• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojík....
holky on Mates na prdíky netrpí,tak snad to byly jen ty 2 dny co ho to potrápilo a bude to zase OK.Nožičkama jsme cvičili...teda pokud neřval a nebyl napnutý jako luk....
Ale dnes vstával s úsměvěm a už normálně papkal,tak snad OK...
A zítra se to budu snažit načasovat na tu 2 hodinu,ale neslibuju..... :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky

tak my dneska vstávali v půl pátý,v šest to zapích ale jen do třičtvrtě na sedm,tak to vypadá,že po o půjdu s ním.Jó když byl ještě miminko to se nám spávalo,jako val,o tom se mi může teď už jenom zdát.
Na zítra se moc těším,opět musím dřív,kvůli rarachovi a chci skošit na poštu a zeptat se jak to pokračuje.Tak jestli půjde někdo dřív budu ráda,ať nechodím po městě sama. :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ, Tak já jsem byla v ZOO v Liberci, Ostravě,Dvoře Králové a nedávno(cca 1-2 měsíce zpět v Děčíně) a teda byla jsem zhrozena-nic tam není, terén příšerný(jako kdyby tam nebyl manžel, tak se otočím a jedu domů, kočárek bych tam sama teda netlačila ani omylem).
15. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak mě máte zpět :grinning:

Koukám, že zítra je srazík, tak to se nudit tento týden nebudem ... dnes peru, zítra sraz, no a pak jistě taky bude co dělat :wink: To je fajn, že je sraz už zítra, bo doma nic nemáme, tak se aspoň stavím pak rovnou nakoupit :wink:

helenkaa - my byli v Děčíně v ZOO letos na velikonce a byli jsme bez kočáru. Neznala jsem to tam a bylo dobře, že jsme byli bez kočáru. Cesty tam jsou fakt hrozné, ale na pěšo to šlo.

Nám se včera vůbec z Vranova nechtělo dom. Bylo tam fakt krásně a kor včera bylo konečně nádherný počásko. Ubytování bylo super a okolí samo taky :slight_smile: Fakt se mi tam moc líbilo!
Jo a skoro celou cestu tam, jsem řídila já :sunglasses: pak už mě bolely ruce, tak že se vystřídáme - no a na manžu zbylo posledních 20 min. :grinning: Včera řídil manža :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Až to proberu, tak hodím fotos :wink:
15. čer 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdááááár ztracená dcéro :slight_smile:
vítej zpět :slight_smile:

tak to je dobře,že jste se měli fajnově :slight_smile:
noo a s řízením jsi se dotoho teda pustila, to je dobře, je to potřeba,aby jsi se zase rozjezdila a ono to zase půjde samo.

takže zítra razíš autím joo?

já dneska šla ven s Filípkem ve 2 a vrátili jsme se v 6.
Jen za námi zaklaply dveře dole u vchodu,tka začlo pršet.
Chodila jsme s kočárem po letním parku a je to tam bezva, pak jsme tam Filípka nakojila,chvíli poseděla a šla do města. Zpátky jsme šla opět pěšky do toho krpálu, noo mám zase na dlouho nachodíno :slight_smile:

na zítřek se holkýýý těším, to bude babinec :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zitra si to uzijte :wink:
Val-das si strudlik? :grinning:

Pikus a Joinko-davate prckum ten fenyklovej cajik? Ja ho mam doma a nevim jestli ji ho mam udelat, taky nas trapi prdiky, ale cetla jsem, ze kojene deti nemaj mit zadne jine tekutiny, tak nevim :unamused:
15. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andar,
no jasně že dám, nemůžu číšníka zklamat přeci :grinning: :grinning:

andar, čajíček můžeš dát, ten fenyklový je myslím už od prvního týdne.
neměli by mimča vypít víc jak 100ml.
můžeš jí dát trošku cucnout a nebo častěji kojit v těch vedrech.
a nebo taky trošku převařené kojo vody
15. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak my zítra bohužel nedorazíme, ohlásili se nám řemeslníci a přijdou nám vyměnit koberec a plovoučku v rámci reklamace. Tak mě to mrzí, ale musím dělat dozor, doufám, že to budou mít brzy hotové. Jsou ohlášený už na 8.00, tak musíme kvůli nim dřív vstávat. Možná by to do těch 14.00 stihli, jestli ano, tak se objevíme, ale myslím, že asi ne. :confounded: :frowning2: .
Mori - to je dobře že se vám na malé dovče líbilo, jsi teda holka šikulka, když ses tak hezky do toho řízení dala. Jen tak dál a za chvilku to budeš mít v ruce, uvidíš.
Andarko, já jsem teda Elence, když byla malá žádný čajík nedávala jen jsem kojila a ten fenyklový čaj jsem pila já, ale koupila jsem si fenykl a z čerstvě namletého jsem si dělala 2x denně čaj.
Zoo Děčín se mi taky moc nelíbí, my nejraděj tu Libereckou, brácha tam dělá něco jako zootechnika a experta na exotickou zvěř, tak to máme vždy s osobní prohlídkou :wink: :wink:
Teda holky s tím vstáváním vašich mrňousků mě děsíte, my spíme tak do těch 8.00 někdy i do 8.30, ale vstávat v půl pátý, do to by mi fakt miglo a celý den bych byla jak mrtvolík. :astonished: :grinning: :confused:
15. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky...je tu někdo z českolipska kdo čeká miminko ještě tenhle rok?My čekáme v říjnu tohoto roku :dizzy_face:
16. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,
Andarko,já fenyklový čajík dávám...a myslím,že i pomáhá :wink:
Haklicek ahojík.....tady už ted zatím těhulka není...nebo se pletu?????
Ale to neznamená,že nejsi vítaná :slight_smile: ted s bříškem a pak s miminkem :wink:
16. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nová maminka,tak tě vítám mezi námi.Ted tu opravdu žádná maminka na tvuj termín není ale plno holek se tu chystá mít druhé miminko takže se to tu myslím bude stále hemžit dětmi
16. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nechcete něktěrá 1 hlávkový salát ? Manžel včera přitáhl 2 od kámoše ze zahrádky a je je nesdělám oba. Určo to má někdo z vás rád, tak vám ráda 1 přivezu - jinak bych to vyhodila ... a bílé + klasické ředkvičky. My to jíme, ale je toho dost, tak bych taky nabrala a přivezla. Tak se nestyďte a klidně řekněte ať přivezu. Akorát by to pak letělo do koše, co nestihnem sníst ...
16. čer 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Haklicku vitej :wink: no Laada je preci tehulka,ikdyz sem moc nechodi,je ceskolipanda :wink:

Piku-a kolik toho cajiku malej vypije?
16. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak dneska zase vstávačka v 5:55 takže jsem se ho ani nesnažila ještě dát do postýlky, půjde alespoň dřív spát a na srazík snad konečně dorazíme včas! :grinning:

Já čaje nedávala, pila jsem je já. Celkově jsem se snažila vyvarovat podávání lahviček.

Haklicku, vitej těhotná je tu jen laada ale tam sem mezi nás moc nechodí.

Mori, krásný fotky! Muselo to tam být senzační.

Andilku, snad to zvládnou brzo a dorazíte s Elenkou :wink:
16. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukněte se na našeho pracanta :grinning: on fakt miluje jakýkoliv láhve..nosí je, jako z nich pije :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=EnGnFHgay3I
http://www.youtube.com/watch?v=4rsAclYV5fc
16. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, myslela jsem, že dorazíme, ale bohužel z osobních důvodů nám to nevyjde.
Tak si to užijte a foťte,ať se aspoň kouknu na fotečky, jak Vaše dítka rostou. :wink:
16. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - až budou točit Vratné lahve po 20 letech, tak si tam Péťa může střihnout roličku :grinning: Jinak Kája bezpečně poznala, že se jedná o pivo :grinning: :wink:

Jéé, teď koukám, že jsem vám nehodila odkaz na fotky http://maarsel.rajce.idnes.cz/VRANOV_-_10._-_14._6._2009/ ale šikula Ráďa si je našla :wink:

haklicek - a odkud přímo jsi ?
16. čer 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakoukla jsem na rajče k pikus tak i k tobě :grinning:
JJ mamča si ty videa nazvala vratný láhve :grinning: furt na ně chodí do skříně a zkouší jesti tam něco není :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojík holky,

Andaro - čaj nedávám, pila jsem ho já, ale Jírovi bohužel nic nezabírá. Měli jsme i ty drahé Probio kapky, teď Sab Simplex a stejně nic nezabírá. Jediné co trochu pomůže, je "dieta", nesmím sníst nic o čem zatím vím že mu vadí a bolí ho pak bříško atd.. :frowning2: Jo a úleva ja pak rourka, to je pak happy, chvíli. :slight_smile:
Je to s ním děsný, ani nechodíme moc ven nebo jen na chvíli, neb kolikrát celý den nespí a jen brečí nebo alespoň kňourá. No uvidíme i dnes v jakém bude rozpoložení, zda dovolí jít na srazík. :slight_smile:

Perado - malej je teda šikulka.. :grinning:

Haklicek - vítej mezi námi.. :slight_smile:

Naše Anďa vstává ráno v půl sedmý :confounded: to byly časy když jsme spávaly do jedenácti.. :sweat_smile: :grinning: a Jíra je lump, vstává taky kolem šesté, a já tu pak padám na ústa únavou. :rolling_eyes:
16. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - super fotky, muselo tam být krásně. :wink:
16. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji to je mi líto, že máte takové problémy s prdíkama :frowning2: Na začátku to bylo u nás taky horzný ale pak jsem to vychytala....BabyCalm jsi zkoušela? Já byla fakt moc spokojená jak to zabíralo v kombinaci s pupíkem a cvičením. Ty koliky jsou fakt otravný, snad budete mít brzo klid. :pensive:
16. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado - nezkoušely, já těm kapičkám už nějak přestávám věřit :sweat_smile: ale asi je taky ještě vyzkoušíme. Já to od Andi vůbec neznala, to jsem jedla vše a jí to absolutně netrápilo, celé dny krásně spinkala. Jíra byl třeba včera celý den vzhůru (a já tu měla na zavaření přepravku třešní a 4kg jahod, a ještě do toho jsem patlala plněné knedlíky, super kombinace :grinning: :grinning: ), usne jen na 15-20min a pak zase řádí, ale večer kolem desáté to konečně zalomí.
No prostě už aby ho to přešlo, to si pak oddychneme.. :grinning:
16. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já dávala feniklový čaj cca od 4 týdne. Pepča taky dost trpěl. Ale pak jsem oběvila sabsimplex a paráda. 5kapek před kojo, občas na dudel, pak do sunaru... Nemůžu si je vynachválit. Ale je pravda že každému zabíra něco jiného. A zkoušela jsi nahřívat bříško? třeba látkový sáček s rýží, do mikrovlnky...
No jinak se už taky moc těšíme. Pepča měl zase leteckej den. Tak vám ukáže odřenej rypčus :grinning:
16. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dítko mi už usnulo, tak to jsem ráda :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

já začala s čajíkaam jak bylo to teplo, někdy kolem 4měsíce.
ze začátku to trošku pil,ale ted vůůůůbec.
pro jistotu ho vždycky dlěám,když jedem k mamče a je velké vedro.

joji, chudinka malej Jiřík,když má takový boleníčko. Četla jsem,že nejlepší jsou emulze, jmenuje se to Pupík a roztírá se to okolo pupíčku a uvolnuje to prdíky a k tomu cvičit nožičkama.

Mori, krásné fotečky :slight_smile: nádherná příroda:slight_smile: jde vidět,že jste toho hodně poznali, samej výlet coo? :slight_smile:

Andilku,tak to je škoda,že nedorazíte, ale třeba to u vás skončí překvapivě dříve a přijedete :slight_smile:

Veru :slight_smile: tak to jsem zvědavá,jakej má nosík
16. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori fotečky super,budeš mi o tom muset popovídat je to dobrá inspirace na výlet i dovču
16. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Peradko malej je šikulka a jak mu to i krásně šlo aby mu nevypadli v tom prvním videu :slight_smile: :slight_smile:
No asi bude mít lásku k pivu po tatkovi vid :slight_smile: :wink:
16. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... :slight_smile: Díky moc za přivítání... :dizzy_face: Jak tu tak čtu vaše příspěvky tak mi jde z toho hlava kolem :wink: ...to nás čekají ale věci :slight_smile: To je škoda že sem Laada nechodí :fearful: ...to co já teď prožívám už máte za sebou :sunglasses:
Pikusa...ahojky,prosím tě ty chodíš taky k Mudr.Brandžovské,viď?A jak jsi s ní spokojená?Já jsem z ní už šedivá :rolling_eyes: Na cokoliv se jí zeptám tak zvýší hlas a hned mně sprdne... :confounded: No vůbec nevím jak s ní už mám komunikovat aby se mnou jednala normálně :pensive: Už jsem nešťastná z každé nadcházející návštěvy :fearful: Mimochodem máš krásného chlapečka :dizzy_face: :dizzy_face:
Ještě jsem se chtěla zeptat zda jste všechny rodily v Lípě a jaké máte zkušenosti jo a jestli jste tam byly na předporodních kurzech...chystám se tam..tak jen jaké to tam je... :wink: Díky :sunglasses:
16. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo jen že samo tady máme těhulku Ladunku... :grinning:
Peradko,dělám 100 ml ale vycucne jen malinko...teda když je venku vedro,nebo když někam jedeme udělám ho jako takovou malou záchranu,než dostane mlíčko.....
teda určo by vycucal víc,musím mu to vzít :slight_smile: a zbytek dopiju já :slight_smile:
Peradko :grinning: :grinning: šikulín :grinning:
16. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haklicek - nechceš dnes taky dorazit na srazík, pokud máš čas ? Od 14 h v Unionce :slight_smile: Když už jsi zavítala mezi nás, tak ať tě poznáme osobně :wink:
Já rodila v Liberci :dizzy_face:
16. čer 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek