• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojík............
tak už máme datum???
mě je to jedno kdy........tak se vy domluvte :slight_smile:
Andarko....taky tak nějak...2-3 roky....tak to musíme naplánovat :slight_smile: a pro sešlost jsem všema 10ti :wink:
Ted jsem volala do Podolí,kvuli mražáčkům,musíme je zaplatit na další rok a sestřička v laborce říká....ježíš,vy jich tady máte :grinning: a já na to....no a já bych je chtěla všechny :grinning: tak se smála....to jich tam mám 17 :astonished:
10. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Pikus, tak to bude teda dětí jako smetí z mražáčků :slight_smile:

Já jsme si koupila polštář přes net s těma kuličkama co se dají doplnit, no jenže já ho nějak nevyužila, spala jsme s ním jednu noc a nic moc a u kojení jsme nenašla nějak tu správnou polohu, kojila jsem s ním jen pár dní, pak jsme ho trošku využila pro Filípka,že jsem ho tam položila,že to krásně vytvaruje podle těla.
jiank obchůdke je v Boru ten u Áji, ta má lepší ceny než v piance, tam jsou taky dost drahý jako v pupíku.
My jsme v Boru nakoupili docela dost věcí-kočárek,postýlku,povlečení,matraci,vaničku,lehátko.

jo a pak je prodejna dětského zboží pod Střelnici, u té křižovatky,ten dřevěný domeček.

holkýýý, tak já rozseknu ten datum srazíku jooo?

takže 16.6. úterý v Unionce juu?

kdože se hlásí ???

Mori
Val
Pikuska
Andilek
heresta
verunkaronka
moniska
perada
10. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...celá třída dětí :slight_smile: a jak vy na kyčlích???je to tam docela síla teda...........
Tak 16.6???????,,oK :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, páni tolik mražáčků :dizzy_face: třeba vás překvapí // přirozeně :wink: kdy bys chtěla druhý mimčo?

Já kojopolštář využívala i na spaní, ze začátku to bylo tvrdý a šustilo to...pak se to lehlo a na šustění jsem si zvykla a paráda. Bral mi ho i manžel :grinning: teď ho má půjčený kamarádka :slight_smile:

Laada by nás mohla přijít taky pozdravit co? :wink:
10. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunce jsem psala IP že by mohla a jukla se za námi :wink:
Peradko....tak 2-3 roky,já dýl čekat nemůžu....abych nebyla stará matka :grinning:
10. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj pikus,
my už na kyčlích dobrý :slight_smile:už tam nemusíme, tak jsme moc ráda :slight_smile:

síla to tam teda je, byla jsme tam 3/4 hodiny a na ruce jsme ho měla asi 1/2 hodiny, vedro bylo,dusno,vydejcháno, no vomejvali mě málem :rolling_eyes:

taky si mylsím,že by se na nás mohla Laadu přijít podívat :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky
tak na sraz se už těším,neb mi za chvíly z toho všeho hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Si říkám co sek komu kdy udělala,že mám furt klacky pod nohama.Tak mi volali z kriminálky,že daj paní čas do čtvrtka.Kdybych věděla kdo to byl tak za ní jdu a snad jí jednu ubalím.
10. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,však malej chvíli dobrý,ale pak řval a řval...až do auta a tam si musel cucnout :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimon.cz/admin/galerie/images/20090610085426.jpg
a tady plakátek co je v Hradčanech v sobotu
10. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee holky nestraste,my jdeme na kycle 22.6 v 16hod.Tak se mam na co tesit jo?A kde vubec Horel sidli?
10. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím po delší době ale přece.Já ted nějak nestíhám,malý celý den povídá a stále musíme něco dělat a všude chodit a všechno mu říkat co to je,proč to je atd. takže jsem večír vždy rádaže zalezu a mám už klid a ráno nanovo.Chtěla jsem zkusit malého nechat spát už bez dudlíku,ale vyšlo mi to jen jeden den,pak chudák brečel že nemá dudínka a že kde je tak jsem se ještě smilovala že ho nebudu trápit,ale ode včera spí už sám ve své velké postely tak si přijde jako velký kluk.Pro jistotu jsem spala u něj na zemi a dobrý takže dneska už budu spát normálně v ložnici jen se bojím aby se třeba neprobudil a nelekl se že je tam sám,ale uvidíme.
Jinak na srazík se těším,dlouho jsme se neviděli a doufám,že budu mít čas si s vámi pokecat.
Jinak Pikus a Andarko mám na MMB v aukci,která končí dnes před osmou hodinou tři bodýčka s krátkým rukávem a punčošky plus chrastítko na kočárek tak kdyby jste měli zájem mrkněte.Najdete mě pod Jana Dušánková
10. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to je teda dílo, že jí to na poště vydali ???
vždyt kontrolujou občanku.
já znám kučerovou,ale jen Jitku.

snad to vyřeší a dostaneš ty balíčky zpět,neob aspon náhradu těch peněz.

andar, jojo,připrav si pevné nervy a silné paže :grinning: :grinning:
Horel sídlí v Moskevské ulici ,naproti bývalému pivovaru,taková žlutá vila.
je to v přízemí,ale to poznáš podle těhc mamin s dětmi.

jdeš na řadu tak jak jsi přišla.
nezapomen si sebou vzit plinku látkovou,kteoru dáš pdo malou u doktora na lehátko.
jdeš dovnitř už s polonahou,jen s plínkou.
je to tam jak na běžícím páse, pokud to tam teda někdo nezasekne
10. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,

srazík super, pokud nám to vyjde, tak přijdeme na chvíli se taky ukázat. :slight_smile: jen doufám že se tam vejdeme do výtahu :sweat_smile: už s golkama jsem měla co dělat, tak uvidíme jak velkej kočár.

Moni - pošta tady u nás na špičáku - no děs běs. :frowning2:

Na kyčlích fronta hrůza, ale jde to bych řekla docela rychle. Taky ás to ještě jednou čeká, doufám že naposledy. :wink:
10. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já měla na papíře mezi 15-16.30 k Horalovi a byli jsme tam před 15.hodinou a na řadě asi 10.....
takže síla..
JJJ jsi hodná,bodynkama mě zásobuje kamarádka po klučíkovi....vlastně skoro šechno máme od ní...
10. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dnneska jsem mela rano malem infarkt.. Se vzbudim a ono půl 9 chuvička nehučela tak jsem mastila do pokoje a ona Yvca jeste spala tak jsem do ni stouchla a nic si říkam panebože :astonished: tak znova a ona na me koukla a spala dál :slight_smile: stejne jsem ji vzbudila a zacla jsem ji prohlížet ale je vše ok :grinning:
11. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ty fronty na kyčlích nesnášela bleee ještě že jsme tam byli jen 3x :wink:
11. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsme dnesk azamluvila v Unionce místo na úterý 16.6. od 14,00 , " na koníka " pro 8 koníkovek, třeba se ještě rozrostem a dorazí Jojinka a Laadu :slight_smile:

jinak jojinku jsme potkala a to byl takový mžik,že než jsme se rozkoukala,tak jsme se ani nepodívala na miminečko :fearful: :fearful:
11. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
počítá se s náma? my jdem taky :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, počítá :slight_smile:

jsme tě ještě neviděla, tak se uvidíme poprvé :slight_smile:

Mori
Val
Pikuska
Andilek
heresta
verunkaronka
moniska
perada

možná jojinka a helenkaa
11. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no mě taky ráno málem omejvaly.... Beru si Pepču ráno do postele, vzbudím se tak po hodině, a Pepa nikde! Tak se rozhlídnu a vidim ho, jak štrachá ve skříni :slight_smile: No jinak my jsme pořád bezzubí :frowning2:
11. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-nezapoměn i na mě už jsem psala že se s vámi ráda uvidíme
11. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to holky uzijte a ja dorazim snad priste :slight_smile: .Dneska jsme byli na vazeni, tak Majda ma 3,56kg. Pak jsem skakla na gyndu se objednat na kontrolu po sestinedeli-tak jdu 8.7. v 11hod.
11. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Už se na srazík těšíme :sweat_smile: . Koukám, že nás bude hojný počet, to je fajn.

verunkaronka- to je teda šikulínek :grinning: :grinning: . Tohle se mi stalo nedávno s Elenkou asi ve 4.00 ráno, probudím se a slyším jí jak si povídá, kouknu se kolem sebe a Elí nikde a ona si to štráduje kolem postele k oknu. Jsem malinko nechápala co, že to tam v noci jako dělá. Lumpik jeden!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
no jéé, to nás teda bude :slight_smile:
to je super

Mori
Val
Pikuska
Andilek
heresta
verunkaronka
moniska
perada
jjj26

možná jojinka a helenkaa
12. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak kde jste všechny?Čekám na nějaké psaní aby jsem taky mohla něco dopsat,ale nikdo tu není. :frowning2: My jsme se byli včera podívat v Lípě na letišti na letadlech a bylo to super,zrovna tam vzlétali a přistávali nebot měli nějaké orientační závody takže malý nevěděl co kdy a jak a byl nadšený,má hrozně rád letadla jen jsem mu nemohla vysvětlit,že nám pán nemuže pujčit to éro,tak na mě chvíli koukal a pak se ptal stejně znovu,tak jsem se smála.Našel si tam hned kamarádku,ale nechtěla s ním mluvit tak se mě ptal proč ta holčička nepovídá,ale co mu mám říct.
No a plán na dnešek?Zoo Liberec,má být krásné počasí tak se nám výlet snad vydaří a bude mít Honzík zase další pěkné vzpomínky.Těšíme se už na sraz a doufám,že nebude pršet. :slight_smile:
Jinak Honzíkovi už se povedlo spadnout z postele tak jsme udělali zábranu tak zatím drží,ale manžel jí chce ještě vylepšit aby tam mohla být do budoucna napevno.
Taky jsme tento týden vstávali ve čtyři ráno a malý byl v pohodě jen já jsem sotva udržela oči nebot jsem večír povídala s manželem a šla jsem spát dlouho,ale musela jsem to vydržet.Jinak normální čas našeho vstávání je v rozmezí mezi čtvrtou až šestou raní. :slight_smile:
14. čer 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyno já když nakoukla na MK tak to tu nefungovalo... :confused:

Jani to věřím, že Honzík byl nadšený s letadel :dizzy_face: my chodíme zase na vlakové nádraží :grinning: a minulý týden jsme se svezli, taky byla radost! I z MHD kdy jsme poprvé jeli bez kočáru a seděl na sedačce :grinning: Dneska bylo nádherně, ak věřím, že jste si Zoo taky uzili! :slight_smile:

Honzík je pěkný ranní ptáče, teší se co zase zažije a nemůže asi dospat :grinning: U nás se vstává v šest až sedm ráno...půl osmá je luxus :grinning:
14. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...tak dnes jsme zase bojovali s bříškem....hrozně plakal brouček a kroutil se....už to začalo včera...
přes den naspal tak hodinu.....byli jsme na chaloupce,myslela jsem že v kočárku bude spát a ani tam tomu moc nedal.
Večer jsme namasírovali bříško a konečně se pořádně najedl a už spinká......
Jooo a až jsem brečela dnes s nám....už jsem nevěděla,jak mu pomoci....tak snad to ted bude už OK
A hlavně v úterý :slight_smile: se na vás těším holky :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer...

Tak ja jsem tuhos :frowning2: včera jsem makala na svatbě od 8 do 24:00 a dneska jsme jeli 40km na kole mazec :grinning: :grinning:
Vytuhnu ani nebudu vedet jak... Tesim se na utery
14. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jani, tak snad jste si ZOO hezky užili, počásko bylo jak dělaný :slight_smile:

Tak u nás se vstává tak kolem 8-9 :slight_smile: někdy i v 10 -11 :slight_smile: to když se dospávám

pikusko,ach ty prdíky a bolení bříška :frowning2:
máte nějakou emulzi nebo kapičky sab simplex ? popřípadě rourka.

filípek na prdíky trpěl malinko,ale když nepřestával brečet po chvíli,tka přišla na řadu rourka a byl zase hezky spokojený,krásně se vyprdánkoval a druhý dne normálka kakal sám, nezvykl si na to, tak si mylsím,že se nemusíš bát použít.

na úterý se taky holky těším :slight_smile:

papa
14. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no konečně to tu trošku ožilo,jsem ráda že komunikace nevázne. :slight_smile: Je pravda že jsme si výlet náramně užili,Honzíkovi se tam povedlo spadnou tak máme odřeniny ale chvilku si pobrečel a zase ok.Jen jsem hned u vstupu dostala šok nebot se platí za dospělého 100 kč vstup,tak jsem to nějak nemohla rozdýchat a za děti 50 kč,takže na výlety co nejvíce peněz a musím to všechno spočítat aby jsem měla dost našetřeno nebot to nebyl jediný a poslední výlet na který se chystáme,jen muj manžel nebot není zvyklý moc být aktivní měl dost jen cesty pěšky od auta do Zoo. :wink: :slight_smile:
Mohu srovnat Zoo Děčín a Liberec a Liberec vede na plné čáře jak ve zvířatech tak i prostředí super. :slight_smile:
Pikus prdíky moc dobře znám tak jsme s nimi hodně bojovali ikdyž neměl mít je po čem,ale vydržel brečet v kuse i 4 hodiny a to jsem ho nosila nebot kdybych ho chtěla položit to byl uplný konec.My jsme se snažili hodně cvičit nožičkami bříško a pak jsem používala na vyprdnutí polohu v leže na ruce a držela jsem konce nožiček jakoby proti tělíčku a on jak se snažil vzpouzet tak vlastně i jakoby tlačil,ale neboj je to jen na čas a ten pláč jsme si prožili určitě všechny já tedy jo a ze začátku skoro pořád nebot než se sžijete je to přeci jen chvilka.Neboj se až po nějaké době uslyšíš ty rány jaké bude umět vytlačit tak se budeš smát.Náš Honzík to ted ještě komentuje slovy,PRD, a hrozně se směje že si prdnul. :slight_smile:
Taky se těšíme na uterý tak doufám že si Honzík bude hezky hrát a maminka si bude moci povídat s tetama. :slight_smile: :wink:
závidím vaše vstávání my opět dnes ve čtyři ráno a ted spí od pul sedmé :wink: :wink:
15. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek