• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Piku-jo to je ona,vypravela mi zazitky,no aspon, ze vse bere s humorem :wink: Jeji malej se jmenuje Vitek a urco bude v poradku,byla jsem se na nej kouknout :wink:
JJ mezinarodni,ale aspon ze ne mensinove :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko Majda je nádhérná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar,hlavně že jsou teda v poho.....a jo...ona je taková veselá ženská :slight_smile:
a čekám na fotečky :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj andar :slight_smile: sem na tebe myslela :slight_smile: moooc gratuluju k Magdalénce (nevím jestli si stihla dočíst) dokonce sem i z drzostí vložila fotku od Katušky :slight_smile:

Holky zítra začínám druhý trimestr ať už prosím padá listí a je zima ... no stačí podzim :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotecky mam v albu :wink:
Jinak holky diky za gratulace a Laadu to utece,neboooj :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baby

andar malá je kouzelná. :slight_smile:

Jo taky sem tady na jedný diskuzi četla,že nějaká holka bere fotky a dokonce i příběhy.Úplně celý článek(téma bylo-Umřelo mi dítě)paní psala,že s toho byla docela v šoku.Upozornila jí na to paní ,která se diskuze zúčastnila.prý to četla na MMB.Čeho všeho jsou někdy lidi schopný :frowning2:
29. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Andarko,to je beruška krásná :slight_smile: moc roztomilá tak si to užívej :slight_smile:
Já dnes byla u dr. a vše OK :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů už sem taky koukala na nový fotky Magdalénky :dizzy_face: to je kousek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky v kolikátém týdnu ste se objednávaly na 3D a hlavě kam mi doporučíte? :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky

Andaro - malá je kouzelná.. :slight_smile: at vám dělá jen samou radost.. :wink:
29. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Andarko - malá je kouzelná, takový nádherný uzlíček, tak se holky opatrujte ať jste zdravé a spokojené!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
laado, já jsem byla cca ve 23t v Jablonci nad Nisou u Dr. Jorgové a byla jsem moc spokojená.
29. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tady opět prší, to je počasí naprd. Včera tu lilo s krátkýma přestávkama celý den :rolling_eyes: Odpo jsem chtěla jít s Kájušou na Dětský den, má to být na pláži, ale teda nevím nevím - zatím to moc nevypadá, že by se počásko vybralo ...
Jinak jsme samy doma, tatík jel už v noci busem Holandsko, dom dorazí tak po půlnoci.

Co vy, máte něco v plánu na víkend ???

andara - Magdalénka je nááádherná :slight_smile: těším se, až jí uvidím na vlastní oči :dizzy_face: princeznu maličkou
30. kvě 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
tady je taky je ošklivo a ani nevypadá, že by přestalo. Odpoledne jedem do Liberce k mojí mamce a zítra jedu na aerobic show do Jablonného, je to cvíčo na 3 hoďky, tak jsem zvědavá jestli potom budu vůbec schopná se hýbat. Manža hlídá Elenku a mají v plánu nějaký výlet, tak jsem na ně zvědavá. :wink: :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nemáte některá prosím telefon do Unionky ?
30. kvě 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopolko! Teda to je návštěvnost tady ... :confused:
Já dnes chtěla odpo jet do Jablonného, že půjdem s kamarádkou s dětma na Putování za pohádkou, ale prdím na to - je tu dost chladno, a v lese bude ještě dost mokro a zatím nemáme ty holiny.
Tatíka máme už dnes doma a bude dělat k obědu bramboráky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Mori -pekna nova fotecka, slusi ti to :wink:
Mne ted dedecek uhoupal Majdulku v kocarku, uz spi skoro 3hodiny :dizzy_face: ja mam nejak hodne mlika, tak musim odsavat, teda manzel,pac mam tu balonkovou odsavacku a je to teda makacka.

Ladu-ja byla na 3D ve 24tt v Liberci jako Pikuska a myslim Heresta,akorat se nam nechtela vubec ukazat potvurka :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...tak my byli na dětském dni u nás a ted ještě pepa a holky jeli do Jablonného.
Andarko,tolik mléka????To je ale dobře.Mě spal malej v kočáru ted 5 hodin,jo dětem se tam spí dobře. :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus-jj, dneska od rana z jednoho prsu 2x 100ml,brzo se nam to nevejde do mrazaku :grinning: A jak casto ted krmis?
31. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....přes den jak kdy....po 3-5ti hodinách a v noci tak kolem 2 a pak kolem 5-6.A spinkat chodí večer v 8.Snažím se tak nějak pravidelně ukládat.
31. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus -koukala jsem na rajce na fotky z vitani-moc vam to sluselo :wink:
Tak nevim, jestli je to tim, ze mam moc mlika,ale Majda asi nejak nestiha - vzdycky ublinkne a zakucka se :unamused: Ted mi to hodila do vystrihu a nekrkne a nekrkne :frowning2:
31. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Andarko-bud ráda že máš dost mlíčko to zezačátku je to mlezivo a ty protilátky na obranu.A jinak mě Honzík nikdy nekrkal po jídle,začal až když jsem začala dávat příkrmy a tuhou stravu a dnes máš slyšet jak krká.Jestliže nemá žádné bolení tak nic neřeš a kdyby jí to nestačilo tak bude třeba za hodinku brečet že má málo.Jinak fotky jsou super a i ty jsi určitě spokojená že už máte malou doma.
Jinak jsme se celý víkend snažili zajet s Honzíkem do Liberce do ZOO ale počasí nám nepřálo tak snad příští týden už počasí vyjde,musíme využít toho,že máme tatku doma a má o víkendu vycházky od 8 do 8 tak je to super.
31. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - v Jablonném byli na tom Putování za pohádkou ? Jestli jo, tak jak se jim to líbilo ?

jjj26 - manžel má vycházky jen o víkendu? To jsem ještě neslyšela :confused:

my jako včera večer drama ... Kája chtěla bombon, taťka jí dala ona za chvíli začla brečet a prej sama začla ukazovat a říkat, že si ho strčila do nosu. Asi půl cm velký. Tak jsme jeli na pohotovost co ČL, tam ovšemnení ORL :rolling_eyes: to jsme nevěděli. Dr. se jí tam podívala a říkala, že tam možná něco bílého vidí, ale neví jistě. Tak že Prý máme stříkat Mar, na vzhleční, aby se uryhlilo případné rozpuštění. No chtěli jsme jet pro jistotu do LBC, ale tam mi po tel. řekli, že dr. je na sále a bude tam hodně dlouho, že bysme museli dlooouho čekat. No tak jsme jeli dom a dnes na kontrolu na ORL tady u nás. Tak prý OK. Tak nevíme zda to tam opravdu měla nebo ne ... Ale smrkala a dýchala normoš a nic jí nebolelo.
1. čer 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori - teda vy máte zážitky, no dokážu si představit, jak jste byli vyplašení, no ještě že je všechno v pořádku, děti jsou lumpíci, myslíš, že už je starší a má trošku rozoumku a ona pak takováhle patálie, no ještě, že to nebylo tak hrozný.

andar - fotečky máš krásný, Magdalenka, je takový krásný broučínek a co v porodnici spokojená? To je fajn, že máš hodně mlíčka, tak aby to vydrželo, já se pořád bála, že mlíko nebude a kojím ještě teď, když už bude Elí za chvilku rok a půl :grinning: :grinning:

jj26 - jé do ZOO bych jela taky hned, ale jak píšeš, počasí je nic moc, ale určo se to zlepší. A jak to má manža s prací?

Tak já byla včera v Jablonném cvičit a musím se pochválit, zvládla sjem tři hoďky v poho,ale je fakt, že ze mně pěkně lilo a dneska to docela cítím a zítra to bude asi malinko horší, ale mám ze sebe dobrý pocit :wink: :wink: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mori to věřím jakej ste měli strach :confused: hlavně že vše o.k.

Mája je krááásná (jůůů pardon že sem jí tak pojmenovala :dizzy_face: )

ještě se zeptám a nedám pokoj s tím 3D kam přesně ste se objednaly do Liberce a v kolikátém tt???? vím, že je pro mě ještě čas, ale abych něco neprošvihla :grinning:
1. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky,
po dlooouhé (těch ooo tam mělo být 1000x víc) vás jdu pozdravit a nestačím koukat. Všem novým maminkám Andar, Pikus, (snad jsem na nikoho nezapomněla) gratuluju i novým těhulkám taktéž. Mori, Iren, Helen, koukám že holky krásně rostou. :slight_smile: My taktéž. Začínáme se pouštět a chodit. Měli jsme doma určité problémy, tak jsem neměla vůbec na nic čas ani náladu a byla tak trochu mimo od života, ale teď už je vše ok. :slight_smile: Oslavili jsme minulý týden jeden rok. Mějte se hezky a zdravíčko malým i velkým.
1. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.........
Mori,holkám se to prý líbilo,ale děti,těm se líbí vše,kde se soutěží a je tam nějaké dění....
Ladunko,já jsem byla v Gennetu v Liberci,objednala jsem se tam když jsem byla na genetickém UTZ.
A týden ted přesně nevím.....už vím...šla jsem to najít,byla jsem tam hned po novém roce-27 týden.
1. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty seš zlatá :dizzy_face: já nevím kam pojedu na velký UTZ a teď mě ještě napadá, proč ti ho nedělala Branžovská ? :confused: :wink: co malej ? je to sluníčko viď? :dizzy_face:
1. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko...ona mi nabídla velký UTZ na lepším pracovišti když jsem byla po umělém....tak jsem byla i ráda......napsala mi žádanku a já se objednala právě do LBC
1. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-manžel vycházky má i v týdnu ale kratší takže by jsme museli stále hlídat čas,tak jsme se rozhodli že něco podnikneme raději o víkendu aby jsme nebyli jak na trní z časové tísně.
Iren-manžel byl měsíc po operaci na kontrole a bylo mu doporučeno být nejméně ještě dva měsíce doma což byl pro něho šok nebot se bojí o práci,tak se tam byl zeptat a bylo mu řečeno že znovu propouští,že s ním ale počítají a jestli má být ještě doma tak at zatím do práce nechodí že ho nutně nepotřebují ale zase jsme se dozvěděli,že sociálka která mu ted bude vyplácet nemocenskou jí vyplácí ve většině případu najednou za dva měsíce takže jsem na trní nebot z mateřské se to utáhnout nedá,tak čekáme co bude,takže se nenudíme.
Jinak Honzík je torpédo i bez klíčku,začíná být pěkný dáblík a nechce se nechat usměrnovat tak tu máme trošku výchovné boje
1. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko, mooc rozkošný fotečky malej a táta, fakt roztomilý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Laadu, mě taktéž Branžovská nabídla lepší utz.
v té době se to u nás v nemocnici teprve rpzjíždělo.
já jsme zajela do Nového Boru k Ulrichovi v 25tt ale Filípek byl otočený a nebylo mu vidět do obličeje, tak prý at příjdu dýl,tak kolem tojho 30tt.
no ale když jsem přijela ve 30tt do gennetu,tak mi řekla,že už je to hodně dlouho,že jsme měla přijít dřív, ale stejnak byl Filípek otočený obličejíčkem dovnitř

ted bych asi šla kolem toho 20-23tt
1. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek