• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Holky to je kláda venku :astonished: já byla pověsit na balkoně prádlo a teda fakt kosa :confounded:
16. čer 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
perad, malej je teda šikulka :slight_smile:
super videjko, byl do toho uklízení lahví celej zapálenej a hezky si zatleskal :slight_smile:

vítám Haklicka :slight_smile:
určo by jsi mohla ndeksa za námi přijít do Unionky do patra do dětského koutku.
jsme tam čerstvé maminy i maminy s většími dětmi a je vždy prča :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taťka doma ani pivo moc nepije, máme tu vždy basu pro návštěvy :grinning: ale Peťulín jak vidí pívo tak se hned žene...hrůůza :sweat_smile:

Haklicku, já rodila v ČL a naprostá spokojenost! Rodila mě primářka Véghová s Mudr. Jakoubkovou (obě jsou na MD) a i na novorozeneckým jsem byla spokojená. Už to budou ale dva roky a i prostředí se tam dost změnilo, povypráví spíš Pikusa a Andara s Joji :slight_smile:

Pikus na ml čaje se ptala Andara :grinning: :grinning: ale to neva :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val no snažím se vychovat pořádníka, co si vytahá rozhází zahodí, tak uklidit! :slight_smile: Snad mi jednou snacha poděkuje :grinning:
16. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme tu 17°C a nefouká tak to jde...hlavně ať leleje až půjdem dolů :rolling_eyes:
16. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunkaronka - jj, bříško jsme zkoušely taky nahřát, ale žádná změna nebyla. :( budeme to muset hold všichni vydržet než to přejde. :(
Val - Pupíka tu taky mám, mažu, asi trochu pomáhá, vždy je pak na chvíli v klídku. :slight_smile:
Haklicek - první jsem rodila v Liberci - spokojenost nejvyšší a teď druhé v Lípě - porod super, rodil mě dr.Lewete, jen to oddělení šestinedělí hrůza. Ale jinak to šlo. Na kurzu jsem nebyla.. :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hakliček,poslala jsem ti soukromou zprávu :slight_smile:
Já teda měla nadstandart v Lípě a byla jsem spokojená :slight_smile:

Holky.....o čem budeme kecat na srazíku???se dnes uvidíme a tady to jede jako nikdy :grinning:
16. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haklicku-ja k ni taky chodim :wink: no ona je zvlastni,parkrat me dosti vystresovala v tehotenstvi,ale pak uz byla v pohode, ja jsem se nedala :grinning: takze kdyz mi na moje krvaceni rekla, ze to neni normalni,tak jsem odpovedela, ze ja asi nemam nic normalni!A ona najednou otocila,ze to neee :grinning: A pak si nemuzu stezovat.

Jinak ja rodila pred 3tydny a byla jsem moc spokojena, Dr i por.asistentky super a na sestinedeli taky :wink: na diskuzi Jaky byl porod jsem to popsala (muzes juknout) a ikdyz jsem to mela nic moc,tak uz vzpominam rada. :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee Joji,ty jsi mela cernouska? Prej je nej porodnik, vypada moc mile - taky jsem ho chtela a nakonec jsem mela Pitoňáka a ten byl taky super :wink:
16. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My se jdem oblékat a razíme. Kája ukazovala, že si tam prej dá lízo a máma távu (kávu :grinning: ) a těší se na děti :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já musím tu mojí prdelku vzbudit,nakrmit oblínkout a taky razíme :wink:
16. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Peťulík furt jako chrápe....já už jsem nachystaná, takže ho asi budu muset jít taky probrat :confounded:
16. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
tak pání řemeslníci jsou pryč, hurá! Koberec u Míši v pokojíčku vypadá super, koupili jsme oranžový s vysokým chlupem, chodím se na něj koukat, fakt hezký :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: .
Jenže Elík šla spinkat až teď, tak nevím v kolik bude vstávat, když tak na chvilinku dorazíme, ale abychom nepřijeli a zase všichni neodcházeli, to znám. :wink: :wink: .
Elenka jako malá taky šíleně trpěla na prdíky a nezabíralo nic, na chvilku trubička a potom kapičky Baby calm, měla jsem je raději než Sabsimplex, jelikož v návodu není žádné omezení, což u Sab... je a opravdu zabíraly. Ale nejlepší bylo sednout si s ní na velký balon a pohupovat, aby ty prdíky se sklepaly dolů :grinning: :wink: . Pamatuju se, že po koupání byla schopná se kroutit a plakat, nebo řvát i klidně 3 nebo 4 hodiny, hrozný to bylo. Se divím, že si na nás sousedi neztěžovali :angry: .
Haklíčku taky tě tu vítám, to je dobře, že jsi zavítala mezi nás a uvidíš určo ti nebude vadit,že většina už má miminka, rádi ti se vším poradíme.
Já rodila ve Frýdlantu a úžasná spokojenost, ani se mi nechtělo domů, ale bohužel ta porodnice už není. A zmiňovaný černoušek dokor Lewete je z Frýdlantu, horzně úžasný pan doktor. Jemný a pozorný :sweat_smile: :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2049028

mrkněte, se pobavíte :slight_smile:

fotky hodím asi až zítra, bo filda je nějak už vzteklej.
jdem koupat a papat

jinak srazík v hojném počtu a super, škdo,aže jsme přišla tak pozdě

andar, štrůůůdlíček byl,ale opět bez šodo, takže byl dobrý ,ale ne výborný :grinning:
16. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jak to uděláme s albíčkem ?,
už je úplně plné.
smažem vždy to nejstarší albíčko??
16. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no mě napadlo udělat album na rajčeti ... co na to holky říkáte ? Tam se vejde fotek spousta ...
17. čer 2009 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malinko foteček, víc se nevešlo :fearful:
17. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem klidně pro, nápad výborný za velkou jedničku s hvězdičkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky pěkně naštvaná nebot mám z fotek skoro nic nebot jsem zjistila že se mi v něm někdo pohrabal a rozhodil mi celé nastavení takže mám zlost jako nikdy a kor takové pěkné foto,několik málo jsem zachránila. :frowning2:
17. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak srazík super, fajn, že se nás zase sešlo více :dizzy_face: No ale těším se na ten červencový v Jestřebí :grinning: snad nám pak bude přát počásko a budeme moci sedět s dětma venku :wink:

My jsme přijely dom až po půl osmé :grinning: Šly jsme nakoupit do Kauflandu, pak jsme nakoukly do Deichmana - tam jsem koupila Káje boty za 199,- (z 399,- tak jsme je tam nemohla nechat, žee :wink: ). A nakonec jsme stihli i KIK (maj do 20 h), tak jsme Káje vzala tuničku s legínkama a plátěné kalhoty a obal na banán :grinning: Jo a maj tam super nafukovací čísla, třeba na narozky, tak jsme taky jedno vzala, doma se mi neztratí :wink:

No a pak akšn ... musela jsem jet natankovat :grinning: poprvé :grinning: předtím vždy tankoval manžel. No tak jsem mu radši ještě zavolala ... dojela jsem na Shellku a naštěstí tam byl pikolík, co mi natankoval a já jen zaplatila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes nevím co budem dělat, počasí tady zatím nic moc :confounded:
17. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sem pako, sem se nepřihlásila zpět na sebe :sweat_smile:
17. čer 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Teda nápad s rajčetem super :grinning: to je opravdu na jedničku s HVĚZDIČKOU :wink:
Mori....KIK je ted u Kaufláče vid....jsem to jen zběžně zahlídla,jak jsem včera jela dom.
Já se stavila u přítele v práci,tam jsem musela malému dát cucnout a hlacně přebalit....nutně :grinning:
No a na další srazík se taky těším.....a hezky bude určitě,když to potřebujeme ne,????? :wink:
17. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kdo to hodí na Rajče ? Já už tam registrovaná sem a nevím jak to přehodit na dalšího uživatele, bo jsem nějak zapoměla svoje heslo, bych se pak na sebe nemohla přihlásit se obávám :sweat_smile:
17. čer 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak heslo jsme našla, ale asi se nepůjde přihlásit na stejný mail si myslím ...
17. čer 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm, tak jsem to zkusila, a na stejný mail to nejde ... takže musí někdo jiný, kdo albumna Rajčeti ještě nemá, nebo má 2 maily (já mám jen 1)
17. čer 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Mori, super nápad, na rajčeti se toho vejde hooodně :slight_smile:

JJJ, no rposím tě ??, tak aspon,že nějaké fotečky. a nepřehodila jsi si focení třebas na ruční focení z automatu ? nebo na makro ? že se ti udělaly špatné fotky ??

noo Mori, to byla teda ekšn coo? nebooj, příště tam pikolík nebude a ty to zmákneš levou zadní :slight_smile:
nakoupili jste hezky, ty boty za ty prachy to by byl hřích ,je tam nechat :grinning:

obal na banán ?? slyším poprvé :sweat_smile:

Mori, mám dva mailiky, tak se tam pokusím číhnout, jak se to tam dává na rajčeti.
nemám ještě zkušenosti :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,

tak nám to včera samo nevyšlo. :frowning2: malej začal v jednu hodinu plakat a to se nedalo.
Jinak srazík se určo vydařil, to je dobře že jste si to užily. :slight_smile:

Val - podle fotky muselo být veselo.. :grinning: :grinning:

Na ten příští zkusím ukecat manžu aby nás tam hodil autem, to by bylo lepší, než se plahočit se dvěma dětma vlakem nebo co tam do těch končin vlastně jede. :sweat_smile: :slight_smile:

Mori - super nákup.. :grinning: a pikolík taky.. :wink:
17. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - já už to někde viděla na netu. A zrovna na dovče jsem brala Káje na výlet do batohu banán a docela se mi rozmačkal, tak jsem ho teď koupila :wink: Maj i obal na jablko, ale to je zbyteč - to se nerozmačká

Na to rajče se musí stáhnout jejich prográmek, ale to tě samo navede. Já to taky zvládla, ono to proběhlo dá se říci samo ... Dej tam třeba heslo jako tady a pak tam můžem přidat každá fotky :wink: ať ti je nemůusíme přeposílat

jjj26 - nepohrál si s tím Honzík třeba ? No aspoň něco že jsi zachránila ... Mě jednou přenastavil foťák spolužák ze ZŠ na srazu a samo že jsem to zjistila až doma. Mylslela jsem, že kouká jen na fotky a spoustu toho přenastavil a manža si to pak už taky nepamatoval ... no trefila bych dotyčného :rolling_eyes:
17. čer 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. čer 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek