Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
valentynka
17. čer 2009
heslo hodím přes ip
heresta
17. čer 2009
ja bych taky chtěla heslo 😃
valentynka
17. čer 2009
tak holky změna.

udělla jsem nový mail na seznamu.

přihlašovací údaje budu posílat přes IP.

mori ted šla vložit fotečky 🙂
andilekir
17. čer 2009
Ahojky holky!
to mě moc mrzí, že jsme se nakonec na sraz nedostali, ale Elí spinkala až do 15.30 a vstávala s hrozným brekem, tak jsem to taky vzdala. Tak snad příště, koukám, že jste se domluvili na Jestřebí, tak to aby se povedlo počásko a dětem věci na ven. 😃 :-N
verunkaronka
17. čer 2009
Ahojky, fotečky pěkný... Srázek se nám moc líbil. Jinak už máme zub!!! Sice malinkej, ale je venku! Musím se vám pochlubit... upekla jsem dortík pro manžu. http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
moriautor
17. čer 2009
veru - už ti fotku smázly, hoď jí na MMB 😉
verunkaronka
17. čer 2009
Ahojky, no to koukám.... smazali mi skoro všechno....
heresta
17. čer 2009
Ahoj tak ja hodim fotky ale až budu mít chvilku klid lumpik lumpačí 😃
moriautor
17. čer 2009
heresto - vůbec nepospíchej, já tam házím i stará alba, tak ať to máme pěkně popořádku 😉
jjj26
18. čer 2009
Mori-asi si s tím pohrál Honzík ale nevím kdy nebot na tyhle věci nemá dosah ikdyž u něj už ted člověk neví.Hold jsem ponaučená že si to příště musím nejdříve zkontrolovat.Jinak my jsme taky byli spokojení se srazíkem i s pokecem s vámi. 🙂
Jinak já jdu skouknout fotečky a pak dohodím ten trošek mojich
moriautor
18. čer 2009
haklicek
18. čer 2009
Ahojky holky 🙂 Koukám že to tu pěkně jede x-)
Andara: když to je právě to...já ji nedokážu odseknout,radši mlčím když na mně drštkuje...vím že bych asi nemněla,ale nesnáším konflikty a ona mi nadává za všechno :-S Takže bych nejspíš nedělala nic jiného než se s ní hádala.My jsme se rozhodly nerodit v Lípě.Mám švagrovou v Nymburce - porodní asistentku a tak jsme se rozhodly rodit tam.Moc ji důvěřuji a vím že tam bude o mně dobře postaráno. 🙂 Jenže budeme muset podstoupit plánovaný porod....protože představa že tam letíme na poslední chvíli autem...no nic moc :-N Trošku mám ale z toho plánovaného porodu strach 😞 Neznáte někoho kdo rodil tímhle způsobem?A taky představa že by mně mohla rodit Mudr.Brandžovská (prý v Lípě občas rodí)....no tak to už bych asi opravdu nepřežila 8-( :-| 😞 Jinak koukám že jste mněli srazíček 🙂 Tak doufám že jste si to pěkně užily 😎 x-) Už se taky těším až se budeme moci pochlubit naší maličkou ratolestí 🙂 Zatím mně zkrášlují jen ty kila navíc 😃
moniska24
18. čer 2009
Čauky všem srazík byl super 🙂 viděla sem nové tváře a hlavně vypla od toho všeho
moriautor
18. čer 2009
haklicek - no ještě jsi nám řekla odkud jsi ... přímo z ČL ? A ukážeš nám nějaké fotečky ?
haklicek
18. čer 2009
Ahojky Mori...já jsem z Mimoně..jako Pikusa. 🙂 Nějaké fotečky musím dát do albíčka..ale zatím jsem byla líná..ale slibuji že se polepším 😉 x-)
valentynka
18. čer 2009
ahooj holky,

Mori, jsi šikulka !!!! Máš velkooooou pochvalu 🙂

já tam dohážu taky fotečky ze starších srazíků 🙂
haklicek
18. čer 2009
Mori..právě jsem koukala do tvého albíčka....a super 😎 taková spousta foteček x-) Máš moc krásnou holčičku 🙂 ...už se těším až poprvé uvidíme tu naši x-) x-).Ale zatím si užívám těhotenství 😎 a také už se začínám obávat porodu :-N Vůbec netuším co mně čeká a z toho mám strach =-) No snad to zvládneme 😉
haklicek
18. čer 2009
Holky nevíte jestli je v Lípě nějaké plavání pro těhulky 🙂 nebo později plavání pro maminky s mimísky? x-)
valentynka
18. čer 2009
haklicku, plavání s miminkama je v Lípě v bazénu u kauflandu, je o to hrozný zájem.
chtěla jsme začít před měsícem chodit s filípkem a paní mi napsala,že další kurzy začínají až v září.
takže v předstihu se pak objednat.
stojí to 1200,- a je to myslím 9 nebo 10 lekcí.
moriautor
18. čer 2009
haklicek - tak to bydlíš kousek, já jsme ze Stráže pod Ralskem 🙂
Jinak tady moc fotek nemám, už jen ty staré, víc se jich nevešlo ... kdybys chtěla juknout na současné, tak tady: http://maarsel.rajce.idnes.cz/

Konečně jsem se holky včera dokopala a nafotila Káji pokojík http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... 🙂
haklicek
18. čer 2009
Valentynka:díky,určitě budeme chtít s maličkou taky chodit plavat 🙂 aby nevyšla ze cviku,když si teď v bříšku tak krásně plave x-) 🙂 Ale docela mně mrzí že není nic pro těhulky 😞 Všude pořád píší jak je plavání v těhotenství zdravé a Lípa nějak tedy zaostává 😕A zase jezdit kvůli tomu až do Liberce nebo do Boleslavy...to asi ne 😞 Ale díky moc 🙂
Mori:tak to je opravdu kousek...na fotečky určitě mrknu 😉 Teď už ale musím letět...tak já zase zaskočím,zatím se mějte x-) ...pa,Janča 🙂
verunkaronka
18. čer 2009
Haklicek- Ahojky také zdravím. Plavání pro těhulky v CL je. Najdu odkaz, kontakt a hodím to sem. Já chodím plavat s Pepčou také do bazénu. Střídají se tam dvě paní. Já chodím k Šafrové za 800 10 lekcí. Plavání začíná opět až v září.
verunkaronka
18. čer 2009
Tak je to od Žabičky - plavání pro těhulky, dělají i plavání s miminky, ale je to dražší... Je to každé úterý v bazénu na Severu. kontakt p. Wernerová 777 / 715 896
valentynka
18. čer 2009
noo a my jsme včera dopadly takto :

Filípek měří 72cm a váží 7610g. ( jsem si tipovala správně )

no a ptala jsme se na ten Prevenar, tak doktorka mi teda řekla,že je na trhu ještě ten synflorix, či jak se to jmenuje a že je levnější a hlavně je rozšířenější o další 4 nemoce než u prevenaru.

tak jsme do něj šli.
manža ho šel koupit a hned jsme dostali pigáro.
dneska musíme být ještě doma. zatím žádnou reakci na to neměl,ani teplota.
Akorát pak k večeru usnul v 17 a spal až do 21 s přestávkou v 19 na kojení,takže to bylo jediné.

za dva měsíce jdem na druhou vakcínu.

joo a stálo to 1550,- , taky hezký.

musím vyzjistit u pojištovny,kolik připlácí
pikusa
18. čer 2009
Ahojík...
Val já taky uvažuju o Synflorixu,ale zase na podzim má být nějaký nový Prevenar ještě lepší,tak se musím pozeptat.
Haklicek...tady jsou stránky WWW
http://www.plavanicko.estranky.cz/stranka/plava...
i když vlastně Verunkaronka už ti kontakt dala 😉
valentynka
18. čer 2009
Pikus, jojo doktorka mi říkala,že Prevenar bude taky rošiřovat tu vakcínu o další tyhle nemoce,které už rozšířili u synflorixu,že budou dohánět tu firmu,aby si nekonkurovali.
prevenar dneska stojí dávka kolem 2000 a ten synflo 1550 v lékárně v nemocnici.
sestřička říkala,že v Žandově chtějí za synf.skoro 2litry
heresta
18. čer 2009
Verunkaronka: mohla by ses nám teda zeptat na to plavčo od Září?? prosííííím
verunkaronka
18. čer 2009
Herest určitě. Ve středu jdeme na poslední plavčo, tak budeš chodit místo nás. Hned tě napíšu. My už v září chodit nebudeme. Základy už máme, a rozhodly jsme se že budeme chodit každý týden i s taťkou. 🙂 Co děláš třeba v pondělí, že by jsme se stavily?
pikusa
18. čer 2009
Val..tak to musím teda zjistit kolik stojí u nás 🙂
heresta
18. čer 2009
verunkaronka: moc děkuji... V pondělí nevim.. kuli ty postýlce?? no ja ji hlavně musim zítra vzít :-N

Začni psát odpověď...

Odešli