• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
jééé Mori...já chci taky na parník :slight_smile:
No my byli vloni a všude bláto a večer déšť----tak snad nebude aspoň odpoledne pršet
7. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-budeš moc hodná,když se zeptáš,kdyžtak hodím fotky i sem do alba aby byl přehled :slight_smile: :wink: a nebo emailem
perada-MMB jsem zkusila i i tam fotky mám,ale jen něco,ale nikdo se mi neozývá a já nejsem moc ráda,když mám ty věci doma apřitom by někomu mohli posloužit.Jinak manžela nezměním,ale třeba názor změní,ale tlačit ho nebudu :wink: :frowning2:.S rukou ještě marodí,musí počkat až co mu řeknou 27.7. v Ustí na proměření,zda je vše jak má a pak musí na kontrolu ke své doktorce,takže zatím čekáme co bude dál,ale já už bych i brala aby šel do práce,je na něm vidět jak je otrávený,on se sám neumí zabavit a odreagovat :frowning2:
No počasí je katastrofální,nejde nic dopředu naplánovat nějaký výlet a když se dívám ted z okna tak leje jak z konve :wink:
Holky neslyšeli jste něco o tom,že by měla jezdit nějaká mašina z Kamenického Šenova do České Kamenice a snad i do Liberce? :wink:
7. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ vyzjistím :slight_smile: :slight_smile:
Jinak loni 7.7 jsem píchala první injekci a připravovala vajíčka na odběr :grinning:
7. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Pikus-Matyaskovi vse nej k dnesnim "narozeninam" :slight_smile: jsem koukala na fotky z porodu, to je neuveritelny, ze byl tak malickej vid? :wink: A bylo to pred chvilkou vlastne :slight_smile: Jinak je krasnej, ma uzasny kukadla a dlouhy rasy a krasne se smeje - nemuzu z tehle fotek: http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_2.-3.mesic/#P6234171.JPG a http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_2.-3.mesic/#PC194211.JPG to bych ho uňuchňala :grinning: :dizzy_face:

Mori-krasnej vylet jste meli :wink: Taky jsme se byli juknout na Machaci-tchaovci tam maj dovcu v chatickach, maj svoji plaz se slapadlama :wink: (policejni chatky)
7. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...ta druhá fotka je taky moje "oblíbená" :grinning: a když spinká,tak bych ho sežrala láskou :slight_smile:
Už se těším,až uvidím princeznu tvojí :slight_smile:
A mě to až rozbrečí,když vidím,jak byl malinký.....ale my měli malinký miminko asi 14 dní---pak to bral hopem :slight_smile:
ted vypadá minimálně na 5 měsíců
7. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

pikus, toto letí co ??

za chvilku se budeš připravovat zase :slight_smile: a budete mít princezničku, hezky do párečku :slight_smile:

Mori - hezké fotečky. Až z toho bude mít Filíepk rozum,tak taky vyrázíme na parník :slight_smile: jsem na něm byla jako dítko naposledy
8. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda mori vy jste měli krásný výletík i počásko vám hezky vyšlo. To mi jako vždy práce na zahradě a manža dělá terásku, ale už se to konečně rýsuje. :sweat_smile: :sweat_smile:
My zrovna včera 7.7. měli druhé výročí svatby, tak jsem dostala krásnou růži a 8 pytlů mulčovací kůry,ke keříkům, dobrý co? :grinning: :grinning:
Holky já jsem asi blázen, ale začínám docela přemýšlet o dalším miminku, ale už mi to asi neprojde, to by se musel stát manža nejmíň velkým šéfem, jinak bychom to asi neutáhli. :frowning2: :confounded: A už jsem na víc i stará. Jé vám závidím, když už plánujete další mimi. :wink: :wink:
jjj26 - bude se vůbec manže mít kam vrátit, slyšela jsem, že Packard je na tom docela bídně. :frowning2: :confounded: No hlavně, aby se mu ta ruka dobře zahojila a neměl s ní potom problémy. To je důležité.
8. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Ja byla dnes na kontrole po 6tinedeli. Tak jsem dostala kapicky na stazeni delohy a zastaveni krvaceni, jelikoz porad trosku krvacim ,uz jsem mela i menstruaci a na utz Dr videla nejakej utvar, prej, jestli jsme to 6tined. dodrzeli, ze by to mohlo byt i tehu a ja rikala, ze 100%nemohlo ( kdyby vedela, ze naposled neco bylo pri poceti Majdy a pak uz nee :sweat_smile: ),tak prej asi srazenina jeste. No tak snad kapky pomuzou, jinak za 2mes. na kontrolu,pokud budu krvacet tak kdykoliv.
No a sahala mi na jizvu, tak to bylo neprijemny, mam prej hoodne masirovat (to si ten sex teda ted nedovedu predstavit) :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A potkaly jsme se s Pikuskou v DM vid? :wink: Tak Matyasek uz vypada v pohode, tak to je dobre :sunglasses: A je peknej velikej (urcite ne tlustej!). Na kecy se vykasli, kdyby byl zase moc hubenej, tak by ti rikali, ze ho nekrmis atd. :angry:
Mne vzdycky pobavilo, kdyz jsem byla tehotna a tak v 8.mesici mi rano jedna znama rekla:"Jee ty mas teda bricho, to budou dvojcata ne?" a odpoledne mi zase jina rekla:"No ale nemas moc velky bricho" :grinning: Tak si pak vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilku, stará joo? prosím tě :slight_smile: :slight_smile: ale ten manža ,jestli by souhlasil, vid? :wink:

Andar, tak at kapičky rychle zaberou :slight_smile:

já byla odpo u ségry a pak u mamči, sekala jsem ahradu a plela a stříhala keříky. domů jsme dorzaily o půl osmé, takhne dkoupačka, kašička a už krásně spinká :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ........... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pikus a andaro--krásně vám dětičky rostou už se těším že si pochovám.

Jak to tak vypadá tak druhý nebude :frowning2: minimálně pár let a pak už budu stará :confused:

Už se říkal čas srazu?
8. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky se srazem napište v kolik byste rády ... mě to je vcelku jedno, přizpůsobím se. Můžem klíďo dřív než ve 14 h. Tak každá napište v kolik byste rády a uděláme nějaký kompromis, co ?
8. črc 2009 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mne je to to celkem jedno kdy :wink: Hlavne aby bylo hezky :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

od pondělka by mělo být zase hezky, tak doufám,že nám to počásko výjde.

Já bych klidně byla pro nějaký ten čas dopoledne, že by jsme si tam dali obídek, co myslíte ?

ono stejnak se ais nesejdem najednou kvůli spinkání miminek
9. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
jo Andarku jsem viděla ale klidně si vyrazila bez malé..tak jsem jí neviděla.
Se srrazíkem je mi to taky jedno...když na oběd,tak co se slejzat tak na 11???
9. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
tak u nás se rýmuje a chřipkuje.. :frowning2:
Aninka je už třetí den nemocná, tak snad bude do středy ok, abychom taky mohly jet na srazík a ukázat toho našeho prďolku. :wink:
Jinak sraz na obídek je super. S časem se přizpůsobíme.
9. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo babicka chtela hlidat, tak jsem ji pujcila :grinning:

Joji-tak se koukejte uzdravit at vas taky vidime :wink:

11h by sla :wink:

Andilku-mela jsi nekdy ty Pampers Active baby ty vonavy? Ja je dostala a no nevim jestli je mam zkusit, pac se bojim aby se prdolka neoprudila (a navic holcicky by to asi mit nemely) tak nevim :unamused: nebo ze bych ji je davala jen obcas?nej jsou stejne plinky z DM, vid Piku? :grinning: Taky je kupujem.
9. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara: ja ty pampersky mam a jsou dobrý :wink:
9. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresto-tak ja je teda zkusim :wink:
9. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andaro - já je taky jednou koupila a byly ok. :slight_smile:
no budeme se snažit se uzdravit.. :wink: už teď je v pohodě, ale uvidíme jak na tom bude zase večer, to bývá nejhorší.
9. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee holky, ja si ted hoodne zalistovala zpet a cetla, jak se psalo, ze je Peradka tehu (11tt), Mori mela cerstve narozenou Kaju, heave zjistila na utz ze ceka kluka a Pikuska se chystala k doktorce :grinning: No to je az neuveritelny jak to leti co ? :dizzy_face: Jo a Pikusko pises, zes chtela vzdycky kluka -a ono se ti to splnilo :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já budu počítat na 11 a je to :slight_smile:
Jojinko...tak se uzdravte,at můžete dorazit.
My byli u dr.malej už je v poho,tak nás naočkovala a Matyášek snad ani neregostroval,že ho píchala sestřička :slight_smile:
A Andarko..DM jsou super---a kluka jsem si přála ve skrytu duše vždy....,. :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co dát rezervačku na 11.30 h, když tak hezky všichni souhlasí :wink: V 11h se každá vypakuje z bytu a o půla tam jsme :slight_smile:
Jen to počásko ať vyjde :wink: dnes je to tedy děs :rolling_eyes: ráno lilo, pak vypadalo že bude hezky a už zas leje :unamused:
9. črc 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes mi Kája nespala, tak pevně doufám, že bude chtít jít brzo spát :confused: teď přes léto to je jinak se spaním u nás špatné ... přes den vydrží skoro 3 h spát a večer nechce jít, tak chodí na můj vkus dost pozdě a ještě s reptáním :zipper_mouth: Teď právě večeří po koupeli, tak snad bude i unavená :wink:
9. črc 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi Kája usnula v 19.30 h na gauči, tak jsem ji před chvíli přenesla, mrkla na mě, v posteli se otočila a chrupká :slight_smile: snad se nebude moc v noci budit :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Andar já taky měla ty Pampersky voňavý a dobrý, jak už jsem psala, fakt jsem s něma spokojená, Elí v jedné vydrží celou noc a není pročůraná a to ještě pořád v noci kojíme a občas čajíčkujeme. Já nevím asi ji budu kojit ještě v i v osumnácti :grinning: :grinning:. Pořád ne a ne se odstavit. Asi budu jak tak ženksá jak byla jednou v telce, kojila celých 12 let a přidávala to i návštěvám do kafe. :wink: :grinning: :grinning:
Elí chodí spát kolem 12.00 a spí tak do těch 14.30, tak to budu muset se srazíkem nějak vymyslet, nebo pojedeme dom dřív, máme to přeci jen kousek.
Taky jsem přidala nějaké fotečky, tak když tak pokoukněte. :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s srazík užijte :wink: :wink:

Ja jsem dnes koupila pampersky 82ks za 399kč to si myslim že je dobrý pac jsem kupovala ty maly za 280 :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - tak si dáchne v kočárku ne ? Kája když je ospalá, tak usne v kočáru ještě teď :slight_smile: My teda už skoro kočár neberem, ale na dovče třeba jo, kor když jsme byli někde celý den
9. črc 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji-mas krasny deticky :dizzy_face:

Ja taky pridala nejaky fotos s dnesniho vyletu na Machac :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozrejme "z" dnesniho vyletu :angry:
9. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek