• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky...
Matyášek je na tom líp,ale pořád ještě chrčí...ted spinká a slyším,jak se mu špatně dýchá......
Haklicek...já mám Lovelu a musím říct,že když se malej pokadí a je to až na bodýčku,nejdřív to musím hned vydrbat kartáčkem.Jinak se to nevypere.Ale nevím,jestli jiný prášek by to vypral-teda gel,já prášky už nepoužívám.Aviváž mám batole,dávám a malému nevadí....
Plínky já používám z drogerie DM---i jsem tam malého registrovala a došla mi slevová knížečka s kuponky,tak je mám levněji o trošku.A kuponky využívám i na vlhčené ubrousky,vložky do podprdy,je tam toho dost.Měla jem i pampesky a ty mi pročůral někdy.
A měla jsem i fialové tesco plíny a taky dobrý.
Jééé na jednu stranu ti závidím ty přípravy,pamatuju si,jak jsem to dělala já,vše rovnala a mazlila se s tím... :grinning:
4. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - pochlub se nám sedačkou :slight_smile: na MMB jsem foto nenašla :wink:

haklicek - já používám buď Ariel nebo Persil a od začátku v tom peru i Karolínky věci. Žádné spešl dětské prášky jsem nikdy nekupovala. Aviváž dávám taky stejnou co nám, kupuju Silan ši Lenor - vůně střídám, mám ráda krásně voňavé :wink: V podstatě peru stejně, jako když jsme byli bezdětní :wink: :slight_smile:
Plínky jsem měla nejraději fialové Tesco, což ty v poho seženeš u vás v Mimoni :wink: a střídala jsem to s oranžovými Sleep & Play. Teď už používáme jen na spaní v noci a furt fialové Tesco.

pikusa - určo se z toho prďolka malej dostane :wink:

Já dopo trochu poklízela, Kája teď spí, manžel jezdí busem, odpo se půjdem s Kájou podívat na ty slavnosti a možná na kolotoče :slight_smile:
4. črc 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc dííííky :dizzy_face:
pikusa - já už mám taky tu slevovou knížečku...ale ta je prý pro těhotné (ale také tam jsou kuponky na plínky a ubrousky-už jsem je také koupila...za ty penízky :wink: je hezky ozkoušíme :slight_smile: )a až se malá narodí tak to prý máme nahlásit a dostanu jinou slevovou knížečku :sunglasses: Tak myslím že je to fakt super :slight_smile:
4. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo koukám že jsem to dnes s tím počasím zakřikla :confounded: :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
haklicek-já prala malému věci taky v Persilu sensitiv ale aviváž jsem žádnou nedávala.Flíčky mi vypral uplně krásně ale když jsem něco měla od malého na věcech tak jsem to měla namočené v kýbli s vodou,nebot nepereš každou věc zvlášt.Jinak plínky máme odzkoušené Huggies,Pampers a také z DM drogerie a spokojenost.My nyní používáme na odnaučování počurávání plenkové kalhotky také z DM a jsou super.Nosíme je když jedeme třeba na delší výlet kdyby to Honzíkovi nevyšlo a když se jednou za čas něco stane tak to ani navenek není podle obsahu poznat že se počural. :wink: :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Andilku,tak doufám,že jsi pračce domluvila a prádlo bude zase čisťounký :slight_smile:

noo my máme taky mega sedačku a místo na stromek nic moc,ale dáváme ho vždy k balkonovým dveřím a když pak potřebuju na balkon,tak děs běs :sweat_smile:

haklicku, já prala včechno prádlo Filípkovi v persilu sensitiv, když bylo něco eňo ňuňo tak v perwolu,aby to bylo měkkoučký :slight_smile:
jiank aviváž jsem nedávala a stále nedávám na jeho věcičky, pokud peru něco i s našema věcma,tka trošku dám.
pořád kupuju silan sensitiv ten bílý, kupovala jsme ho i dřív.

jiank plenkuju od narození látkovýma plenama, pampersky dávám na noc a když někam jedem. zatím filípkovi vyhovují všechny značky- jak značkový pampers, hugies,helen harper, tak i neznačkový levnější
4. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a co se týče těch pokakných věcí.

když se pokaká,tak taky zapírám obyč. mýdlem a persil to vypere, ale musí se to zaprat. Pokud se to nezapere, zůstanou fleky.
ted už nevyvářím, ale do 6 ti neděl budeš vyvářet,takže to se ti krásně vypere.

co se týče lovely, koupila jsme jí v tom albertu ,jak vyprodávali.
četla jsem o ní,že ale orpavdu ty hodně pokakané nevypere.

ale bylo období,že filípek se stihl pokakt ráno po kojení než jsme ho šla přebalovat a převlíkat.
ted už to tak pravidelné není :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - jsem netušila, že látkujete :confused:

Tak odpo tady 2x dost lilo a k tomu buřina :confounded: A k večeru mi volala mamka, že jsou na těch slavnostech, tak jsme tam přišly cca v 19 h na chvíli juknout. No samo se musel koupit balonek, který teda už cestou ucházel a moc nelétal :rolling_eyes: prošli jsme to tam a šli jsme na kolotoče :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj tak my dnes za sebou cestu do Ploužnice, vzali jsme to zadem přes Velký Grunov a přes Petroltice ale zpatky jsme chytli lijak tak jsme to vzali pres hlavní a hnus jezdej jak hovada :frowning2: :frowning2: vezla jsem dnes Yvcu ve vozíku a je to teda makacka spali jsme od půl 5 do 7 všichni 3 :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori - fotky sedačku určo dodám, jen co je stáhnu. :sweat_smile: :wink: .

já Elence prala v Lovele na bílé i barevné a přidávala aviváž Batole a vše se i vždy krásně vypralo. Teď peru v Persilu sensitiv v gelu. Plínky používám jedině Pampers, ty klasické, jsou sice dražší, ale jsem s nima nadmíru spokojená. Kupujeme je vždy v akcích. V DM mi přijdou hrozně drahé, i když jsou v akcích a se slevou. Ještě když jsem byla těhotná, tak jsem si udělala pořádnou zásobičku, když jsem ještě brala velkou výplatu, aby bylo z čeho brát, když budu mít už jen mateřskou.

val - taky koukám, že máte látkové plínky, to je hezká klasika. :slight_smile: :sweat_smile:

Haklicku - ty připravy na mimi jsou úžasné, taky jsem se mazlila s věcičkama a chodila se na ně koukat, jééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Má kamarádka je teď taky těhulka, je ve druhém měsíci, ale vůbec jí to nebere, tak si říkám, jestli je vůbec na to mimi připravená, těhulkování plánovali, ale začít až tak na podzim, tak jí to asi trošku zaskočilo. No snad jí to chytne, když si vzpomenu na sebe,jak jsem hnedky začla pokukovat po věcičkách a vybírala kočárek a četla hory časopisů, jak nejlépe k miminku a s miminkem a ona nic. Snad to přijde. :astonished: :confounded:
5. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky HOLKY............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak konečně vybaleno a zabydleno.V pátek jsme to vzaly přes Ikeu,museli jsme koupit postel,stolky,židle,konferečák a pár drobností.A protože sme tak všechno a něco víc sehnali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak jsme si museli pujčit jejich auto.A protože jsme v jejich klubu,tak co jsme ušetřili jsme dali do dopravy. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Perada jak to dopadlo na poště-až na jednu věc mám všechno ale jestli to vrátila sama nebo až na popud policie to mi paní pošmistrová neřekla.

Pikus-mě se osvědčil ARIEL na fleky teď si nemůžu vzpomenout jak se to přesně jmenuje.Plínky mám nejradši HUGGIES s medvídkem Pú. :slight_smile: :slight_smile: Který se my vůbec neosvědčily jsou Pemprsky Seep & Play ty mi pořád pročůrával. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded:

Tak už se těším na patnáctýho,ještě upřesněte čas.

PAPAPA a hezkýslunečný den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_2.-3.mesic/#album
nějaké nové fotečky...
Moni...až dodělám Lovelu,koupím už taky jiný gel na praní....ale ještě mám velikou,měli jí někde v akci,tak jsem jí vzala.
5. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-malej je krásnej a kouzelnej,já si jen vzpomínámjak byl Honzík taky takový maličký,ale hrozně rychle to uteklo,no život je neuprosný :slight_smile:
jinak je pěkný cvalík,ale to je vidět,že mu nic nechybí :slight_smile:
Jinak já dnes k večeři dělala květákové placičky a Honzík si jich dal šest což se divil i manžel,že jich snědl více nežli on,takže jsem tak usoudila že budu mít za chvilku doma dva jedlíky tímto tempem :wink: :slight_smile:
5. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ----maličký??????? :grinning: no máš pravdu,je to cvalda :slight_smile:
5. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-hned bych s tebou měnila,Honzík nějak rychle vyrostl a čas letí jak dáblík :slight_smile: Když si vezmu,že z takového malého človíčka vyroste za chvíli kus chlapa,je to neskutečné :wink: Byli jsme se podívat už ve školce,kam by jsme chtěli Honzíka dát a učitelky z nás byli nadšený,tak uvidíme jak se tam potom bude líbit samotnému Honzíkovi.
6. črc 2009 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Pikus, moc hezké fotečky.
Matyášek bude kus chlapa po tátovi, to je dobře :slight_smile:
Koukám,jak už začínáte pást hříbátka, je to šikula a asi bud emít sílu :slight_smile:

Moni, tak to jste super nakoupili a hlavěn pod jednou střechou a rovnou odvoz domů :slight_smile:

my byli v pátek v depu na té panrí lokomotivě, udělali jsme pár foteček, Filípek se vůbec nebál.

no a včera jsme se jeli ještě podívta do H.Police.
manža mohl mašinu řídit, tak byl štastnej jak malej kluk, vezli jsme se uvnitř jen my a Filíepk seděl v sedačce na takové plošince na uhlí:slight_smile:. Až bude chvilka, tak hodím nějaké foto.
vůbec se nebál,akorát,když ta mašina si jakoby odfoukla, tak se vždy lekl,tak začal brečet. To samý dělají autobusy a to vždy spustí nářek :frowning2:

no a co se týče látkovek, tak si nestěžuju.
ted už je nežehlím,jen to poskládám jak to příjde do plenky a je to.
máme tkaové kalhotky na to,že se to vloží dovnitř a on je skoro jako v pamperskách, že když se jednou počůrá,tak mu to nevadí.
když byl menší,tak se počůral jednou a hned mu to vadilo,musel se přebalit, ale jakmile se pokandil,tak si v tom lebedil :grinning:
6. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
tak můj kojo vypláchlý mozek dnes ráno zapracoval---oblékla jsem sebe a malého,došla až před barák,že jedeme k dr.a tam jsem se otočila a šla zase domů---no jo.došlo mi,že je svátek :grinning:
Ale prcek je lepší,máme se tam stavit ve čtvrtek,tak to už počkáme na ten den.
Jinak Matyášek zjistil,že když mu dudlík vypadne,nějak by ho zase mohl vrátit zpátky,ale držel ho obráceně a to "prostě nedopadlo" :grinning:
JJJ,však si pořídíte ještě jedno miminko ne???A už koukat do školy??no paráda :grinning:
Val,pase ale jen když se mu chce....jinak ječí :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-já bych i chtěla ale manžel nechce o druhém dítku slyšet :frowning2: Jinak do školky musíš dítě přihlásit o rok dříve ale na zápis jdeme až příští rok v dubnu,tak doufám že nás vezmou,chceme aby Honzík chodil do Arbesovky,ale je tam nával,ale já si musím věřit,že nás tam vezmou :wink:
Val-zážitek s mašinou musel být super,škoda jen že jsem na to zapoměla,byli jsme v Lípě a mohli jsme se jít podívat,tak snad bude zase nějaká akce příště :wink:
Jinak děti vám holky rostou hrozně rychle,já ani nemluvím o nás :wink:
6. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte o někom,kdo by koupil oblečení co mám po Honzíkovi?Měla jsem tu jednu holku,ale ta je opět těhotná a prý nemá peníze na rozdávání,ale kdo má,že?? :slight_smile:
Kdyby jste o někom věděli dejte prosím vědět,klidně pošlu na email i fotky :wink:
6. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ segra má kamarádku a ta má klučíka o něco staršího než já...mám se poptat??oni asi moc peněz nemají a tak by to asi uvítala,myslím,že ona nové věcičky nekupuje....třeba by byla ráda.
No my asi ne...když je náš takový cvalda....a mám od kamarádky po jejím klučíkovi
6. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

pikus jj, to znám :grinning: já tomu říkala kojodemence :grinning: hlavně že jsi si to uvědomila včas :grinning:

Jani a co MMB? Tam to zkus prodat, Já právě dosedla k PC s foťákem právě jsem nafotila kabici oblečení :slight_smile:, odpoledne jsem totiž probírala skříň, Péťa ze všeho vyrostl a hodím něco sem na MK a něco na MMB zase.

Jani, snad manžel ještě změní názor :frowning2: Co jináč ruka? Už je vše OK? Nebo pořád rehabilituje?
6. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky prosim o radu Yvonce se v koutku pusinky udelal opar ale teplotu nema nevite z čeho to může být?? Mužu ji to něčim mazat??
6. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si teda nejsem jist aže je to opar ale vypada to tak :unamused:
6. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno a pěkné úterý přeju :slight_smile: Nám taťka celý víkend jezdil busem, tak si včera udělal volno ... jeli jsme na hrad Houska a pak na Mácháč na parník :slight_smile: Fajn den jsme měli :dizzy_face:

pikusa - "maličký" je úžasnej :dizzy_face: už je to zas větší sranda co, když se takhle bezvadně směje :grinning: No však vás brzo uvidíme na srazíku :wink:

val - na fotečky určo kuknu a ukážu i manžovi :wink: My včera v Doksech koukali na vláček a Kája že tam chce :dizzy_face: takže musíme naplánovat nějaký výlet mašinkou noo :wink:

heresta - Kája opar nikdy neměla, tak netuším ...
7. črc 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa: jezisi Matyasek je krasnej :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja zitra půjdu do lekárny a optám se na to :unamused:
7. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky a těhulko

u nás nádherně

Ovšem četla jsme zprávy,že se to má od zítřka zatahovat a bude jen kolem 20

v sobotu se Filípek koupal poprvé v novém bazénku, máma koupila takového slona, no řechtal se pěkně a včera jsme ho už na té houpačce posadili a přikšírovali a rozhoupaly a on se pak houpal sám jak se tam na ní veselil.

už hezky vydrží sám sedět bez opory ,takže za chvilku už změníme kočár na sedačku. hrozně se taky šprajcuje na nohy,že by chtěl už stát.

včera mu mamča uvařila čaj z lipovýho květu,který nasbírala, trošku jsme dotoho kápli štávičky z hrušky,jabka a banánu a byl jako vožungra, pořád chtěl bumbat
7. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My už byly na poště a nakoupit, teď Kája šla zalehnout. Musely jsme taky jít koupit křídy, bo jsme včera dotáhli od mamči tabuli po mě :grinning: Manža ji musí nějak přidělat na balkoně na zeď - má sice stojánek, ale aby u toho mohla stát - do pokojíku jí to dávat nebudu, od kříd bývá děsný bordel :unamused:

val - to hrozně letí :astonished: sedí sám a už se chce stavět :fearful: Hrozně to uteklo od toho co jsi porodila :wink:
No i Matyášek má už 3 měsíce, kdo by to řekl :confused: no letí to strašně !!!
S létem to je letos fakt na nic ... ještě jsme ani nebyli u vody. Chtěli jsme původně včera, ale dobře že jsme nejeli - odpo se to trochu pokazilo, páč zalezlo slunko
7. črc 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jj letí to šíleně :frowning2: :frowning2:

tady jedno mašinkové videjko

http://www.youtube.com/watch?v=_wqj7Lp-17Q

dělám houbovou omáčku a bramborový knedlík -ten jsme vytáhla z mrazáku.

mamča už jede, bude mi dělat melír.
Filípek spinká,tka to aspon zvládnem.

ted jsme dožehlila.

manža jel do Jánských lázní dovézt bráchu s manželkou a vzal mámu taky, takže už jsme se do autí nevešli, jinak by to byl hezký výlet

tak zatím papa
7. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
díky za pochvalu malého :slight_smile: já tak ráda slyším něco jiného než--ježiš,ten je velikej,čím ho krmíš??
No 3 měsíce dnes :astonished:
Val...video :slight_smile: :slight_smile:
A jedete se některá podívat na pouť do Brniště???Vždycky když je tak prší...tak uvidíme letos.
7. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Foto ze včera http://maarsel.rajce.idnes.cz/Hrad_HOUSKA_Machac_-_6._7._2009/ :slight_smile:

pikusa - do Brniště jsme chtěli, ale nevím zda manža nebude muset jít makat, tak uvidíme. Už jsme tam od dětství nebyla, tak bych ráda jela :slight_smile: Ale s tím deštěm máš pravdu, většinou prší.
7. črc 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek