• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
ahoj holky! přeji Vám pěkný den.
11. dub 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá, že tady pořád nikdo není....
12. dub 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já si také říkám kdepak jste! Tak jsem byla dnes na kontrole a pan doktor říkal že si myslí že to bude o víkendu. Tak jsem moc zvědavá hrozně se těším ale trošinku i bojím!!! Zatím pá užívejte sluníčka :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco,tak na tebe budu moc myslet :slight_smile:
Já to opět dostala,tak šup na další měsíc,poslední balení utrogestanu a pak volat dr.kvuli té Praze.
Hezký zbytek dne :wink:
12. dub 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
stanco, taky na tebe budu myslet, ať vše proběhne bez problémů.

Pikuso, to je mi líto, snad se brzo zadaří...
12. dub 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Já se sem moc nedostala, protože manžel měl od středy volno, tak jsme buď byli pryč anebo jsme byli venku. Včera jsem se odpoledne stavili na jedné zahrádce na černý pivínko :slight_smile:

Ve středu jsme byli v Liberci s malou na kontrole na rehabilitaci. Sestřička jí chválila, že se od porodnice zlepšila - jak musíme cvičit ty svaly. Máme i dál pokračovat a na kontrolu půjdem až nám budou 3 měsíce. To pojedem i k neurologovi.
Pak jsme byli ve městě. Konečně jsem si koupila něco na sebe. Po porodu jsem s prstýnkem dostala i nabitou kartu do C & A, tak jsme tam nějakou tu korunu nechali (vybrala jsem si letní kalhoty a něco mězi kabátkem a košilí). Taky jsem si ještě mohla vybrat něco k narozkám, které jsem měla v březnu, tak jsem si vylosovala elegantní tričko (asi ho použiju na Vítání občánků). No a já manžovi vybrala k narozkám košili na léto. No a na Karolínku jsme taky samo nezapoměli - bílý kaťata a růžový tričko :dizzy_face:

stanco - no já na Tebe budu celý víkend myslet!!! Že by už???

prada - ty botky jste nakoupili suprově - taky bych asi nakoupila dopředu. My jsme takhle koupili v lednových slevách v C & A pro malou zimní kombinézu na příští zimu (asi ze 700,- na 300,-). A taky jsme tam koupili nádherný šatičky z 550,- na 198,- (ty bude mít buď na Vánoce nebo na 1. narozeniny - podle toho jak poroste).
14. dub 2007 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
původně jsem źatím nechtěla nic kupovat, ale neodolala jsem.

Já jsem si před týdnem v CaA koupila těhu rifle, ale záhadně hubnu a jsou mi volné, tak snad mi brzo budou...jinak nevím, v čem budu chodit.

v Ostravě jsme se byli s manželem podívat na kočárky a zase mě uchvátil ten X-lander. tak nevím. jste s ním stále spokojení?
14. dub 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - spokojeni jsme stále oba a mooooc. Neměnili bysme! Už si nedovedem představit, že by ta přední kola nebyla otočná. Fakt kdokoli ho vyzkouší, tak si chválí, že to jezdí "samo".
Taky jsem tam ze zvědavosti okoukla těhu oblečení - měli tam docela výběr a pěkný.
14. dub 2007 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori, trvalo Ti dlouho, než ses naučila skládat kočárek a vyměňovat díly?
14. dub 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - složit kočárek není těžké. Zmáčknou se 2 čudlíky a sundá se korba. Pak na podvozku povolíš současně 2 pojistky a jednoduše ho složíš. Zpátky ji nandáš, tak, že ji pouze nasadíš na ty adaptéry.
Vyměňovat díly myslíš jako hl. korbu za sporťák? To jsme dělali jen když nám přišel, pak už ne. Jezdíme furt s hl. korbou. Ale je tam návod, tak myslím nebude problém.
14. dub 2007 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
18.01 h SMS od stanci:
Tak už je Adélka na světě má 3750 g a 50 cm a bylo to rychle!
14. dub 2007 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stani, gratulace veliká!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
15. dub 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také k narození Adélky gratuluji :slight_smile:
15. dub 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také moc gratuluji Stanče k narození Adélky, ať jsou obě zdravé.
15. dub 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stani, moc gratuluji!!!
15. dub 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusko, dlouho jsi tu nebyla..že by se už konala škola v přírodě? :dizzy_face:
Já jdu konečně po měsíci za týden na kontrolu k dr...už se tak těším!!! :slight_smile:))
16. dub 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Stanco,moc gratuluji k Adélce,at ti delá jen samou radost :slight_smile:
Peradko,škola v přírodě je až v kvěnu,od 14.Jen jsem se sem nějak nedostala.Mám toho nějak moc,napíšu ti to soukromě.
16. dub 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! dneska jsem měla náročný den, ráno jsem jela na krev(Down), pak na chirurgii vyříznout znamínko a pak jsem se šla objednat k zubaři. přijela jsem úplně vyřízená...
zítra budu jenom odpočívat...
16. dub 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnešní SMS od stanci:
S malou si to jen užívám, je to krásné. Jen jsme zežloutly, tak nevím kdy nás pustí domů. Pa zdravím všechny
17. dub 2007 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tento týden jsem adoptovala z Afriky syna Juliena, tak se můžete mrknout na jeho fotky :slight_smile:
18. dub 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj slunycko, prohlídla jsem si fotky Juliena. Šikovný chlapec. :slight_smile:
18. dub 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj prado, díky :wink:
19. dub 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak už jsme s Adélkou doma dnes nás pustily. Je moc hodňoučká a hned jak mi to půjde pošlu fotečky! Všem děkujeme za gratulace a už se těším s Mori na kočárkování!!!!!!!!
19. dub 2007 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stančo-koukla jsem se do tvého alba a Adélka je krásná, vážně krásná holčička, taková buclaťoučká.Přeji hodně zdravíčka a ať je Adélka pořád tak hodňoučká. Já už se také těším na toho našeho prdečka :slight_smile: .
19. dub 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco, ahojky, já jsem nakukuju a zrovna vidím fotečky :slight_smile: Ještě jednou moc moc gratuluju, ať Adélka krásně roste!!! Je to NÁDHERNÝ miminko :slight_smile: Takový uzlíček :dizzy_face:. a těch vlásků! Mějte se krásně!!!
19. dub 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco,tak ta je moc krásná,ta se vám povedla :slight_smile: Přeji jen zdravíčko a samou radost s malou Adélkou.A háro má pěkný :slight_smile:
Peradko,tobě u dr.dobré zprávičky,tentokrát se tam nepotkáme :frowning2:
19. dub 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco, oukla jsem na fotečky. Malá je roztomiloučká. Přeji hodně zdravíčka.
19. dub 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stančo, Adélka je opravdu moc hezká holčina :slight_smile:
20. dub 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Tak se hlásím po několikadenní absenci. Manžel měl od středy dovču, tak na PC nebyl nějak čas.

Ve středu jsme byli v poradně. Karolínka už váží 4660 g (porodní měla 3100 g).

Ve čtvrtek jsme byli v Liberci vyzvednout ty ateliérové fotky. Povedly se. Musím poprosit kamarádku, aby nám to nascanevala, protože to není na CD. Taky jsem si vyzvedla zvětšený prstýnek, co jsem dostala od manžela za holčičku.

Před několika dny jsme jí začali dávat na tu deku s hrazdičkou. Moc se jí to líbí, ale na hračky nedosáhne - a tak by chtěla (furt natahuje packy). Nejradši má, když s tím hýbeme.

O víkendu jsme byli u příbuzenstva v Provodíně. Konala se kolaudace bytu. Takže byla grilovačka, něco se popilo a dokud nešla malá večer spát (ve 20h), tak se staral manža a já měla havaj (no i když mi to občas nedalo a šla jsem se podívat jak baští a večerní krmení, jsem vykonala já - musely jsme se pomazlinkovat :dizzy_face: ) Ale jinak super víkend!
Cestou domů jsme byli na procházce v oboře mrknout na lesní zvířátka, Pod Borným u Mácháče a pak na dobrý baště.

stanca - Adélka je hezoučká!!! A těch vlásků :slight_smile: Na to kočárkování se určo domluvíme. Uděláme si někdy do Doks výlet. Těším se až vás obě uvidím :slight_smile: A mimí si musím pochovat - ta naše nějak rychle vyrostla. Strašně to uteklo, to nějroztomilejší je rychle u těch miminek pryč, tak si to užívej!
23. dub 2007 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dnes přidávám nějaké fotečky. Jinak od neděle jsem byla s Adélkou zpátky v nemocnici kvůli žloutence. Dnes nás pustily tak snad už to bude dobrý. Jinak váží 3820g a porodní 3750g takže baští o 106!!!
24. dub 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek