• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
heslo hodím přes ip
17. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych taky chtěla heslo :grinning:
17. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky změna.

udělla jsem nový mail na seznamu.

přihlašovací údaje budu posílat přes IP.

mori ted šla vložit fotečky :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
to mě moc mrzí, že jsme se nakonec na sraz nedostali, ale Elí spinkala až do 15.30 a vstávala s hrozným brekem, tak jsem to taky vzdala. Tak snad příště, koukám, že jste se domluvili na Jestřebí, tak to aby se povedlo počásko a dětem věci na ven. :grinning: :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, fotečky pěkný... Srázek se nám moc líbil. Jinak už máme zub!!! Sice malinkej, ale je venku! Musím se vám pochlubit... upekla jsem dortík pro manžu. http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2905770&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
17. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru - už ti fotku smázly, hoď jí na MMB :wink:
17. čer 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no to koukám.... smazali mi skoro všechno....
17. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak ja hodim fotky ale až budu mít chvilku klid lumpik lumpačí :grinning:
17. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresto - vůbec nepospíchej, já tam házím i stará alba, tak ať to máme pěkně popořádku :wink:
17. čer 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-asi si s tím pohrál Honzík ale nevím kdy nebot na tyhle věci nemá dosah ikdyž u něj už ted člověk neví.Hold jsem ponaučená že si to příště musím nejdříve zkontrolovat.Jinak my jsme taky byli spokojení se srazíkem i s pokecem s vámi. :slight_smile:
Jinak já jdu skouknout fotečky a pak dohodím ten trošek mojich
18. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2009 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Koukám že to tu pěkně jede :dizzy_face:
Andara: když to je právě to...já ji nedokážu odseknout,radši mlčím když na mně drštkuje...vím že bych asi nemněla,ale nesnáším konflikty a ona mi nadává za všechno :confounded: Takže bych nejspíš nedělala nic jiného než se s ní hádala.My jsme se rozhodly nerodit v Lípě.Mám švagrovou v Nymburce - porodní asistentku a tak jsme se rozhodly rodit tam.Moc ji důvěřuji a vím že tam bude o mně dobře postaráno. :slight_smile: Jenže budeme muset podstoupit plánovaný porod....protože představa že tam letíme na poslední chvíli autem...no nic moc :sweat_smile: Trošku mám ale z toho plánovaného porodu strach :frowning2: Neznáte někoho kdo rodil tímhle způsobem?A taky představa že by mně mohla rodit Mudr.Brandžovská (prý v Lípě občas rodí)....no tak to už bych asi opravdu nepřežila :rolling_eyes: :unamused: :frowning2: Jinak koukám že jste mněli srazíček :slight_smile: Tak doufám že jste si to pěkně užily :sunglasses: :dizzy_face: Už se taky těším až se budeme moci pochlubit naší maličkou ratolestí :slight_smile: Zatím mně zkrášlují jen ty kila navíc :grinning:
18. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky všem srazík byl super :slight_smile: viděla sem nové tváře a hlavně vypla od toho všeho
18. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haklicek - no ještě jsi nám řekla odkud jsi ... přímo z ČL ? A ukážeš nám nějaké fotečky ?
18. čer 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Mori...já jsem z Mimoně..jako Pikusa. :slight_smile: Nějaké fotečky musím dát do albíčka..ale zatím jsem byla líná..ale slibuji že se polepším :wink: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Mori, jsi šikulka !!!! Máš velkooooou pochvalu :slight_smile:

já tam dohážu taky fotečky ze starších srazíků :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori..právě jsem koukala do tvého albíčka....a super :sunglasses: taková spousta foteček :dizzy_face: Máš moc krásnou holčičku :slight_smile: ...už se těším až poprvé uvidíme tu naši :dizzy_face: :dizzy_face:.Ale zatím si užívám těhotenství :sunglasses: a také už se začínám obávat porodu :sweat_smile: Vůbec netuším co mně čeká a z toho mám strach :confused: No snad to zvládneme :wink:
18. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte jestli je v Lípě nějaké plavání pro těhulky :slight_smile: nebo později plavání pro maminky s mimísky? :dizzy_face:
18. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
haklicku, plavání s miminkama je v Lípě v bazénu u kauflandu, je o to hrozný zájem.
chtěla jsme začít před měsícem chodit s filípkem a paní mi napsala,že další kurzy začínají až v září.
takže v předstihu se pak objednat.
stojí to 1200,- a je to myslím 9 nebo 10 lekcí.
18. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haklicek - tak to bydlíš kousek, já jsme ze Stráže pod Ralskem :slight_smile:
Jinak tady moc fotek nemám, už jen ty staré, víc se jich nevešlo ... kdybys chtěla juknout na současné, tak tady: http://maarsel.rajce.idnes.cz/

Konečně jsem se holky včera dokopala a nafotila Káji pokojík http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=49517 :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynka:díky,určitě budeme chtít s maličkou taky chodit plavat :slight_smile: aby nevyšla ze cviku,když si teď v bříšku tak krásně plave :dizzy_face: :slight_smile: Ale docela mně mrzí že není nic pro těhulky :frowning2: Všude pořád píší jak je plavání v těhotenství zdravé a Lípa nějak tedy zaostává :fearful:A zase jezdit kvůli tomu až do Liberce nebo do Boleslavy...to asi ne :frowning2: Ale díky moc :slight_smile:
Mori:tak to je opravdu kousek...na fotečky určitě mrknu :wink: Teď už ale musím letět...tak já zase zaskočím,zatím se mějte :dizzy_face: ...pa,Janča :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haklicek- Ahojky také zdravím. Plavání pro těhulky v CL je. Najdu odkaz, kontakt a hodím to sem. Já chodím plavat s Pepčou také do bazénu. Střídají se tam dvě paní. Já chodím k Šafrové za 800 10 lekcí. Plavání začíná opět až v září.
18. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to od Žabičky - plavání pro těhulky, dělají i plavání s miminky, ale je to dražší... Je to každé úterý v bazénu na Severu. kontakt p. Wernerová 777 / 715 896
18. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo a my jsme včera dopadly takto :

Filípek měří 72cm a váží 7610g. ( jsem si tipovala správně )

no a ptala jsme se na ten Prevenar, tak doktorka mi teda řekla,že je na trhu ještě ten synflorix, či jak se to jmenuje a že je levnější a hlavně je rozšířenější o další 4 nemoce než u prevenaru.

tak jsme do něj šli.
manža ho šel koupit a hned jsme dostali pigáro.
dneska musíme být ještě doma. zatím žádnou reakci na to neměl,ani teplota.
Akorát pak k večeru usnul v 17 a spal až do 21 s přestávkou v 19 na kojení,takže to bylo jediné.

za dva měsíce jdem na druhou vakcínu.

joo a stálo to 1550,- , taky hezký.

musím vyzjistit u pojištovny,kolik připlácí
18. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Val já taky uvažuju o Synflorixu,ale zase na podzim má být nějaký nový Prevenar ještě lepší,tak se musím pozeptat.
Haklicek...tady jsou stránky WWW
http://www.plavanicko.estranky.cz/stranka/plavanicko-pro-tehulky
i když vlastně Verunkaronka už ti kontakt dala :wink:
18. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, jojo doktorka mi říkala,že Prevenar bude taky rošiřovat tu vakcínu o další tyhle nemoce,které už rozšířili u synflorixu,že budou dohánět tu firmu,aby si nekonkurovali.
prevenar dneska stojí dávka kolem 2000 a ten synflo 1550 v lékárně v nemocnici.
sestřička říkala,že v Žandově chtějí za synf.skoro 2litry
18. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunkaronka: mohla by ses nám teda zeptat na to plavčo od Září?? prosííííím
18. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herest určitě. Ve středu jdeme na poslední plavčo, tak budeš chodit místo nás. Hned tě napíšu. My už v září chodit nebudeme. Základy už máme, a rozhodly jsme se že budeme chodit každý týden i s taťkou. :slight_smile: Co děláš třeba v pondělí, že by jsme se stavily?
18. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val..tak to musím teda zjistit kolik stojí u nás :slight_smile:
18. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunkaronka: moc děkuji... V pondělí nevim.. kuli ty postýlce?? no ja ji hlavně musim zítra vzít :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek