• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
to fajn, že už jste zase doma. snad už bude dobře...jak to tak sleduju, tak mi přijde, že v dnešní době už má žloutenku skoro každé mimi.
Jdu okouknout fotky.
24. dub 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - ta fotka "pohodářka" je super :grinning: A ta ušatá čepička je naprosto boží :grinning:

prada - Karolínka žloutenku neměla. A já když jsem se narodila, tak taky ne.
25. dub 2007 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tak to je fajn. Já jen, že co se v mém okolí narodili maminka, tak každé tu novorozeneckou žloutenko mělo.
25. dub 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco,fajn,že už jste doma.Fotečky jsou super :slight_smile:

Prado,za chvíli vyrážíme k tomu Rumburku,tak jsem zvědavá
25. dub 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusu, dneska je nádherné počasí. Snad se Vám v Křečanech bude líbit.
26. dub 2007 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám, tady to poslední dobou nějak vázne :dizzy_face:
Pikusko, počasí vám jistě bude přát, moc si to užijte!!!
Stani, jak to zvládáte s Adélkou? :slight_smile: My už se nemůžeme dočkat toho našeho drobečka...ale ještě si holt musíme počkat :slight_smile:

My máme po svatbičce, takže teĎ jen obíhání úřadů a začínáme pomalu nakupovat pro prťouska. Zítra mi dorazí postýlka s matrací. času dost, ale byla to fakt super koupě, tak jsme do toho šli. Akce jim může končit kdykoliv.
26. dub 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já myslela obrazně---za chvilku.Ve skutečnosti je to až 14.5. :slight_smile: tak se omlouvám,jestli jsem vás pomátla.
Petradko,doufám,že to byla krásná svatba :slight_smile: a že budou fotečky.Dar už jste si dali,tak ted jen moc moc štěstí.
26. dub 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
perado, gratuluji ke svatbě a přeji hodně štěstí a lásky!

My začneme nakupovat až po UTZ, na který jdu 4.5. - už se nemůžu dočkat.
26. dub 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak s Adélkou to zvládáme úplně skvěle je moc hodná! Jinak Peradko hodně štěstíčka do nového společného života! Už se těším na fotečky.
27. dub 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko to víš že jsou fotečky na beremese.cz a taky na našich stránkách ww.jaksezije.unas.cz (je tam i krátký flash z fotek s naší hudbou), zatím jen od bráchy a kamaráda, profi budeme mít v pondělí :slight_smile: naši už je tedy mají, ale my se tam dříve nedostaneme.

Stanco, to je bezvadné že to tak zvládáte :slight_smile: snad i já to budu mít o pohodě :wink:
27. dub 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petradko,tak jsem si to všechno prohléda :slight_smile: krásná nevěsta--i ženichovi to slušelo,to je jasný :slight_smile: a máte krásného pejska.
28. dub 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujuu :slight_smile: no já furt přemýšlela, kde na foto je pejsek a on je tam na obrázku na zdi, že? :grinning: No jo, to je náš mazlík Ferdík :slight_smile:))
Co víkendík? Co jste prováděli? My nakupovali, stavěli nábytek, přerovnávali skříně..no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Příští víkend bude taky uklízecí, budou tu dělníci ale v pondělí už to tu bude krásný :slight_smile:))
29. dub 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky dejte si dneska bacha at vás neupálej :slight_smile:
Peradko,já jsem si prohlédla všechny vaše fotky co máte na jaksezije a tam je i pesan.
Víkend byl fajn,byla jsem na srazu třídy ze střední školy a moc se to povedlo :slight_smile: s některýma holkama jsme se ani nepoznaly.
30. dub 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko no jo!! Vlastně na webu :grinning: . Dneska máš volňáska? :wink:
To je príma!!! Ono je to úplně jiné se srazama, kdy se vidíte po 10 letech než po třech... :slight_smile: já se těším na srazy, na ty po delší době, až se budeme taky znovu poznávat :grinning:
30. dub 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,dnes volno a příští pondělí taky :slight_smile:
No ten sraz byl po 14ti letech-FUJ JSEM STARÁ a byl 1.takže krom pár holek,co jsme se potkaly nebo známe jsme se fakt nevidely.Ale řekli jsme si,že další už bude dřív,než zase za 14 let :slight_smile:
30. dub 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak jste přežily čarodejnice?? Mi jsme tento rok byli doma s naší Adélkou. Jinak se máme pohodově. Adélka je moc moc hodná budí se opravdu jen na kojení! Všechny vás moc zdravíme!!!!
2. kvě 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko mimo jiné krásné fotečky moc vám to s manželem spolu sluší!!! Ještě jednou přeji vám oběma hodně lásky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcelko,
koukala jsem jako blázen, když jsi se ozvala. Byl to příjemný šok. Je fakt, že jsem se tu strašně dlouho neukázala. Už pár dní přenášim a mímo na svět nějak ne a ne.
Holky mám dotaz : Od včera už špinim a mám občas maličký bolení, jako když mám dostat menzes, ale jinak se to nechce rozjet. Je to asi předpověď brzkýho porodu, ale nevíte, jak dlouho to může trvat? Já se už nemůžu dočkat, jsem šíleně netrpělivá. Předem děkuji :slight_smile:
3. kvě 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobisek - tak jestli to jsou bolesti jako při menses, tak mímo se brzo vyklube na svět :slight_smile: :dizzy_face: :grinning: Tak přeju moooc štěstí a síly, až to na Tebe přijde, ať to dobře a lehce zvládneš. Kde budeš rodit, v České Lípě?

stanca - tak to je fajn, že je Adélka hodná :slight_smile:

perada - jak je? Co ranní nevolnosti, je to lepší? Nebo se už cítíš naprosto v poho?
3. kvě 2007 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, přesně takový to jsou bolesti. Ale slabý a náhodný, vůbec né pravidelný. Rodit budu v Lípě, tak doufám, že brzo :slight_smile:
Těšim se na to jako malý dítě na Vánoce :grinning:
3. kvě 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla jsem Vám jen napsat , že Bobišek už porodila.Má klučíka Davídka, 3680g a měřil 49 cm.Zítra se jdu na ně podívat....Jo a narodil se v českolipský porodnici v 19.23 hod.Tak ahojíkkkk :grinning: :grinning:
6. kvě 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anney - tak jí moc pozdravuj a že gratuluji!!! To váží pěkně klučík :dizzy_face: A těším se na fotečky!

prada - jé, už jste začli nakupovat výbavičku :dizzy_face: Ta soupravička s kravičkou je boží :grinning:
6. kvě 2007 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
anney, tak je pozdravuj. je fajn, že už to mají oba za sebou...

mori, pomalu začínáme nakupovat, aby toho potom nebylo moc najednou(i finančně). hlavně člověk nikdy neví co bude, tak ať toho mám co nejvíc připraveného. to víš, u nás v rumburku nic neseženu, takže musíme vyjíždět jinam (Liberec, Praha, atd.)

Co Karolínka, jak se máte? Začínám přemýšlet o tom, že bych rodila v České Lípě, byla jsi tam spokojená?
Já jsem byla v pátek na UTZ a byla jsem zklamaná, doktor si nějak nerozuměl s technikou, takže jsem se toho moc nedozvěděla. Na otázku, zda vypadá vše v pořádku mi odpověděl že asi jo-to mě moc neuklidnilo.takže mám o čem přemýšlet. Hlavně všechny holky v zářijové diskusi byly nebo půjdou na velký UTZ, ale já na žádný nepůjdu. Takže neuslyším srdíčko miminka a další věci, co jsou s tímto UTZ spojené. nevím, kde je chyba(zda je to tím, že jsem v malém městě nebo já nevím).
No snad bude mimi zdravé....
6. kvě 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - já jsem rodila v Liberci a spokojená jsem tam byla - vždyť nám zachránili holčičku! Ale nebyla jsem na porodnici, ale na gynekologii, takže porodnici nemůžu posoudit. Karolínka byla celou dobu na dětském JIP a když mě propustili z gyndy, tak jsem šla na pokoje pro matky a za malou jsem docházela každé 3 hodiny krmit, přebalovat, koupat (tam jsem byla v domácím oblečení a můžeš chodit ven).
Jinak se máme fajn. Kájinka se hned ráno po probuzení směje :dizzy_face: , tak mám hnedka hezkej den :slight_smile: Asi před týdnem zjistila, že má ručičky, furt si je prohlíží.
V pátek jsme byli v České Lípě na kontrole po očkování proti TBC. Tak se to chytlo a už se to musí jen zhojit. Kdyby se to nechytlo, tak by musela ve 2 letech znova na přeočkování. Takhle půjdem až v 11 letech.
Já tady ve Stráži taky nic na malou nekupovala. Hlavně v Liberci a něco málo taky v Praze, nebo někde při cestách. Hodně toho mám taky půjčeno - na doma to stačí.
Na ten UZT se přeptej na gyndě, to ti fakt neporadím. Ale hlavně buď v pohodě, to je důležitý nestresovat se!
7. kvě 2007 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dlouho jsem tady nebyla ale koukám,že se máte fajn :slight_smile:
Já zase nic,opět jsem to dostala tak navím,kdy se taky budu radovat z mimíska.Ale stále doufám,že to pujde přirotenou cestou bez větší pomoci lékařu.Objednám se zase k dr.a uvidíme :slight_smile:
Jinak se mějte moc moc krásně a prtátka at rostou :slight_smile:
7. kvě 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, budu Vám držet pěsti, aby se Vám to co nejdříve podařilo.
7. kvě 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Stanco, díky za chválu :sunglasses: Svatbu jsme si moc moc užili!
Bobiskovi gratuluju ke klučíkovi!!! :slight_smile:
Pikusko, čaukýý!! :slight_smile: Perfektní že to takhle bereš! To víš, že to půjde přirozenou cestou :slight_smile: Moc držím palce a musíme dát to kafe holka jedna!! :slight_smile: Ať se stihneš nakazit těhuhormonama, mě to fakt pomohlo :grinning:

To naše prťátko roste krásně a už ho i týden cítím! Nádhera!! Koncem května se snad dozvíme co to bude :slight_smile: Jedeme na screening do Ústí a když né tam, tak snad na 4D v Pze :slight_smile: Dnešní kontrola u gyne super. Dostala jsem i balíček Prenatal box a zase časopis Moje rodina a já, tak je průjdu prostudovat :slight_smile:

Mori nevolnosti jsem vůbec neměla, jen jak jsem psala na začátku, zlobil mě hlad, takže jsem musela pravidelně jíst malé porce.
Koukala jsem do albíčka, Karolínka krásně roste!!!
7. kvě 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc vás s Adélkou zdravíme! :slight_smile: Bobískovi moc gratuluji k Davídkovi! :slight_smile:
Prado já rodila v České Lípě a opravdu si na nic nemohu stěžovat. Doktoři i sestřičky byli fain. Jen jsem měla nadstandartní pokoj takže jsem tam byla sama s Adélkou a návštěvy od 9h do 21h úplně super!
Pikusko tobě držím stále pěstičky určitě to vyjde brzy! :wink:
Peradko necháte si říct pohlaví miminka? A jaká máte jména? Jsem také zvědavá!!
7. kvě 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stani ahoooj :slight_smile: Zdravím vás taky!! Adélka furt hodňoučká? :wink:
Na českou Lípu slyším taky chválu. Ale nevím..pořád mě to táhne do Lbc. Uvidíme, času ještě dost. Bojím se jen toho, abychom to případně z CL do LBC stihli :fearful:

Stani, pohlaví si chceme nechat říct :slight_smile: A jména? No nápady jsou, ale je to boj!! Petr (po manželovi) a Valérie nebo Vendula, na Valérii se manžel moc netváří a Emu mu zamítl :slight_smile: Já zamítám Petra, ale to nechce ani slyšet. Tak to zatím necháme, až uvidíme co to bude :slight_smile: Je to náročný vybrat jméno!
7. kvě 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco, díky. Uvidím zda to půjde, moc se mi nechce rodit v Rumburku.

Je blbé, že si nemůžeme nadstandard zamluvit dopředu(je fakt, že by to prakticky nešlo), takhle se člověk ještě bude nervovat kvůli tomuhle. Chci mít totiž pokoj sama pro sebe.
7. kvě 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek