Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
andara
29. čer 2009
Ahojky.
Joji-co manzel hral?

Ja byla v sobotu u sestrenky slavit narozky, byla tam cela rodinka a grilovalo se 🙂
No holky, tesim se na tu Rychtu, pak se musime domluvit kolik nas bude atd. at to muzu kdyztak rezervovat 😉

Val-taky gratulka k zoubkum, sestrenky klucik (6mes.) uz ma taky dva dole 😉
jojinkacl
29. čer 2009
AHojky Andarko - hraje golf.. 🙂
Na Rychtě bychom se měli ukázat taky, pokud nebude pršet, jen pak chci vědět v kolik se tam všechny sejdeme. 🙂
valentynka
29. čer 2009
ahoj holkýý 🙂

tak na rychtu zatím jdeme :

mori
val
andilekir
verunkaronka
pikusa
andara
jjj26
jojinkacl

další se prosím hlaste 🙂 zapisuju to 🙂
jjj26
30. čer 2009
Ahoj holky nějak nestíhám dočítat nebot u nás pc ovládá manžel,tak jsem dnes vyšetřila kousek času,malý kouká na Bořka a konečně jsem vše dočetla.
Já musela včera dojít s Honzíkem k doktorovi nebot ho něco poštípalo a mě hrozné boule a uplně rudé,nateklé.Doktor řekl,že je to opravdu reakce na štípnutí,něco jako alergie takže jsme dostali prášky a dvě mastičky,tak jsem včera mazala a vypadá že je to na ustupu,ale doufám že jak bude starší tak to zmizí a nebude s tím mít žádné problémy.
Jinak na srazík už se moc těším.
Na tu Rychtu musí mít děti svoje hračky nebo tam něco mají?
moriautor
30. čer 2009
Jukám, že budou lokomotivou i vozit, tak to musím říct manžovi 😉
moriautor
30. čer 2009
My razíme za chvíli ven a pak jdem k mamce na oběd - bude kuře na paprice 😃 mňam
andilekir
30. čer 2009
Ahojky holky!
Koukám, že se to tu nějak zastavilo, no alespoň jsem stihla vše dočíst. Jsme pořád venku, teď už naštěsti neprší a je jakž takž hezky.

jjj26 - kde jste to byli, že Honzíka tak hrozně něco poštípalo, huděrka malý, no ještě, že už to mizí, mně jako malé zase hned všechno otýkalo a taky jsem na to měla nějaké prášky, ale po nich se mi chtělo hrozně spát, ale zabíraly.
Včera jsem byli s kámoškou v Unče a bylo to pěkně narváno a spousty dětí, to nemám moc ráda, pak nemám přehled, co kde Elí dělá a kdo jí co dělá, tak jsem tam byli jen chviličku. Ani číšník neměl nějak náladu vtipkovat. :-o
moniska24
30. čer 2009
Ahojky holky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tak oficiálně od zítra jsem zase ústečanda 😃
Ve čtvrtek,ponorka nechutná hádka a v pátek nám bylo řečeno ať se odstěhujeme 😞 Nikdo se snáma nebavil ani hadr na podlahu,tak jsme si sehnali zatím pronájem a budem se ohlížet po baráčku kolem ústí. 😉
Naštěstí to už všichni pochopili,že nás bylo na tak malej barák moc a myslím,že jsou rádi. 🙂
Ale protože,začínají prázdniny 😎 a dovolený 😎 ,tak to jenom odstěhujem a připravíme a stejně budem skoro celý červenec tady.
Takže kdyže je zase sraz???? 😃 Teda snad nebude vadit že už nejsem českolipanada 😃 😃 😃 😃

A určitě budu mezi vás ráda chodit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
verunkaronka
30. čer 2009
Holky, chci se optat... co si myslíte o dovče s prckem ve stanu? Pořád o tom s manžou přemýšlíme, že by jsme to prubly.. Našly jsem pěkný kemp na Berounce.
valentynka
30. čer 2009
ahooj holky,
tak konečně začalo být krásně coo, ale zase už je to moc velký vedro, na padnutí 😞

andilku, tak to se nedivím,že byla unča plná,bo včera venku byl pěkný hic, tak asi zalezli maminy s dětma na kafíčko a číšník toho měl už asi taky plný brejle.

Monisko, tak hádka asi na náladě nepřidá,ale asi už víte,že lepší bude v Ústí a nikdo vám do ničeho nebude kecat. a co mamina? někdy ty ponorky fakt příjdou . jsme měla u mamči taky už ponorku,jak jsme tam byli po porodu,ale pak zase dobrý.
ono než se lidi zžijou, i když je to rodina,tak to trvá a někdy se ani nezžijou noo .. =-)

Jinak srazík je plánovaný na 15.7., ale jen čas jsme ještě nedomlouvaly,ale mohly by jsme se tam sejít už třeba nějak před obídkem, děti můžou spinkat v kočáru venku, pokud teda bude hezky.
valentynka
30. čer 2009
Veru, noo já nevím, já bych to asi tak s malým mimčem neprubla 😞
kdyby nějaká chatička,tak joo a nebo kdyby bylo dítku už víc
andara
30. čer 2009
Ahojky.
Jani-na Rychte budem sedet venku a je tam jen piskoviste a nejake prolejzacky,nebo houpacky.Takze hracky urco sebou. 😉

Moni-taky bydlime s nasima, mame kazdej pulku baraku a obcas je to tedy taky des,ale zvladame to. 🙂 Tak ted budete mit klid a neboj vse se urovna. 😉

Val-doufam, ze bude hezky a nee moc velkej parak a dame si strudlicek a svickovou a horky maliny atd 😃

Jo holky, jak dlouho jste krvacely po porodu?U mne uz to vypadalo, ze bude konec (bylo jen spineni) a dneska jsem zas zacla krvacet, ne moc a nic me neboli,ale je to otrava (8,7 jdu na gyndu,tak snad to prejde) ]-(
valentynka
30. čer 2009
http://www.youtube.com/watch?v=tLdUNbGlHNY

tak takhle někdy Filípek blbne 🙂
valentynka
30. čer 2009
Andar,
noo už se na tu baštu teda těším a i na to atd ... 😃 😃

určo to přejde uvidíš.
já taky už přestala i špinit a zse se to rozjelo,ale jen na chvilku a druhý den zase klid.
ještě se čistíš.

já musím taky na kontrolu,ale na cytologii a ne a ne se tam dokopat 😞

ted je Branžovvská už jinde, byla jsi u ní už v té nové ordinaci ?
mělo by to být snad v té budově kde byla hygiena, nebo jestli tam ještě funguje
andara
30. čer 2009
Val-jj byla, na konci tehu kazdej tejden 😃 Je to v ty budove jak byla hygiena 😉 .Je to tam vetsi a barevnejsi 😃 Uvidis sama a maj dokonce kameru na chodbu, kde se ceka a sesricka tam ma telku a sleduje to 😉
verunkaronka
30. čer 2009
Andar já krvácela 9 týdnů... na nakonec jsem šla na kyretáž :-p No jinak s tím srázkem mi to je jedno... přispůsobíme se 🙂
andara
30. čer 2009
Veru-jejda, proc kyretaz? =-) Bojim bojim :-|
heresta
30. čer 2009
verunkaronka: ja bych do stanu taky nesla , příští rok už asi jo ale ted ne proto jedem i chatky 🙂

Kdyztak pisni kdy se stavis pro tu postýlku 😉

Andar: ja krvacel asi 5 týdnů 😉
heresta
30. čer 2009
Jinak mi na sraz zrejmne nedorazime.
verunkaronka
30. čer 2009
Andar - protože jsem pořád krvácela. A potom na UZV jsem měla dělohu uplně ucpanou :-S
Herest, šlo by to zítra???? Dopoledne?
andara
30. čer 2009
Veru-no pekny a to ti zjistili na gynde a na revizi jsi pak byla v nemocnici jo? Je mozny, ze jsem to treba dostala? =-)
moriautor
30. čer 2009
Holky nevíte zda mají v Andy v domácích potřebách pánve Tefal ??? Zítra asi pojedem do ČL a chci juknout. Nebo kde by mohli mít ?

My byli u babí až do večera, odpo jsme šli všichni na zmrzku.
verunkaronka
30. čer 2009
Andar - no mě moje dr. tvrdila že mám normálně MS. Tak jsem čekala dalších 14 dní a jela jsem rovnou do nemocnice. Tam mě hned vzali. Ale nechci tě strašit. Normální očistky jsou tak 6 týdnů...
moniska24
1. črc 2009
Čauky na sraz určo dorazím,jen upřesněte hodinu. 🙂 🙂
verunkaronka-bráchanec jezdil s holkou od půl roka pod stan,teď je jí patnáct a kyždej rok jezděj.To záleží kam a jaký počasí vychytáte.Určitě bych zjistila jak to tam funguje. 🙂
jjj26
1. črc 2009
Moniska24-je blbé že máte takové problémy ale je pravda že ponorky jsou všude,ale tak at to je brzy v klidu a na srazík doraž určitě at vidíš známé tváře 🙂
verunkaronka-já tedy pod stan nevím,asi záleží na vás ale já bych to takhle s malým dítkem neriskovala,muže ti nastydnout na ledviny a pak to běhání a léčení,je to vaše věc a mám dojem že to možná ani doktoři nedoporučují. 😉
andara-děkuji za info ohledně srazíku,musím malému něco vzít s sebou ale stajně už vidím že bude zkoumat vše co mu přijdepod ruce 🙂 .Jinak co se týče krvácení je lepší když se čistíš déle ale jestli si nejsi jistá zavolej si na gyndu a tam ti řeknou co a jak,jde i o tvuj klid 😉
val-koukám jakého máte kaskadéra,ale asi kdyby jsi ho neměla připnutého tak je venku z lehátka vid?Náš Honzík když byl malý tak se dokonce vysoukal ze zapnutí a jediné štěstí bylo že jsme ho měli na gauči a spadl do měkkého ikdyž ho hlídal manžel 🙂 je to s nima sranda co nevymyslí 🙂
moriautor
1. črc 2009
verunkaronka - hele známý byli asi s 3 měsíčním mimčemi pod širákem 😃 Mimčo mělo pořádý spacák a v poho 😉 Oni vandrujou už leta, takže mimčo prostě muselo 😃 a šly do lesa s kočárem 😃

juchůůů, manžel mi jel právě do ČL pro novou pračku 😃
valentynka
1. črc 2009
ahoj holky,

Mori v Prioru mají Tefalky v domácích potřebách a pak jsem je taky viděla v Intersparu
pikusa
1. črc 2009
Ahojík holky...
Andarko,já krvácela asi měsíc,pak nic a pak na konci šestinedělí,musela jsem se i přeobjednat u dr.
Jinak včera malej začal rýmičkovat,tak jsem myslela,že stříkneme do nosánku a zlepší se to.
a malinkej se nezlepšil,celou noc sípal a chrčel kašlal,plakal a nespali jsme,tak jsem ráno mazala k dr.
Tak ho poslechla a hned na inhalátror,dostal kapičky a nějaké tabletky,ty mu mám rozpustit do čajíku nebo vody.Zítra ráno zase inhalovat.
A kdyby přestal papat,nebo byl horší,tak máme žádanku do nemocnice k hospitalizaci.
Musíme ted dávat všude kolem něj mokré plínky,matraci v postýlce vyvýšit........
Tak snad to bude dobré....holky,já tak brečela s ním v noci,jenže čím víc pláče,tím je to horší a kašle a chrčí....
Ach jo prdelka malinká...ted spinká...........
heresta
1. črc 2009
pikusa: jezisi chudacek tak at se brzy uzdraví 😞

Verunkaronka: jj slo

Začni psát odpověď...

Odešli