• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Dobré ráno!

evunka - no koho to tu nevidíme :astonished: Ahoj :slight_smile: Fotky Adámka s taťkou v monterkách jsou bombaaa :grinning: koukám, že i synek má svou motorovku :grinning:

My dnes odpo jedem do ČL do Unionky, máme sraz s holkama z MMB :grinning: Nechcete taky některá dorazit? Na mimáči jste stejně asi všechny :wink: další mamči jsou vítány :dizzy_face:

tady to ráno vypadalo, že se v noci vypršelo a bude slunečno. Ale už je zase pod mrakem :unamused: aspoň ať neprší ...
2. čer 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
Moc MK nestíhám ale vžd alespoň dočtu, jak se máte a co je nového.

Evunko, opravdu jsi tady dlouho nebyla, ale tak snad budeš chodit častěji. gratulace k chození a fotky super.

JJJ, budu držet pěsti, aby jste peníze ze sociálky dostali, jsou to šmejdi, za co mají lidi jako žít a platit poplatky....
2. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Mori, že bych zašla do unči ?, a dala štrůůůdlíček ?
Od kolika míváte srazy ? a kolik vás tam dneska bude ?
2. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - místo máme zamluvené od 14.30 h . Moc nás tam nebude, mám pocit že tak 5 holek se nás sleze. Já pojedu trochu dřív, nejdřív cournu po městě. Tak pokud bys šla, tak se ozvi na mobil a můžem tam jít společně, když holky neznáš :wink:
2. čer 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, vidím to bledě, bo mamča má dorazit na 2 hodinu,takže to bhc přišla jen na chvilku.
kdyby něco, tak písnu :slight_smile:

jak často se scházíte ?

my by jsme taky už mohli domluvit termínek coo?
2. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dítko mám vyspinkaný, tak se oblékneme a za chvíli vyrazíme :slight_smile: Leze tu i slunko, tak to je fajn :dizzy_face:

val - jasan, uvidíš jak ti to vyjde a kdyžtak písni :wink:
2. čer 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady nějaká inspirejšn :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46106

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=48811

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46446

jahodové jsme hned prubla, ještě jsem nikdy tvarohové nedělala:slight_smile:
už jsou uvařené, tak snad se povedly :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ženy

po dlouhé době mezi vámi.Všechny zdravím,dětem zdraví a mamkám hodně sil.

Tak my se stavbou na bodě nula :frowning2: .Neboť příjezdovou cestu koupil nějaký pán(zkupovává pozemky okolo Lípy má jich okolo šestiset)nechce se snáma moc bavit a banka nám nedá hypotéku bez toho aníž by sme spolu nenapsala věcné břemeno na používání cesty.Včera jsme se dozvěděli,že schválně vše protahuje a pak to chce prodat za hodně víc než koupil. :astonished: U nás tu cestu koupil za 1500,00Kč a co se tak bavil s manželem přes telefon(konečně mu ho po dvou dnech zvedl)tak po sto asi nepujde. :frowning2:

Tak to vypadá,že možná pujdem opět do paneláku. :rolling_eyes:
3. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Evunko - no to je dost, že se ukážeš, fotečky fakt super, malý je šikovný už teď. Fotka s taťkou v gatích a pilou, je úžasná! :dizzy_face: :dizzy_face:
valentynko - teda takový chutě tady dělat, já dělám ovocné knedlíky jedině tvarohové, páč mi kynuté nějak nejdou :confounded: .
moniska24 - teda koukám že máte samé starosti, prosímtě co je to za pána, že vám nechce povolit vjezd na pozemek, vždyť to přeci musí ne? Nebo si máte pořídit vrtulník, nebo postavit most? To jsou dneska lidi!!!Na všem chtějí jen vydělat, vydřiduši a čím víc peněz mají, tím jich chtějí víc. Kde máte vůbec ten pozemek?
mori - jaký byl srazík?
Už je červen, takže byhcom měli taky naplánovat ten náš ne?
3. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na srazíku jsme byly nakonec jen 4 :unamused: ale v poho jsme všechny pokecaly :slight_smile:

Dnes máme taťku doma, ale večer má jako obvykle ve středu floorball, tak dnes jedu s ním podívat se a pak půjdem tam na chvíli na pivko. Kája bude spt u babí
3. čer 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ahoj... Tak ja jsem ted nak nemela čas, Yvvonka před týdnem přestala čůrat takže se mě zase zmohli mdloby co zas bude :pensive: naštěstí je po týdnu vše ok Yvonka čůra a ja mam angínu :grinning: :grinning: Na další srazík už dorazíme potřebuju mezi lidi :grinning:

A co u vás nového?? co dětičky? :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,pokud si to chcete precist jake to bylo : http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=11048&vOffset=2910&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end :slight_smile:
Klidne bych vratila to tlaceni zpatky,to bylo super,hlavne kdyz byla mala venku a doktor ji drzel a ona brecela a PA rikaly, ze je to holcicka :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mámo jdu si to pročíst :wink: doufám, že se máte krásně :wink:
4. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásně popsaný, :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....mě to rozbrečelo :slight_smile: hezky napsané......
4. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty joo pěkně napsaný :wink:
4. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar, moc pěkně napsané, ukápla mi slzička a vzpomněla jsem si i na svůj porod. :wink:
5. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko!

andara - krásnej popis :slight_smile: nejhezčí je stejně ten konec :wink: :dizzy_face:

Tak já myslela, že ve středu z toho pivka pojedem dom brzo, ale kdepak - z ČL jsme odjížděli něco po půlnoci :grinning: No ale včera jsem byla jak praštěná, těch pár hodin spánku mi chybělo ...

Včera jsem byla dopo u holiče se ostříhat, tak zas trochu vypadám jako člověk - hrozně se mi ty vlasy odlehčili. Pak oběd u mamky, manžel jezdil busem a pak ho vezl prázdný do ČL, tak jsme jely s Kájou s ním, aby se Kája svezla - busy zbožňuje a taťka jí tam udělal "tů tů" tak byla úplně happy :grinning:

Dneska peru a budu prát asi celý víkend :grinning: musím vše připravit, bo příští týden jedem na tu dovču. A dnes odpo jdem popřát mojí mamce, má narozky.
5. čer 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík..........
Mori,kde máme tipy na víkend??? :grinning: :grinning:
Já jdu k holiči v pondělí-konečně.Jezdím do Lípy.A pak tam musíme odpoledne zase s prckem na kyčle.
A peru taky.........to zase bude žehlení..........
5. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky. :dizzy_face:
Pikusko-na kycle jdeme 22.6,tak jsem zvedava. Jinak Majda je porad zlaticko, ted ji teda obcas trapi asi prdiky, tak nevim jestli koupit ty kapky SabSimplex? Ve stredu jdeme zase na prevazeni,tak se kdyztak zeptam Dr.
No a ja se mam fajn,jizva po nastrihu uz vubec neboli,muzu krasne sedet :grinning:
5. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
Andaro - krásný popis, až mi slzička ukápla. :slight_smile:
Pikus - o žehlení mi ani nemluv, mám pocit že jen kojím, peru a žehlím.. :sweat_smile: :grinning:
Jinak u nás nic nového, malýho jsme vážila ve středu a má 4,9kg, no prostě kus chlapa.. :grinning:
5. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

andar, mooc krásně napsané :slight_smile:
hned jsem si oživila svůj porod ve vzpomínkách :slight_smile:

andar, určitě si kapičky můžeš koupit, pakprodávají ještě emulzi Pupík, ta se rozetírá na bříško. U nás ale nejvíc pomohla rourka, to se vždy krásně vyprďánkoval a i vykakal.

tak kdy bude holky srazík ?? 18.6. ?? nebo i dříve ??

to už by mohla dorazit i Pikuska s Matyáškem že ?
5. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík..............
no srazík-dejte datum a já se budu snažit :wink: ráda vás všechny uvidím :wink:
5. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - sama jsem nic v plánu neměla, tak jsem ani nic nehledala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

My dnes máme taťku zase busem v Holandsku, přijede po půlnoci. Počasí stojí za prd, pršelo tu, tak jsme celý den doma, jen k večeru jsme skočily ke švadleně donést nějaké opravy. Jinak teda peru, jak jsem měla v plánu - ale blbě to schne při takovém počasí :confounded: No nic, půjdu žehlit. jo a doma máme děsnou zimu, vůbec netopěj, tak furt chodíme v mikinách ... hroznej červen teda, doufám, že se brzo oteplí
6. čer 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplně jsem zapomněla napsat Yvca važí 8920g :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Mori, nám už včera začly topit lehce,tkaže jsme v obýváku topili, ted topím v pokojíčku, jsme tu s filípkem a apk pojedem asi k mamče, pokud bude dobré počasí.
manžu mám v práci do odpoledne.
včera dostal Filípek svojí první kašičku,odstříkala jsem mlíko 50ml,takže měl kašičky jen trošku,ale bylo to na zkoušku a hezky papal lžičkou.
ted jsme se s ním vážila a holky, on mi vůbec nepřibral za ty 3 týdny, váha ukazuje rozdíl 7,20 a to měl na 5 měsicích 7,16kg :frowning2:

dnes usím začít odtříkávat už ráno,aby bylo hdoně mlíčka a večer bude větší dávka
7. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.........
Mori...tak příště :slight_smile: no já jen vím,že v sobotu 13.6 je v Hradčanech kousek od Mimoně den pro děti i rodiče :slight_smile:
Teda Val,ta ten náš cvalík vás brzy dožene....přes 6 kilo má Matyášek už určitě :grinning:
A dnes máme 2 měsíce.........
Nám teda naštěstí topěj,jinak by jsme asi zmrzli....v červnu :astonished:
7. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko-Matyskovi prejeme vsechnp nej k 2mesicum :wink: a ted me napadlo, jak to u tebe bylo s tou plodovkou?Kdyz jste prijeli do porodky a plodovka to nebyla? :confused: To ti ji potom pichli?
7. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky-ted je v porodnici jedna znama z lide.cz :slight_smile: je taky Ceskolipanda a uz ma dve dospely holky a ted ceka kluka Jeremiaska, psala mi ze ji praskla voda a nic ji neni, tak ceka. Takze to ma jako ja,ale snad se po nejaky vyvolavacce rychle otevre kdyz uz je takova zkusena matka. Taky psala, ze se tam dneska narodilo 9 deti a ted tam jeste 3 maminky skuci bolesti.
Koukam, posledni dobou je tam teda naval - jen ten doktor co rodil me,pak odrodil asi jeste 5 mamin :slight_smile: maj to docela fusku ti doktori co? :grinning:
Pikus-tys tam byla sama,nebo s nejakou mamcou taky?
7. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto-Yvca je teda uz pekne velka slecna,koukala jsem na fotky :dizzy_face:
7. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek