• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
val - tak to je ona, s tou jsem v kontaktu taky, kvůli baráku po babičce.
19. kvě 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynka: my jsme se jeste nevideli??? :confused: :confused:
19. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko............nic????????????,, :grinning:
19. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Kdepaak, no teda byla jsem na wc a kdyz jsem se utrela,mela jsem tam neco,no jak to popsat-snad neva - bylo to jako zmolek hnedej, takovej kousek, mozna to bylo z toho vcerejsiho vysetreni jakoze spineni,ale na kalhotkach nic, jen na papire a pak uz vubec nic :sweat_smile: Napadla me zatka, Dr mi to tenkrat popsala asi 10ti zpusoby jak muze vypadat, tak nevim :grinning: A bolelo me dost bricho a tvrdlo a ted jsem si lehla a zase dobry :slight_smile: Prcek si protahoval nohy, tak snad se nechtel prokopnout ven :grinning:
19. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - mě taky hned napadla hlen. zátka :confused: Tak že by se to hnulo kupředu ??? :grinning:
19. kvě 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrako,no uvidíš :wink: hlavně neboj.........to poznáš :wink:
19. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jsem porad tady :grinning: a jdu zase spat asi, ja vzdycky vstavam s manzilkem brzo a pak zase usnu :wink:
20. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera cekame miminko - :grinning: :grinning: tak to je taky dobra hlaska :grinning:
20. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - však on tě smích přejde :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ted byla na wc a kdy jsem se utrela, tak jsem tam mela asi tu zatku-takovej hustej hlen zlutohnedej, ale svetlej. :confused: No tak uvidime :grinning:
20. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..........
holky náš otesánek už má 559O gramů :astonished: :grinning: ...........v šesti týdnech...... :grinning:
Andarko....už se to chystá :wink:
20. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm teda to je pekna vaha Pikus :wink: 6kg mela kolegynky holcicka v pul roce :sweat_smile: ale ona byla malinka, narodila se v 36tt :slight_smile:
20. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Piku, jak si to mela se zatkou?Odesla predem, nebo az pri porodu?
20. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
my byli dnes na kontrole s malým a ten má už 4,01kg. Za devět dní přibral 43dkg. :astonished: :grinning: :grinning:
Pikus - taky máme doma otesánka.. :sweat_smile: :grinning:
20. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....netuším :slight_smile: tak asi při porodu :grinning:
Jojinko....pořádný chlapy máme :wink:
20. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj šla sem kouknout na fotky miminka od And a ona si ještě nerodí :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladu-jeste ne, no se mu nejak nechce :grinning: asi si cese ty vlasy co videl Dr na ultrazvuku v pondeli :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,tak je to holčinka a ještě se čančá,aby byla krásná na světě :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kde máme Andaru, aby podala denní hlášení :grinning:
21. kvě 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík.......taky čekám na hlášení :wink:
21. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu :grinning:
Tak monitor pry krasnej, zadne kontrakce a srdicko prcka ok :slight_smile: Pak prohlidka (byla tam Dr.Petruzelova, ta je mladounka az jsem koukala,ale super),prcek se pry nechysta, tak v sobotu opet jen monitor a kdyz neporodim, tak v utery nastup na vyvolani :confused:
21. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
koukám ndara se furt nehlásí!! :sweat_smile: :sweat_smile: Že by??

Jani, teda to byli nervy co? Klíšťata jsou hnu, taky mám z nich strach. Ale čokovat doporučují až od pěti let.
Val, dr. je teda drsná... :pensive: Už je Filípek v pohodě ael ne? Teploty se drří tak tři dny.

Mori, tak po Excipialu se Péťa osypal.... hrůza. Snad to brzo zmizne, holt si budu chodit pro recepty k dr. na Lipobase. :pensive:
21. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu-ja tu seeem :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo :slight_smile:))) já než to napsala :grinning: pak jsem to odeslala a pryč zase :grinning:
Andar, tak hlavně že je mimi v pořádku! Do vyvolávačky daleko, všechno se může změnit. Zkus vyvolávací techniky a uvidíš :wink:
21. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze by ten sex?No dneska by to slo :grinning: musim ale najit nejakej manual :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím že si to teď ještě užijte, tak šup šup...pak nějakou dobu nebudeš moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no téééda Andar,že by to byla opravdu ta holčička a pěkně se tam čančá :slight_smile:
Dr. Petruželová je orpavdu mlaďounká, chvílema jakoby stydlivá,ale sympatická a milá.
Dělala mi doooost drsnýho Hamiltona :slight_smile: když jsem jí říkala,že už mi doktor před dělal hamiltna, tak říkala,že asi nějak špatně a přidala na intenzitě ,auaua

manuál ?? jsi už zapoměla jak se to dělá joo? manža ti to určitě rád připomene :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyy jo a proc mi ho neudelala taky? :grinning: To si musim rict?Kdyz jsem prisla, tak rekla jen - tak prcek se nechysta ven? Rikam,ze ne a ona do me sahla a prej:No nechysta :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.............
tak brzy ráno přišla zpráva od Andarky,že miminko vypouští bazének :slight_smile: a jeli do porodky.Tak čekám na další info.
A prý že se nechystá :slight_smile:
tak na ní moc myslím
22. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj
Andarce držíme palečky kdyby nahodou at to ma rychlý :wink:
My odjíždíme s Yvonkou na víkend na szar z MK zarijatka 2008 tak se tesime jeste ze s nama jede i Verunkaronka
22. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek