programu Vindows movie maker.....teda asi se to tak píše........
18. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jsme zpět.
dostali jsme antibiotika, má nějkaou virozu, možná anginu.
ve čtvrtek jdme na kontrolu.

Mori,super fotečky.
kája je číslo, pěkně cestuje po posteli :slight_smile:

Perad, bohužel tu knížku nemám a ani ji neznám :frowning2:

jinak jsem potkala v nemocnici Andarku a má moooc krásný bříško,prý k porodu se ještě nechystá :wink:
18. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja se moc omlouvam ale nedorazie Yvca ma rymu a mela v patek zvýšený teplotky tak at nestůněte kuli nam...
18. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,tak aspon mini info :slight_smile: Andarka nám dá vědět :wink:
18. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak koukám že jsme jen další kteří jsou nemocní.V pátek začala Honzíkovi rýma a kašel,dost ošklivý a ještě večír jsme mu s manželem našli v hlavičce mezi vlásky klíště,to bylo něco pro mě.Sama se jich bojím a ted ho měl Honzík v hlavě.Hned jsem si našla na netu co a jak se má nebo nemá a dozvěděla jsem se,že těmhle malým dětem lezou většinou na hlavu,že je to pro ně ideální.Byla jsem dneska u doktora takže máme nějakou virozu a musím hlídat jakékoli odchylky od klasické nemoci aby neměl něco kvuli tomu klíštěti takže jsem stále ve střehu.Jinak si sraz užijte a doufám že se brzy uvidíme nebo sejdeme.Moc všechny zdravíma andarce příjemný konec těhotenství a brzy mimčo v náručí
18. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééjda, tak at se Honzík taky brzy uzdraví, snad od toho klíštěte nic nechytí !!

a co manžílek, co je ruka ? jak je na tom ?
18. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem si trosku pospala jak jsme prijeli - v nemocnici jsme byli 3hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koukam, ze Val uz informovala :grinning: Jinak doufam, ze se z toho Filipek dostane :wink:

Takze:
Nejdriv byl monitor (tam jsme byly 3mamci), povidaly jsme si a najednou vedle zacla nejaka mamca rodit-takze kricela, no zmrznul nam usmev,ale ona uz tlacila, zarvala asi 5x a pak se ozvalo brecici miminko,to byla krasa! :slight_smile:)Pak jsem sla na utz, tak mimco je hlavickou dole, je pry pekne soumerne a ma cca 3080g, Dr dokonce koukal na hlavicku a byly videt vlasky, pry to jeste takhle nevidel a ja myslela, ze budeme mit plesounka (ale to bude tou zahou jak me ted porad pali) :slight_smile:),no a pak prohlidka-tak hrdlo 1cm, promekkle, pro prst prostupne,vnitrni branka uzavrena -takze zatim se nic nechysta, ale i to se muze ze dne na den zmenit. Dalsi KO opet ve ctvrtek :wink:

Ale to cekani des, zlata kontrola u doktorky kdy to bylo raz dva vid Pikus? :slight_smile: Jinak na UTZ byl Dr.Volek a v ordinaci jsem byla u Dr.Neumayera - toho znam z pohotovosti, prohlidka nic moc, ale nebolelo, jen tlacilo, jak sahal na hlavicku prckovi asi a zatim zadne spineni, tak to bude OK. :grinning:
18. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,tak se nic nechystá???no nikdy nevíš :wink: hlavně at je to rychle a v poho :wink:
A máte vlásky????????????jééééééé super :wink:
18. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave Pikus, vzpominam na tebe-taky otevrena na jeden prst, zadne priznaky a najednou mi prijde smska ze je Matyasek venku :grinning: No ja ty vlasky taky videla, Dr na to porad tak koukal a sestricka nakonec rekla a je to vubec hlavicka? :grinning: A on, ze jooo :grinning:
18. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě,taky jen na jeden prst,jinak nic.............
ale až bude čas,prcek vyleze... :wink:
18. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jakej byl sraz??
18. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak šup další fotky :slight_smile: Myslím, že verunkaronka taky fotila :slight_smile:
18. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nejdříve to vypadalo, že nás bude málo, ale nakonec se nás sešlo 7 :slight_smile: Jako vždy to bylo fajn a Pepča děěěěsně vyrostl a sedí a Elenka už je více samostatnější :dizzy_face: No šikovný dětičky :wink:
18. kvě 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Srazík, i když mi jen na chvilku, byl moc fajn. Za to na kyčlích jsme vytuhli až do 17.00, to jsme přišli na řadu, bylo to hrůza, chudinka Elenka při tom hodně plakala, ale dostala od sestřičky lízátko a už tam nemusíme, tak jsem ráda.
JJJ26 - jejda klíště v halvičce, tak hlavně ať je HOnzík v pořádku, to jsou ale potvory ty klíšťáci.
Koukám, že řádí nějaká viroza či co, snad k nám do Zahrádek nedorazí :astonished: :sweat_smile:
Tak ať se ti vaši mimískové brzy uzdraví.
Andarko neboj ven musí, ale je mi jasné, že ty poslední dny už jsou na prd, nevíš jak si lehnout, sednout, chodit. Ale už to určo brzy bude, tak se opatruj!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, srazík super. No a jak jsem sjeli v Unče výtahem dolů tak už Pepí chrápal... Fotečky dám kolem poledního. Nemám vůbec čas....
19. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Honzík se zatím drží ikdyž nás nechce pustit ta rýma.Doktor říkal kontrolovat teplotu tak stále chodím a měřím ho aby jsme něco nezanedbali,ale zatím vše ok.Koupila jsem Honzíkovi v lékárně i repelent na komáry a klíštata a zatím od té doby ok,nejhorší je že mužeš klíště chytit kdekoliv,dříve bylo třeba v lese nebo vysoké trávě ale ted si nejsi jistá ani ve městě.Dnes mi vadí to počásko,je zataženo,prší ale snad dnešek uteče rychle a zítra už má být zase kolem 25 stupnu.Jinak já chodím na zahrádku opěstovávat kytičky na skalce a taky jsem si koupila do truhlíku tak to tam už trošičku vypadá líp,jen ted čekáme na tátu až bude trochu moci s rukou aby jsme udělali novou boudu se sezením a Honzíkovi domeček,chtěla jsem aby to měl jako překvapení k narozeinám,které má v srpnu tak jsem zvědavá zdali to manžel stihne.Jinak s rukou cvičí,i říká že je to znatelně lepší,tak uvidíme na kontrole ke konci měsíce co mu sdělí za verdikt.
19. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak koukam mam tu 41tt a v pase napsano DNES cekame miminko, tak me to tak pobavilo :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko.....tak jsem čekala,jestli se tady ukážeš,a ty ano........... :wink:
Tak teda schválně jestli dnes :slight_smile: proběhni se jako já a bude :grinning:
19. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopolko! Tak my byly ráno na kožním - má už dlouho na noze takový ošklivý flek toho exému, tak na to dostala nějakou ATB mast. Tak doufám, že se to brzo ztratí.
Hned jsme vyzkoušely tu včera koupenou pláštěnku, bo tu děsně lilo.

jjj26 - tak klíšťakt i ostatní havěti se taky děsně stítím. Já tedy klíště nikdy neměla, ale manžel ano - většinou si 1 přiveze z vandru - no a když to je na místě kam si nevidí, tak to vyndavám já, bléééé :zipper_mouth:
19. kvě 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
srazík byl fajnovej :slight_smile:
poznala jsem zase další tvář mezi námi :grinning: naomi-Adélku :slight_smile: snad zavítá častěji :slight_smile:

Večer jsem dávala Filípkovi antibiotika a poblinkal se mi,ale hodně.Dávala jsme mu to normálně na lžičce jako v poledne,kdy to spapal a dobrý.
Pak jsme mu to za hodinku dávala znova v takové jakoby stříkačce a opět se mi poblinkal,ale festově, chudinka malej.
no tak už jsme mu je nedali.
dnes ráno jsme volala doktorce,že mi tohle dělá.
No holkýýýý já si vyslechla,chodím k šafránkový, jéééé ty litánie.
že od čeho jsem máma, abyhc dítě zachránila,at vezmu selskej rozum do hrsti,že to dělám blbě,že co měli oni dělat před x lety,když nebyly sirupy a děti ležely samy v nemocnicich.
tak když se rozjede,tka není k zastavení, ufff
no jenže já myslela,že prostě mu to vadí na žaludek, ona říkala,že mu vadí to,jak je to sladké.
takže jsme to ted natáhla do stříkačky a na 2x mu to vrazila do krčku, noo poprvé se opět oklepal,tak už jsme myslela,že to poletí, hned jsem mu dala prso a pak znova, takže jsme to zvládli.
jsme zvědavá na večer.
19. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus- dneska budu uklizet obyvak, vytirat a tak a pak se uvidi :grinning: Ale porad mi to jeste nevadi nosit prcka, klidne jeste tyden vydrzim :sunglasses: No teda ve ctvrtek zas ta kontrola, to je otrava - hlavne to cekani mezi nasimi socialne potrebnymi spoluobcany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted už hezky spinká a teplotku ráno neměl.
ke všemu jsme šli k té notářce a musela jsme ho táhnout s sebou.
holky, v příštím životě chci být notářkou, bo za 15minut si vydělala 20tisíc. všechno jí to připraví její asistentka,která má práce nad hlavu a ona příjde jen hodit podpis.

takže v příštím životě jdu na zubaře, notáře,advokáta :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,teda co to je za dr.????????,, :astonished:
Andarko,mě pupík taky nevadil :wink: ale dělej to vše opatrně............. :wink:
19. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no tak místo aby tě dr. podpořila, případně vysvětlila jak to dělat lépe, tak tě sjede :rolling_eyes: to je síla. To je jistě nějaká starší co ?
U jaké notářky jste byli? Já čekám též na pozvánku.
19. kvě 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, příští srazik uz jdem taky!! Yvca se rymíčky skoro zbavila jen trochu chrčí :grinning: a je úplně bez teplot už dva dny mne to tak stve ze jsem nemohla jit s vama ach jo :frowning2:
19. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo holky, je trošku drsnější, jinak dobrý :slight_smile:
jsme si připadala jak totální blbec,který se neumí postarat o dítě,ale už jsme to hodila za hlavu :slight_smile:

Mori, byli jsme u Truhlářové a to nás prý ještě urychlila, jinak to trvalo od září

Heresto, noo taky bych tě teda už ráda poznala osobně :wink: :wink: :wink:
19. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj Pikus, mam tu manzela, takze mi vse donese, odnese, kdyz mi neco upadne tak sebere a tak :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek