• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
AHojky holky,

Andilekir, Andaro - no holky jsou krásný.. :wink:
Andaro - děkuji.. :sweat_smile: :grinning: všecny zdejší dětičky jsou kouzelný.. :grinning:
10. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

já byhc to taky brala + - na tu 11 - 11,30
Filípek si dáchne v kočáru.

Andilku, to by malá taky mohla nee? nebo nespinká v kočáru moc dlouho ?
objedeme rychtu a budou tuhý :slight_smile:

andar, hodíš tam tedy tu rezervačku ? nebo tma mám zavolat ?

je nás zatím 9
10. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKÝÝ SUPER FOTEČKY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-ja jedu v pondeli s Majdou na prohlidku,tak se tam muzu stavit to zamluvit :wink:
10. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....
máte super fotečky...mě to tak baví si je prohlížet :slight_smile:
Už se na vás těím ve středu....má být vedro co :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Se srazíkem v poho, nějak to vymyslíme, Elí už moc v kočárku nespí, ale když je krize, asi by usnula, takže to nějak dopadne. Už se těšíme. Snad nebude moc lidí, přes oběd tam bývá, aby ti naši lumpíci jim to tam nesrovnali se zemí :grinning: :grinning:
Andar - malinká je kouzelná
Joji - tvoji mrňousci jsou taky úžasní

Herest - jakou velikost kupujete plínek 4? Nejlepší cena Pampersek co bývá v akcích a co kupujeme my ve vel. 4 je balík 82ks za 349,- nebo 359,-. Vždycky počkám, až bude nějaká ta akcička většinou v Intersparu, nebo Hyper a koupím víc balení do zásoby.
10. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky :slight_smile:

Hlásím že na 100% s Tádou dorazíme.Jen doufám,že nás něco neskolí,obě ségry maj hnisavou angínu :fearful: tak zatím se oba držíme.

Nevíte jaký je v ZOO v Liberci,zítra bych chtěla udělat výlet. :grinning:
10. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir: ano 4 no tak tech 399 taky neni tak hrozný... Původně jsem chtěla huggies premium ty mam radsi ale nemeli :unamused:
10. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - určo tam vyražte !!! je tam pěkně. my byli loni a to Kája ještě jezdila dost v kočáře, ale tam toho naběhala, jak do té doby nikdy :grinning: FAKT !!! líbilo se nám tam
10. črc 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky LEZEME :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj monisku-Zoo Liberec doporučuji je tam toho spousty a i Honzíka to bavilo :wink: :slight_smile:
Holky už se na vás moc těšíme ve středu a pojedeme teda taky na tu 11 a Honzík bude spát v kočárku,ale asi en moc dlouho,ale jednou to vydržíme :wink: :slight_smile:
Jinak fotečky miminek jsou krásné a je super se alespon takhle kochat menšími dětmi než co už mám doma,hned by jsem to vrátila.
Val-neměla jsi náhodou narozeniny?A jestli ano,tak vše jen to nej,nej
10. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mma takovou radost sice leze jak šněček ale leze :grinning:
10. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresta-velká gratulace,alespon jevidět jakou máte doma šikulku :wink:
10. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme ji i natačely čuměli jsme jak puci oba :grinning: :grinning:

A co Honzík?
10. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík je na víkend u babi a dědy a jinak je to kluk takže zlobí,je hodný,zlobí málo,spí,jí a hraje si,kouká na krtečka a Bořka s bagrem a chodíme ven,na zahrádku a tím že je Honzík pryč tak máme možnost mu udělat na zahrádce domeček k jeho narozeninám :slight_smile: :wink:
A kdy se sejdeme my dvě?Stále sliby a žádné skutky? :slight_smile: :wink:
10. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jé monisku my máme taky naplánovanou na zítra Zoo liberec, jedem na obídek k mamce a po o hurá na opice, třeba se tam potkáme. Koukala jsem na počásko, tak snad by pršet nemělo.

Heresto - no jasně, že za 399,- je pořád super cena, pořád lepší než za celou. Veliké gratulace k Yvonce šikulce :dizzy_face: :sweat_smile:

Příští týdenb má bvýt konečně léto, tak srazík je naplánován opravdu v super době, hezky jsme to vychytali :grinning: :wink:
Tak já jdu ještě na zahradu sbírat slimši, je jich letos mraky, brrrrr!!!! Dneska jsem byla u kámošky, mají taky baráček se zahradou, taky říkala, že slimaků je šíleně a prý škoda, že z nich nejde udělat guláš. :grinning: :grinning: :grinning: Bleee! :confounded:
10. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my bohužel nedorazíme... posunuly jsme si dovču a odjíždíme zítra. No jinak Pepča za týden udělal takový pokrok!!! Že normálně nechápu. Leze jako drak (no snad 50km/h :grinning: ) Chodí za ruce, a už se frajer i pouští, stoupá si kde může, každý den skáče z postele.... No fakt jsem ráda, že ho dám večer s tátou do vany a mám klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jinak doufám že dovča výjde ( má být pěkné počasí) Tak probrouzdáme jih čech. Máme v plánu Zoo, Dinopark, Boubín, Lipno, Třeboň...
Jinak až přijedem, tak můžem klidně skočit na kávu do Unči :wink:
10. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jani, jojo, měla jsem narozky 9.7. a bylo mi 30 :slight_smile: :slight_smile:

děkuju za přáníčko :slight_smile:

za chvilku fičíme k mamče, bude tam dnes rodinná oslava.
včera jsme nakládala 2kg masa krutího na ražniči, dělala jsme řezanku z kilča, pak ještě sekanou a ještě kuřecí maso s porkem nám k obědu.

večer jsme ještě upekla bublaninu.

mamča mi teda dělala dort, jako vždy, ale bublanina se neztratí, kort když jsme doma měla ovoce.

manža je v práci,ale po poledni dorazí.

musím si to ted odnést do auta a pak s filípkem.

Moni, ZOO v liberci je moc pěkná :slight_smile: určo vyražte na výlet!

Andilku, slimáků je letos přemnoženo-teda hlemýž´dů. minulý rok bylo hodně slimáků těch hnědých, fuuuj

Veru, škoda,že nedorazíte. Ale jinak přeju hezkou dovolenou :slight_smile:
a na kávu v Unče určo pár mamin skočí :slight_smile:
já teda rozhodně :slight_smile:
11. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...dodatečně vše nej nej :slight_smile: :wink: :grinning:
11. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje,kdo děláte ubrouskovou techniku.....
mě by se líbilo toto http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=326470&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php
uměla by jste to některá???
11. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-levou zadni :grinning: staci sehnat ubrousek :wink:
11. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak panu dr Volkovi se narodil syn -http://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-prave-jsme-se-narodili20090710.html :slight_smile: a jmenuje se stejne :grinning: .Vedela jsem, ze cekaj kluka, ale ne ze uz ted v cervenci.
11. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko.....nojo....ubrousek...ale ty já doma nemám,tak já teda nějaký pěkný seženu....ty nemáš???
A dr.je tatínek??jsem netušila,že čekají mimíse :slight_smile:
11. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

val všechno nej nej k narozkám :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ZOO móóóóc pěkná :dizzy_face: i to počasí bylo super,žádný vedro,začalo pršet až když jsme šli do auta.Andilekir sem bohužel nepotkala,bylo docela dost lidí.

Pikus tak to je moc pěkný taky by se mi to líbilo,přidávám se do fronta.Máme obě kluka tak se můžem složit na ubrousky a atd. :slight_smile:
11. črc 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Val - vše nej nej a ještě jendou nej.. :grinning:

Pikus- až děti usnou, kouknu zda nemám nějaký vhodný ubrousek. :wink:

Heresto - mi to nejdříve nedošlo.. :sweat_smile: gratulujeme k lezení.. :grinning: čeká Vás krásné období.. :sweat_smile: :wink:
11. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Monisku jasaánek...
a nebo Jojinka něco najde??????díkes holky :wink:
11. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-jde o to jakej bys chtela ubrousek?koukni treba na www.svetcz.com a treba ho zrovna mam,nebo objednam :wink: Moni-taky koukni :wink:

Sem tu mela kolegyni z prace, jeji dcera ma taky holcicku, taky Magdalenku a dokonce nas rodil stejnej doktor :grinning:,ona je akorat starsi o 10dni. Tak jsme byly na prochazce.
11. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj 26: no ja bych ráda ale ma ted fakt období dement jsem z ni na prasky a zase nudlame a pokaslavame takže to vidim tak na srpen :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunkaronka: toak koukám že ty dva dablici maj něco společnýho my akorát lezem pomalu :grinning: S tim pouštěním je to masakr čekám až ji nechytnu a nabije si kokos :grinning:
11. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
Andarko....co kdybys ty vzala nějaké ubrousky na srazík a jukneme na to....ono to ve finále je jedno celkem,vše bude vypadat hezky....a já se ještě juknu ve městě než pojedu...třeba něco najdu.
Přece nebudeš kvuli mě objednávat ubrousek :grinning:
12. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek