• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky,

Veru, vy chodíte na sever nebo ke kaufu na to plaváníčko ?
jsme ted z toho nějak zblblá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýý jak jsme vám sem dávala odkaz na tu fotku číšníka v těch brýlích, tak už je smazaná.

Pánu číšnikovi to asi vadilo, hmmmmm :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
19. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - škoda že jsme si ji neuložili, abysme jí pak vytiskly :grinning:

Dnes chci zkusit tuto polívku http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1334 tak jsme na to zvědavá, snad bude Káje chutnat
19. čer 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori... drožďovou miluju.... :grinning:
Val... my chodíme ke kauflandu. Jinde plavání s mimči není. Můžeš plavat od žabičky- ty chodí út a čt - je to soukromě za větší peníze, nebo od Šarfů- to si můžeš zamluvit rovnou v bazéně na recepci- ty chodí středy a střídají se ve čtvrtek.
19. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky
val včera jsem dělala ty tvarohový knedlíky s jahodama :slight_smile: dávala si odkaz z MMB byly prostě bombový :sweat_smile:
mori taky bych si dala,já sem prostě polívková.Jestli na to přijdu,tak dám recept na polívku mojí babičky,tu bych mohla každej den.
Tak já se loučím,jedu na víkend pryč.Užijte si ho.
Papapapapapapapapapapapa :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
19. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo to je škod,a mohla být prča.
I když , asi by to číšník nerozdejchal :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

droždovou miluje manža,já jí teda nedělám, musí to být teda kalorie jak blázen :slight_smile:,ale zase je droždí zdravé.

tchýně do toho dělá drožd.kuličky.

Veru, joo ahááá, tak už v tom mám jasno.
takže ty chodíš k těm šarfům ?? a děljaí i fotky pod vodou ? a kolik to u nich stojí ? těch 800 a 10 lekcí?

tak Kubová z té žabičky se mi neozvala,když jsme jí poslal mail,zda se u nich můžem přihlásit na to září,žádné info nic neposlala.

monííí, noo tak to je super,že chutnaly a hlavně to bylo rychlý :slight_smile: a lehký jídlo, né jako z kynutého

hekýýýýý víkend, páááááá
19. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val... jo jo k Šafrům. Fotečky také dělají. 800/10 lekcí... :grinning:
19. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, díky Veru.

tak to já až půjdu do města, tak se přímo půjdu zeptat k nim, snad bude ještě nějaké volno a vezmou nás :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak v pondeli nas cekaj ty kycle :unamused: No a mam dotaz-musim malou uplne svleknout, nebo staci jen spodek?Ja podle toho, jak ji obleknout-sestrenka mi rikala, ze tam se oblekaj mimca na ruce, jak je tam plno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nam, ja miluju zase drozdovou pomazanku-delali nam ji v praci (teda devcatum) a kdyz zbylo, tak jsme se o ni se zenskejma praly, prisly na ni vzdycky i z kancelare :grinning:
19. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar,
malou si necháš oblečenou tak,aby doktor mohl rozdělat plenku.
Zabalíš si jí do pleny, se kterou tam půjdeš a tu si dáš pod malou na tu postel.
Doktor jí rozbalí plenu, roztáhne nožičky, pak vezme utz a zkontroluje kyčle a jdete.
je to jen okamžik,max. půl minutky .

neobléká se tam na ruce.
jsou tam přebalovací místa, myslím 5, na každém je jednorázová podložka a prostě se tam na tom ty maminy vystřídají postupně jak jdou,ale to uvidíš jak to funguje.

jen si musíš hlídta kdo jak přišel,aby tě nepředběhli.
jde jen o to čekání, u doktora je to fakt okamžiček :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš no koukám,účast na koňovi slabá .

u nás je krásně, svítí sluníčko ,tak snad bude jako včera.

Filípek má plný očička rýmy, kašel už polevil-dali mi v lékárně stoptusin a polyká ho dobře. ochutnala jsem to,ale chu´t nic mooc
Takže odsáváme, nejlepší je,když si kejchne.

manža je ted v posilce,Filípek spinká-i když to byl boj, pořád tak nějak brečel-je z toho takovje mrzutej. k obídku dneska dlěám uzené s kaší a okůůrkáč .

po obídku razíme do depa ČD, je tam parní lokomotiva, tak uděláme nějaké foto

joo a včera máma nastrouhala mrkev ze zahrádky a vymačkala Filípkovi šťávičku.Dávala mu to lžičkou a do něj to padalo,jak kdyby papal kašičku
21. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak Yvca zacla hnusne suše kašlat vypadá to na rpůdušky :frowning2: :frowning2: zejtra jdem k dr tak uvidime
21. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, koukám jak to tu marodí - přeju ať jsou robátka brzo fit!!!) a my se přidáváme. Naštěstí to není nic hroznýho...jen v pátek se péťa vzbudil s rýmou a večer měl zvýšenou teplotu, naštěstí se to nerozjelo a zústalo a doufám zústane to u rýmy... je to otrava....dlouho ji neměl.
Naši tu byli od pátka, večer hlídali a my zašli na Mig21 :slight_smile: bylo to super, dorazili jsme domů po půlnoci, včera jsme se prošli po městě, bylo tu toho fakt hodně, všechno jsme ani nestihli, navečer jeli naši domů i s Peťulínem a my vyrazili na fotbal, kde poté bylo co slavit až do půl druhé :grinning: takže jsme tak trochu nestihli ty BUTY :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera to bylo naprosto úžasný, atmosféra, lidi...já hodila relax a za chvilku si pro čertíka jedeme :slight_smile:
21. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je čím dál tim horší je mi líto :frowning2: :frowning2: naštěstí (tuk tuk tuk) teploty nema jen malinko zvýšenou...
21. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo tam bejt že mi je ji líto :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my taky marodíme. Pepíno má hnusnou rýmu, kašle a zvrací :frowning2: :frowning2:
22. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

noo co to řádí za nemoce ???

u nás už kašel lepší, ted si zakašlal jen ráno, jinak včera přes den dobré.
hodně to měl včera v očích,tak jsme ani na tu lokomotivu nešli.

ted je v lehátku a objeivl to,že si může pěkně šahat na zem,tak se z něho vyklání a šahá na koberec.

joo a včera jsme se stavili ještě v intersparu, mají tam kupon se slevou 31% a může se použít na jakékoliv zboží.
tak jsme tam vzala megapack pampers takové zelenomodré 7-18kg,tak vyhcází jedna plena na 3,80, pak měli ještě v akci pampers sleep and play ty oranžové za 249,- a tam vychází jedna za 3,60.

tak kdyby jste si chtělio něco koupit, tak 31% slevy je dost
22. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - to bylo přístupné i pro veřejnost to depo, nebo jen pro zaměstnance ? Kdybys náhodou věděla o nějaké vláčkové akci, tak dej prosím vědět :wink:

Karolínka trochu rýmovala, ale už to přešlo :dizzy_face:

My byli dnes ráno na kožním na kontrole s atopákem - jsem říkala, že vůbec netuším, proč se mi min. týden osypala, že nic novho nejedla. Tak prej to může být i z té rýmy, nebo špatná nálada ... no hrůza z čeho všeho tom ůže být.
Pak jsme byli nakopit, zalít mamce kytky a teď princezna spí :slight_smile:

V sobotu jsme nakonec jeli do ČL na ty Slavnosti - no musím říct pěkný !!! Na to že Lípa není až tak velké město, tak tam toho bylo dost. Kája se povozila na kolotočích (proti Komerční bance), poslechli jsme hudbu na parkovišti, něco zobli, ... fan to bylo. Cestou tam nám teda začlo pršet, ale jak jsme dojeli do ČL , tak dobrý a odpo se udělalo krásně.
22. čer 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky poraďte mi ... mamka má ve středu svátek a já pro ni nic ještě nemám. Mám čas ještě juknout ve čtvrtek v ČL, bo se teprve ve Čt vracejí z té dovči. Ale potřebuju inspirejšn :wink:
22. čer 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naše dáma poprvé na řetězáku http://n-joy.cz/video/karolinka-na-retezaku/cv6syljvzsdjlty3 :grinning: Maminka z toho byla víc vyděšená než dítko :grinning:
22. čer 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
Mori ani se Ti nedivím, já bych byla strahy mrtvá.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
Mori...a co má tak maminka ráda??
Chtěla jsem ti napsat,že ta trička pro děti za 45kč tady mají pořád.A chtěla jsem se tě zeptat na to fotoalbum,jak máš od manžela,to elektroické-víš co myslím,nemáš odkaz někde na netu,kde to mají??
A marodi at se co nejdřív uzdraví
22. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - odkaz nemám, ale můžu ti to případně objednat přes manžu. Našla jsem teď toto http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=jablotron+fotoalbum - ale zjistím na kolik by to vyšlo přímo od dodavetele, kluci od toho pána berou i zabezpečovačku, tak vyzjistím ju :slight_smile:

Tady ještě nějaké fotky ze soboty: http://maarsel.rajce.idnes.cz/ :dizzy_face:
22. čer 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak to tu pročítám a jsem zase úplně "vedle jak ta jedle" :wink: :slight_smile: Už se těším až budeme mít taky takové krásné starosti :dizzy_face:
Pikusa:díky moc za ten odkaz na to plaváníčko...nechodila jste tam někdo?Holky chtěla jsem se taky zeptat kolik jste přibraly za těhotenství :sweat_smile: Zdá se mi že teď nějak moc přibírám...někdy za týden i 2kg :sweat_smile: .Mám se tím stresovat neo ne? :fearful: díky,zatím pa :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě jsem Vás chtěla poprosit o radu...kde jste nakupovaly na svoje mimísky? :sunglasses: Já zatím nakupuji hodně na mimibazaru..nakupuje se mi tam dobře a řekla bych že i za celkem rozumné ceny..jen jestli nemáte ještě nějaký šikovný tip :wink: Díky moc :dizzy_face:
22. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haklicek - my třeba kupovali kočár + autosedačku + hl. korbu + sporťák + tašku (celý set) a později větší autosedačku u Dětského ráje - vše jsme okoukli u nich na prodejně v Liberci a poté to obědnaliu nich v e-shopu - mají tam lepší ceny http://www.detskyraj.cz/scripts/index.php Ale jinak různě po prodejnách :wink: nic konkrétního
22. čer 2009 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak u nas žádná změna rano zvracela nudle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
22. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - tak tam už jsme taky byly... :slight_smile: Docela se nám zalíbily značky Abc design a X-lander.Ale z X-landeru asi ustoupíme,je jich teď hrozně moc :unamused: Problém je že potřebujeme aby kočárek mněl velká nafukovací kola...Malá se nám narodí na podzim,takže aby se nám přes zimu dobře jezdilo :slight_smile: A věcičky nakupuješ taky někde přes internet?Nebo chodíš do kamenných obchodů?
22. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek