Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
19. kvě 2009
val - tak to je ona, s tou jsem v kontaktu taky, kvůli baráku po babičce.
heresta
19. kvě 2009
Valentynka: my jsme se jeste nevideli??? =-) =-)
pikusa
19. kvě 2009
Andarko............nic????????????,, 😃
andara
19. kvě 2009
😃 Kdepaak, no teda byla jsem na wc a kdyz jsem se utrela,mela jsem tam neco,no jak to popsat-snad neva - bylo to jako zmolek hnedej, takovej kousek, mozna to bylo z toho vcerejsiho vysetreni jakoze spineni,ale na kalhotkach nic, jen na papire a pak uz vubec nic :-N Napadla me zatka, Dr mi to tenkrat popsala asi 10ti zpusoby jak muze vypadat, tak nevim 😃 A bolelo me dost bricho a tvrdlo a ted jsem si lehla a zase dobry 🙂 Prcek si protahoval nohy, tak snad se nechtel prokopnout ven 😃
moriautor
19. kvě 2009
andara - mě taky hned napadla hlen. zátka =-) Tak že by se to hnulo kupředu ??? 😃
pikusa
19. kvě 2009
Andrako,no uvidíš 😉 hlavně neboj.........to poznáš 😉
andara
20. kvě 2009
😃 Jsem porad tady 😃 a jdu zase spat asi, ja vzdycky vstavam s manzilkem brzo a pak zase usnu 😉
andara
20. kvě 2009
Vcera cekame miminko - 😃 😃 tak to je taky dobra hlaska 😃
moriautor
20. kvě 2009
andara - však on tě smích přejde 😃 😃 😃
andara
20. kvě 2009
Ja ted byla na wc a kdy jsem se utrela, tak jsem tam mela asi tu zatku-takovej hustej hlen zlutohnedej, ale svetlej. =-) No tak uvidime 😃
pikusa
20. kvě 2009
Ahojky..........
holky náš otesánek už má 559O gramů :-o 😃 ...........v šesti týdnech...... 😃
Andarko....už se to chystá 😉
andara
20. kvě 2009
Hmm teda to je pekna vaha Pikus 😉 6kg mela kolegynky holcicka v pul roce :-N ale ona byla malinka, narodila se v 36tt 🙂
andara
20. kvě 2009
Jo a Piku, jak si to mela se zatkou?Odesla predem, nebo az pri porodu?
jojinkacl
20. kvě 2009
AHojky holky,
my byli dnes na kontrole s malým a ten má už 4,01kg. Za devět dní přibral 43dkg. :-o 😃 😃
Pikus - taky máme doma otesánka.. :-N 😃
pikusa
20. kvě 2009
Andarko....netuším 🙂 tak asi při porodu 😃
Jojinko....pořádný chlapy máme 😉
laada
20. kvě 2009
Ahoj šla sem kouknout na fotky miminka od And a ona si ještě nerodí 😎
andara
20. kvě 2009
Ladu-jeste ne, no se mu nejak nechce 😃 asi si cese ty vlasy co videl Dr na ultrazvuku v pondeli 😃
pikusa
20. kvě 2009
Andarko,tak je to holčinka a ještě se čančá,aby byla krásná na světě 😃
moriautor
21. kvě 2009
Tak kde máme Andaru, aby podala denní hlášení 😃
pikusa
21. kvě 2009
Ahojík.......taky čekám na hlášení 😉
andara
21. kvě 2009
Jsem tu 😃
Tak monitor pry krasnej, zadne kontrakce a srdicko prcka ok 🙂 Pak prohlidka (byla tam Dr.Petruzelova, ta je mladounka az jsem koukala,ale super),prcek se pry nechysta, tak v sobotu opet jen monitor a kdyz neporodim, tak v utery nastup na vyvolani =-)
perada
21. kvě 2009
Ahojky holky,
koukám ndara se furt nehlásí!! :-N :-N Že by??

Jani, teda to byli nervy co? Klíšťata jsou hnu, taky mám z nich strach. Ale čokovat doporučují až od pěti let.
Val, dr. je teda drsná... |-| Už je Filípek v pohodě ael ne? Teploty se drří tak tři dny.

Mori, tak po Excipialu se Péťa osypal.... hrůza. Snad to brzo zmizne, holt si budu chodit pro recepty k dr. na Lipobase. |-|
andara
21. kvě 2009
Radu-ja tu seeem 😃
perada
21. kvě 2009
No jo 🙂))) já než to napsala 😃 pak jsem to odeslala a pryč zase 😃
Andar, tak hlavně že je mimi v pořádku! Do vyvolávačky daleko, všechno se může změnit. Zkus vyvolávací techniky a uvidíš 😉
andara
21. kvě 2009
Ze by ten sex?No dneska by to slo 😃 musim ale najit nejakej manual 😃
perada
21. kvě 2009
no já myslím že si to teď ještě užijte, tak šup šup...pak nějakou dobu nebudeš moc :-p
valentynka
21. kvě 2009
ahoj holky,
no téééda Andar,že by to byla opravdu ta holčička a pěkně se tam čančá 🙂
Dr. Petruželová je orpavdu mlaďounká, chvílema jakoby stydlivá,ale sympatická a milá.
Dělala mi doooost drsnýho Hamiltona 🙂 když jsem jí říkala,že už mi doktor před dělal hamiltna, tak říkala,že asi nějak špatně a přidala na intenzitě ,auaua

manuál ?? jsi už zapoměla jak se to dělá joo? manža ti to určitě rád připomene 🙂
andara
21. kvě 2009
Tyy jo a proc mi ho neudelala taky? 😃 To si musim rict?Kdyz jsem prisla, tak rekla jen - tak prcek se nechysta ven? Rikam,ze ne a ona do me sahla a prej:No nechysta 🙂
pikusa
22. kvě 2009
Ahoj.............
tak brzy ráno přišla zpráva od Andarky,že miminko vypouští bazének 🙂 a jeli do porodky.Tak čekám na další info.
A prý že se nechystá 🙂
tak na ní moc myslím
heresta
22. kvě 2009
Ahoooj
Andarce držíme palečky kdyby nahodou at to ma rychlý 😉
My odjíždíme s Yvonkou na víkend na szar z MK zarijatka 2008 tak se tesime jeste ze s nama jede i Verunkaronka