• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
kkamca - ahojda ! Vítej ! Koukám, že jsi tu na MK skoro měsíc :dizzy_face: Něco nám na sebe práskni ... odkud jsi a tak ? A nějakou svojí podobiznu, ať víme s kým mluvíme :wink: Já jsem ze Stráže pod Ralskem a jmenuju se Marcela :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori..Marcelo díky za přivítání..Podobiznu zatím nemám..ale bude..Dost věcí o mě je v albu...tak můžete číst.Jinak jsem ze Zákup..Kamila :grinning:
22. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

marcel, ta lokomotiva je bohužel v Depu zaparkovaná, ale pro veřejnost bohužel ne :frowning2:
převezli ji sem z Děčína,kde pro ní už nebylo místo,ale pamatuju na tebe a kdyžtak dám info :slight_smile:

Super videjko,skoukla jsme ještě jak tančili na balkoně :slight_smile:

Haklicku,já nabrala celkem 9,5kg.
pokud by jsi nabírala nějak hoodně rychle,tak by ti gyndařka řekla,že je to špatně, tak pokud zatím dobrý,tak bych to neřešila,ale pokud si mylsíš,že už ted máš hodně, tak jíst jo,ale ne moc sladkého.

jiank já nakupovlaa taky na MMB, MMA. něco nakoupila ségra, něco manžova dcera přivezla z Anglie.

joo a jinak je krámek v Novém Boru u Ály, tam toho má hodně na vybavení miminka, tak se tam taky můžeš mrknout
22. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky vítám Kamilu :slight_smile:

albíčko jsme už přečetla :slight_smile: škoda toho smutného závěru, myslela jsme ,že na konci přečtu krásnou zprávičku.
vím o čem mluvíš, taky jsem si na Filípka počkala 3,5 roku.
22. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus a co třeba digitální fotorámeček ?

http://www.mshop.cz/shop/detail.php?id=fotor7black&k=1140&refid=31218

je jich na netu spousty.
možná je to asi stekjné jako fotoalbum že ?
některé mají už vnitřní pamět .

manža to koupil dceři a mooc se jí to líbilo, nahrála jsem jí na kartu fotky z dětství a fotky s tátou.
tenkrát jsem tu na to dávala odkaz.
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka:díky .. :slight_smile:
Jo to čekání je ubíjející..Ale ted mi aspon poradte nějakého solidního gyndaře..řku,tady na okrese at pořád nemusim dojíždět těch 100 km.Začínám totiž uvažovat o změně dr..
22. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco, já přešla od farkaše k branžovské a jsme naprosto spokojená.
ovšem s ní jsme nemusela řešit neplodnost, k ní jsem šla už na začátku těhotenství.

já dojížděla do Iscare v Praze
22. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikdyž jsem s péčí spokojená..jezdim na soukromou kliniku..už mi to přestává bavit,slýchat to samé..Díky moc :grinning:
22. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka:iscare myslíš v hloubětíně?Já že hned vedle chodim do gyncentra..Oni by mě asi stejně poslali někam jinam co?Tady to asi moc neřeší..neplodnost..Spíš odkazují jinam.Mě právě ani po 3 letech nikam neposlal..
22. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
K Branžovské chodí kámošky..ale žádná neměla problém otěhotnět..tak jako já..Ale prej je dobrá
22. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ták holky já se loučím..jdu se mýt a ležet..pobolívá mě hlava :pensive:
22. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: ty si ze Zákup??? Já taky :grinning: a kde bydlíš přesně??
22. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta:na tebe čučim a neznám tě..Já sem z Nových Zákup..Ale v Zákupech jsem chodila na základku atd.. :grinning:
22. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
iscare přestěhovali do Jankovcovy ulice,
tady v lípě se s tím nidko nezabývá, posílají ženský často do Prahy nebo do Liberce do specializovaných center.
22. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka:takže asi ani nemá cenu odcházet..a radši být tam,kde jsem..
22. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....a ahoj Kamco :slight_smile:
Já chodím k Branžovské.....ale pak jsem jezdila těhotnět do Podolí...a pak se k ní zase vrátila,když se zadařilo.
Hakliček...já nakupovala tak nějak různě---kde jsem co viděla a co mi padlo do oka.
Mori díky.....já bych to docela brala pro Pepu k narozeninám v červenci.
22. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kkamca - taky tě moc vítám :slight_smile:
Valentynka - prosím tě proč jsi přešla od Farkaše k Brandžovské :frowning2: Já mám opačný problém :sweat_smile: No zatím mi nic na přibýrání nic neříkala ale myslím že to nebude dlouho trvat :sweat_smile: Ani my tak nejde o to kolik teď přiberu...když si to maličká žádá :dizzy_face: ale spíš se bojím abych to po porodu shodila...ikdyž vím že tohle je individuální :pensive:Jsem v šestém měsíci a přibrala jsem už 9kg :confounded: .Tak nevím :sweat_smile: Prosím tě co je ta zkratka MMA?
22. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pochazim z mimone ale ted bydlim u jicina
22. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydlela jsem v mimoni ale ted u jicina
22. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkkamca: no my jsme v Novejch bydleli 2 roky. Znáš Tomáše Řeháčka? kolik ti je?¨¨

Ahoj Hanicko :grinning:

Haklicek: ja pribrala 30kg :cry: :cry:
22. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
heresta - to je docela dost,viď? :sweat_smile: Ale tak co...když to maličká potřebovala :wink: A shodila jsi to?Vadilo ti to nějak při porodu?Kamarádka přibrala v těhotenství 25kg a strašily ji že normálně neporodí...a neporodila.Zkoušely to ale nakonec ji musely udělat císařský řez :cry: A těch 25kg ještě neshodila :frowning2: A sestřenka ta zase nabrala 20kg a malému je půl roku a deset ještě má :sweat_smile: ...ale to se mi nezdá zase tak hrozný :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanicka - ahojky,vítám tě :slight_smile: Koukám že máš Natálku :dizzy_face: Nám se narodí v říjnu taky děvčátko a také jsme se rozhodly pro jméno Natálie :slight_smile: :dizzy_face: Chtěla jsem se tě zeptat (možná je to hloupé) jak ji říkáte..myslím jak se to jméno dá třeba zkrátit...nás napadlo jen Naty...Natálka..ale každopádně je to krásné jméno :dizzy_face:
23. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
Haklicek,já přibrala ve finále asi 16kg :astonished:
a dr.mi každou návštěvu "nadávala"-----ale mě bylo dobře a fajn,nic mě nebolelo,tak co....a ted to já musím shodit.
23. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem..
heresta:jo Tomáše Řeháčka znám..je teda ode mě mladší..to vim jistě.Mě bude 30 let.Ale tebe neznám vůbec..Jako pohledově.Znáš ty zase Simonu Řeháčkovou...ona už je teda rozvedená s Řeháčkem..Ale myslim že je to vaše příbuzenstvo..Tak to je moje bývalá spolužačka a dodnes i kámoška.

Holky k tomu přibírání já přibrala taky 16 kg..a neshodila jsem naopak jsem ještě přibrala i po dobu rodičovský dovolený.. :unamused:
23. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta:my tady bydlíme cca 4 roky.. :grinning:
23. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím nové tváře... No u nás je to lepší. Podle dr. mírné nachlazení. Jinak se nám začal objevovat ekzém :frowning2: tak máme mastičky a olejíček do koupele. Téda, dneska je tak hnusně, ani se mi nikam nechce. No jinak mě Pepča dnes přakvapil. Ráno vstanu, a on na bříšku a v poho si hrál :grinning: Her. musíme se nějak domluvit :wink:
23. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca... koukám, že to nemáš lehké :wink: Já mám malého umělém. Nyní se snažíme o druhé, ale dr. mi řekla že to bude to samé. Nedozrávají mi vajíčka, tak do mě cpou hormony horem dolem. Jinak já jezdím do Genetu do Frýdlantu :slight_smile:
Haklíčku já přibrala 12kg
23. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - nakonec jsem našla ještě toto, měla jsem to uloženo http://www.album-life.com/en/ - najdeš tam aspoň nějaké info o tom. Ale manža to zjistí ještě přes toho dodavatele, mělo by to vyjít u něj levněji :wink:

haklicek - kamarádka má taky Natálku a zkráceně jí říkají jak píšeš ty, Naty :wink:

Dámy tady je dnes hnus :rolling_eyes: leje, fouká, zima :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunkaronka:no jo co se dá dělat..jen to čekání už je dlouhé.Taky ted beru léky..clostilbegyt.Teprve 2 cyklus..a zatim nic. :unamused:
23. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Vitam Kamcu-ja jsem Tereza a bydlim v Provodine :slight_smile: na Magdalenku jsme cekali 14mesicu, uz jsem skoro drzela v ruce zadanku na spermio a povedlo se :grinning:

Haklicku -ja nejdriv prvni tri mesice zhubla 5kg (zvracela jsem) a to se Dr taky nelibilo a dokonce me poslala do dia poradny, aby mi rekli jak jist :grinning: no a nakonec jsem celkem pribrala asi 14kg, posledni tydny vzdycky kilo za tyden a to Dr taky komentovala, ze je moc :slight_smile: no a po porodu jsem shodila 10kg-takze mam svoji vahu pred tehu - obliknu normalni kalhoty a bricho uz taky nemam, jen spek a ten tam byl i predtim (mam to vyfoceny v albu) :wink:

Jinak vcera na kyclich to docela slo, sice plno, ale slo to rychle, potkala jsem kolegyne z porodky - Hedviku a pak tu rusku, co jsme spolu byly na pokoji a taky jednu, co ma dvojcatka (kluky) - narodili se predcasne a ona tenkrat rikala, ze jeden uz ma 1,5kg a druhej 2kg - no a ted ten mensi mel 2,5kg - no drobinci malicky :dizzy_face:
Majdulku jsme v nedeli vazili a mela 3,94kg - zitra jdem k Dr na prevazeni, tak uvidime kolik ma.
Jo a musim dokrmovat :unamused: Ona me vzdycky tak vycucla a pak brecela treba 3hodky a bylo to asi hlady, ja ji porad prikladala a nestihalo se mi delat mliko, tak jsme koupili BEBU a vzdycky vecer ji dam od sebe z obou prsou a kdyz jeste chce, tak udelam do flasticky a ona se dorazi (vypije uz jen treba 30ml) a pak spi 6hodin treba-no a to pak mam nality prsa pekne :wink: A to jsem ze zacatku mela mlika na rozdavani :unamused: :frowning2:
23. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek