• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
andara: jj je to uz peknej kousek :zipper_mouth:
7. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz je po porodu, pry to bylo rychle, bolesti jen do konecniku,hodku ve sprse a slo se na to. :slight_smile: jo a prej bez siti.
7. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když by nevadilo, tak bych byla pro srazík 17. 6. - víc by mi tohodilo. Ale pokud se to někomu nehodí, tak klidně toho 18.
Tak piště pište holky, moc se vás zatím nevyjádřilo ... andaru omlouvá 6-nedělí :wink:
8. čer 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... no já bych byla spíše pro 16.7 úterý... Manža má 17. narozky a 18 jedeme pryč... :frowning2:
8. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já byhc taky byla spíš pro toho 16.6. v úterý.
17.6. máme s manžou výročí svatby, sice ještě nevím,jestli nejde do práce,ale i tak jdem po poledni k doktorce na půlroční prohlídku.

a co ostatní, příjdete na srazík ??
8. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kdykoli :grinning:
8. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
já na srazík taky můžu kdykoliv, snad nám do toho nic nevleze. :confused: :confused:

Andar - jé ty jsi to krásně napsala o tom porodu, taky mi ukápla slzička a zavzpomínala jsem si, jak to bylo s Elí :dizzy_face: :dizzy_face:

My byli o víkendu v Harrachově, manžův svědek s přítelkyní otvírali minigolfové hřiště, tak jsme byli pozvaní, bylo to moc fajn, dokonce přišel i Krakonoš, měla jsem strach, že Elíse lekne, ale bylo to v poho, dokonce i se i nechala s Krakonošem vyfotit, jenže škoda, že začlo docela pršet a ochladilo se, tak si Elí přivezla kromě zážitků i rýmu. Ach jo! :frowning2: :frowning2:
Holky nevíte, nemáte někdo zkušenost s posíláním kočárku poštou? Jestli musí být zabalený v krabici, nebo je to jedno?
8. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdybyste některá měla zájem, já jsem zjistila, že jsem na tyto věci opravdu levá :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23950642&tab=0

Jinak ke srazu, já zatím nevím, co bude.

Andilekir, já jsem posílala akorát golfky a to v krabici a musela jsem to poslat jako obchodní balík(u vády nad 15kg).
8. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko-dekuju, ja si tak prala prirozenej porod a bohuzel, i dle slov doktora to s prirodou nemelo co delat :cry: museli mi Magdalenku holt vyhnat lekama :confused: Ale zaplatbuh za to :dizzy_face:
8. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenkaa - díky za zkušenost, myslím, že kočárek opravdu musí být v krabici.

andarko - na to boleníčko Elence víc pomáhal Babycalm, ale všechny tyhle lektvárky jsou myslím až od 4 nebo 6 týdne mimíska. Takže budeš muset ještě chvilinku vydržet.
8. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

na sraz určo dorazím,je mi to vcelku jedno kdy bude,zatím mám volno. :slight_smile:

andilekir posílala jsem golfky i hlubokej a vždy jsem to zabalila jen do potravinářské fólie a vždy mi to vzaly. :wink:

andara moc hezky napsaný :slight_smile: :slight_smile:

Holky,které bydlíte na špičáku,neznáte nějakou Moniku Kučerovou,teda kromě mě,na poště jí daly mejch devět zásilek :frowning2: ,nevím proč jí je daly ale paní je nevrátila.Dohromady to je 3000,00.Už mi volala i kriminálka. :astonished:
9. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
já jsem pro sraz v termínu 15. nebo 16.6.

Andaro, krásně jsi to popsala, taky jsem si zavzpomínala :dizzy_face: Dávala jsem chvilu Babycalm je přírodní a masírovala Pupíkem, to úžasně pomáhalo.

Monisku, teda to snad není možný ta pošta na Špičáku! Bohužel jí neznám,koukalas na mimibazar? Snad to brzo dostaneš zpět!
9. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu k vám na radu, kde se dá v Český Lípě nebo v Novém Boru sehnat kojící polštář, koupila bych ho už i pro sebe na spaní :wink: o Pupíku a Andy vím :wink: Díky
9. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Laadi kdyby jsi chtěla kojící polštář mám, už ho dávno nepoužíváme, mám ten s kuličkama a ještě i na dosypání, + dva návleky, jeden plyšový a jeden bavlněný. Jestli by jsi chtěla pošlu ti fotečky.
9. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koukala sem do alba, ty máš ten malej viď? já sháním ten dlouhej protože ho chci i na spaní co má 190 cm :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laada - já nevím jak se to jmenuje ta prodejna, jak byla Pianka

Holky nějak prosím domluvte ten srazík, jen ne prosím 15. , to asi budu bez auta a nevím, zda nakonec všichni nepojedem do Liberce.
Já tu od zítra nebudu, odjíždíme zítra na Vranov :slight_smile: Ale srazík stíhám, to se nebojte, že já bych chyběla :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musím dnes balit a to se mi fakt nechce - mě to neba :confounded:
9. čer 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-myslim Detsky Raj nebo Svet se to jmenuje,byl to Hrosik :wink:

Laadu- co ho koupit pres mimibazar?Tam jich maj. :wink:
Napr.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19423091&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15523298&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23947306&tab=1

:slight_smile:
9. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo vím kde :wink: zítra tam skočím :slight_smile:
andar já bych raději ten kojo polštář novej :zipper_mouth:
9. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadu-na tech odkazech jsou novy :wink: ale radsi ho videt vid? :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
laada - měří 170 cm, já na něm taky spala jako těhu, ale jak chceš, kupovala jsem ho ve zdravotních potřebách na rohu Moskevské, měli tam i ten vycpaný vatelýnem, nebo čím to, do toho nemůžeš přidávat a ani ubírat, zdál, se mi ten s polystyrenovýma kuličkama lepší.
9. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodejna místo pianky se jmenuje Beruška, taky tam mají kojící polšťáře, nebo v Pupíku, ten mi ale přijde dražší.
9. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Andarko,já byla v růžovém pokojíčku a vedle byla ještě jedna maminka.....a ta původně měla rodit přede mnou,byla otevřená a já ne a já jí předběhla.A voda????ani nevím :unamused:
Včera jsem na kyčlích viděla Val...ale Matýsek plakal,tak jsme nepokecaly...tak na srazíku...a je mi jedno kdy :wink:
Ladunko,kojo polštář mám já od kamarádky...ten dlouhej a super :slight_smile: i na spaní byl parádní :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-ja myslela, jestli ti ji nepichali.No ze mne tekla teda proudem az do porodu :wink: takze mi ani ten test nedelali, pac to bylo jasny. :grinning:
9. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já fakt nevím.....
a co malá beruška???je zlatíčko vid...........a jsi v kontaktu s někým ze cvíča?
9. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je hodnoucka, teda dneska v noci jsem uspavala od 23 - 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak spala do 8.Ted lezim a kojim a pisu :grinning: a ona u toho usina.
Mam cislo na Hedviku,ale jeste jsem ji nepsala,snad uz je s malym doma, ty mas cislo na pani Pastorovou vid?Tesim se az se sejdeme, cvico mi chybi,bylo to fajn :dizzy_face: .
Tak naplanujem druhe deticky spolu ne?Abysme se tam zase sesly :grinning:
9. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....jojo na paní Pastorovou mám číslo........ :slight_smile:
A druhé dítko....ty asi počkáš dýl na něj,než já,já pokud budu chtít,nemám moc času....mě tlačí věk :unamused:
A těším se až malou uvidím :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale prosimte vek :slight_smile: jak sem psala o te zname z lide.cz, tak ty je 40 a v nedeli porodila sve treti ditko, tehotenstvi bez problemu a porod taky.Tys to mela taky v pohode a za jak dlouho bys chtela asi sourozenecka pro Matyska?Ja bych chtela tak za 2-3roky asi :sweat_smile: :grinning:
Tak pak usporadame nejakou seslost s pani Pastorovou a holkama :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laado, já kojo polštář objednávala na netu ale dneska jsme měli letáček ve schránce, že jej prodávají v bytovým textilu jakje v Mikulášský ulici, nad cestovkou, naproti Bílé růži. Praktik - kojící polštář (580,-) web stránky mají www.lutex.webnode.cz
9. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pár tipů na výlet :slight_smile:

Provodín http://www.provodinskastrapanda.cz/ - sobota
Žandov - Léto budiž pochváleno http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2035505 - už od pátku
10. čer 2009 v 00:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek