• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Haklicek...hod sem receptík :slight_smile:
Jinak jsem dnes slyšela od kamarádky recept na ovocné knedlíky--těsto na bramborové knedlíky v prášku,k tomu 2 tvarohy,vajíčko a sůl a trošku vody a je to :slight_smile: tak asi zkusím :slight_smile:
A dnes jsem dělala recept podle mimibazaru
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=50444
a dobrota :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám stejný recept na tvarohové knedle, jen do těsta zkuste dát kousek rozpuštěného máslíčka, jsou pak úžasně voňavé. :slight_smile: naposledy jsem jich dělala 50kousků.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš mě se sbíhají sliny :slight_smile:
jen nejsem na to ovoce b těch knedlech :grinning: jen borůvky a povidla,to ano,jinak to vydloubávám :grinning:
26. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojinko,taky jsme dávala máslo :slight_smile:
já jich teda měla 24,ale byly výborný.

pikus :grinning: :grinning: :grinning:

jiank jsme dnes potkala jojinku s malým Jiříčkem a Aničkou :slight_smile:

anička to je treperenda a pusa se jí nezastaví :slight_smile:
noo a Jiříček,je hroznýýýýýý fešáááááák :slight_smile: je moooc krásnej , má pár vlásků jako pikusky matyášek a je taky hezky do sněda, noo úžasnej :slight_smile:

joo a pak jsem potkala lenahanu po sto letech.
Prý nás čte, je v obrazu,jen už pak neraguje.
o srazíku ví.
nastupuje ted do práce do Alberta, takže uvidí jak to výjde se srázkem.

joo a včera jsme byli v Albertu,který tady končí,ale neívm co tu má být místo něj, prý Billa.
noo a každý den měli slevu +10% a včera měli už slevu 40%.
já šla okolo s Filípkem na prochajdu a jela se tam teda juknout.
nejdřív jsem myslela,že je to jen na něco,ale bylo to na všechno zboží.

tak jsme zavolala manžovi,at zamnou dorzaí,zrovna naštěstí končil autoškolu.
takže jsme tam nechali 2800 a 1800 byla sleva.

vzala jsme si tam 2x tekutý persily, pak lovelu, nějaké skleničky s jídlem rpo filípka a hlavně kašičky rýžový, jedny pleny ještě 4-9 kg, jiný už neměli, pak plno vín - budu mít narozky,tak se to šiklo, pak nějkaé coly , džusy 100%,sirupy.

dnes tam byla mamča, ovšem už vybrakováno ( to už v podstatě bylo včera)
dnes byla sleva už 50% a prý v mrazácích byly ještě krůtí prsa, tak pobrala nějaké to kilčo. takže to se hodí taky na grilovačku :slight_smile:

:slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
srazík mám poznamenaný ovšem nevím jestli dorazím, to mě teda mrzí..takhle venku se sejít, Petr má v tu odbu dovolenou tak uvidíme jestli nám to vyjde :frowning2:

Já tvarohový knedlíky taky dělala s jahodama, ovšem Péťovi to vůbec nejelo....a to se jen tak nevidí. Njn, maso maso maso..celej táta :grinning: Ten sladký jídla nerad. No a vlastně asi přes 4 měsícema jsem dělala žemlouvku a tu Peťulín taky plival....

Haklicku, myslím, že určitě savo nevadí...jde jen o to jestli to sneseš ty. Mě to smrdělo a zvedal se mi kufr, tak pucoval manžel :slight_smile:

Val, já albert navšítila taky včera dopoledne a vláčela jsem 4 balíky plín Huggies vel. 5. Vzala jsem nejdřív jen dvoje a pak koukám, že je účtovali za 299 balík + ještě sleva, takže jsem se vystála znova frontu s posledníma 2 balíky :slight_smile: plína vyšla na úžasných 2,90! ve vel. 50 je to neuvěřitelný :grinning: a jelikož ten náš lupm furt bojkotuje nočník, tak se to fakt šikne. Jinak jsem tam nic nebrala už, protože na tohle nemám nervy....ty lidi...to byla hrůza a kór s kočárem!
Dneska jelikož bylo 50% tak jsme tam zajeli juknout autem, bez kočáru a taky masakr..jen jsem to proletěla, nakoupila pár věcí a pryč..lidi se tam hádali o košíky, strkali se no hnus.... :pensive:

Holky my chodíme téměř denně ven, takže taky ráda s někým vyrazím na procházku :wink:

Monisko, tak co? Už jste to mamče řekli? NEní to příjemný, ale snad to pochopí! Je to pro dobro všech....
26. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto pěkný fotečky! Vozík si hodně chválí. My snad taky začneme díky Péťovi jezdit na kole :grinning: au au už teď mě bolí prdel :sweat_smile: :sweat_smile:

Já jsem dneska na náš web dala 5 videí a fotky z aktuálního měsíce :slight_smile:
Jdu na Krause :sunglasses:
26. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady máte ten receptík: :slight_smile:
DÁMSKÝ DORT

Na těsto a náplň:6vajec,150gcukru,150gmásla,200g rozpuštěné čokolády na vaření,3PLhladké mouky,1/2pr.do.peč.

Na potření:1-2smetany ke šlehání,1ztužovač do šlehačku

Na ozdobu:nastrouhaná mléčná čokoláda

Příprava: Na přípravu těsta šleháme el.ručním šlehačem vejce a cukr v horké vodní lázni po dobu 2.min.Odstavíme ze sporáku a šleháme do krémové konzistence.Máslo vyšleháme do pěny a vmícháme do něj postupně vaječnou pěnu a rozpuštěnou čokoládu.
Polovinu hotového krému odložíme stranou pro další použití.Do druhé poloviny krému vmícháme mouku.Těsto nalijeme do vymazané a moukou vysypané dortové formy o průměru 26cm a uhladíme.Pečeme v předehřáté troubě cca 20min/180stupňů Celsia.
Upečený korpus opatrně vyklopíme na tác a necháme vychladnout.Po vychladnutí nasadíme na korpus okraj dortové formy,naneseme zbylou polovinu čokoládového krému a uhladíme.Dáme na 2hod.do chladničky.
Na potření vyšleháme šlehačku se ztužovačem a ozdobíme nastrouhanou čokoládou. DOBROU CHUŤ
26. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresta - tobě jsem ho už poslala do IP :wink:

Přeji Vám dobrou noc,holky...pa,pa :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

jj včera jsme se potkaly s Val. :slight_smile: no malej je zlatej, ale když spinká je ještě krásnějšíí.. :grinning: :grinning:
No a Anďa tu pusu opravdu nezavře.. :sweat_smile:

Val - já zase slyšela že místo Alberta nemá být zatím nic.. :unamused: tak uvidíme. Jinak povedený nákup.. :slight_smile: A to se vyplatí.. :wink:

Já tam byla naposledy v pondělí to byla sleva 10% a lidi byly ještě v pohodě, no jo moc malá sleva na to aby se přetahovaly o košíky.. :grinning:

Perado - tak se můžeme někdy domluvit i s Val a udělat párty někde na písku.. :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkacl - jaké autí, povídej :slight_smile:

valentynka - tak obalované houby bych si dala taky :grinning: já můžu houby na všechny způsoby a hlavně hooodně :wink: :grinning: ale bohužel není, kdo by je sbíral :confounded:
To jste suprově nakoupili v tom Albertu :sunglasses: paráda :slight_smile:

pikusa - to jsem ještě neviděla květák s omajdou :fearful:

Jinak v ANDY v hračkách je tento týden na vše sleva 15 % - takže pokud máte něco v plánu, tak šup tam :wink: - mělo by to platit do zítra

Taťka si dnes opravuje auto, pak pojede ještě pracovat. Doma nám dnes neteče teplá voda, ale aspoň jsem se vrhla povléknout postele, tak to budu dnes furt prát.

Jo a ve Čt jsem koupila v ČL konečně matracový chránič (paropropustný) na Káji postel. Sehnala jsem ho v Lutexu v Mikulášský ul. za 500,-. Takže dnes bude spát dení spaní už bez pleny - už ji mívá suchou, tak doufám, že to hned nepochcandí :sweat_smile:
A včera jsme objednali v Andy v elektru pračku :slight_smile: tak mám radost, že kooonečně budu mít novou - máme starou, co si kdysi kupoval manžel v bazaru. Sice pere, ale už je hrozná - máme přeci novou koupelnu, tak ať k ní jde i pračka, žee :wink:
27. čer 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. čer 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo víkend, to je zas návštěvnost tady ... mě dítě spí, manžel celý víkend pracuje. No nic, půjdu chystat oběd - kuř. řízky :grinning:
28. čer 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
Andarko,já jsem zrovna ted článek chtěla hledat,mamina mi o tom říkala....jsem ráda,že to dostala,ona si to moc zaslouží :slight_smile:
Mori...jojo květák s omajdou :slight_smile: ale je to dobrý :slight_smile:
28. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj... jaky jste meli víkend?? :slight_smile:

Verunkaronka: postýlku mam doma takze se muzes pro ni stavit :wink:
28. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
tka já byla od soboty u mamči s Filípek, bo manža šel v sobotu v poledne do práce a končil až dnes v poledne.
pak za námi přijel.

jsme posekala cleou zahradu a ještě stříhala keříky,tak jsem toho zvládla docela dost :slight_smile:

jiank teplo parádní,ale to sluníčko rpostě chybí :frowning2:

jojinko, perad -- jasně, můžem udělát párty na písku :slight_smile: hodte termín a plac a je to :slight_smile:

mori, já dělala řízky včera a manžovi jeden do práce ještě. dnes jsme s mamčou dělali mas pečené,špenát a br.knedlík, noo bylo to labůžo :slight_smile:

joo a jak dopadlo spaní bez plínky ?????
28. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a holkýýýýý dneska vylezl zoubek neob možná dva a už pěkně cinkají :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo aholký včera mi manža říkal o té parní mašině jak je tu v depu.

tkaže příští víkend sobota a neděle je nějaká ekšn v Horní polici,kde bude tahle parní mašina.

mori, vy určitě vyrazíte vid ?,

my taktéž, a prej manžu pustěj i do ní ,aby si zařídil :slight_smile:

když nastupoval na dráhu,tak ještě s parní jezdili, on topil :slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - spaní bez pleny včera i dnes OK :slight_smile: přes den tedy, na noc ještě dáváme
Gratulace k zoubkům :dizzy_face:
Nevíš co to je za akci v té Polici ? My uvidíme, možná jedině v tu neděli, jestli tam ještě něco bude - v sobotu totiž jede manža busem do J. Čech, veze snad nějaký děcka na tábor
A v sobotu je akšn tady u nás :wink: ale to se půjdu tedy podívat já sama s Kájou.
28. čer 2009 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Val gratuluji k zoubkům... Jojo u nás je třešňová pouť. Sobota odpoledne a neděle hlavní program. Hodím vám sem plakátek...
Her děkuji..
28. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Val-velká gratulace k zoubkum,ted už jich bude jen přibývat :slight_smile: .Mori gratulace ke spaní bez plenky,Kája je hold moc šikovná. :slight_smile:
29. čer 2009 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky..koukám že píšete o různých akcích na českolipsku..vůbec nestíhám někde něco sledovat.
Co je za program v H.Polici?kromě té parní mašiny..
Třešnová pout..to zní hezky..
Tak já zas jdu mějte se krásně :grinning:
29. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přijedete někdo? doufám že vyjde počasí.. :wink:
29. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé, to je loňský :grinning: z té Police
29. čer 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík.......
Val,měli jsem taky masíčko,špenát bramborové knedlíčky :grinning:
A zoubeček????super :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

zoubečku spíše začíná vykukovat růžek :slight_smile:
zatím to máme bez nějaké breku,tak snad to vydrží a přkeonáme prořezání zoubků v klidu :slight_smile:

Veru, tak nám sem hoď plakátek,at víme :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka ty jooo zoubky gratuluju co to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?
29. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po víkendu.. :slight_smile:

Mori - no začalo to tím, že manža byl s naším autem před měsícem na technické (jezdil měsíc bez technické a ani o tom nevěděl :grinning: ) a tam mu řekli že je potřeba do toho nasypat nějaké koruny aby to příští technickou prošlo, tak jsme si řekli že koupíme asi raději novější auto. A minulý týden manža přišel z práce s tím že dostane služební auto.. :grinning: Tak máme renault megané, je to v podstatě nové auto. Tak jsme ušetřili spoustu korunek. :slight_smile:
Ty nerada sbíráš houby? to já je ráda i sbírám i jím, jen mám ten problém že tady u nás se do lesa nikam moc jít nedá (možná jen nevím kam jít :sweat_smile: ) a tam co jezdíme je potřeba jet autem, ale to nějak zatím nezvládáme. Snad konečně o víkendu.. :sweat_smile: :grinning:
Jo a gratuluji k částečnému odplenkování.. my jsme ostudy, bez plínky je jen doma.. :rolling_eyes: je to děs teď kupovat dvoje plíny.. :confounded:

Val - blahopřejeme k zoubku.. :slight_smile:

Jinak my měli plodný víkend :grinning: v sobotu jsme byly sami doma, manža měl turnaj a vyhrál první místo.. :grinning: a my byly u kamaráda co dělá rekonstrukci celého bytu. Sousedi ho nějak nemají v lásce.. no chápu.. už tam dělá třetí měsíc..
A včera jsme jeli k babí do Dc, ta vzala Aničku do bazénu a my prošly krámy a něco málo pokoupily, byly jsme i v tescu a mají super ceny.. :grinning:
29. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A úplně jsme zapoměla napsat, že když jsme přijely dom, tak před barákem jsme potkaly Peradu s rodinkou.. :grinning: a Péťa je už pěkně velký kluk.. :wink: no a náš Jíra jim předvedl jaky vypadá hladové brečící mimino.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek