• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
pikusa - posíláme uzdravovací pusinky :dizzy_face:

val - teď mi manže říkal, že maj dokonce nějaké pánve v Andy v elektru - viděl že to někdo kupoval, jak byl pro tu pračku. Tak pojedem dnes do ČL asi dřív a juknu tam. Manža jde pak na floorbal, jedu s ním a Kája bude spát u babí :wink:
1. črc 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, normálně mi Pepča usnul v chodítku... :grinning: Mastil si to do kuchyně... pak najednou klid...tak se jdu na něj mrknout... a on chrní s flaškou v puse.
Piku držíme palečky ať je Matyášek brzo fit :slight_smile:
Her tak zítra, ju??
1. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunkaronka: jasny dej vedet predem at necorame nekde venku :wink: :wink:
1. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... dneska šok jak prase uspala jsem Yvonku na zahradě dala ji do stínu asi za půl hodky ji jdu zkontrolovat a ona nikde tak kouknu do kocaru a ona se normalne vyvlikla z kšír a klecelaa až vzadu v kočaru jeste ze nespadla pac pod ni byl beton :zipper_mouth: :zipper_mouth: :astonished:
1. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face: :dizzy_face:
pikusa - taky moc preji aby se Matyášek brzy uzdravil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Udelala jsem novy album Madlenky :wink: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=397122

Pikus-jejda, chudacek malej, at se brzo uzdravi a s tim brecenim, ja taky uz parkrat brecela s Majdulkou, kdyz jsem nevedela co ji trapi :frowning2:

Haklicku-jak je?
1. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jéjda co to tu čtu :confused: :confused:

Pikusko, ať se Matyášek brzičko uzdraví !!

u těch miminek je to nejhorší,ale určo to bude za pár dní dobré a kapičky určo pomůžou.Filípek byl v zimě taky nastydlej a chrčel, pomohly hodně procházky.
taky by jste mohli se projít po dešti,kdy je vzduch vyměněný a je vlhko

heresto :confused: :confused:
ještě,že se nepřevrhla. ted aby jsi dávala ještě něco kolem kočáru ...
1. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar,
Magdalénka je úžasná :slight_smile:
a ty ksichtíky jaký dělá :grinning: :grinning: :grinning:

se už těším na Rychtu,že si pochovám :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ženy..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já sem jak zmlácená tolik věcí sme snad neměli a to nemáme všechno navezený :frowning2: a hlavně mám strach že se to tam všechno nevejde. :grinning:
Pikus pevný nervy a Matyáškovi ať je co nejdřív dobře.Já malýmu dávala polštář při rýmě a nebo zvednout postýlku u hlavičky.
Andar majda je kouzelná.

Taky se už těším na Rychtu..........................PAPAPAPAPAPAPAPA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka: budu muset koupit klasicky kšíry co meli na nas :wink:
1. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar... malá je kouzelná :slight_smile: Už se na ní těším.
Heresto Yvča už taky začíná lumpačit, co?
No Pepča se začal dneska stavit :astonished: ale snad všude, i ve vaně :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunkaronka: my se prave stavime uz pres tyden tohle byl ale fakt sok :astonished:
1. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Tak noc jsme zmákli :lol: Matyášek spinkal s vyvýšenými zády a hlavou,měl čepičku,protože celou noc bylo okno dokořán a spal asi do 3.ale občas kašlal,nebo pobrekával.Jinak chrčel zase až k ránu.
U dr.si zase zainhaloval--dnes se mu to moc nelíbilo...
a zítra máme přijít,kdyby se nám nezdál,jinak už namusíme....kapky a prášek na noc ale musíme dávat dál.
Ještě to není on,je takový unavený a mrzoutek,ale aspoň už v něm tak nechrčí....
Andrko,malá je krásná :slight_smile: už se na ní těším.....až si taky pochovám :wink:
2. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pikus,
tak to je dobř,eže se matyášek už lepší. den ode dne to bude lepší, uvidíš :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,jooo určitě bude :wink: díky
2. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoijky.Tak to je Pikus fajn, ze uz je mu lepe, je to hrozny kdyz jsou tak maly prckove nemocni :frowning2:
2. črc 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..je to síla....ted spinká už,posel obloženou zase plínama,okno dokořán a zase čapku na hlavě....ale pořád chrčí.
plakal večer,tak se to zase zhoršilo....
2. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak středa večer bylo fajn :slight_smile: S kámojdou káva dole v Unče, pak jsme se šly na chvíli podívat na chlapy na floorball a poté společně všichni posedět na pivko (já víno :grinning: ). Domů jsme dorazili asi ve 23 h :grinning:
Včera jsem sjela nakoupit do Mimoně s mamkou do Penny, pak u ní obídek, odpo zmzrka, bo Kája měla slíbeno :wink: takže pohodička.

Včera večer jsem prala poprvé v nové pračce ... překvapilo mě, že to pere docela dlouho a to jsem prala jen na 40° - u té staré to bylo za chvíli, ccc za půl hoďky. No ale zas je u té nové perfektně vyždímané prádlo, skoro suché - otáček to má 800. no dnes tam zas něco hodím ...

pikus - co vy, jdete zas dnes raději k dr. ?

val - tak do té Police nepojedem vůbec, páč manžel bude jezdit celý víkend busem. V sobotu jede do Pece pod Sněžkou a v neděli jede do Kladna - to se možná svezem v neděli s ním, uvidím.
Tak zítra se aspoň půjdem podívat na slavnosti tady u nás ve Stráži a jsou tu i kolotoče, tak s Kájou půjdu.
3. črc 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
tak dnes už k dr.nejedeme,malej je celkem v pohodě...noc docela dobrá,tak dobereme prášky,co máme doma a budeme kapat kapičky na kašel....a zmákneme to :wink:
A kdyby náhodou....jako že snad ne....máme papír na KO do nemocnice.
3. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mori, tak to jste si hezky poseděli :slight_smile:

nemáš u té pračky dvě praní na 40 ? jedno je na méně špinavé a jendo na více a taky by jsi tam měla mít zkrácené praní, to je dobré,když prádlo není nějak špinave, jen třeba upocené.

tak to je škod,aže se tam nepojedete podívat, tak ale zase budete třebas s manžílkem :slight_smile: a nebo by jsi vyrazila ty sama autím :slight_smile:

Pikus, zmáknete to, už bude lépe :slight_smile: uvidíš :slight_smile: držím pěsti :wink:
3. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, jdu vám popřát pěkný víkend! :dizzy_face:

tak mori si lebedí s novou pračku a mě včera ta moje mmilovaná klekla :pensive: 3 roky stará! pečlivě jsem ji vybírala, nestála zrovna málo a včera doprala, nešla vypnout, display furt svítil, ač jsem ji vpla...po čase zhasnul a už se nerozběhl :frowning2: dle jednoho opraváře vyjde oprava na 4200,- ale sehnala jsem ještě jiného, v úterý se na ni podívá :confounded: Večer jsem byla naprášky...tap račka je naprosto úžasná a takhle se posere... vybrala jsem novou, tak uvidíme co nám v út řekne jestli se to vyplatí..příapdně koupíme zase novou :confounded:

pikusko, hlavně že je Matymu už líp! Tyhle nemoci jsou strašný. Péťa jako mimi na to taky dost trpěl..hlavně na rými. Odsávání vysavačem dvakrát za noc nic moc...hlavně asi i pro sousedy, ale museli jsme...naštěstí ťuk ťuk..rýmy jsou fuč.

Andaro, krásný fotečky :dizzy_face:

Monisko, s mamčou už teda dobrý? Hlavně Ať jste brzo úspěšný s vlastním bydlením!

My jdeme ven, odpo musím balit, jedeme k našim a manžel má 14 dní dovolenou.
Mějte se holky! :dizzy_face:
3. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :dizzy_face:
pikusa - věřím že s Matyáškem bude den ode dne lépe :dizzy_face:Budeme držet pěstičky :slight_smile: Když to tak člověk čte,tak se začínám bát jak to budu snášet já....jsem hrozná cíťa :frowning2: Stačí mi když jdeme s naší Sárinkou (yorkšírek) na očkování a já musím stát zády k ní a veterinář si ji musí držet :confused: No snad s miminkem budu silnější :sweat_smile:Nejraději bych u všeho mněla svého manžela :slight_smile: ...ale to asi nepůjde :confounded:
andara - ahojky :slight_smile: ,díky za optání :wink: Docela to jde...ale už začínám špatně snášet ty tepla a dusno co jsou teď :confounded: Bříško roste a hůř se mi dýchá...ale čekám že to bude horší...takže vlastně ještě není tak zle :wink: Včera jsem byla na další těhotenské zubní prohlídce :cry: a příští týden jdeme na další gynekologickou prohlídku :dizzy_face: Tak už začínám být mírně vystresovaná :sweat_smile: No snad bude mít paní doktorka dobrou náladičku a vyjímečně mně za nic nesprdne :fearful:
Jo holky...dělali vám testy na toxoplasmosu?Já jsem si chtěla nechat odebrat krev(protože máme pejska)a doktorka mi řekla že by to ani nedělala...že se to přenáší spíš od koček...tak nevím :confounded: Nechci něco zanedbat :slight_smile:
Doteď jsem žehlila...už připravuji maličké věcičky...peru,žehlím a ukládám do její přihrádky :dizzy_face: Ale mám pocit že je to nekonečné...už peru další pračku :sunglasses: Ale je to krásné...všechno připravovat...hezky si to užíváme :dizzy_face: :dizzy_face: No tak já jdu s naší malou yorkšíří princezničkou ven a potom musím uvařit...dnes bude smažený květáček s bramůrkem a okurkovým salátem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se zatím mějte a přeji i Vám dobrou chuť k dnešnímu obýdku :slight_smile: :wink:
3. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - na 40 ° je tam asi 4x :grinning: , ale studovala jsem to fakt pečlivě, tak myslím,že jsem to navolila správně ... To rychlé tam je taky, ale chtěla jsem vyprat normoš. Ale manžel mi pak říkal, že ty nové pračky perou déle ... té staré bylo cca 15 let, tak to zas bylo o něčem jiném.
Původně jsem se ptala mamky, má totiž tu samou, jen já mám malinko novější typ (je to rozdíl v číselném označení jen) ... no ale zjistila jsem, že ten návod moc nečetla a řekla bych, že tedy mamča pere třeba 40° "syntetiku" a já si navolila "bavlnu". No musím jí to říct, myslím, že já to mám dobře :wink:

Já dnes nevařím, včera večer jsem uvařila kuřecí vývar, tak jdu jen uvařit nudle :wink:

perada - tak tfuj tfuj ať oprava nestojí tolik !!! Co to máš za značku ?

haklicek - zbytečně se nestresüj doktorkou, to není dobře pro mimi :wink: Musíš malinko dr. srovnat, jestli tě bude zas kritizovat :wink: Já chodím k Milatové a tam zas měla věčně kecy sestra, dr. byla v poho
3. črc 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dělala květák včera :slight_smile:

haklicku, toxoplazmosa je opravdu jen u koček, ty jsou jejím přenašečem a ty testy dělají jen na požádání.

noo Mori,tak když jí tma máš 4x, tak se mkrni ještě do návodu, bo každá bude mít jinou dobu praní a jinou spotřebu vody, aspon já to tak mám.
normálka 40 mi pere 1 1/2 hodiny jako při 60, takže 40 dávám zkráceně a ona si pračka sama zváží kolik tam je prádla a podle toho pak dá vody.

co máš za značku ? my už máme asi tak 7 let bosch a zatím dobrý,akorát neívm nakolik mám nastavený otáčky, bo mi to pořád svítí, jsem je dala jednou na snížené na 800 a už to svítí pořád, ale myslím ,že jsou nastavený na 1000.

haklicku, Mori má pravdu. nesmíš se nechat, trošku dej znát,že si taky nenecháš vše líbit, ale dopředu se zbytečně nestresuj a když by něco říkala, tak jedním uchem tam a druhým ven :wink:
3. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haklicku, dobré pořízení u dr. :slight_smile:

pračku mám Gorenje :pensive: Jsem zvědavá jak to dopadne... :confused:
jinak mi 40 pera taky hodinu a půl, zkrácený 40 minut.

Zapomněla jsem reagovat - val joji písek určitě můžem dát, nebo cournout, jak jsou tyhle vedra, chodím ven dopoledne, odpoledne bazénkujem :sunglasses:
3. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
monisku, jak to vůbec dopadlo s tou poštou??? Ty balíčky vydaný jiný ženský?
3. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
červnové fotky http://maarsel.rajce.idnes.cz/CERVEN_-_2009/

Dnes jsme konečně prubly bazén na balkoně a teď se zas zatáhlo a je buřina :unamused:
3. črc 2009 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikus - taky držíme palečky ať se Matyášek brzy uzdraví, ať nemusíte už ani do té nemocnice.

Jé holky to je sranda, ono budou asi někde fleky na pračkovém slunci, mně se taky nějak rozkodrcala pračka, začala mi špinit prádlo, jak je voda dole u filtru, tak se nějak přestala měnit, i když je filtr vyšištění a hrozně to smrdí, takže mi smrdí prádlo a ještě se špiní těma usazeninama co jsou v hadicích, no ble!!!! A to ji mám teprve 5 let a ještě byla docela drahá a taky jsem pečlivě vybírala. Mám Elektrolux, tak nevím.Zítra dostane octový průplach a uvidíme jestli ji domluvím. :confounded: :angry:
Tady dneska bylo nádherně, na chvilinku se zatáhlo, ale ani kapka, jen se malinko ochladil vzduch, což bylo dobře. Ještě máme na zahradě kaluž po včerejším lijáku a Elí si z něj dnes udělala bazének, tak potom lítala bez plínek, což bylo fajn.

Haklicku - vůbec se nestresuj, ber to v klídečku, ať nemáš nervozní miminko, to bude dobré uvidíš, buď u dr. nad věcí a neber si to tak, někdy jsou fakt na ťafku. :angry: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomněla jsem se pochlubit, ve středu přivezl manža se sousedem konečně novou sedačku, je zelená a super, jen mám velikánské dilema, nevím kam dám na vánoce velikánský vánoční strom, ach jo! :frowning2: :wink: :confounded:
3. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ráno,holky :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
tak jak plánujete využít první slunečný víkend po dlouhé době :sunglasses: ?Já bych tak někam vyrazila na výlet :dizzy_face: ..ale bohužel manžílek je v práci :frowning2: a odpoledne dorazí tchán s tchýní :wink: ...takže uklízím,uklízím,uklízím.. :slight_smile: Naštěstí dnes nemusím alespoň vařit...jsme pozvaní k mamče na obýdek (prý bude kuřátko na divoko s rýží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).Akorád musím upéct nějakou dobrůtku na odpoledne ke kafču :wink: Holky chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti co se týče praní(v jakém prášku perete mrňouskům věcičky a jakou používáte aviváž)a taky vaše zkušenosti s plýnkama(jaké jsou tak nejlepší kvalita X cena).Už chci pomaličku nakupovat do zásoby.Já už jsem tenhle týden prala maličké věcičky co mám nakoupené...použila jsem prášek Persil sensitive a aviváž Silan Natural.Ale teď je to ještě v pohodě...ještě mi na tom nemá kdo dělat různé flíčky :wink: :dizzy_face: ..tak to ještě teď nedokážu posoudit :confounded: Tak když mi sem dáte nějakou radu...budu moc ráda :sweat_smile: ...předem dííííííííky :slight_smile: Tak já jdu najít nějaký receptík na tu buchtu :wink: Přeji vám krásný a příjemně strávený slunečný víkend :sunglasses: :dizzy_face: :slight_smile: Zatím se mějte..pa,pa
4. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek