• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Jo a dneska mame mesic, to to letiii :dizzy_face: vid Pikus?
23. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky vitam Hanicku samozrejme :wink:

A jeste neco-musime davat siroke baleni a cvicit samozrejme :grinning:

A uz mlcim... :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se dozvěděla, že v DOKSECH u campu Klůček je jakési centrum Čtyřlístek pro děti , je to nějak propojeno s tímto http://www.detskysen.cz/ platí se tam vstupné a je to hlavně pro ty naše mrňata :dizzy_face: Ceník mám u sebe jako foto, tak kdyžtak přepošlu :wink:
23. čer 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
noo tady se to rozjelo :slight_smile:

kamco, no já byhc asi neodcházela, bo stejnak si s tím nic nepomůžeš.
všechna vyšetření si pak centrum dělá samo a je to i lepší.
laparoskopii můžeš pdostoupit tady u nás nebo ti třeba nabídnou i u nich.
No opo zkušenostech tady jsme si pak říkala,že jsme měla vzít jejich nabídku a nechat si laparku udělat v gyncentru. jenže jsme nechtěla být v Praze sama a přeci jen to dojíždění a tak, tak jsme zůstala tady.
Objevili endometriozu, ovšem odběry,které udělaly se nějak nedostaly na histologii. primářka mi říkala, že je určitě odesílala. noo prostě nebyly :frowning2:

haklicku - od Farkaše jsme odešla proto,že jsme po něm chtěla nějaké vyšetření a on mi řekl,že mi ho neudělá,ať si ho nechám udělat v caru,že tam mají více peněz na pokrytí pacientů. On prý musí nejdřív ošetřit normální pacienty u něj a pak může jako něco víc, že on pak na to doplácí ze svých peněz a bla bla bla.
A to návštěvu předtím jsme si vyslechla jeho telefonát s kamarádkou, které líčil jak pluli zaoceánskou lodí po karibiku a že nádhera a tak ....
Já jsem mu na to řekla,že jeho péči ale nevyužívám tak jako jiný pacienty,které jsou u něj třeba 3x do měsíce se záněty a tak, že já využiji pouze tu pravidelnou prohlídku. Na to mi nic neřekl.
po té mi volal, že at tedy příjdu, že uděláme nějaké základní vyšetření krve.
jenže základní mi bylo na ho*vno,bo jsme chtěla to rozšířené,aby se zjistila příčina rpoč nemůžu otěhotnět.

tím jsme se rozhodla,že to prostě nemá cenu, že do té doby,když jsem nic nepotřebovala,tak to bylo ok a když už jsem chtěla nějakou péči,tak najednou to nešlo. Pořád říkal,že pro mě udělá všechno ...
kdžy jsem otěhotněla, tak jsme šla k němu na kontrolu,že jsme těhu, měla jsem potvrzené HCG od obvodní doktorky.
Chtěla jsme po něm,aby mi vypsal žádanku na utz do nemocnice. No hend byl problém,že na to nemám nárok,že až ve 12tt by to on měl od pojištovny proplacené.jenže jsem se chtěla ujistit,že opravud těhu jsem,abyhc zase nepotratila.
tak jsme mu řekla,že si ten utz klidně zaplatím, no a on, že at si tam jdu a zapaltím si to.
přišla jsem do nemocnice, tam jsem jim řekla,že jsme před 3měsíci potratila a že bych chtěla ted rpo klid v duši udělat utz a že si ho klidně zaplatím.
byl tam Volek, normálěn mě vzali a nechtěli vůůbec nic zaplatit.
pak jsem se dozvěděla,že se za to vůůůbec neplatí, pokud tam jdeš a necháš si zhotovit fotku tak zaplatíš akorát za foto a je to.
Tak jsme hned fotečku chtěla a Volek se divil,že už jí chci tak brzy,když mimčo má teprvre 3,6 mm.

no cleá štastná jsem odešla a šla k Branžovské zda mě vezme,že jsem těhu a bylo to.
jsme u ní naprosto spokojená, někdy jsme z té kontroly taky paf,ale říkám si že si to stejnak udělám tak jak chci já a je to.
23. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nehledě na vybavení,které fakrakš má, no hrůůůůza. :angry: :angry: :angry:

u branžovské už to vypadá jak v ordinaci, super lehátko s pojezdem, nabídne ti ubrousky na utření, má u sebe v ordinaci utz a dlěá si veškerá vyšetření,ež nemusíš nikde lítat jinde.
zrcadla si u ní koupíš jednorázové a ne ty kovové co má Farkaš a sterilizuje je a ještě si leháš na lehátku na papír,který ani neodmotá a je roztrahaný ..
takže tak :wink:
23. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, to jsme nevěděla,že máte Pepču z umělého. nějak mi to uniklo.
tak at příště to je bez problémů, i když s těmi vajíčky to jen tak lehké nebude :frowning2:

joo a já nabrala 9,5kg a hned jsme je měla dole po porodu,kdžy jsme přišla domů.
ale od té doby už nehubnu, bo s eláduju pořád nějakým sladkým, potřebuju dodat energii :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak blahopřejeme Magdalence k měsíčninám :slight_smile:

letí to letí :confused:

na široké balení si hnedka zvyknete a pak to ani nepřijde.
já cvičila občas s filípkem při přebalování a ted už dobrý :slight_smile:
dávali jsme široké přes den a na noc jen pampersku,ale můžeš i na noc jí dat látkovku navrch přes pampers. přes den jsme dávali dovnitř.
23. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já už taky mlčím ,končím monolog :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
teda vy jste se rozjeli, ani nestíhám dočítat, takových nových koníkovech, všechny srdečně zdravím, tak snad už tu nebude mrtvo, jak tu čas od času bývá :wink: :wink: .
Já nabrala v těhotenství 15 kg, přišlo mi , že to jde nahoru hrozně rychle, ale dr. mi nic neříkal, hlavně, že miminku bylo dobře a teď jsem ještě 3 kg v mínusu a ne a ne něco přibrat a každý mi nadává, jak jsem hubená :confounded: :confounded:.
mori - kam na ty informace chodíš, víš hnedky kde se co šustne, to je dobře, alespoň jsme informovaný.
V Zahrádkách je v sobotu od 13.00 sportovní odpoledne pro děti, kdyby jste někdo měli cestu, ale asi to je už pro ty větší. A prý ve Cvikově je také nějaká akce.
My byli o víkendu u mamky v Pilínkově a byl tam také dětský den, bylo to moc fajn,jako každý rok. I Elenka soutěžila, dostala spostu dobrůtek a bublifuk. Nakonec i buřtíka na opíkání a jako každý rok maminy skončili u hospůdky na terásce a už se zase panákovalo, ještě, že jsme šli včas domů, asi by to nedopadlo dobře a to ještě kojím. To se Elence spinkalo :wink: :wink: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj andilekir
Tady v Nových Zákupech má být v sobotu něco jako dětský den..
Jinak já se poamlu a jistě chystám na Brništskou pout ta se kvapem blíží.. :grinning:
Je tady mezi vámi taky nějaká snažilka?
23. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamca - kdy je pouť v Brništi ? Tam určo chcem, máme to kousíček :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori :grinning: :grinning: :grinning:

jsme ani netušila,že tak vyzdobené nádraží u nás někde může být :slight_smile:
23. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tady se to pěkně rozjelo :sunglasses: Taky jsem zalezla k netu,protože při tom počasí :rolling_eyes: co dneska vládne toho moc nejde :frowning2:
valentynka - tak to jsi mě dostala...kamarádka zase přešla od jiné gynekoložky k Farkašovi a nemůže si ho vynachválit...tak já už fakt nevím...pak si vyber :unamused:Brandžovská to sice má moc pěkný v ordinaci...to jako jo...ale to jednání jaké má :rolling_eyes: A nechodíte některá k Minaříkovi?Předminulý týden jsme jely na pohotovost a zrovna tam sloužil on a byl super :sunglasses: milej,ochotnej,vstřícnej...byl skvělej :sunglasses:
23. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo docela jste mně uklidnily...s těmi kily :grinning: Jenže já se poslední dobou cítím taková "rozjetá..rozpapaná" :sweat_smile: Tak nevím jestli tomu nechat volný průběh nebo se snažit omezovat :frowning2:
23. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si na jednání s B. nemůžu stěžovat.
vždycky se mě ptala kolik piju vody v těhu, no já max.vypila 1,5l ale řekla jsme že 2, tak že musím aspon 3 litry, nostejnak jsem je nedala, bo nejsem zvyklá hodně pít.
někdy je hodně přepečlivá, jinak dobrý :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori..až 10-12.7.09 takže ještě čas na pout do Brniště

Haklíček k Minařikovi chodila kámoška a prej je jako dobrej..teda byl,chodila tam to už je pár let.
Na Farkaše jsem slyšela různé názory..někdo chválí jiný nadává.
23. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....Mori,jsi hodná :slight_smile: díky
Mynařík mě rodil--a paráda
Andarko....teda už měsíc????teda fakt to letí
A Pepíno je taky z umělého???to jsem taky netušili
23. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky slysela chvalu na Minarika - Pikus,tenkrat na cvicu prave rikala pani Pastorova,zes mela stesti zrovna na super doktora,ze je fakt dobrej :slight_smile:

Jinak Haklicku na www.znamylekar.cz si muzes precist nazory ostatnich :wink:
23. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....no to teda měla,i ona mi to říkala,když se přišla podívat
23. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis,ja mela za tu dobu co jsem tam byla 3 doktory - Petruzelovou,Volka a nakonec me rodil Pitoňák :grinning: a taky si nemuzu stezovat,byl super. :wink:
23. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara tak jsem se hned koukla na odkaz..a ten můj mudr nezklamal :grinning: 90 procent to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....já vše stihla za jednu směnu taky :grinning: o Majda se ti krášlila :grinning:
23. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
haklicek: nevadilo vůbec... a neshodila asi jen 15 kilo :wink:
23. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko mě taky rodil Pitoňák... :slight_smile: Super, při šití jsme si vyprávěli vtipy... Jojo Pepča je z umělého, ale naštěstí jen z IUI... Jinak já chodím k Synákové.
23. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru...tak od ní jsem odešla :unamused:
A kde jste byli na IUI???
23. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru-tak to bych se bala, ze kdyz se budu smat,ze se mi ty stehy rovnou potrhaj,nebo ze mi zasije i neco co nechci :grinning: :grinning: Ja se ho akorat ptala, jestli mi tam neco vysiva - trvalo to asi pulhodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale pekne se soustredil, ja mu porad cumela na oblicej :grinning:

Piku- no nechtelo se ji potvurce -museli ji vyhnat,jak rikam :grinning:
23. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zašíval přes hodinu...
Piku proč? Nebyla jsi spokojená? Já mám vlastně Pepču jen díky ní.. Dříve jsem chodila k Milatové, a ta mi řekla že pokud mi není 30, tak mě nikam nepošle.... Zajela jsem k Synákové, a šlo to... a jinak IUI ve Frýdlantu (ale dělají tam i IVF)
Holky vy jste některá po umělém?
23. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm pres hodinu,tak to bylo hodne vtipu.
Jinak ja uz taky byla jednou nohou v CARu,ale povedlo se kdyz uz jsem nedoufala :wink:
23. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky všem stálým i novým :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak po super víkendu stráveným v ústí a strašným návratu na barák jsme se s manželem rozhodly,že se vrátíme do ústí.V neděli se jedem podívat na barák :wink:
Mám ráda svoje rodiče,ale ta ponorka je už strašná a než se vyřeší ta cesta,tak se tady pozabijem.Teď jak jim to říct.Nějaký nápady sím sím sím :frowning2:
Jinak já tady chodím k Minaříkovi a super,já bych nemohla jít k ženský,přijde mi to takový divný :grinning:
24. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek