• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky.
Joji-co manzel hral?

Ja byla v sobotu u sestrenky slavit narozky, byla tam cela rodinka a grilovalo se :slight_smile:
No holky, tesim se na tu Rychtu, pak se musime domluvit kolik nas bude atd. at to muzu kdyztak rezervovat :wink:

Val-taky gratulka k zoubkum, sestrenky klucik (6mes.) uz ma taky dva dole :wink:
29. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky Andarko - hraje golf.. :slight_smile:
Na Rychtě bychom se měli ukázat taky, pokud nebude pršet, jen pak chci vědět v kolik se tam všechny sejdeme. :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkýý :slight_smile:

tak na rychtu zatím jdeme :

mori
val
andilekir
verunkaronka
pikusa
andara
jjj26
jojinkacl

další se prosím hlaste :slight_smile: zapisuju to :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nějak nestíhám dočítat nebot u nás pc ovládá manžel,tak jsem dnes vyšetřila kousek času,malý kouká na Bořka a konečně jsem vše dočetla.
Já musela včera dojít s Honzíkem k doktorovi nebot ho něco poštípalo a mě hrozné boule a uplně rudé,nateklé.Doktor řekl,že je to opravdu reakce na štípnutí,něco jako alergie takže jsme dostali prášky a dvě mastičky,tak jsem včera mazala a vypadá že je to na ustupu,ale doufám že jak bude starší tak to zmizí a nebude s tím mít žádné problémy.
Jinak na srazík už se moc těším.
Na tu Rychtu musí mít děti svoje hračky nebo tam něco mají?
30. čer 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jukám, že budou lokomotivou i vozit, tak to musím říct manžovi :wink:
30. čer 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My razíme za chvíli ven a pak jdem k mamce na oběd - bude kuře na paprice :grinning: mňam
30. čer 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Koukám, že se to tu nějak zastavilo, no alespoň jsem stihla vše dočíst. Jsme pořád venku, teď už naštěsti neprší a je jakž takž hezky.

jjj26 - kde jste to byli, že Honzíka tak hrozně něco poštípalo, huděrka malý, no ještě, že už to mizí, mně jako malé zase hned všechno otýkalo a taky jsem na to měla nějaké prášky, ale po nich se mi chtělo hrozně spát, ale zabíraly.
Včera jsem byli s kámoškou v Unče a bylo to pěkně narváno a spousty dětí, to nemám moc ráda, pak nemám přehled, co kde Elí dělá a kdo jí co dělá, tak jsem tam byli jen chviličku. Ani číšník neměl nějak náladu vtipkovat. :astonished:
30. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak oficiálně od zítra jsem zase ústečanda :grinning:
Ve čtvrtek,ponorka nechutná hádka a v pátek nám bylo řečeno ať se odstěhujeme :frowning2: Nikdo se snáma nebavil ani hadr na podlahu,tak jsme si sehnali zatím pronájem a budem se ohlížet po baráčku kolem ústí. :wink:
Naštěstí to už všichni pochopili,že nás bylo na tak malej barák moc a myslím,že jsou rádi. :slight_smile:
Ale protože,začínají prázdniny :sunglasses: a dovolený :sunglasses: ,tak to jenom odstěhujem a připravíme a stejně budem skoro celý červenec tady.
Takže kdyže je zase sraz???? :grinning: Teda snad nebude vadit že už nejsem českolipanada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A určitě budu mezi vás ráda chodit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se optat... co si myslíte o dovče s prckem ve stanu? Pořád o tom s manžou přemýšlíme, že by jsme to prubly.. Našly jsem pěkný kemp na Berounce.
30. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
tak konečně začalo být krásně coo, ale zase už je to moc velký vedro, na padnutí :frowning2:

andilku, tak to se nedivím,že byla unča plná,bo včera venku byl pěkný hic, tak asi zalezli maminy s dětma na kafíčko a číšník toho měl už asi taky plný brejle.

Monisko, tak hádka asi na náladě nepřidá,ale asi už víte,že lepší bude v Ústí a nikdo vám do ničeho nebude kecat. a co mamina? někdy ty ponorky fakt příjdou . jsme měla u mamči taky už ponorku,jak jsme tam byli po porodu,ale pak zase dobrý.
ono než se lidi zžijou, i když je to rodina,tak to trvá a někdy se ani nezžijou noo .. :confused:

Jinak srazík je plánovaný na 15.7., ale jen čas jsme ještě nedomlouvaly,ale mohly by jsme se tam sejít už třeba nějak před obídkem, děti můžou spinkat v kočáru venku, pokud teda bude hezky.
30. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, noo já nevím, já bych to asi tak s malým mimčem neprubla :frowning2:
kdyby nějaká chatička,tak joo a nebo kdyby bylo dítku už víc
30. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Jani-na Rychte budem sedet venku a je tam jen piskoviste a nejake prolejzacky,nebo houpacky.Takze hracky urco sebou. :wink:

Moni-taky bydlime s nasima, mame kazdej pulku baraku a obcas je to tedy taky des,ale zvladame to. :slight_smile: Tak ted budete mit klid a neboj vse se urovna. :wink:

Val-doufam, ze bude hezky a nee moc velkej parak a dame si strudlicek a svickovou a horky maliny atd :grinning:

Jo holky, jak dlouho jste krvacely po porodu?U mne uz to vypadalo, ze bude konec (bylo jen spineni) a dneska jsem zas zacla krvacet, ne moc a nic me neboli,ale je to otrava (8,7 jdu na gyndu,tak snad to prejde) :angry:
30. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar,
noo už se na tu baštu teda těším a i na to atd ... :grinning: :grinning:

určo to přejde uvidíš.
já taky už přestala i špinit a zse se to rozjelo,ale jen na chvilku a druhý den zase klid.
ještě se čistíš.

já musím taky na kontrolu,ale na cytologii a ne a ne se tam dokopat :frowning2:

ted je Branžovvská už jinde, byla jsi u ní už v té nové ordinaci ?
mělo by to být snad v té budově kde byla hygiena, nebo jestli tam ještě funguje
30. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-jj byla, na konci tehu kazdej tejden :grinning: Je to v ty budove jak byla hygiena :wink: .Je to tam vetsi a barevnejsi :grinning: Uvidis sama a maj dokonce kameru na chodbu, kde se ceka a sesricka tam ma telku a sleduje to :wink:
30. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar já krvácela 9 týdnů... na nakonec jsem šla na kyretáž :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jinak s tím srázkem mi to je jedno... přispůsobíme se :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru-jejda, proc kyretaz? :confused: Bojim bojim :unamused:
30. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunkaronka: ja bych do stanu taky nesla , příští rok už asi jo ale ted ne proto jedem i chatky :slight_smile:

Kdyztak pisni kdy se stavis pro tu postýlku :wink:

Andar: ja krvacel asi 5 týdnů :wink:
30. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mi na sraz zrejmne nedorazime.
30. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar - protože jsem pořád krvácela. A potom na UZV jsem měla dělohu uplně ucpanou :confounded:
Herest, šlo by to zítra???? Dopoledne?
30. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru-no pekny a to ti zjistili na gynde a na revizi jsi pak byla v nemocnici jo? Je mozny, ze jsem to treba dostala? :confused:
30. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nevíte zda mají v Andy v domácích potřebách pánve Tefal ??? Zítra asi pojedem do ČL a chci juknout. Nebo kde by mohli mít ?

My byli u babí až do večera, odpo jsme šli všichni na zmrzku.
30. čer 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar - no mě moje dr. tvrdila že mám normálně MS. Tak jsem čekala dalších 14 dní a jela jsem rovnou do nemocnice. Tam mě hned vzali. Ale nechci tě strašit. Normální očistky jsou tak 6 týdnů...
30. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky na sraz určo dorazím,jen upřesněte hodinu. :slight_smile: :slight_smile:
verunkaronka-bráchanec jezdil s holkou od půl roka pod stan,teď je jí patnáct a kyždej rok jezděj.To záleží kam a jaký počasí vychytáte.Určitě bych zjistila jak to tam funguje. :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniska24-je blbé že máte takové problémy ale je pravda že ponorky jsou všude,ale tak at to je brzy v klidu a na srazík doraž určitě at vidíš známé tváře :slight_smile:
verunkaronka-já tedy pod stan nevím,asi záleží na vás ale já bych to takhle s malým dítkem neriskovala,muže ti nastydnout na ledviny a pak to běhání a léčení,je to vaše věc a mám dojem že to možná ani doktoři nedoporučují. :wink:
andara-děkuji za info ohledně srazíku,musím malému něco vzít s sebou ale stajně už vidím že bude zkoumat vše co mu přijdepod ruce :slight_smile: .Jinak co se týče krvácení je lepší když se čistíš déle ale jestli si nejsi jistá zavolej si na gyndu a tam ti řeknou co a jak,jde i o tvuj klid :wink:
val-koukám jakého máte kaskadéra,ale asi kdyby jsi ho neměla připnutého tak je venku z lehátka vid?Náš Honzík když byl malý tak se dokonce vysoukal ze zapnutí a jediné štěstí bylo že jsme ho měli na gauči a spadl do měkkého ikdyž ho hlídal manžel :slight_smile: je to s nima sranda co nevymyslí :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verunkaronka - hele známý byli asi s 3 měsíčním mimčemi pod širákem :grinning: Mimčo mělo pořádý spacák a v poho :wink: Oni vandrujou už leta, takže mimčo prostě muselo :grinning: a šly do lesa s kočárem :grinning:

juchůůů, manžel mi jel právě do ČL pro novou pračku :grinning:
1. črc 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Mori v Prioru mají Tefalky v domácích potřebách a pak jsem je taky viděla v Intersparu
1. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
Andarko,já krvácela asi měsíc,pak nic a pak na konci šestinedělí,musela jsem se i přeobjednat u dr.
Jinak včera malej začal rýmičkovat,tak jsem myslela,že stříkneme do nosánku a zlepší se to.
a malinkej se nezlepšil,celou noc sípal a chrčel kašlal,plakal a nespali jsme,tak jsem ráno mazala k dr.
Tak ho poslechla a hned na inhalátror,dostal kapičky a nějaké tabletky,ty mu mám rozpustit do čajíku nebo vody.Zítra ráno zase inhalovat.
A kdyby přestal papat,nebo byl horší,tak máme žádanku do nemocnice k hospitalizaci.
Musíme ted dávat všude kolem něj mokré plínky,matraci v postýlce vyvýšit........
Tak snad to bude dobré....holky,já tak brečela s ním v noci,jenže čím víc pláče,tím je to horší a kašle a chrčí....
Ach jo prdelka malinká...ted spinká...........
1. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa: jezisi chudacek tak at se brzy uzdraví :frowning2:

Verunkaronka: jj slo
1. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek