• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Dobré ráno..
24. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Taky přeju dobré ráno! Holky řekněte mi, že dnes bude lepší počásko ... včera to byl děs, celý den tu lilo :rolling_eyes:

verunkaronka - tak to mi ani neříkej, že má Milatová takový přístup ... já k ní chodím od těhu. Má ordinaci i v Jablonném v Podještědí, což mám kousek, tak jezdm tam.

My jsme taky začli tehdy jezdit do Iscare ... manža byl na spermiu, já na laparoskopii v Hloubětíně a pak jsem brala nějaké léky (teď si nevzpomenu na název) abych dostávala MS pravidelně - no a podařilo se. Chtěli jsme to nechat na podzim roku 2006, že jako po svatbě a tak ... no a otěhotněla jsem těsně před svatbou :dizzy_face: takže nakonec přirozeně :dizzy_face:

My dnes máme s manželem 3 roky výročí od svatby :dizzy_face:

Jinak myslím, že by se pomalinku mohl naplánovat srazík v Jestřebí, co říkáte ? Sice je čas, ale pokud někdo neřídí, tak aby měla každá čas si případně zařídit odvoz :wink: Viděla bych to na týden 13. - 17. 7. Pokud někdo něco máte na ten týden, tak pište kdy, ať se nám to nekrije. Já bych byla třeba zase pro středu :wink: tj. 15.

andara - to už taky budete mít po 6-nedělí že ?
24. čer 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori prosim tě jak si byla spokojená v Hloubětíně s laparkou?Mě pravděpodobně čeká na podzim pokud nebudu těhu.. :confounded:
24. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kkamca - na Hloubětín nemůžu nic namítat :slight_smile: vše v poho :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
Veru, já byla na IVF,ale potratila jsem.
Filípek byl nakonec přirozeně po 3,5letech, nějaký zázrak nahoře, se nademnou slitovali :sweat_smile: :slight_smile:

Mori, lepší počásko asi už nebude, je to hrůůůza, je léto a je to jak na jaře nebo spíše na podzim :angry: :angry:

jsem samy a pořád zavřený doma :angry:

¨
Já jsem taky klidně pro toho 15.7. ve středu :slight_smile:
lepší v týdnu zase :slight_smile:

moni, tak to je škoda,že se vracíte do Ústí ,ale pokud byla velká ponorka,tak vám to rozhodnutí asi ulehčilo.
na srazíky ale přijedeš nee??
24. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - tak doraž někdy na kafe :wink: my jsme taky furt samy, tak společnost přivítáme :dizzy_face:
24. čer 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Čus

mori my budeme mít 3 roky 19 srpna a spolu sme deset a z toho pár měsíců byl můj spolubydlící.
Na srazy pokuď bych byla tady,bych dorazila.Zatím to ještě není oficiální ten odjezd,nejhorší nás teprve čeká(říct to mojí mámě,tak aby se neurazila-což ale není vůbec jednoduché :frowning2: )
24. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: To je děsný,to počasí :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak tu tak čtu co si píšete a koukám že jsme měli s manželem opravdu veliké štěstí :dizzy_face: ...nám se podařilo otěhotnět přirozeně hned první měsíc co jsme to zkoušely :dizzy_face: ...byl to takový zázrak :dizzy_face: :dizzy_face: Holky taky jste měly v těhu křeče do nohou?Já je mívám v noci...prý je to nedostatek hořčíku.Ale mně už ten hořčík zlobil dřív a na pohotovosti mi dr.Minařík předepsal Magnosov - takový šumivý hořčík.Ale stejně ty křeče mám...teda teď mi začaly.Nevíte co by na to pomohlo?
24. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
No počásí vážně hnus. Brr!!! My byli dopol v Lípě u dr. kvůli tomu Elenčinímu ekzémku, tak nás konečně poslala na kožní, tak snad už tam něco vymyslí.

Mori - no jo Zahrádecké nádražíčko je moc krásné, paní co tam bydlí se o to opravdu hezky stará, jen škoda, že je to takový kus a chvilku se musí jít po hlavní silnici. Jinak je tam moc hezká procházka.

Holky jak si tady čtu ty vaše problémy s otěhotněním,t ak jsem moc ráda, že mám oně děti hnedky, jen co jsem se otřela o trenky :grinning: :grinning: . Proto tedy moc těm vašim zkratkám nerozumím, ale je mi jansé, že jsou to nervíky a nervíky.

haklicku - já měla taky křeče do nohou a pila jsem hodně bezbublinkaté magnesie a k tomu ten šumivej hořčík a ono to přestalo. Tak uvidíš.

Koukám, že s doktorama je to taky těžký, já chodila k Fakrašovi a taky jsem s ním nebyla spokojená, na víc mi vadilo, jak mi hladil nohy, když jsem byla na koze, brrrr. Tak jsem se vrátila zpět do Lbc. k Mudr. Dlouhému. Docela si chválí toho dr. ze Cvikova, myslím, že ordinuje i v Boru dr. Kotouš???, nebo prá ještě je dobrý dr. v Doksech, ale to nevím jak se jmenuje.

Srazík na 15.7. na vyhovuje, i když budeme mít oslavičky, ale to asi v týdnu ne, tak my jsme pro a máme to i blízko.
Kdyby jste se některá nudili, když je takové hnusné počásko, tak dejte vědět a mohli bychom na kávičku do Unči, takový malý srazíček. :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink:.
24. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face:
andilekir - díky moc za radu...tu magnesii jsem pila...ale moc mi nejede :unamused: Ale zkusím se znovu přemoct :sweat_smile:
Holky mám problém...chtěla jsem si konečně dát nějaké fotečky do alba ale nechce mi je to tam uložit :angry: ...píše to něco jakože je to moc velký soubor nebo co :unamused: Tak nevím jestli s tím půjde něco provést.My totiž všechno vždycky fotíme v největším rozlišení.No jsem z toho jelen :frowning2:
24. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééééééééééé Mori, to jsme se vdávaly stejně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My máme také dnes 3 roky... Jinak srazík 15.7 vyhovuje... :slight_smile:
Haklicku, zmenši si fotky v malování...
Jinak dnes poradna - máme 9990 g a prdli nám synfrorix...
24. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem včera koukala na to hodnocení těch lékařů...a docela zajímavé :wink:
24. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jdu se na vás podívat :wink: koukám, že je vás tu víc :wink:
24. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

no já taky včera večer četla hodnoceníčka u dr.branžovský a u Farkaše.
dooost zajímavý to bylo :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak klidně můžem zajít ještě na minisrázeček :slight_smile:
venku hnus fujtajblovej.

sjem dopolko přitápěla topítkem :angry: :angry:

tak zatím rpo sraz 15.7. jsou :
mori
Val
Andilekir
Verunkaronka

snad se připojí i další :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj Laadu,
tak jak je těhulko ??,

koukla jsem do albíčka a Nt vyšlo krásně 1,4 :slight_smile: my měli 1,8.
triply podstupuješ nebo ne ?

jiank podle foteček z utz tipuju že to asi bude holčička :slight_smile:

jooa hezký kočárek, jen tam " praktická" barvička :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
musela sem jen ležet a teď mi dr. dovolila i procházky tak se trochu zlepšilo, ale stejnak po většinu času sedím nebo ležím doma, protože se hrozně pozoruju, už ať je listopad :wink:

koukám, že plánujete sraz ... se mnou je to mizerný :frowning2:
24. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
laada - autem jezdit nemůžeš ? Tentokrát to nebude v ČL, ale v jestřebí na Rychtě - půjdem na nějaký dobrý papu a děti tam vypustíme na zahradě :wink: hlavně teda aby počásko bylo OK

verunkaronka - fakt jo :grinning: A kde jste se brali ? My v Doksech na zámku. Na Beremese.cz mám fotky, máš je tam taky ?

Tak my jsme zpět z venku, furt jako pršelo ...
Já zítra jedu do ČL, mám tam nějaké vyřizování ... a jako musím jet busem, bo manželovi se rozbilo auto, tak si tď bere Dacii, bo čas opravit si to bude mít až o víkendu. Asi chcípnu :angry: :grinning: ale dítko bude v buse spokojeno
24. čer 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
Verunkaronka,náš Matyášek je po umělém oplodnění.........a ještě máme v podolí mražená embrya.A od Synákové jsem odešla právě proto,že nám mimi přes rok nešlo,ona nic neřešila a že se prostě máme snažit dál.Jenže mě nebylo 20 ale 30 a tlačil mě věk.
My jsme byli v Liberci na nákupech,takový super slevy a krásný věci...ale ty moje kila navíc mi někaj nedovolují ještě nakupovat nic jiného než trička a tílka,která ráda nodím ještě přes to tríčo...tak nějak mi ořijde špek na břiše schovanější :lol:
A srazík taky beru....snad do toho nic nevleze :grinning:
24. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj... my se sraz asi nepripojime 18 jedem na dovcu tak budu balit :slight_smile:

Verunkaronka: budeš chtít tu postýlku? jedem v sobotu k tatkovi tak jestli ji mám brát :wink:
24. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dala jsem fotky do alba s tim vozíkem za kolo :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Já jsem se taky těšila že se s Vámi na srazíku lépe seznámím...ale bohužel :frowning2: ...tou dobou budeme s manžílkem v Jizerkách :dizzy_face: Tak doufám že se polepším...příště :grinning:
24. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Heresto..tak vozíček je perfektní :slight_smile:
Haklicek.....však se můžeš srazit aspon se mnou :grinning:
24. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Pikuso - to bych ráda :slight_smile: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
pikusa- děkuji :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Haklicek....vždyt se můžeme domluvit....až bude lepší počasí,klidně si můžeme vyrazit ven :slight_smile:
Heresta....přítel ten vozíček taky pak chce za kolo :wink:
24. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
heresta - to mi chceš říct, že budeš balit 3 dny předem ? já teda balím den předem ... koukej dorazit na odpo. přeci nebudeš celé dny jen balit, to jsou výmluvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tož to já se s Mimoňandama případně srazím taky :grinning: :wink:
24. čer 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To není výmluva budu nervozní atd... no a kdybych dorazila tak nejdriv v půl 4 manza dela do 3.

Pikusa: je to fakt parada,a Yvonce se tom strasne libi :wink:
24. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori...na to jsem hned myslela,že bys taky přijela :slight_smile:
Heresta...no hlavně si nejdřív musí koupit kolo :grinning:
24. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
heresta - já myslela, že na srazy do Unionky jezdíš autem ... s Janou případně nemůžeš ?

pikus :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

Jee Heresto,vy jste byli u nas na strapande?To jste urco jeli kolem nas, jakou jste meli trasu?

Jinak se srazikem souhlasim, cas bych mit mela-8.7 jdu na gyndu a 13.7 s Majdou na Ko v 6ti tydnech, jinak snad nic. :wink:
Dneska jsme byli na prevazeni, tak nas zroutik ma 4090g :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek