• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
jj, prej psal sms tatínek, tak opoměl jméno - asi samou radostí :slight_smile:
23. kvě 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jOJO asi proto :slight_smile:
23. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už konečně co? :grinning: teď mi Terka poslala mms fotku, je to celá Terka :wink: .
23. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave...podobná mamince???Tak to bude kočka :wink:
23. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuuu!!! Gratulujeme k holčičce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně hodně zdraví a štěstí ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to už je teď kočka, když si dala tak na čas...ten první moment co jsem jí viděla tak mi připomíná děsně Terku, jinak zatím nějaké podrobnosti jak probíhal porod nevím,asi je Terka unavená a odpočívá...až něco napíše tak dám vědět...
23. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám info....
andara píše: Porod byl šílenej!Davali mi vyvolávačky a po tom hned kontrakce jak prase a hned po 1 minutě, byla jsem děsně unavená.Honza tu byl se mnou 12hodin a jsem za to strašně ráda, protože sama bych to asi nezvládla. Pak tlačení byla úleva. Teď se motám jako sviň, tak jsem nechala malou odnést,abych jí ještě neupustila, musím spát...
Tak to je vše!
23. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
heave díky za info. Po vyvolávačce měla teda kontrakce rychlý, což je super. Když si vzpomenu na sebe... :sweat_smile: já čekala dlouho po vyvolávačce. Brzo nabere síly a pak se bude už ňuchat s Magdalenkou a ta jí to vynahradí.
Opora chlapů je fakt důležitá.
Moc holky ode mě pozdravuj! :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAKY MOC MOC GRATULUJEME K MAGDALENCE.. HLAVNĚ ŽE JSOU HOLKY OK. :slight_smile:
23. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se ke gratulaci :dizzy_face: Magdalénka je krásný jméno :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mě psala,že už pomalu na bolesti zapomíná............malá jí to vynahradí :slight_smile:
My jsme doma z vítání občánků :slight_smile: jsem si i poplakala.........když ty dětičky ze školky měly pásmo písniček a básniček..... :grinning:
23. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus ty hormony viď :sweat_smile: :sweat_smile: Já natahovala téměř u všeho co se táče dětí, vztahů...no a trochu mi to zůstalo :grinning:
Krásný fotečky Matyáška, nádherně se směje :dizzy_face: a koukám, že ses dala na rámečkování. Já mám pár taky pěkných, tak jesti chceš, pošlu ti je :wink:
23. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Vitani_obcanku_Matyasek/#album
tady nové foto :slight_smile:
Peradko,já to dělám na netu,vložím fotky do předlohy.......s rámečky se to dělá stejně???????????
23. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jéje, už je tu ta krásná novina :slight_smile:

Mooc Andarce blahopřeju a Magdalence přeju do života hoodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:

už se těším na fotečky malé :slight_smile:

Pikus, tééda Matyášek se krásně směje :slight_smile:

a krásné fotečky z vítání, moc vám to slušelo :slight_smile:

já mám jen odkaz na tyhle
23. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.........s rámečky mám v albu....jsem si hrála :slight_smile:
23. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky mamči! Manželova babička je v Telicích v lázních, tak jsme si tam včera udělali výlet http://maarsel.rajce.idnes.cz/TEPLICE_-_23._5._2009/#album - bylo perfekt počásko, Kája se řádně vyřádila, no užili jsme si to :slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v TePlicích tam má být :wink:
24. kvě 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak andare už je dobře, zítra se za nima jedu podívat :wink:
24. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujem k holčiče :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave,moc moc je holky pozdravuj :slight_smile: :slight_smile: :wink:
24. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus, určitě jim to vyřídim, snad mi do toho nic nevleze a hlavně mi vyjde hlídání, protože tam nesmí děti do 6let.
24. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vím,že tam nesmí..........tak at ti to klapne a můžše za nima :wink:
24. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarce moc gratuluji k miminku a Magdalénce přeji moc zdravíčka a do života jen to nej....
24. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy,chvilku tu nejsem a takový novinky.

Tak gratuluju k novýmu človíčku,ať dělá jen samou radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pikus prcek je kouzelnej :wink:

Malej měl tu pátou nemoc,tak sem ani nechodila na com.Už tady běhá a dělá z baráku kůlničku na dříví,tak je mu fajn teda snad :grinning:
25. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak jaký jste měli víkend dámy ? My v sobotu na tom výletě a včera se tu odpo stavila kamarádka z ČL na kávu :slight_smile:
My jedem odpo s Kájou busem do ČL za taťkou, je tam autím na školení, tak pak pojedem dom s ním :wink:
25. kvě 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

heave, tak snad ti to vyjde! :dizzy_face:

Pikus aha, tohel jsou obrázky pod který vlastně vložíš tu fotku (fotku překryješ tím rámečkem a je to :slight_smile: )

Mori, výlet parádní.

My v sobotu na fotbale taky super! Všichni vyvalený na Péťu, jak vyrostl, byl za hvězdu :grinning: Užili jsme si to. Kamarádovu vstupenku vylosovali na poločasovou soutěž kopání penalt do brány, nechtěl tam jít, ani jeho holka tak to dali nám. Šel samozřejmě kopat Petr a vzal Péťu. Prošel si hlavní vchod na plochu a já fotila z tribuny. Vyhráli 1. místo!! a nikdo nechápe jak to, když jednou penaltu nedal :grinning: To asi zase Petřík, protože tam z něj prý byli všichni taky paf :slight_smile: Hlavní rozhodčí mu tam pískal na píšťalku, maskot Slovánek tam s ním dělal blbiny, Péťa s ním komunikoval dával mu pusinky, manažeři tam sháněli foťáky pro společná fota, no úžasný! Celej kotel jim fandil :slight_smile: Litovala jsme, že jsem tam s nima taky nešla. :sweat_smile: Ke všemu se vyhrál zápas, takže paráda. Pak se šlo na hrací plochu, leots mění trávník, která toho má fakt hodně za sebou od titulu až po Ligu mistů a UEFA :sweat_smile: tak jsme si ho mohli rozebrat :grinning: Cestou zpátky jsme ještě stihli naše na zahrádce, dali jsme buřtíky, popovídali a přijeli domů totál unavený :slight_smile:

Fotky dám snad dneska na web.
25. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě běžím popřát Janě všechno nejlepší k včerejšímu svátečku!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukám, ž etu chvilku nejsem a nestíhám dočítat a hlavně ANDARKA má mimi, no to je úžasné, taky se připojujeme kv elkým gratulacím a přejeme moc moc štěstíčka a zdravíčka a mamince s tatínkem hodně trpělivosti!!!!

Představte si Elenka dneska po obedě vůbec nechtěla zabrat, když už to trvalo hoďku, tak jsem ji šoupla do postýlky a odešla jsem a ona se nakonec unavila velkou prací s přikrejváním, že usnula a chrupka v postýlce. Snad jí to už vydrží :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala sem na fotku Magdalenky od Andarky :dizzy_face: je to teda krásnej baculatej kousek :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek