• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
ahoj holky,

Magdalenka je teda fešanda :slight_smile:

Raduš, jéje, tak to jste měli super zážitek a hlavně Péťa vid ? :slight_smile:
pak hod odkázek a mrknu se ráda na fotečky :slight_smile:

my byli u mamči od neděle do pondělí večer, skládali jsme naštípané dříví v tom pařáku, hrůůza.
pak jsme nakojila filípka na kýblu a bylo to :slight_smile:

Marcel, vy jste taky měli super výlet, moc hezké fotečky :slight_smile:

my byli v sobotu u manžovýho bratra a manža se lehce vykalil :grinning: :grinning: jinak v poho :slight_smile:

v sobotu jedem za dcerou do Prahy jen na otočku, nespali by jsme tam, mají dvě dost divoký kočky
26. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré poledne! My byli ráno na očkování, pak jsme se courli s kamarádkou venku a teď šla Kája spát. Chodívá tak kolem 11 h, tak už sama říkala, že chce hají - no asi si řádně dáchne, když už byla ospalá :wink:
26. kvě 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
dnes pouští Andaru a Majdou domů, tak nám poreferuje :slight_smile: ...
jinak já se tam včera nedostala, přítel jel ráno do Prahy měl přijet ve 2h. a hlídat Lukáška,ale bohužel přijel až v 5h takže jsem měla smůlu.
26. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaučík devčata :sunglasses:

nejdřív přeju Filípkovi všechno nejlepší k jeho dnešnímu prvnímu svátečku, hodné rodiče a hlavně moc zdravíčka! :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se těším až bude mít Andara chvilku a povypráví :dizzy_face: malá je krásná! Laado díky za odkaz. :wink: Jak se vůbec cítíš? Máš moc krásný ultrazvuky!

Val, tak to jsi určitě opálená né? :slight_smile: Fotky jsou tam :slight_smile: http://jaksezijeunas.cz/album/main.php?cmd=album&var1=40+-+fotbal/
26. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny

tak my se taky s Tadeáškem připojujeme a blahopřejeme Filípkovi k svátku :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přejeme Filípkovi k dnešnímu svátku jen to nej hlavně zdravíčko :wink: :slight_smile: :wink:
Jinak my jdeme na očkování zítra tak snad to bude v pohodě ikdyž jdeme zase časově na dobu spánku takže to potom bude rychlovka aby to alespon zaspal.Jinak se taky těším až Andarka napíše nějaké dojmy :wink:
26. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak to je tedy změna v tom počasí ... včera hotový léto a dnes ... :confounded: No to asi budem sedět doma :unamused:
27. kvě 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem včera vlezla do sekáčku a objevila tam tyhle plavečky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23548872&tab=2 - tak jsem je tam nemohla nechat, když teď Kája zbožňuje Pepinu :grinning: ale my je teda máme za 50,- :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. kvě 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

moc děkujeme za přáníčka :slight_smile:

Mori, v Lípě je sluníčko, tak snad to tu vydrží.
ale mají přijít pěkně studený dny, fuj :angry: :angry:

Raduš, moc hezké fotečky:slight_smile: jde vidět,že jste si to užili :slight_smile:

Mori, super kauf :slight_smile: :wink:
27. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Val,dodatečně Filípkovi vše nej nej :wink:
Tak Andarka už si užívá berušku doma co......už se těším,až se nám ozve
27. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
Val - taky dodatečně přejeme Filípkovi vše nej nej.. :wink:
Tak to je fajn, že je už Andara doma, takz se těším až dá vědět, jak se jim daří. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj novopečený maminy, tak jak se máte a co malí kucííí ????
27. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky... mám nové polštářky...
27. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning:
Nejdrive moc dekuju za gratulace :slight_smile:
Tak vcera nas pustily a dneska jsme byly jeste nas ockovani a vyridit nejaky papiry :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stihly jsme i prohlidku u pediatra. Tak Majdalenka mela vcera pri propusteni 3110g a dneska 3210g :grinning: takze papa hezky.Je hodnoucka, akorat vcera jak jsme prijely,tak porad brecela :unamused: ale pak dobry.Fotky pridam brzo, akorat se museji upravit,tak zaukoluju brachu. :wink:
Porod teda silenej, naprosto nic prirozenyho-sice praskla voda,ale bez kontrakci, kterym museli pomoct :unamused: a navic stejnej nalez po nekolika hodinach prisernych krizovych bolesti - otevrena na prst!!!Tak to do me cpali porad-mela jsem 1xtabletu (Heave tu koukam psala jak se mi to libilo :angry:),pak 1x injekce do zadku a 2x Oxytocin do zily-takze misto pozvolnych bolesti jsem mela rovnou ty nejvetsi a rovnou po minute. Pokazde prisel doktor (Pitoňák,pokud znate) a rekl,ze nalez nepokrocil - to uz jsem myslela,ze umru!A pak najednou behem pulhodiny najednou nalez k porodu - to sem byla tak stastna (Dr potom rikal, ze tomu uz neveril a ze kdyby to nepostoupilo,slo by se na cisare), no a v 0:05 se nam narodila nase princezna a hned kricela jak ji Dr vytahl :dizzy_face:, to bylo tak krasny, nejdriv ta strasna uleva a pak kdyz mi ji prinesli - jak psala Pikuska,ze to slovy nejde ani popsat :slight_smile: Jo a taky mi pichly nejakej oblbovak, uz takhle jsem byla unavena a potom jeste vic, takze i tu minutu mezi kontrakcema jsem normalne vzdycky usnula.Manzel byl se mnou 12hodin a bylo to super, utesoval me,sprchoval a tahl za mnou ten stojan s kapackou :grinning:
No a jinak byly desny ty prohlidky a monitor mezi tim- pripoutaly me na monitor,na jednu ruku tlakomer a na druhou teplomer a pry at tak 15min vydrzim v klidu!Takze ja behem toho mela asi 15kontrakci a chtela to ze sebe strhat (to me opet usmernil manzel :grinning:),tak jsem o nejak vydrzela,ale kroutily se mi i palce u nohou :confused:

Ale jinak se opravdu zapomina kdyz vidim tu nasi malou berusku :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andar, gratulujeme ke krásné princezně.... :slight_smile: Jaké to je??? :wink:
27. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůů, novopečená maminka se na nás přišla podívat :slight_smile: Koukám, že Magdalenka papá hezky, to je dobře. Taťku máte doma? Všimla jsem si toho letitého kočáru - ten je po tobě? Budete ho používat třeba na zahradě? :dizzy_face:

verunkaronka - za kolik jsi říkala, že jsou ty potahy na polštářky?
27. kvě 2009 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatka mel dneska volno, zitra jde zapijet a pak ma volno az do stredy :slight_smile: Ted hlida venku,mala spinka v kocarku a pak budeme koupat.
Jinak ten kocarek je po nas, nasi ho meli na pude, mamka ho prej vydrbe a nasije perinky atd. :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potah 220, i s polštářkem ve vnitř (dá se vyndat) 250,-
27. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a hlavně ahoj Andarko :slight_smile:
tak jste doma a to je dobře,malá ti všechnu bolest vynahradí,uvidíš..........a užívej si s ní každou chvilku,strašně to s dětma letí..............
Já si zrovna malého muchlám na klíně a cvakám jedním prstem............
27. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Andar, vítej zpátky :slight_smile:

porod teda nic moc, tedy spíše to před porodem:frowning2: ale opravdu za týden už nevíš jaký to bylo

joo mě povídej o vyšetřeních při kontrakcích.

tu bolest,když mě připásali na lehátko ruce, nohy a já dotoho kontrakce a na puse kyslík,který mě spíše obtěžoval,než pomáhal a já dotoho kontrakce, fuj fuj fuj

hezky si to užívejte, je to nádhera :slight_smile:

a už se těším na fotečky :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Andar, tak se brzo zotav a užívejte si malé :dizzy_face: :dizzy_face: Přeju klidné noci.

Na porod se nikdy nezapomene, ale člověk nemyslí vůbec na to že to bylo třeba tak hrozný..je to fakt zajímavý co ty dětičky dokáží :dizzy_face:

Já na monitoru teda skoro vůbec nebyla ale stačilo mi to že jsem musela při kontrakcích ležet na boku taky s oxy no a pak byl zlatej hřeb a musela jsem tlačit na záchodem :grinning: :grinning: teď už se tomu člověk fakt zasměje, ale taky bylo ouvej :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem

Andar vítej i sprckem opět mezi náma.Je to něco moc krásného držet ten uzlíček v náruči,užívej si to každou minutu,my všichni si to užívejme :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky.
Tak aspon jedna fotecka jak nam to spolu slusi :grinning:
http://img40.imageshack.us/my.php?image=zlaticko.jpg
28. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori.....díky za program na víkend....máme holky,tak super,že nás takhle informuješ :grinning:
Andarko...mě to nejde otevřít :frowning2:
28. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
Andaro - tak porod asi nic moc :frowning2: ale jak psaly holky, malá Ti to vynahradí. :slight_smile: Jinak fotečka moc pěkná, malá je krásná, opravdu vám to moc sluší.. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska snad vytvorim album, musim rict brachovi aby ty fotky upravil :wink: Musim si na ne dat podpis,protoze jedna holka z lide.cz krade fotky a vydava je za svoje(mela tam muj pupik!) :angry: Byla i tady,ale uz je bloknuta!
28. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko jako fakt????s tou holkou?????no síla teda..........a na albíčko se moc těším......já už si ani nevybavuju,jaký byl prcek po návratu z porodnice.......když koukám na fotky,tak mi to přijde jako strašně dávno.
28. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Pikus, kradla tady pupiky a pak i mimca a ja ze chodim sem a na lide.cz,tak jsem ty fotky hned poznala a nahlasila ji.Snad da pokoj! :angry:

A jinak nadstandart jsem nemela, bohuzel byly obsazene :frowning2: .Prvni dva dny jsem mela nastesti fajn spolubydlici, taky mela holcicku a budily se nam tak nejak nastejno,mela za manzela anglicana a dcerka se jmenuje Mimi Sacha (Mimi saša) :grinning: ,no a ona pak sla na nadstandart (mela ho zamluvenej kdyz se uvolni) a dali mi tam dalsi maminu, tentokrat rusku s chlapeckem -taky v pohode, akorat ten jeji kluk prorval vzdycky noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ona byla hotova, nevedela co s nim-nechtel se ji prisavat :unamused:
Pani Pastorova zamnou byla -nejprve na por.sale - nejak kolem obeda a ja rikam,ze nemam bolesti a ona,ze prijde jeste nez pujde domu,no a ja tam porad byla a nic :slight_smile: takpry az v pondeli se prijde podivat na sestinedeli,tak rikam,ze doufam,ze UZ tam budu :grinning: A byla a ona prisla :wink: .Taky dve holciny z cvica tam byly -Hedvika, ta rodila cisarem a chlapecek se napil zkalene vody a mel nejak nabeh na zapal plic chudacek malej :frowning2: uz tam byla 12dni.No ale rikaly jsme,ze se pak my holky z cvica sejdem s prckama a pani Pastorovou co?To bude fajn :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...hedvika byla ta silná???ukecaná??????asi jo vid...a snad jsou v pořádku.
A za paní "Pastorovou vyrazím moc ráda :slight_smile:
A koukám,měla jsi to mezinárodní :grinning:
28. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek