Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
kkamca
24. čer 2009
Dobré ráno..
moriautor
24. čer 2009
Taky přeju dobré ráno! Holky řekněte mi, že dnes bude lepší počásko ... včera to byl děs, celý den tu lilo 8-(

verunkaronka - tak to mi ani neříkej, že má Milatová takový přístup ... já k ní chodím od těhu. Má ordinaci i v Jablonném v Podještědí, což mám kousek, tak jezdm tam.

My jsme taky začli tehdy jezdit do Iscare ... manža byl na spermiu, já na laparoskopii v Hloubětíně a pak jsem brala nějaké léky (teď si nevzpomenu na název) abych dostávala MS pravidelně - no a podařilo se. Chtěli jsme to nechat na podzim roku 2006, že jako po svatbě a tak ... no a otěhotněla jsem těsně před svatbou x-) takže nakonec přirozeně x-)

My dnes máme s manželem 3 roky výročí od svatby x-)

Jinak myslím, že by se pomalinku mohl naplánovat srazík v Jestřebí, co říkáte ? Sice je čas, ale pokud někdo neřídí, tak aby měla každá čas si případně zařídit odvoz 😉 Viděla bych to na týden 13. - 17. 7. Pokud někdo něco máte na ten týden, tak pište kdy, ať se nám to nekrije. Já bych byla třeba zase pro středu 😉 tj. 15.

andara - to už taky budete mít po 6-nedělí že ?
kkamca
24. čer 2009
Mori prosim tě jak si byla spokojená v Hloubětíně s laparkou?Mě pravděpodobně čeká na podzim pokud nebudu těhu.. :-S
moriautor
24. čer 2009
kkamca - na Hloubětín nemůžu nic namítat 🙂 vše v poho 🙂
valentynka
24. čer 2009
Dobré ráno,
Veru, já byla na IVF,ale potratila jsem.
Filípek byl nakonec přirozeně po 3,5letech, nějaký zázrak nahoře, se nademnou slitovali :-N 🙂

Mori, lepší počásko asi už nebude, je to hrůůůza, je léto a je to jak na jaře nebo spíše na podzim ]-( ]-(

jsem samy a pořád zavřený doma ]-(

¨
Já jsem taky klidně pro toho 15.7. ve středu 🙂
lepší v týdnu zase 🙂

moni, tak to je škoda,že se vracíte do Ústí ,ale pokud byla velká ponorka,tak vám to rozhodnutí asi ulehčilo.
na srazíky ale přijedeš nee??
moriautor
24. čer 2009
val - tak doraž někdy na kafe 😉 my jsme taky furt samy, tak společnost přivítáme x-)
moniska24
24. čer 2009
Čus

mori my budeme mít 3 roky 19 srpna a spolu sme deset a z toho pár měsíců byl můj spolubydlící.
Na srazy pokuď bych byla tady,bych dorazila.Zatím to ještě není oficiální ten odjezd,nejhorší nás teprve čeká(říct to mojí mámě,tak aby se neurazila-což ale není vůbec jednoduché 😞 )
haklicek
24. čer 2009
Ahojky holky 🙂 To je děsný,to počasí 8-( :-p Tak tu tak čtu co si píšete a koukám že jsme měli s manželem opravdu veliké štěstí x-) ...nám se podařilo otěhotnět přirozeně hned první měsíc co jsme to zkoušely x-) ...byl to takový zázrak x-) x-) Holky taky jste měly v těhu křeče do nohou?Já je mívám v noci...prý je to nedostatek hořčíku.Ale mně už ten hořčík zlobil dřív a na pohotovosti mi dr.Minařík předepsal Magnosov - takový šumivý hořčík.Ale stejně ty křeče mám...teda teď mi začaly.Nevíte co by na to pomohlo?
andilekir
24. čer 2009
Ahojky holky!
No počásí vážně hnus. Brr!!! My byli dopol v Lípě u dr. kvůli tomu Elenčinímu ekzémku, tak nás konečně poslala na kožní, tak snad už tam něco vymyslí.

Mori - no jo Zahrádecké nádražíčko je moc krásné, paní co tam bydlí se o to opravdu hezky stará, jen škoda, že je to takový kus a chvilku se musí jít po hlavní silnici. Jinak je tam moc hezká procházka.

Holky jak si tady čtu ty vaše problémy s otěhotněním,t ak jsem moc ráda, že mám oně děti hnedky, jen co jsem se otřela o trenky 😃 😃 . Proto tedy moc těm vašim zkratkám nerozumím, ale je mi jansé, že jsou to nervíky a nervíky.

haklicku - já měla taky křeče do nohou a pila jsem hodně bezbublinkaté magnesie a k tomu ten šumivej hořčík a ono to přestalo. Tak uvidíš.

Koukám, že s doktorama je to taky těžký, já chodila k Fakrašovi a taky jsem s ním nebyla spokojená, na víc mi vadilo, jak mi hladil nohy, když jsem byla na koze, brrrr. Tak jsem se vrátila zpět do Lbc. k Mudr. Dlouhému. Docela si chválí toho dr. ze Cvikova, myslím, že ordinuje i v Boru dr. Kotouš???, nebo prá ještě je dobrý dr. v Doksech, ale to nevím jak se jmenuje.

Srazík na 15.7. na vyhovuje, i když budeme mít oslavičky, ale to asi v týdnu ne, tak my jsme pro a máme to i blízko.
Kdyby jste se některá nudili, když je takové hnusné počásko, tak dejte vědět a mohli bychom na kávičku do Unči, takový malý srazíček. :-N :-N 😉 😉.
haklicek
24. čer 2009
Ahojky holky x-)
andilekir - díky moc za radu...tu magnesii jsem pila...ale moc mi nejede :-| Ale zkusím se znovu přemoct :-N
Holky mám problém...chtěla jsem si konečně dát nějaké fotečky do alba ale nechce mi je to tam uložit ]-( ...píše to něco jakože je to moc velký soubor nebo co :-| Tak nevím jestli s tím půjde něco provést.My totiž všechno vždycky fotíme v největším rozlišení.No jsem z toho jelen 😞
verunkaronka
24. čer 2009
Jééééééééééé Mori, to jsme se vdávaly stejně 😃 😃 😃 😃 My máme také dnes 3 roky... Jinak srazík 15.7 vyhovuje... 🙂
Haklicku, zmenši si fotky v malování...
Jinak dnes poradna - máme 9990 g a prdli nám synfrorix...
haklicek
24. čer 2009
Jinak jsem včera koukala na to hodnocení těch lékařů...a docela zajímavé 😉
laada
24. čer 2009
Ahoj holky, jdu se na vás podívat 😉 koukám, že je vás tu víc 😉
valentynka
24. čer 2009
ahojky 🙂

no já taky včera večer četla hodnoceníčka u dr.branžovský a u Farkaše.
dooost zajímavý to bylo :-N :-N

jinak klidně můžem zajít ještě na minisrázeček 🙂
venku hnus fujtajblovej.

sjem dopolko přitápěla topítkem ]-( ]-(

tak zatím rpo sraz 15.7. jsou :
mori
Val
Andilekir
Verunkaronka

snad se připojí i další 🙂
valentynka
24. čer 2009
ahooj Laadu,
tak jak je těhulko ??,

koukla jsem do albíčka a Nt vyšlo krásně 1,4 🙂 my měli 1,8.
triply podstupuješ nebo ne ?

jiank podle foteček z utz tipuju že to asi bude holčička 🙂

jooa hezký kočárek, jen tam " praktická" barvička 😃 😃
laada
24. čer 2009
musela sem jen ležet a teď mi dr. dovolila i procházky tak se trochu zlepšilo, ale stejnak po většinu času sedím nebo ležím doma, protože se hrozně pozoruju, už ať je listopad 😉

koukám, že plánujete sraz ... se mnou je to mizerný 😞
moriautor
24. čer 2009
laada - autem jezdit nemůžeš ? Tentokrát to nebude v ČL, ale v jestřebí na Rychtě - půjdem na nějaký dobrý papu a děti tam vypustíme na zahradě 😉 hlavně teda aby počásko bylo OK

verunkaronka - fakt jo 😃 A kde jste se brali ? My v Doksech na zámku. Na Beremese.cz mám fotky, máš je tam taky ?

Tak my jsme zpět z venku, furt jako pršelo ...
Já zítra jedu do ČL, mám tam nějaké vyřizování ... a jako musím jet busem, bo manželovi se rozbilo auto, tak si tď bere Dacii, bo čas opravit si to bude mít až o víkendu. Asi chcípnu ]-( 😃 ale dítko bude v buse spokojeno
pikusa
24. čer 2009
Ahoj holky...
Verunkaronka,náš Matyášek je po umělém oplodnění.........a ještě máme v podolí mražená embrya.A od Synákové jsem odešla právě proto,že nám mimi přes rok nešlo,ona nic neřešila a že se prostě máme snažit dál.Jenže mě nebylo 20 ale 30 a tlačil mě věk.
My jsme byli v Liberci na nákupech,takový super slevy a krásný věci...ale ty moje kila navíc mi někaj nedovolují ještě nakupovat nic jiného než trička a tílka,která ráda nodím ještě přes to tríčo...tak nějak mi ořijde špek na břiše schovanější :lol:
A srazík taky beru....snad do toho nic nevleze 😃
heresta
24. čer 2009
Ahoj... my se sraz asi nepripojime 18 jedem na dovcu tak budu balit 🙂

Verunkaronka: budeš chtít tu postýlku? jedem v sobotu k tatkovi tak jestli ji mám brát 😉
heresta
24. čer 2009
Dala jsem fotky do alba s tim vozíkem za kolo 🙂
haklicek
24. čer 2009
Ahojky holky 🙂 Já jsem se taky těšila že se s Vámi na srazíku lépe seznámím...ale bohužel 😞 ...tou dobou budeme s manžílkem v Jizerkách x-) Tak doufám že se polepším...příště 😃
pikusa
24. čer 2009
Heresto..tak vozíček je perfektní 🙂
Haklicek.....však se můžeš srazit aspon se mnou 😃
haklicek
24. čer 2009
Ahojky Pikuso - to bych ráda 🙂 x-)
heresta
24. čer 2009
pikusa- děkuji 🙂
pikusa
24. čer 2009
Haklicek....vždyt se můžeme domluvit....až bude lepší počasí,klidně si můžeme vyrazit ven 🙂
Heresta....přítel ten vozíček taky pak chce za kolo 😉
moriautor
24. čer 2009
heresta - to mi chceš říct, že budeš balit 3 dny předem ? já teda balím den předem ... koukej dorazit na odpo. přeci nebudeš celé dny jen balit, to jsou výmluvy :-p

Tož to já se s Mimoňandama případně srazím taky 😃 😉
heresta
24. čer 2009
To není výmluva budu nervozní atd... no a kdybych dorazila tak nejdriv v půl 4 manza dela do 3.

Pikusa: je to fakt parada,a Yvonce se tom strasne libi 😉
pikusa
24. čer 2009
Mori...na to jsem hned myslela,že bys taky přijela 🙂
Heresta...no hlavně si nejdřív musí koupit kolo 😃
moriautor
24. čer 2009
heresta - já myslela, že na srazy do Unionky jezdíš autem ... s Janou případně nemůžeš ?

pikus x-)
andara
24. čer 2009
Ahoj holky.

Jee Heresto,vy jste byli u nas na strapande?To jste urco jeli kolem nas, jakou jste meli trasu?

Jinak se srazikem souhlasim, cas bych mit mela-8.7 jdu na gyndu a 13.7 s Majdou na Ko v 6ti tydnech, jinak snad nic. 😉
Dneska jsme byli na prevazeni, tak nas zroutik ma 4090g 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli