• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Andarko...bud ráda,že rostete a nabíráte,že to není naopak :grinning: to si říkám já...když vidím našeho buřtíka :slight_smile:
Mori...ale vždyt i tak můžeš dorazit přece :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-to vis, ze jsem, ale stve me,ze ji musim dokrmovat :frowning2: ikdyz treba se to jeste upravi - ted cekam az se vzbudi a uvidime jestli ji bude stacit ode mne, nebo budu muset trosku dokrmit :wink:

Jo a mam dotaz, jak probiha ta kontrola u Dr po sestinedeli?
24. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - ale prd, nic tě štvát nemusí ... si vem ž ejá neměla mlíko vůbec a od narození byla Kája na umělém. Hele hlavně že to Majdě chutná :wink: a není problém s tím um.
24. čer 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....normálka,u sestry na váhu a u dr na kozu :grinning: a teda s dr.jsme pokecali a pak mě zkontrolovala--opatrně,toho se nemusíš bát....a bylo to....
Tak Mates včera vstával poprvé ve 4 ráno..tak uvidíme dnes
24. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa: my taky meli prvni voziček a pak az kola :grinning: :grinning:

Mor nevim domluvim se s ni..

Andara: ja nevim jel to manzel s malou ja jsem makala :unamused:
24. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my akorát přijíždíme 14. z dovči... Jinak Herest, tu postýlku bych ráda :slight_smile: Určo si pro ní přijedu. A jinak na srázek tě můžu svézt :grinning:
25. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy jste se rozjeli,chvilku tu nejsem a už tolik nových věcí.Jinak počasí opravdu na čtýru ale snad se brzy umoudří a bude líp,hlavně na srazík.Připojuji se k vám,už se těším jaké to na té rychtě je a jak bude Honzík hodný když si bude moci hrát venku,což on moc rád.
Andilekir-na kávičku klidně mužeme zajít a jestli se připojí někdo jiný je vítán :slight_smile: :wink:
Haklicek-co se týče těch fotek do alba musí se to zmenšit na menší rozlišení a jestli nemáš program klidně ti ho přepošlu na email,takže se ozvy.
Heresta-vozítko za kolo je suprové ale pro nás je to nevhodné,ten náš chlapík už by nejraději jezdil na kole sám ale musí si ještě chvíli počkat.Jinak co se týče srazu,tak tě klidně vezmu s sebou,jen se stačí domluvit :wink: :wink:
Holky Mimonský jestli mužu klidně by jsem se taky s vámi sešla a Mori s tebou se sejdu taky moc ráda na kus řeči :wink:
Jinak u nás stále přetrvávají zbytky rýmy tak snad odejde než se vylepší počásko.Dneska se nám k ránu zase stala nehoda,malý spadl z postele takže dnes jedeme do Liberce na výlet tak se stavíme v OPbi nebo Baumaxu a musíme koupit potřebné věci pro bezpečné spaní a pak už nebudou zádné karamboly.
Jinak Pikus já jsem taky kromě prvních 14 dní malého měla na UM nebot jsem neměla mlíko a je duležité aby se malá cítila vklidu a bezpečí a je opravdu možné že se ti mlíčko dělá jen není tak silné ale to se stává,tak bud v pohodě.Jinak jste pěkný kousci,skoro 4 kilča je krásné.
Až budu mít chvilku tak hodím nějaké aktuální fotečky Honzíka :wink: :slight_smile:
25. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holyk,

heresto, super vozík a super fotečky :slight_smile:
to jste si teda dali ten výšlap :slight_smile:
já tak akční nebudu :grinning:
25. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka: ja ne to manza :grinning: :grinning: byli jen spolu :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunkaronka: tak ja ji v nedeli nebo v sobotu vemu a budes ji tu mit u me schovanou :wink: :wink:
25. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresto, já myslela ten výšlap na bezděz :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha :grinning: :grinning: ani ne slo to (nahoru ji nesl Tomáš) :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem se zapoměla pochlubit :slight_smile: Yvonka si v utery sama stoupla na gauči :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale bezzubý jsme pořád :frowning2:
25. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ....já jen kojím,Andarka dokrmuje :slight_smile:
A teda klído v Mimoni mini srazík až bude fajn,aby jsme mohli s dětma na terásku někam na kafínko :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face: Dnes mám na Vás takovou možná trošku hloupou otázku :unamused: Používaly jste během těhu výrobky Savo?Já jsem totiž zvyklá se Savem mít koupelnu a tak a praktikuji to i teď běhěm těhu :sweat_smile: Ale náhodou jsem tady narazila na téma těhotenství a Savo a tam některé pisatelky píšou že se to nemá,že je to nebezpečný a tak..normálně mi nahnaly hrůůůůůůůůůůzu :fearful: Jinak srazík v Mimoni by taky nebyl špatný :sunglasses: ...ale to počásko :rolling_eyes: ...no snad se brzy umoudří :wink:
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím moc všechny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haklicek..tak to nevím,ale Savo je dost driják a taky smrádek...asi ho zkus teda vynechat.....nevím.... :unamused:
25. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Počasí je tedy šílené, tady byla dnes dvakrát bouřka a ta druhá, brrr, bouchlo to někam blízko, až to vyhodilo elektriku, za chvilku teda dobrý, ale ta příroda pěkně řádí. :confounded: :confounded:

Haklicku - taky jsem neslyšela, že Savo je škodlivý, ale možná se tomu raději vyhýbej a zkus něco méně driáckého.

jjj26 - ještě, že se Honzíkovi nic při pádu z postele nestalo, no jo ještě nemají ten nepadací pud. Elenka měla taky trošku rýmu a i kašel, to nemám ráda, když pak nemůžou v noci dýchat a budí se. :confounded: :frowning2: . No určo na to kafčo jít musíme, už jsme si to dávno slíbili a pořád nic. Konečně se musíme domluvit. :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já dnes byla v té Lípě. Po vyřizování jsem měla spicha s kámojdou, trochu jsme courly a došly na oběd do Nebe - no svíčkovou měli, tak to bylo jasný :wink: Cesta busem pět byla děsná, bylo dusno, Kája usnula a byla celá spocená chuděrka ... taky jak jsme přišly dom, tak slíknout a obě rovnou do sprchy.

Zítra jedem do ČL s taťkou, tentokrát má zařizování on. Svezeme se s ním. Nechcete dát některá kávu v Unče, ale už tak po 9 h. Kdyžtak písat na mobil, tady to ráno nestíhám :wink:

haklicek - já teda Savo nepoužívám, bo mi smrdí ... používám jiná čistidla, která mají aroma třeba citron a tak :wink:

No těšim se na tu Rychtu, už aby bylo 15. :grinning: :grinning: :grinning:

Před chvilkou máma s přítelem přistáli na Ruzyni, tak bus je veze do LBC a manža pro ně pojede. Letadlo mělo asi 4 h zpoždění, tak je takovej blbej čas příjezdu :unamused:
25. čer 2009 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne všem :dizzy_face: Holky díky...asi to Savo vážně vynechám... :unamused: Mně taky smrdí :fearful: ale zase mám pocit že to fakt zničí všechno :sweat_smile: ...ale asi ho teď používat raději nebudu.Jen doufám že jsem tím naší maličké nijak neublížila :cry: ...no nebudu svolávat černé myšlenky :confused: No dnes to vypadá docela nadějně to počasí :dizzy_face: Sice se tu zatahuje ale snad alespoň dneska nebude pršet :sunglasses: Právě gruntuji(bez Sava :wink: :grinning: )a peču dortíka...zítra jedeme na návštěvu tak chci udělat radost :dizzy_face: Já hrozně ráda peču :grinning: Tak přeji krásný den všem... :dizzy_face: zatím pa,pa
26. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
vítám nové maminky i čekatelky na miminka. :slight_smile:
U nás nic nového, teda až na to že máme od včera nové auto.. jsem se musela pochlubit... :grinning:
Sice vás dočítám,ale nějak není síla psaát. :sweat_smile: :unamused:

Mori - Anďa je to samé, vždy když nějak jedeme a usne v autě, tak je pak úplně splavená. :confounded:
Ale hlavně že si výlety užíváte. :slight_smile:
Jo zpožděná letadlo, to je věc. :unamused:

Haklicku - savo nevím, já používám domestos taky na vše a v těhu úplně minimálně, ale ty výpary asi nic moc.
26. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska to vypada že bude pěkně tak vyrazíme ven :slight_smile:

haklicek: ja dnes taky budu pect dort pro segru ma zejtra oslavu :grinning: :grinning: jsem zvedava jestli se mi povede chci udělat dvoupatrák :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jé Mori škoda, že jsem tvé pozvání do Unči četla až teď, určo bych se jinak přidala, tak příště :frowning2: :sweat_smile: .
Já na úklid používám taky domestos, myslím, že tak nesmrdí jako savo, ale asi to taky není nic moc zdravého.
haklicku - určo si savo nepila a kdyby ses ho předýchala, tak by ti bylo špatně, sama by jsi to poznala, tak myslím,že se nemusíš bát.
Vy jste teda pilné včeličky pečete dortíčky, já mám v plánu jahodovou bublaninku, jestli teda ovšem manža přiveze večer jahody. A zítra jahůdkové knedle z tvarohu, už se na ně moc těším. Mňamky. :grinning: :grinning:
Teď mi začne vyváření každý den, jsou prázdniny a Míša je doma, takže budu muset vymýšlet co ukuchtit, to budu chodit pro nápady na MMB, nebo sem k vám.
jojinka - gratulace k novému autí, tak hlavně ať jezdí bez poruchy a lejete do něj jen benzn, nebo naftu. :wink: :wink:
Já dnes Elence objednala Cvičíme s Míšou, jde na to reklama po Kouzelné školce, Elenka na to hrozně ráda kouká a tancuje, tak už se těším až to dorazí. :sweat_smile: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir: mas recept na ty tvar. knedliky?? ja bych je chtěla zkusi a nehcche se mi to dělat z netu radsi bych neco overenyho dekuji :slight_smile:
26. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak nevím jak u vás ale u nás se počásko celkem vydařilo :dizzy_face: Ještě aby i víkend takhle vyšel :wink: Heresta - já dělám takový výborný (tedy alespoň to vždycky lidi říkají :sweat_smile: ) dortík,jmenuje se Dámský dort..a je fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jedeme na návštěvu k švagrulce a neteřinky vždycky chtějí abych jim ho upekla a přivezla :slight_smile: ...Už ho mám hotový...a za chvilku se pustím do večeřičky..Dnes bude taková rychlovka...ale dostala jsem na to chuť :grinning: -kuřecí čína s hranolkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Jinak kdybych sem už dnes nezavítala tak všem přeji krásný a slunečný víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zatím pa,pa :sunglasses:
26. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
haklicek: ja peču narozeninovej ale mohla bys mi do IP napsat recept???
26. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nas veča květakový placky a br. kaše
26. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresto já dělám tvarohové knedlíky takto: 250g tvarohu (vanička), 250g polohrubé mouky, 1 vejce, trošku soli. Vše smíchat, udělat těsto, z těsta placičky, do nich jahůdky. Aby se nelepilo může se malinko podsypat polohrub. moukou. A pak dát do vařící vody a vařit dokud neplavou nahoře, pak je ještě chvilinku nechám tak 3 minutky. Na to máslíčko, cukříček, strouhaný tvaroh, nebo smetanu. Mňam, mňam, mňam.
Nebo dělám jen tvarohové knedlíčky se studenou jahodovou omáčkou, mňaminky!!! :dizzy_face:
26. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

u nás dneska pro manžílka obalené houby a kaše.

Andilku,tyhle knedlíky jsme dělaal asi před měsícem poprvé a jsou úúúúžasnýýýý :slight_smile: a hlavně rychlý !!
26. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek